Starity

Charlie Lenehan

Charlie Lenehan Charlie Lenehan nemzetisége 2359. 142rajongó 15vélemény
  • Értékelés
  • tehetség: 97%
  • stílus: 94%
  • szimpátia: 99%
  • Születési név
  • Charlie-Joe Lenehan-Green
  • Becenév
  • Melody
  • Születési idő
  • 1998. október 27.
  • Születési hely
  • Frampton Cotterell, Bristol, Anglia
  • Foglalkozás
  • énekes
  • Magasság
  • 185 cm
  • Eredeti hajszín
  • Szőke
  • Szemszín
  • Kék
  • Csillagjegy
  • Skorpió
  • Linkek
  • Hivatalos weblap
  • Twitter-oldal
  • Facebook-oldal
  • Starity RSS-csatorna
  • Kapcsolódó sztárok
  • Simon Cowell Leondre Devries

Amit tudni kell róla

Charlie Winterbourne International Academy-n tanult. Anyjával és 8 éves húgával él. 11 évesen kezdett énekelni. Részt vett a Britain's Got Talent tehetségkutatóban, barátjával, Leondre Devries-el. Közös duójuk neve Bars and Melody. Immár kétszer is meghódították a magyar színpadot a rajongók nagy örömére.

bővebb életrajz
hirdetés

Legújabb cikkek

Ismét Budapesten ad koncertet a Bars and Melody

Ismét Budapesten ad koncertet a Bars and Melody

Újból örvendezhetnek a rajongók, hiszen a brit duó immár második alkalommal fogja meghódítani a magyar színpadot.

Ez minden idők 10 legjobb Got Talent előadása!

Ez minden idők 10 legjobb Got Talent előadása!

Hosszú évek óta fut sikeresen a Got Talent című műsor, mely végre hazánkba is megérkezett. Ezúttal a világ minden tájáról...

Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez

Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez

George Kittle elárulta, hogy milyen kérést intézett az esküvői vendégekhez Taylor Swift és Travis Kelce.

A genotherm szerepe az iratkezelésben

A genotherm szerepe az iratkezelésben

Az irodai munkavégzés során mindenki tapasztalta már, hogy a hatékony iratkezelés mekkora kihívást jelent. A dokumentálás,...

Évről évre képekben

20142014
20172017
20202020
további képek

Legújabb fórumtémák

Bars and Melody - "Sadboi" Album Photoshoot (2020)

Indította: Rhyna | Utoljára válaszolt: GladysLowe  2022.05.13. 07:00-kor

Ismét Budapesten ad koncertet a Bars and Melody

Indította: Astronomergirl. | Utoljára válaszolt: HermioneGiga  2020.05.28. 15:24-kor

Bars & Melody - 'Generation Z' Album 2017

Indította: TokyoGhoullel | Utoljára válaszolt: TokyoGhoullel  2017.06.27. 21:39-kor

Kiemelt vélemények

Dori_Search_Stars

Dori_Search_Stars: Charlie a BAM szóvivő, azt nem mondanám, hogy érett de idősebb tagja akinek iszonyatosan gyönyörű hangja van! Ő volt Leo egyetlen támasza aki nem hagyta csereben és ezért nagyon csodálom, hogy... tovább

kármen366

kármen366: Na hát Charlie. Nagyon szeretem őt és Leot is. Nagyon tehetségesek és mivel még fiatalok kitudja hova fejlődnek majd az évek során. Szuper duót alkotnak együtt, nem bántam meg a mai napig, hogy... tovább

mrslenevries

mrslenevries: A Budapesti koncertjük előtt kezdtem őket hallgatni barátnőm unszolására, és mit ne mondjak, megérte. A srác maga a tökéletesség, imádom! Sokkal jobb hangja van mint néhány híresebb énekesnek, a... tovább

me14me

me14me: Egyszerűen imádom a hangját. Nem tudok betelni vele. A Hopeful-tól kezdve a Won't let you go-ig minden Bars and Melody zenét halottam és mindegyiket imádom. Nagyon tehetséges és szimoatikus... tovább

NightRose

NightRose: A srác remekül énekel, és egy egész saját márkával bír el. Az egyik legkiválóbb énekes, aki egy anti-zaklatásos dallal kezdte el karrierjét, Leondre Devriessel, a BGT-ben, majd onnan 15 évesen... tovább

nikolett2000

nikolett2000: nagyon szeretlek mert nagyon jol énekelsz és jok a dalok is.Nagyon jo a hangod és tényleg szeretlek titeket.Minde zenéteket letöltötem nagyon szeretemöket. te szerintemjovagy mert nem értik hogy... tovább

BandMFanGirl

BandMFanGirl: Még új vagyok itt starity-n de a googleban láttam meg ezt az oldalt amikor őket néztem és igazán megtetszett. Na de térjünk a lényegre. Imáááádom Charlie-t♥♥♥ Legeslegjobb énekes♥ imádom a... tovább

Zsófia Hemmings

Zsófia Hemmings: Mint azt Leo-nál is leírtam, egy pár napja éjjel-nappal őket hallgatom. Charlie a második kedvencem, de ez nem azt jeleni, hogy őt nem szeretem, csak Leot jobban! :D Szerintem Melody-nak nagyon jó... tovább

Exolover

Exolover: Jaaajj ez a srác űber cuki*o* a hangja és a kinézete igazán a szívemhez nőttx3 nálam már a Britain's Got Talentben is nagy sikert aratott, és azóta is sokat hallgatom. Egyszer vele is jó lenne... tovább

további vélemények

Legaktívabb rajongók

Becka73
Becka73

Queen

lilluci8
lilluci8

×hungarianPrincess

kármen366
kármen366

Ez a szöveg fog...

Sütikexdd
Sütikexdd

visszatérő vendég

Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017

visszatérő vendég

esztike101010
esztike101010

visszatérő vendég

Noémiiii
Noémiiii

visszatérő vendég

Maja Mohácsi
Maja Mohácsi

visszatérő vendég

Utolsó frissítés: 2022.03.19. 11:11 kármen366 által


Oszd meg!   iwiw  facebook  twitter  myspace