Starity

Ki a kedvenc sztárod, mióta és miért szereted?

18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. március 07. 21:59 #1
zilinda
zilinda
Starity realist
 
StátuszI will give to you the love you seek and more... (8)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.03.
Hozzászólás: 3966
Csatolások: 22042
Azonosító: 48314
Offline offline
a kérdés egyértelmû smileeee.gif kíváncsian várom a hozzászólásokat.
itt kiírhatod az iránta/irántuk érzett mély szereteted rolleyes.gif
2009. március 07. 22:05 #2
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Az én kedvencem David Boreanaz és James Marsters kb. 10 éves korom óta (8 éve). Nem tudok dönteni, hogy melyiküket szeretem jobban. Mindig váltakozik. Pillanatnyilag talán David közelebb áll a szívemhez. Teljesen Buffy õrült voltam és még mindig az egyik legjobb sorozatnak tartom. Minden részt minimum 10-szer láttam már. Az Angellet ugyanez a helyzet.
1 felhasználónak tetszik: hana001
2009. március 07. 22:14 #3
- törölt felhasználó -    
Elsõ számú kedvenc most MV. Kis lemaradással követi Gemma Arterton.
Gemma a kedvenc színésznõm, az alakításai miatt vált kedvenccé. smileeee.gif
2009. március 07. 22:24 #4
Piros0817
Piros0817
gonosz taemint törpe™
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.06.
Hozzászólás: 1926
Csatolások: 6457
Azonosító: 70950
Offline offline
Robert Pattinson heart.gif
Azóta amióta szerepelt a Harry Potterben.Akkor is nagyon szerettem, de amióta szerepelt a Twilight-ban Õ az elsõ számú kedvencem. blush.gif blush.gif
(Ezzel meg amúgy õrületbe kergetem az öcsémet. xD tongue.gif Mert tele van a falam Twilight-os poszterrel tongue.gif blush.gif )
A második pedig Kristen Stewart.Õ is a Twilight-ból vált kedvencé. biggrin.gif
2009. március 07. 22:44 #5
- törölt felhasználó -    
magyar: Polyák Lilla - mert tehetséges, baromi jó hangja van, emellett kedves, szerény, dilis.

külföldi: Jared Leto, Johnny Depp

Jared a Reqviem, Johnny pedig az Ollókezû Edward óta. mindkettõ meghatározó, zseniális film. Két kedvenc filmem. smileeee.gif
2009. március 08. 00:14 #6
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
De utálom, mikor csak 1 valakit/valamit kell megnevezni kedvencként, képtelenség választani. reklamalo.gif laugh.gif

Énekesnõ: Alizée - azóta vagyok fülig szerelmes belé, mióta meghallottam tõle a Lolitát és láttam a klipet is. wub.gif biggrin.gif Pici lány, de elképesztõen szép, gyönyörû az arca is. És hát az a hang, meg ahogy táncol... wub2.gif

Színésznõ: Itt vagyok talán a legnagyobb dilemmában, hiszen oly' sok szép és tehetséges jelölt van, de per pillanat Nana Visitort mondom. Színészi képességeihez kétség nem férhet, ezen felül pedig egy végtelenül kedves hölgy, szerény teremtés, akit egyszerûen nem lehet nem szeretni. smileeee.gif Azt meg mondanom sem kéne, hogy gyönyörû, olyan mosollyal és szemekkel, melyektõl egybõl elolvadok, ráadásul neki is olyan hangja van, hogy alig tudok másra koncentrálni, ha meghallom. És a Fever az õ elõadásában az egyik legforróbb dal, amit valaha hallottam. smokin.gif Ráadásul az idõ sem vett el szépségébõl, 50 fölött is elbûvölõen szép. wub.gif

Sportolónõ: Itt egyszerû a válasz, Szucsánszki Zita, Zizi. Gyönyörû lány, wub.gif fantasztikus tehetséggel. cool.gif Plusz ugye nálunk, a Fradiban játszik. smileeee.gif Irányítóként és átlövõként is megállja a helyét, távolról, közelrõl, leindulásból, cselezés után is egyaránt gólveszélyes, és a büntetõi is rendre pontosak. meghajolo.gif Emberként is nagyon kedvelem, mert nem szállt el magától (pedig minden oka meg lenne rá), ma is olyan szerény, mint amikor idejött tinifejjel, kedves, aranyos lány. A csapaton belül is kedvelik, tisztelik, a fiatalok is számíthatnak rá (hehe, még õ is csak 22 lesz idén smileeee.gif). Szóval nála is azt kérdezem: lehet õt nem szeretni? smileeee.gif

Sportoló: Damon Hill. meghajolo.gif Fantasztikus pilóta, aki ha nem olyan késõn kezdi az autóversenyzést, szerintem ma Senna vagy Schumacher elõtt lehetne minden téren. De nem csak vezetõi kvalitásai miatt a kedvencem, hanem a személyisége miatt is. Végtelenül szimpatikus ember, akit minden téren elismerés illet. Ráadásul nagyszerû zenész is. biggrin.gif

Énekes: Hm, megint nehéz döntés, mert egyrészt ott van Russell Watson, akitõl a Faith of the Heart az egyik legnagyobb kedvenc dalom, vagy 2Pac, a valaha élt egyik legjobb rapper, Will Smith, aki szinte nem is tud hibázni, meg a többiek... Na jó, legyen Watson az Enterprise fõcímdala miatt. Benne van minden, amirõl a Star Trek szól, a vallás bárminemû említése nélkül, ez az én himnuszom. meghajolo.gif

Színész: Na, itt is van egy rahedli pályázó, ezért nem is hirdetek eredményt. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2009. március 08. 08:59 #7
imirider
imirider
Lene fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.27.
Hozzászólás: 1519
Csatolások: 181
Azonosító: 72623
Offline offline
Egyértelmûen LENE MARLIN. wub.gif wub.gif wub.gif

2003-ban a VH1-on láttam elõször, a második lemeze két videóklipjében. Azonnal megragadott a ZENÉJE ( sajnos azelõtt se, és azóta sem látni õt a közkedveltebb TV-k képernyõjén ), nagyon közel áll hozzám ez a zenei stílus.

Mostanság izgatottan várom az új albuma megjelenését, és készíttetem az útlevelemet és a személyimet hogy megcsodálhassam végre ÉLÕBEN is. Norvégiában, vagy Olaszországban ( érdekesség hogy itt van a legnagyobb rajongótábora ).

Zseniális húzás ez a TÉMA. Szerintem népszerû lesz !
Gratula hozzá ! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2009. március 08. 09:26 #8
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Penelope Cruz wub.gif
Elsõként a Corelli kapitány mandolinjában láttam. Nicolas Cage miatt választottam anno a filmet, viszont sokkal gazdagabb lettem egy sok éves rajongással. Számomra ma is Pene az elsõ. Miért? Nem tudom. Van, amit nem lehet megmagyarázni wink.gif

Azok az évek nehezebb idõk voltak, mert nem volt netem, így kevesebb információt szerezhettem. Emlékszem, amikor bekötötték az internetet és rászabadultam biggrin.gif még a 200*200-s képeknek is mennyire örültem. laugh.gif

Kedvenceket ritkán váltogatok, esetleg újak jönnek, akik csatlakoznak a régiekhez. Talán még egy név, Salma Hayek. Õk ketten azok, akikrõl mindent megnézek ill. elolvasok és próbálom követni mind a pályafutásukat, mind a magánéletüket. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Lucky5
2009. március 08. 10:32 #9
amira17
amira17
házisárkány^^^
 
Státuszszesszió...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.06.
Hozzászólás: 4454
Csatolások: 28372
Azonosító: 51785
Offline offline
Színésznõ: Holly Marie Combs. A Charmed-ban láttam elõször, és már akkor szimpatikusnak tünt, szerintem õ a világ egyik legjobb szinésznõje, és még szép meg kedves is, ja és szereti az állatokat (de csak azért az egyik legjobb mert a másik Jennifer Lopez és Thalía) biggrin.gif tongue.gif

Színész: Zac Efron - mert jó színész, a High School Musical-ben láttam elõször, de azóta odavagyok érte, nagyon tehetséges, a színészet és az éneklés terén is, ja és még jól is néz ki biggrin.gif . A másik meg Adam Sandler - imádom amit a filmeiben csinál rolleyes.gif

Énekesnõ: Jennifer Lopez - nagyon jó színésznõ és énekesnõ is, a hangja meg wub.gif (mindig is odavoltam az alakításaiért, de igazán a Mostmár elég címû filmben kedveltem meg igazán). Thalía - õ a legszebb nõ a világon (sztem smileeee.gif ), szép hangja van és amit a színpadon mûvel biggrin.gif
2009. március 08. 10:41 #10
viraag
viraag
mrs.padalecki
 
Státuszazt gondolom,ami te.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.19.
Hozzászólás: 2329
Csatolások: 4542
Azonosító: 69484
Offline offline
hát ez általában nagyon változó nálam,ha meglátok egy új filmet egy új színésszel akkor õ az aktuális kedvenc ,de az örök az Gale Harold ,amióta megláttam a Fiúk a klubból-ban ,õ a férfiideál biggrin.gif, Jim Carrey-t az elsõ Ace Ventura filmtõl ,õ is örök kedvenc.
A csajoknál pedig Mandy Moore a Séta a múlta címû film óta ,meg a hangját is szeretem ,a másik pedig Katherine Heigl a Grace klinika óta. smileeee.gif

heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Lucky5
2009. március 08. 10:44 #11
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Színésznõ: több fajta rangsorom van: -skót: Tilda Swinton,mióta láttam a 'Julia' címû filmet,félelmetes egy asszony.
- ausztrál: Cate Blanchett igazából 2 éve kezdõdött a románc már nem is tudom minek a kapcsán,mára meg csak szeretem és pont.
- angol: Maggie Smith,Helen Mirren,Emma Thompson,de igazán Helena Bonham Carter a Frankeinsteines film óta folyamatosan követem és imádom a munkáit.
- amerikai: Angelina Jolie,színészi kvalitásai mellett egy hihetetlen jó embernek és okos nõnek tartom.
- afro-amerikai: Halle Berry,lehet,hogy nem a legjobb színésznõ (sõt a fentiek szinte minig lejátszák... laugh.gif ),de gyönyörû és végtelenül kedves,egyébként õ a legrégebbi kedvencem,még a kilencvenes években valami bugyuta sorozatban láttam.
- magyar: Balogh Erika,aki túl az ötvenen is vonzó,a színészet mellett pedig a rendezésben is tehetséges.10 éve a kecskeméti Katona társulatának tagja lett,azóta hódolója vagyok.
Színész: itt nincs ilyen rangsorom Alan Rickman az abszolút favorit,nem részletezem miért,pusztán istennek tartom.Nem is emlékszem melyik filmje óta ismerem,de az tuti,hogy már rég óta. smileeee.gif
Énekes: hm...Mostanában a Mando Diao énekesére vagyok rákattanva,kicsit jó hangja van,ez kb egy éve tart.laugh.gif (és Hugh Jackman az Oscar óta laugh.gif )
Énekesnõ: stílust tekintve talán Björk és Roisín Murphy.Elõbbit a kilencvenes évek közepétõl szeretem,Murphyt pedig kb 4 éve,mióta elõször hallotam a Moloko nevû együttest.

Jó a topic,kíváncsi vagyok a többiekre. smileeee.gif
2009. március 08. 13:36 #12
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet(Rap4ever8 @ 2009. March 7. - 22:05)
Az én kedvencem David Boreanaz és James Marsters kb. 10 éves korom óta (8 éve). Nem tudok dönteni, hogy melyiküket szeretem jobban. Mindig váltakozik. Pillanatnyilag talán David közelebb áll a szívemhez. Teljesen Buffy õrült voltam és még mindig az egyik legjobb sorozatnak tartom. Minden részt minimum 10-szer láttam már. Az Angellet ugyanez a helyzet.


Most hogy látom, hogy mindenki külön kategóriákban írja le a kedvenceit én is kiegészíteném az elõzõ hozzászólásomat.

Énekesek (rapperek) közül egyértelmûen 2Pac. Mindenki más csak nagy kihagyás után következik. Õ volt, van, lesz a világ legtehetségesebb zenei elõadója. Õt nem lehet felülmúlni szerintem. Ha egy magyart is mondhatok mellé akkor pedig Vastag Csabi. Imádtam a RapSzínHázas elõadásokban. Nagyon tehetséges és jó hangja van.

Énekesnõ sok van. Talán Rihanna és Nelly Furtado a legjobbak. Õk sem emelkednek ki nagyon. Sokak zenéjét szeretem, de nem igazán meghatározó egyik sem. Inkább férfi énekeseket, rappereket hallhatok.

Színésznõ Sarah Michelle Gellar a Buffy óta. Nagyon szeretem a többi filmjét is. Igazi horor, thriller rajongó vagyok és õ tényleg sok ilyen filmben játszott. Nagyon tehetséges.

Sportoló: Huszti Szabolcs magasan vezet. Zseniális focista és nagyon jó pasi. (Régen rövid hajjal jobban nézett ki, de most is cuki.)
1 felhasználónak tetszik: janet7
2009. március 08. 14:17 #13
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Nálam is van egy pár kategória, egyszerûen azért mert nem tudnék egyetlen embert megnevezni, ahhoz túlságosan sokan vannak, akiknek követem a munkásságát és az életét. smileeee.gif
Színésznõk közül egyértelmûen Alyssa Milano a kedvenc, és nem feltétlenül a színészi képességei miatt, habár én remek színésznõnek tartom, de inkább azért szeretem õt ennyire, mert rettenetesen jó ember. Rengeteg jótékony szervezetnek a tagja, és szívén viseli az emberek és az állatok sorsát is. De Lyss mellett nagy kedvenc még Christina Ricci is, aki szintén nagyon jó színésznõ, és a személyiségéért is oda vagyok. biggrin.gif Utána Keira Knightley jön, aki szerintem a legszebb nõ a sztárok között. Elképesztõen szép arca van, és nem mellesleg nagyon tehetséges is. Emellett nagyon szeretem még Rachel McAdams-t és Anne Hathaway-t is. Mindketten remek színésznõk, bár fõleg Rachel az akinek a játékától mindig el vagyok ájulva. Emellett nagyon kedves, humoros és közvetlen csajnak tartom mindkettõjüket.

A színészeknél bevallom inkább a külsõ alapján válogattam kedvenceket, de ez belefér. biggrin.gif Az elsõ számú itt Ryan Reynolds, akire nincs más szó, csak a hûûûha. wink.gif A filmjeit is nagyon szeretem. Aztán Gale Harold, Jensen Ackles és Johnny Depp azok akiket különösen szeretek. Johnny színészi képességeihez kétség sem fér, Jensennek a humorát imádom, na meg persze a szívdöglesztõ külsejét és Gale is rettenetesen jó pasi. biggrin.gif

Modellek közül Ana Beatriz Barros a kedvencem, de szeretem Tyra Banks-et is. Azt pedig nagyon sajnálom, hogy Ana körül nem akkora a felhajtás, amennyire a szépsége és a tehetsége alapján megérdemelné.

És végül az énekesnõk... Itt egyértelmûen Beyoncé, Christina Aguilera és Pink a befutók. Szerintem õk azok, akik élõben is ugyanúgy szólnak akár a lemezen. Mindhárman baromi tehetségesek, és nagyon szeretem a zenéjüket, valamint akkora hangjuk van, hogy az kész...

Bocsi a terjengõsségért... blush.gif
2009. március 08. 22:48 #14
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Tényleg nehéz egyet kiemelni, de az abszolút elsõ Doug Hutchison. A Halálsoron óta azaz 1999 óta egészen biztosan, de már elõbb is figyelgettem, amikor az X-aktákban feltûnt Toomsként, dehát akkor még elég "kicsi" voltam. biggrin.gif És hát hogy miért? Mert édes búrája van és sztem marha jó színész is... a Halálsoronban még én is lecsaptam volna olyan kis .... volt, ami jó pont mert ebbõl is játszik milyen jól nyomta. thumbsup.gif

Crispin Glover is az elsõk közt van simán a Willard óta. Belõle alapból kinézem hogy elmebeteg. laugh.gif

Stephen Kinget mondjuk mint pasit nem szoktam stírölni, de a könyveit imádom, amikor rosszabb idõszakom volt az olvasásba menekültem, és ez sokat segített. smileeee.gif

És újabban Mickey Rourke-ra is rácuppantam, imádom, hogy ilyen kis állatszeretõ. Ez nálam elég sokat lendít a dolgokon. biggrin.gif

Kb. ennyi, akiket kiemelnék de hát van még jópár rajtuk kívül.
2009. március 08. 23:05 #15
Leo
Leo
·٠•●•٠·
 
Státuszhö?
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.20.
Hozzászólás: 6474
Csatolások: 46883
Azonosító: 4729
Offline offline
hát...
férfi színésznél:
Bruce Willis a top1 nálam... Die Hard -on nõttem fel biggrin.gif Óriás kedvenc. Összes filmjét láttam. Bruce Willis után Brad Pitt (Hetedik óta) jön és Christian Bale (Amerikai pszicho óta)

nõi színésznél:
Monica Bellucci és Angelina Jolie wub.gif wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2009. március 09. 02:20 #16
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(nozso13 @ 2009. March 8. - 10:44)
- afro-amerikai: Halle Berry,lehet,hogy nem a legjobb színésznõ (sõt a fentiek szinte minig lejátszák... laugh.gif )

blink.gif bolond.gif laugh.gif Azért ez szerintem egy picit túlzás. smileeee.gif
2009. március 09. 14:38 #17
- törölt felhasználó -    
Vince Carter, 1998 óta
miért is szeretem ?? mert egy állat,amit a pályán mûvel...bárki bármit mond szerintem a legjobb zsákoló a ligában.
http://www.youtube.com/watch?v=shUabCN41rU&fmt=18
2009. március 09. 20:37 #18
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
szerintem az én kedvencem teljesen egyértelmû biggrin.gif Pierre Bouvier wub.gif mióta? tavaly január környékén mutatott unokahugom simple plan számokat és szinte azonnal megtetszett nemcsak a zene a pasi is laugh.gif miért? mert édes, aranyos, hihetetlenól jóképû (azóta õ a férfiideálom smileeee.gif), nagyon tehetséges és gyönyörû hangja van blush.gif smileeee.gif tehát õ a nr 1, de szeretem még színészek közül: will smith - iszonyatjó színész, imádom a filmjeit; johnny depp - ezt nem kell kommentálnom biggrin.gif adam sandler - a legjobb vígjátékok az õ nevéhez fûzõdnek (szerintem); több most így hirtelen nem jut az eszembe
énekesnõ: katy perry, mert provokatív, szókimondóak a dalszövegei, rendkívül tehetséges asszem ennyi elég biggrin.gif beyoncé - neki is nagyon szép hangja van; christina aguilera - õ igazi õstehetség
színésznõ: angelina jolie - nagyon jó színésznõ és még szép is biggrin.gif
õk kiemelten a kedvenceim a többi meg a 'kedvencek' között van wink.gif
2009. március 15. 14:19 #19
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. March 9. - 02:20)
blink.gif bolond.gif laugh.gif Azért ez szerintem egy picit túlzás. smileeee.gif

Mindenesetre nem hasonlítanám össze az õ munkásságát a többiekével. wink.gif
2009. március 18. 18:28 #20
Candace
Candace
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.28.
Hozzászólás: 446
Csatolások: 0
Azonosító: 88732
Offline offline
Kristen Stewart. Tavaly nyáron szerettem meg a Twilight kapcsán, azóta egy csomó filmjét láttam és nem csalódtam benne. Szimpatikusak a megnyilvánulásai, tehetséges és eredeti színésznõnek tartom. smileeee.gif
18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!