Sydney Sweeney zokogott a meghatottságtól, hogy Emmy-díjra jelölték - videó
A színésznőt ráadásul két kategóriában is jelölték, nagyon meghatódott a hírtől.

Nagy öröm érte Sydney Sweeney-t: két kategóriában is jelölték az idei Emmy-díjátadón, a színésznő pedig alig tudta elhinni. Sweeney-t a Fehér Lótuszban nyújtott alakításáért a Legjobb női mellkészereplő díjára jelölték televíziós minisorozat vagy tévéfilm kategóriában, illetve szintén a Legjobb női mellékszereplő díját kaphatja meg drámasorozat kategóriában az Eufória-beli szerepéért.
Előbbi kategóriában egyébként taroltak a Fehér Lótusz színésznői, Sweeney mellett jelölve lett a díjra Connie Britton, Jennifer Coolidge, Alexandra Daddario és Natasha Rothwell is.
Sydney videót posztolt Instagramra arról a megható pillanatról, amikor édesanyját hívta a nagyszerű hírrel: a színésznő hamar zokogásban tört ki.
Micsoda reggel! (...) Megtiszteltetés, hogy ennyi embert megérintett Olivia és Cassie karaktere. Nagyon büszke vagyok ezekre a műsorokra, és hálás vagyok mindenkinek, aki része volt. De ami a legfontosabb, anya, szeretlek, megcsináltuk a bukkanókon keresztül! köszönöm, köszönöm!!
- írta Sydney.
via Page Six

Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Ha lehetne, kimaradna a botrányából.
Először adott interjút Kate Cassidy.
Beadta a válási papírokat
Egy időre jegeli a barátságot.
Elárulta, mi ennek az oka.
Kifütyültékőt a szurkolók.
A férfiaknak akar tetszeni és folyamatos megfelelési kényszer dolgozik benne.
Még mindig alig hiszi el, hogy elment az énekes.
Nagyon haragszik rá.
Először láthatjuk az arcát.