Starity

Leondre Devries

Leondre Devries Leondre Devries nemzetisége 2155. 157rajongó 17vélemény
  • Értékelés
  • tehetség: 100%
  • stílus: 99%
  • szimpátia: 100%
  • Születési név
  • Leondre Antonio Devries
  • Becenév
  • Bars
  • Születési idő
  • 2000. október 06.
  • Születési hely
  • Port Talbot, Wales
  • Foglalkozás
  • rapper, énekes
  • Magasság
  • 172 cm
  • Eredeti hajszín
  • Barna
  • Szemszín
  • Barna
  • Csillagjegy
  • Mérleg
  • Linkek
  • Hivatalos weblap
  • Twitter-oldal
  • Facebook-oldal
  • Starity RSS-csatorna
  • Kapcsolódó sztárok
  • Simon Cowell Charlie Lenehan

Amit tudni kell róla

Leondre a Glan Afan Comprehensive School iskolában tanult. Szüleivel él. Szülei Victoria és Antonio. Van egy húga, Matilda, és egy bátyja, Joseph. A Bars and Melody megalapulása előtt egyedül rappelt "Little Dre" néven. A BAM formáció másik tagja pedig Charlie Lenehan.

bővebb életrajz
hirdetés

Legújabb cikkek

Ismét Budapesten ad koncertet a Bars and Melody

Ismét Budapesten ad koncertet a Bars and Melody

Újból örvendezhetnek a rajongók, hiszen a brit duó immár második alkalommal fogja meghódítani a magyar színpadot.

Ez minden idők 10 legjobb Got Talent előadása!

Ez minden idők 10 legjobb Got Talent előadása!

Hosszú évek óta fut sikeresen a Got Talent című műsor, mely végre hazánkba is megérkezett. Ezúttal a világ minden tájáról...

Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez

Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez

George Kittle elárulta, hogy milyen kérést intézett az esküvői vendégekhez Taylor Swift és Travis Kelce.

A genotherm szerepe az iratkezelésben

A genotherm szerepe az iratkezelésben

Az irodai munkavégzés során mindenki tapasztalta már, hogy a hatékony iratkezelés mekkora kihívást jelent. A dokumentálás,...

Évről évre képekben

20132013
20162016
20202020
további képek

Legújabb fórumtémák

Bars and Melody - "Sadboi" Album Photoshoot (2020)

Indította: Rhyna | Utoljára válaszolt: GladysLowe  2022.05.13. 07:00-kor

Ismét Budapesten ad koncertet a Bars and Melody

Indította: Astronomergirl. | Utoljára válaszolt: HermioneGiga  2020.05.28. 15:24-kor

Bars & Melody - 'Generation Z' Album 2017

Indította: TokyoGhoullel | Utoljára válaszolt: TokyoGhoullel  2017.06.27. 21:39-kor

Kiemelt vélemények

kármen366

kármen366: Nem régóta követem a srácokat, de már most hihetetlenül megkedveltem őt és Charliet is. Nagyon sokat elértek már most, mikor még eléggé fiatalok. A legjobb döntés volt amikor a tehetség kutatóban... tovább

mrslenevries

mrslenevries: Ahww pici Leo... A BGT után ismertem meg őket, aztán sokáig nem foglalkoztam velük. Ősszel viszont barátnőm elkezdett áradozni hogy lesz koncert meg minden, és rájuk kerestem. Úristen elképesztően... tovább

marton.barbara.143

marton.barbara.143: Akkor ismertem meg őt amikor kijött a Hopeful című számuk, már akkor nagyon megkedveltem a duójukat. Egy ideig nem igazán követtem figyelemmel a munkásságuk, de idén újra rájuk kerestem Youtube-on.... tovább

NightRose

NightRose: December körül ismertem csak meg őt. Éppen egy videót néztem, amikor feljött a shape of you-juk. Először untatott az egész videó, de amikor belekezdtek egyszerűen nem tudtam levenni a szememet... tovább

Cara Delevingne2017

Cara Delevingne2017: Éppen a YouTube-on nézelődtem, mikor kihozta a Bars and Melody-tól a Shape of You-t...és te jóéééég!!! Hogy rappelhet valaki ilyen jól, és hogy lehet valaki ilyen helyes???!!!! <3333 Nagyon... tovább

kittike0627

kittike0627: nagyon aranyos jol repper jol nezki megfogot az bene hogy kiskora otta reppel es hogy ilyen jol megyneki es hogy nagyon tehetseges nagyon cuk nincs nala jobb enekes o a legeslegjobb nagyon imadom... tovább

niki0702

niki0702: Nagyon tehetséges Leondre! Szerintem nagyon helyes...főleg ahogy most ki néz <3 Stílusa nagyon tetszik a mosolyától elolvadok:)A hangjától mindig jobb kedvem lesz. Na és a szép barna szemei...... tovább

Husikaa69

Husikaa69: Nos Én nagyoon nagyon csodálom és szeretem Leot hogy miért? 1: Amikor megláttam Tehetségkutatóban nagyon megfogott benne már akkor valami a szeme valamit sugárzott nekem :33.. és mikor elkezdett... tovább

Zsófia Hemmings

Zsófia Hemmings: Mostanában nagyon rákattantam a Bars and Melody zenéinek hallgatására! Bars a kedvencem, annyira cuki! Szerintem nagyon jó rapper ahhoz képest, hogy 15 éves. Kedvenc számom tőlük a Beautiful.... tovább

további vélemények

Legaktívabb rajongók

Becka73
Becka73

Queen

lilluci8
lilluci8

×hungarianPrincess

kármen366
kármen366

Ez a szöveg fog...

Sütikexdd
Sütikexdd

visszatérő vendég

Cara Delevingne2017
Cara Delevingne2017

visszatérő vendég

bius33
bius33

visszatérő vendég

esztike101010
esztike101010

visszatérő vendég

Noémiiii
Noémiiii

visszatérő vendég

Utolsó frissítés: 2022.03.19. 11:11 kármen366 által


Oszd meg!   iwiw  facebook  twitter  myspace