Starity

Ezekről a celebfotókról maradhattál le a héten

2020. október 25. 13:01   |   Szerző: Glamster

Ismét eltelt egy újabb hét: nézzük meg a legjobban sikerült celebfotókat.

hirdetés

1. Justin Bieber és mini Justin Bieber, Jacob Tremblay

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Justin Bieber (@justinbieber) által megosztott bejegyzés,

2. Drake kisfia harmadik születésnapját ünnepli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

champagnepapi (@champagnepapi) által megosztott bejegyzés,

3. Hailee Steinfeld kiskutyája nagyon cuki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hailee steinfeld (@haileesteinfeld) által megosztott bejegyzés,

4. Jessica Alba férjével szavazott

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jessica Alba (@jessicaalba) által megosztott bejegyzés,

5. Shakira szörfözni tanul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shakira (@shakira) által megosztott bejegyzés,

6. Hero a TINGS címlapján

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TINGS Magazine (@tingsmagazine) által megosztott bejegyzés,

7. Ashley Tisdale készül a Halloweenre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ashley Tisdale (@ashleytisdale) által megosztott bejegyzés,

8. Így ünnepelte születésnapját Kim Kardashian-West

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kim Kardashian West (@kimkardashian) által megosztott bejegyzés,

9. Emma Roberts nagyon cuki kismama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emma Roberts (@emmaroberts) által megosztott bejegyzés,

10. Michele Morrone, a 365 nap sztárja, a haját igazgatja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial) által megosztott bejegyzés,

11. Selena Gomez szavazott

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Selena Gomez (@selenagomez) által megosztott bejegyzés,

12. Extrém sminket villantott Riri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

badgalriri (@badgalriri) által megosztott bejegyzés,

13. Gyönyörű kép készült Bella Throne-ról

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BELLA (@bellathorne) által megosztott bejegyzés,

14. Bemutatta, hogyan edz Nick Jonas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nick Jonas (@nickjonas) által megosztott bejegyzés,

15. Színfalak mögötti fotó Perrie Edwardstól

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Perrie Edwards  (@perrieedwards) által megosztott bejegyzés,

16. Bella Hadid így pihen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bella  (@bellahadid) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

Oszd meg a cikket ismerőseiddel!

hirdetés


Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek