Starity

Ötletdoboz

107 oldal 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. április 23. 20:05 #2101
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Régebben már egyszer írtam (írtam? ...azt hiszem, igen), hogy csak olyan sztárnak lehessen adatlapot nyitni, akinek van legalább egy vörös szőnyeges fotózása v. egy fotósorozata. Mert a valósághuszárok inkább percemberek, mint sztárok, akikről pár hónapig beszélnek, majd jönnek helyettük az újak.
9 felhasználónak tetszik: kia08, Medeah., Lindsay019, lucymharding, LeerdammerGirl, funny18, Grace Benning, szavy, Bessie
2017. április 23. 20:16 #2102
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Ahogy nézem az itt, meg a fészen folyó beszélgetést, többnyire egyfelé húzunk ezt a témát illetően. Arra jutottunk, hogy új szabályokat kell bevezetni ezt illetően, és tényleg törölni, amire nincs szükség, de még nincs kiforrva egészen a dolog.
Én őszinte szívvel, gond nélkül tudnám törölni az összes magyar valóságshow szereplőt, mert nem sztárok, hanem bulvár-patkányok, celebek. Munkásságuk nincs, hírnevük meg pláne, legfeljebb hírhedtek egy-két legendásan botrányos húzásukról, vagy arról, hogy eszük nem sok van. De mondom, még nem egészen futottuk le ezt a kört, de körvonalazódnak a szabályok szép lassan. smileeee.gif
11 felhasználónak tetszik: silenc, lucymharding, Lindsay019, Elody, LeerdammerGirl, funny18, Tamás2.0, madeleine., Szandi0820, Bessie, choiseoyeon
2017. április 23. 20:18 #2103
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2017.04.23. 20:16)
Én őszinte szívvel, gond nélkül tudnám törölni az összes magyar valóságshow szereplőt, mert nem sztárok, hanem bulvár-patkányok, celebek.

meghajolo.gif
2017. április 23. 20:21 #2104
- törölt felhasználó -    
Valamint mostanában jöttem rá, hogy a sok noname modell is felesleges. Nincs hírnevük, csak fürdőruhás képeik. Régebben hoztam létre őket tucatjával, de még mára se tudom miért, azóta pár törölve is lett, jól. happy.gif
1 felhasználónak tetszik: Tamás2.0
2017. április 23. 20:26 #2105
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2017.04.23. 20:16)

... Én őszinte szívvel, gond nélkül tudnám törölni az összes magyar valóságshow szereplőt, mert nem sztárok, hanem bulvár-patkányok, celebek. Munkásságuk nincs, hírnevük meg pláne, legfeljebb hírhedtek egy-két legendásan botrányos húzásukról, vagy arról, hogy eszük nem sok van. ...


Most sok-sok rajongó lelkébe tapostál. Van hely melletted?
9 felhasználónak tetszik: lucymharding, silenc, FruFruChan, Lindsay019, LeerdammerGirl, funny18, Szandi0820, Bessie, Grace Benning
2017. április 23. 20:29 #2106
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Tamás2.0 @ 2017.04.23. 20:26)
Most sok-sok rajongó lelkébe tapostál. Van hely melletted?


Elfér itt még egy-két taposó láb. _nevet.gif
10 felhasználónak tetszik: silenc, FruFruChan, Lindsay019, Tamás2.0, joe_r, LeerdammerGirl, funny18, Szandi0820, lucymharding, Bessie
2017. április 26. 15:29 #2107
- törölt felhasználó -    
Arra gondoltam, hogy lehetne minden sztárról indítani egy Gif/Avatar topikot, és oda feltölteni/beilleszteni/belinkelni róla a képeket, hogy akik nem találják, segítségükre legyen. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: LaTasha
2017. június 26. 18:48 #2108
- törölt felhasználó -    
Figyeljetek, eszembe jutott valami, lehet kicsit hülyeség, a trollok ellen van (mert sajnos elég sok van mostanság..), de azért leírom. Ugyebár van itt néhány troll, tagsértegető, nem ide való ember, ezeket könnyen ki lehet szűrni, ha beszélünk egy kicsit velük, na szóval a lényeg annyi, hogy mivel tudom, hogy a Moderátoroknak így is sok dolguk van, ezért meg lehetne bízni pár normális tagot, akikben lehet bízni, hogy kiszűrik ezeket, minden újabb taggal lehetne beszélgetni pár órát egy embernek és így, akik trollnak vagy nem normális, nem ide való embernek tűnnek, azokat lehetne kitiltani az oldalról.
2017. június 26. 19:18 #2109
- törölt felhasználó -    
Idézet (kittey @ 2017.06.26. 18:48)
Figyeljetek, eszembe jutott valami, lehet kicsit hülyeség, a trollok ellen van (mert sajnos elég sok van mostanság..), de azért leírom. Ugyebár van itt néhány troll, tagsértegető, nem ide való ember, ezeket könnyen ki lehet szűrni, ha beszélünk egy kicsit velük, na szóval a lényeg annyi, hogy mivel tudom, hogy a Moderátoroknak így is sok dolguk van, ezért meg lehetne bízni pár normális tagot, akikben lehet bízni, hogy kiszűrik ezeket, minden újabb taggal lehetne beszélgetni pár órát egy embernek és így, akik trollnak vagy nem normális, nem ide való embernek tűnnek, azokat lehetne kitiltani az oldalról.

A személyes oldaladon a közösségnél van egy tiltólista, itt egyedileg le tudsz tiltani mindenkit, aki piszkál. Ha a fórumon csinálja, akkor nyilván csak a modik tudják eltüntetni a hozzászólásokat, de ilyenkor nyilván meg is kapják a büntetésüket.
Sajnos minden új taggal nem tudsz beszélgetni, mert sokan minden funckiót letiltanak, és olyanok is akadnak, akik nem is beszélnek magyarul. (Nyilván utóbbiak nem szoktak trollkodni, ők általában csak a képekért jönnek.)
2017. június 26. 19:24 #2110
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bristina @ 2017.06.26. 19:18)
A személyes oldaladon a közösségnél van egy tiltólista, itt egyedileg le tudsz tiltani mindenkit, aki piszkál. Ha a fórumon csinálja, akkor nyilván csak a modik tudják eltüntetni a hozzászólásokat, de ilyenkor nyilván meg is kapják a büntetésüket. 
Sajnos minden új taggal nem tudsz beszélgetni, mert sokan minden funckiót letiltanak, és olyanok is akadnak, akik nem is beszélnek magyarul. (Nyilván utóbbiak nem szoktak trollkodni, ők általában csak a képekért jönnek.)

Tudom, hogy van, le is van tiltva egy pár bolond.. És ezért is kellenének többen, ha csak én, akkor 0-24-ben a laptopnál kellene ülnöm..
2017. június 26. 19:30 #2111
- törölt felhasználó -    
Idézet (kittey @ 2017.06.26. 18:48)
Figyeljetek, eszembe jutott valami, lehet kicsit hülyeség, a trollok ellen van (mert sajnos elég sok van mostanság..), de azért leírom. Ugyebár van itt néhány troll, tagsértegető, nem ide való ember, ezeket könnyen ki lehet szűrni, ha beszélünk egy kicsit velük, na szóval a lényeg annyi, hogy mivel tudom, hogy a Moderátoroknak így is sok dolguk van, ezért meg lehetne bízni pár normális tagot, akikben lehet bízni, hogy kiszűrik ezeket, minden újabb taggal lehetne beszélgetni pár órát egy embernek és így, akik trollnak vagy nem normális, nem ide való embernek tűnnek, azokat lehetne kitiltani az oldalról.

Ennek semmi értelme. Kiszűrik ők magukat az első hozzászólásukkal... Aki észreveszi ír a moditopikba és aki éppen fent van kitiltja, ennyi a történet. Nem kell ezt túlbonyolítani. beer.gif
5 felhasználónak tetszik: joe_r, Tamás2.0, Szandi0820, lucymharding, Ellie Andrews
2017. június 26. 19:35 #2112
- törölt felhasználó -    
Idézet (kittey @ 2017.06.26. 19:24)
Tudom, hogy van, le is van tiltva egy pár bolond.. És ezért is kellenének többen, ha csak én, akkor 0-24-ben a laptopnál kellene ülnöm..

Esetleg még egy olyat tudnék elképzelni, hogy minden felhasználó profilján lehetne egy zászlócska, mint a Facebookon, és lehetne jelenteni. X jelentés után automatikusan tiltaná az illetőt a rendszer, és a téves jelentést a modik manuálisan tudnák visszaállítani, természetesen az eset kivizsgálása után. Hogy ne legyen össze-vissza jelentgetés, a tévesen jelentőket szintén lehetne valami szankcióval büntetni.
3 felhasználónak tetszik: Glamster, LeerdammerGirl, rammievengeance
2017. július 11. 16:48 #2113
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3253
Csatolások: 45413
Azonosító: 155975
Online online
Nem tudom hogy felmerült-e már, hogy esetleg minden felhasználó egyszer változtathatna nevet az oldalon. Persze ott a lehetőség, hogy új profilt készítünk, de én például személy szerint nem dobnám a "kukába" a cikkeket, témákat, hozzászólásokat és a több éves tagságomat, mert évekkel ezelőtt regisztráltam egy olyan névvel, ami ma már nem tetszik.

És azért gondoltam arra, hogy csak egyszer lehessen, mert akinek szüksége van rá, annak egyszer úgyis elég, azonban így el lehet kerülni, hogy egyes tagok szórakozzanak vele és naponta/hetente váltsák a nevüket.
11 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bae Hee Yeon, Lisanne, idone, LeerdammerGirl, lucymharding, rammievengeance, Tímeea, Elody, ScreamQueen, choiseoyeon
2017. július 12. 10:43 #2114
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selz1992 @ 2017.07.11. 16:48)
Nem tudom hogy felmerült-e már, hogy esetleg minden felhasználó egyszer változtathatna nevet az oldalon. Persze ott a lehetőség, hogy új profilt készítünk, de én például személy szerint nem dobnám a "kukába" a cikkeket, témákat, hozzászólásokat és a több éves tagságomat, mert évekkel ezelőtt regisztráltam egy olyan névvel, ami ma már nem tetszik.


Igen, ez nem rossz ötlet. Több helyen van ilyen lehetőség azt hiszem pl Honfoglalón is van vagy volt. Egy változtatás után beszürkül és akkor már nem lehet semmit se csinálni vele... Szóval, megoldható az egyszeri változtatás és egész praktikus is. smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, FruFruChan, Selz1992, idone, lucymharding, Medeah., Tímeea
2017. július 12. 18:57 #2115
- törölt felhasználó -    
Arra gondoltam, hogy lehetne egy olyasmi személyes képek részleg mindkét nemhez, ahová a HQ méretű selfie-ket és ilyesmi képeket lehetne feltölteni. Továbbá egy úgymond összevont részlegre is gondoltam, ahová a több, mint 2 személy (lehetne férfi & férfi, nő & nő, férfi & nő, nő & férfi variációi is) közös képeit képeit lehetne feltölteni, valamint még mindig a gif részleget is biztatnám. (Természetesen ez mind a 'Stúdióképek', 'Rendezvények, események', ... 'Kis felbontású képek' alá.) Ezek csak ötletek, lehet nem lenne értelmük. beer.gif
2017. július 12. 20:56 #2116
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Egy ideig elérhető volt az, hogy nevet lehessen változtatni, ezt azonban csak egy ember tudja megtenni. Amikor ez az opció adott volt, túl sokan kérték ezt. Végül is abban maradtunk, hogy mindenki igyekezzen meggondolni milyen névvel jön ide, de ha annyira nem tetszik az a név újra lehet regisztrálni. Azt nem hiszem, hogy régi cikkeket, feltöltött képeket új profilhoz lehetne csatolni. Új név, új kezdet. pardon.gif
2017. augusztus 08. 18:41 #2117
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandi0820 @ 2016.01.18. 11:31)
Nem tudom, hogy valaki bedobta-e már a kalapba ezt a javaslatot, de épp azon gondolkodtam, hogy hasonlóan a külföldi fórumokhoz nem lenne célszerű egy ún. Multiple celebs kategóriát nyitni?  Így egy helyen meg lehetne találni az ilyen topikokat. laugh.gif 
Valamint szintén a célszerűség jegyében, a sztárok adatlapján a fórumtémák között nem lehetne kilistázni a Kis felbontású képeket és a Filmeket is? Mert akkor talán kisebb számban indítanák a 86212. xy személyes képek nevű topikot (főleg az 1000 alatti sztárok esetén). smileeee.gif

meghajolo.gif
2017. augusztus 10. 14:11 #2118
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
Idézet (Selz1992 @ 2017.07.11. 16:48)
És azért gondoltam arra, hogy csak egyszer lehessen, mert akinek szüksége van rá, annak egyszer úgyis elég, azonban így el lehet kerülni, hogy egyes tagok szórakozzanak vele és naponta/hetente váltsák a nevüket.

Vagy akár úgy is lehetne, hogy megadott időközönként lehetne változtatni. Mondjuk, ha valaki átállította a nevét, akkor például csak három hónap után tudná újra megváltoztatni, mert lehet, hogy előbb-utóbb arra a névre is rá fog unni, amit másodszorra választott magának.
2018. március 15. 19:51 #2119
cat32
cat32
»hunter«
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1727
Csatolások: 153
Azonosító: 240731
Offline offline
Szerintem az elég jó lenne,ha telefonról is lehetne a fórumra képet feltölteni,nem csak becsatolni smileeee.gif
2018. március 15. 19:59 #2120
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
Idézet (cat32 @ 2018.03.15. 19:51)
Szerintem az elég jó lenne,ha telefonról is lehetne a fórumra képet feltölteni,nem csak becsatolni smileeee.gif

Létezik a Puffin nevű böngésző, amit ingyenesen le tudsz tölteni telefonra és azon keresztül már képeket is tudsz feltölteni wink.gif
107 oldal 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!