Igazi Hamupipőke-sztori: valaki elhagyta a cipőjét Christian dán herceg 18. szülinapi partiján
A Disney-mesére hajazó történet került napvilágra, valaki elveszítette az egyik cipőjét a partin.
Nem csak a tiarák és csillogó estélyik miatt volt tündérmesébe illő Christian dán herceg 18. születésnapi partija: a rendezvényen ugyanis valaki elagyta az egyik cipőjét, méghozzá egy aranyszínű magassarkú szandált.
A vasárnap, a koppenhágai Christiansborg-kastélyban rendezett bálra Európa számos uralkodóházából érkeztek vendégek: Belgiumból, Hollandiából, Swédországból és Norvégiából is. És bár az ünnep formális jellegű volt, a hangulat egyáltalán nem ezt tükrözte, így bőven van esély rá, hogy az illető egy heves táncparti miatt vált meg a szandáljától.
A dán királyi család viszont olyan kíváncsi volt a cipellő gazdájára, hogy Instagramra is kiposztolták a topánt, hátha a tulajdonos jelentkezik náluk.
Vajon Hamupipőke volt az, aki tegnap este elhagyta a cipőjét? Amikor Őfelsége a királynő vendégei tegnap hazamentek a gáláról, ez a magányos cipő a Christiansborg-kastélyban maradt. A tulajdonos jelentkezését szívesen várjuk.
- olvasható
via People
Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Van egy elméletük a fanoknak.
A rendező is hozzászólt.
Újabb vádak érkeztek Justintól.
Teljesen tönkretette az erős smink.
Ikrekkel várandós Jesy Nelson.
Kellemetlen élményről számolt be.
Így telnek a friss apuka napjai.
Nagy tragédia érte a sztárt.
Sokat fogyott a színész.
Férjével Tom Kaulitz-cal St. Bartsban romantikázott.