Skrapits Erik
- Értékelés
- tehetség: 78%
- stílus: 74%
- szimpátia: 65%
- Születési név
- Skrapits Erik
- Becenév
- Erik, Rik
- Születési idő
- 1989. február 14.
- Születési hely
- Szombathely, Magyarország
- Foglalkozás
- Énekes
- Családi állapot
- nőtlen
- Partner
- Kiss Orsolya
- Magasság
- 175 cm
- Eredeti hajszín
- Barna
- Szemszín
- Barna
- Csillagjegy
- Vízöntő
- Linkek
- Hivatalos weblap
- Twitter-oldal
- Facebook-oldal
- Starity RSS-csatorna
- Kapcsolódó sztárok
-
Amit tudni kell róla
Erik a No Thanx nevű magyar együttes frontembereként kezdte zenei pályafutását. 2009-ben kilépett a bandából, hogy egyedül is szerencsét próbáljon. Első önálló albuma 2010 decemberében jelent meg. Azóta is szólóénekesként próbál sikerekre és rajongókra szert tenni, 2013-ra is várható új száma.
bővebb életrajz
hirdetésLegújabb cikkek
Nosztalgia: Ezek voltak a popkultúra legemlékezetesebb eseményei 35 évvel ezelőtt!
A mai napon nosztalgiázunk kicsit és e cikk erejéig „visszatérünk” 1989-be. Tartsatok velünk!
A No Thanx egykori énekese szörnyen beégett az X-Faktorban
Az egykori tinibálvány, a No Thanx frontembere, csúnyán beégett a zsűri és közönség előtt.
Skrapits Erik hamarosan bemutatja legújabb számát
Hooligans Tibi szerezte a No Thanx egykori frontemberének az új dalát, mely a Játék címet kapta.
Megjelent Skrapits Erik második klipje
A No Thanx exénekesének, Skrapits Eriknek a napokban debütált legújabb klipje, ami már látható a zenecsatornákon.
Legújabb fórumtémák
Nosztalgia: Ezek voltak a popkultúra legemlékezetesebb...
Indította: LexiCobain | Utoljára válaszolt: bhanu4 2025.02.01. 05:53-korA No Thanx egykori énekese szörnyen beégett az X-Faktorban
Indította: Glamster | Utoljára válaszolt: Judit33 2016.10.27. 13:18-korSkrapits Erik hamarosan bemutatja legújabb számát
Indította: Atina21 | Utoljára válaszolt: sissy0803 2013.03.29. 16:23-korSkrapits Erik, Zentai Márk és Lola - BRAVO - Nr.25-26 (2007)
Indította: Bessie | Utoljára válaszolt: SydneyLevy 2022.02.23. 06:38-korMegjelent Skrapits Erik második klipje
Indította: agi-jb | Utoljára válaszolt: Ncskcsk 2011.06.18. 20:12-korErik és Kisó összeházasodnak?
Indította: Atina21 | Utoljára válaszolt: Girl014 2013.05.26. 15:42-korBoltokban Erik bemutatkozó albuma
Indította: Freeze | Utoljára válaszolt: anett1997 2011.01.12. 12:15-korJubileumi V. Egy csepp világnap novemberben
Indította: AMaya | Utoljára válaszolt: Dico 2010.12.27. 18:46-korMegérkezett Erik új videója: Gondolj rám!
Indította: Atina21 | Utoljára válaszolt: agiiiiiii7 2010.11.04. 10:01-korKiemelt vélemények
Szonja11: Én nagyon szeretem őt a no thanx-ben is jó volt,de jobb hogy kilépett mert szólóban sokkal jobb.Tetszik nagyon a hangja.Jó a "Héj Nadja" száma is.Várom a következő videó klipjét.Nekem az... tovább
Pöttömke: Középsulis voltam amikor a No Thanks berobbant hirtelen a köztudatba. Nagy rajongójuk sosem voltam, de akadt egy két hallgatható számuk. Énekesként Eriket középkategóriába sorolnám, magánemberként... tovább
Cicafülecske: Eriket hiányolom a No Thanxből. Bár ratuláció jár Rolinak akkor is a banda Erikkel volt az igazi. Erik klassz srác és bírom a stílusát a szeélyeségét. Mikor kilépett a bandából akkor kissé... tovább
reddevil25: Nagyon jó énekes. Jól tette, hogy kiszállt a No Thanxből. Bár nem túl sokan ismerik, zseniális előadó a színpadon. Nem sokszor láttam, de ha fellépésén voltam eszméletlenül megragadott az előadó... tovább
Florahh: Na ne már, ez énekes? Hát annak is a legalja, nem tudom mit esznek rajta, szerintem egy nyálgép, olyan mint SP, ha nem rosszabb. Énekhangja, vagyis kornyikálása borzalmas, fülsértő.Megjelenése... tovább
skrapekné: Nagyon tehetséges s jót tett neki,hogy kiszállt a No Thanx-ből! Remélhetőleg sok jó számot hallunk még tőle!!! Klippjei is nagyon jók! El tudnám képzelni egy színdarabban is! Elkötte az élet,sokra... tovább
niko1974: Véleményem szerint Erik rendkivül tehetséges és egyedi szinfoltja Magyarország igen szegényes felhozatalának! Hangja kellemes s ahogy észrevettem egyre érettebb iskolázottabb! Dalai nem csöpögösek... tovább
Jenny Lawliet: Kis tini koromban nagy No Thanx fan voltam. :D Imádtam őket. Erik volt a kedvencem. Mondhat bárki bármit, jó hangja van, olyan kis aranyos, különleges. ^^ Szerintem jól is néz ki. Mikor megtudtam,... tovább
moonprincess94: Nekem ez a hapsi sosem volt szimpi. És az együttesét se szerettem soha. Nem értem, mi tetszik az embereknek rajta. A zenéjük se volt kiemelkedő, és hát eléggé érdekesen nézett ki az összes tag. Nem... tovább
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.




