Starity

Ki a kedvenc sztárod, mióta és miért szereted?

18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. március 18. 19:08 #21
- törölt felhasználó -    
Színész:
user posted image
WILL SMITH
(Szerintem a Függetlensé Napja c. film óta ~1996-97)
Annyira jó színész, és nagyon karakteres a személyisége. Humora meg oltári laugh.gif
Sok filmje A+ kategóriás, és énekesként sem volt olyan rossz.

Színésznõ:

user posted image
ANGELINA JOLIE
(Lara Croft:Tomb Raider 2001 óta)
Lara Croft. Ennyi. Nameg a Fiesta-dal: "Könnyen jöttél, könnyen mentél...Angelina, megmérgeztél" wub.gif
Gyönyörû és nagyon jó szerepeket vállal, nemigen fog mellé.

Énekes:
user posted image
M. POKORA
(2005 január óta)
Matt régebben sokkal eredetibb imidzzsel rendelkezett, mint manapság, amikor Timbaland átformálta Justin-utánzóvá. Ettõl eltekintve profi énekes, a francia RnB kiemelkedõ alakjává lépett elõ.

user posted image
50 CENT
(2003-tól)
50 sztem nagyon nagy arc, ez lehet pozitív/negatív értelemben is, de nem lehet szó nélkül elmenni mellette. Az a tipikus "górés" stílus, ami körül veszi, nagyon ütõs, zeneileg jó...

user posted image
TAE YANG
(2008 októbere óta)
Még egy ázsiai, aki betörhetne az USÁba, de félõ, hogy Usher beperelné a sok hasonlóság miatt. Tánc pipa, zene pipa. Érdekes kóreai nyelven.

user posted image
ATB
(2002-3? óta)
Nem vagyok nagy tuc-tuc rajongó, talán ATB zenéje sem annyira az, de van benne dallam és ritmus, mesterien keverve. A Scooter-rel együtt talán a legjelentõsebb német elõadó, akinek úgy sikerült betörnie mindenhova, hogy nem változtatott a stílusán semmit. A "Marrakech"-t nagyon bírom!



Énekesnõ:
user posted image
AYUMI HAMASAKI
(2006 decembere óta)
Õ egyike a leginspiratívabb énekesnõknek, és habár itthon csak kevesen ismerik õt, annál nagyobb tehetség, 10 évnyi karrierrel a háta mögött. Ha adhatnék "Inspiration Award"-ot valakinek, akkor azt Neki adnám, mert MINDIG képes megújúlni.

user posted image
NAMIE AMURO
(2007 áprilisa óta)
Namie Amuro igazi tehetség, sokáig Õ volt Japán legkelendõbb énekesnõje egészen Ayu "berobbanásáig". Mostanában újra fennt van a top-on, köszenhetõen mesteri zenéjének, és eléggé profi munkavégzésének...

user posted image
KODA KUMI
(2006 december óta)
Röviddel Ayu után bukkantam rá Kodára, aki amolyan kaméleon a japán zenepiacon, néhol szexuálisan agresszív (értsd: qrvás), néhol zavaróan kislányos (értsd: dedós) imidzse/dalai miatt. Zeneileg nem mindig tud nagyot alkotni, de ezt ellensúlyozza testi adottságaival biggrin.gif

user posted image
MYLÉNE FARMER
(2005 márciusa óta)
Sötét, misztikus, provokatív. Myléne Farmer a francia Madonna, ÉS állítom, hogy bármikor "szétszopatná" bármilyen listán... Néhol ironikus, néhol depresszív zenéje nagyon fülbemászó, legyen szó gyors elektroról vagy lassú balladáról.
2009. március 18. 19:23 #22
mutyafangirl19
mutyafangirl19
visszatérő vendég
 
Státusz"A chapter can be a book"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.29.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 61
Azonosító: 70362
Offline offline
Nekem a kedvenc sztárom : Mutya Buena
2004 óta
És azért a kedvencem, mert neki volt a legjobb hangja a Sugababesben:) röviden ennyi:)
2009. március 18. 22:51 #23
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
[quote=inspiredboy,2009. March 18. - 19:08~469665]WILL SMITH
(Szerintem a Függetlensé Napja c. film óta ~1996-97)
Annyira jó színész, és nagyon karakteres a személyisége. Humora meg oltári laugh.gif
Sok filmje A+ kategóriás, és énekesként sem volt olyan rossz.[/quote]
Nem rossz?! Szerintem a nem káromkodós rapperek közül az egyik legjobb. A fél dollárnál mindenképp többre tartom, sokkal többre...[/quote]
[quote=nozso13,2009. March 15. - 14:19~468258]Mindenesetre nem hasonlítanám össze az õ munkásságát a többiekével. wink.gif[/quote]
Halle sem véletlenül kapott Oscart. smileeee.gif Nem volt még benne annyi minõségi filmben, mint a többi általad említett színésznõ, de késõbb is sikerült igazán betörnie a piacra. Plusz ott a Bond filmje és a X-Men sorozat. Jó lenne egy Storm-ra koncentráló film a Wolverine után. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2009. március 20. 15:25 #24
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. March 18. - 22:51)
Jó lenne egy Storm-ra koncentráló film a Wolverine után. cool.gif

beer.gif beer.gif
Annak nagyon örülnék. smileeee.gif
2009. március 20. 15:33 #25
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Sarah Michelle Gellar

Buffyként hatalmas volt, amit alakított, ott szerettem meg, egyébként pedig szerintem õ a 90-es évek horrorkirálynõje smileeee.gif Egyszerûen tehetséges.



Megan Fox

Mert õ Megan. Ezen nem lehet, mit magyarázni. A Transformersben megtetszett az alakítása, és a csaj stílusa is nagyon jó. Hasonlítunk egymásra... (tudom ez most nagyképû volt, de sok mindenben tényleg) és ezért tetszett meg a csaj. smileeee.gif

thumbsup.gif
2009. március 20. 15:42 #26
FNorberto
FNorberto
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.16.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 4
Azonosító: 52558
Offline offline
Nekem az abszolút kedvencem: Hilary Ann Swank
Azt hiszem 2007 közepe óta, elötte nem is nagyon tartottam számon hogy kit kedvelek.
Imádom mert: szerintem csodálatosan szép nõ. Egyszerûen gyönyörû. Egyike a legjobb élõ és valaha volt színésznõknek és még jó embernek is tartom.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2009. március 22. 06:33 #27
- törölt felhasználó -    
Én imádom JLo-t, Eva Mendest és Angelina Jolie-t, nekem õk az abszolút kedvenceim! Szerintem mindhárman "igazi nõk"!
Angelinát a Tomb Raider óta, Evát...hát már magam sem tudom, régóta! JLo-t pedig mióta kiadta az If U had my live-ot!
meghajolo.gif
2009. március 23. 11:59 #28
kavicsabi
kavicsabi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.09.27.
Hozzászólás: 298
Csatolások: 16
Azonosító: 9258
Offline offline
Énekesnõ:Shania Twain 1998 óta, amikor elõször megláttam a That Don't Impress Me Mutch címû szám videoklipjében, tigrismintás ruhában, ugyanolyan mintás kalapdobozzal a kezében elhajtani a pasikat, és olyan jól énekelt, és olyan szép volt, hogy csak tátott szájjal áltam, az szerelem volt elsõ látásra! Azóta persze megvan az összes lemeze, DVD-je, voltam 2004 március 22-én a Bécsi koncertjén, és már nagyon várom, hogy újabb lemezt készítsen!

Színésznõ:Reese Witherspoon 2006 február 2 délutánja óta, amikor a magyar mozik bemutatták A nyughatatlan címû filmet, ami Johnny Cash életérõl szól, akinek a zenéjét már régóta nagyon kedveltem, és nagyon vártam a filmet, és tudtam is, hogy Reese fogja alakítani June Cartert, és persze már láttam más filmekben korábban is, de ez az alakítása olyan lenyûgözõ volt, hogy teljesen a rabja lettem, utána már elsõsorban miatta néztem meg még vagy 15-ször a filmet! Azóta persze neki is magvan az összes filmje, és mindegyiket imádom!

Énekes:Johnny Cash olyan régen, hogy le sem merem írni, szeretem a dalai zakatoló ritmusát, a hangját, tisztelem a munkásságát, és nagyon sajnálom, hogy a 80-as évek közepén, amikor egyszer Magyarorzágon is fellépett, akkor én nem tudtam róla, és így nem lehettem ott élõben egy koncertjén sem, amit már nem is lehet pótolni a halála miatt, de ha esetleg valakit érdekel, megpróbálok betenni ide egy képet, amit kb. két hete készítettem a Hendersonville-i temetõben:

1 felhasználónak tetszik: janet7
2009. március 23. 18:11 #29
- törölt felhasználó -    
Az én nagy "szerelmem" Serj Tankian, a System of a down énekese. 2006 óta imádom õt, és mindent szeretek benne és rajta. (Például a hangját, öltözködését, stb.) wub.gif
2009. március 30. 14:00 #30
- törölt felhasználó -    
Énekesnõ: Thalía - 1999. karácsony óta, azaz idén lesz 10 éve. Miért? Mert jó a hangja, jól néz ki, és - nem utolsó sorban - emberi (és nem amerikai, mert a vízcsapból is õk folynak tongue.gif) beer.gif

Színész(nõ): ilyen kedvencem nincs, mert én összességében az adott filmet értékelem, függetlenül attól, hogy ki játszik benne (és szerintem a kettõ között nincs is sok összefüggés).
2009. március 30. 19:44 #31
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Savage Garden: õk a zenei példaképeim, 1997 óta a kedvenc bandám. Sajnos Danielrõl a feloszlásuk (2001) óta alig hallani, de legalább azt csinálja amit a legjobban szeret (producerkedik), és van családja, amíg Darrennel akkor békültem ki újra (a feloszlás miatt kissé harcban álltam vele évekig), amikor bevallotta hogy meleg. Õ a legnagyszerûbb dalíró, akit valaha is ismertem.

Anna-Maria LaSpina: a SG háttérénekesnõjeként még nem igazán voltam oda érte, de 2000-ben, amikor szólóba kezdett, megszerettem, és azóta is õ a kedvenc énekesnõm. Külön büszke vagyok arra hogy tudja, ki vagyok, és 2005-ben pár percet beszélhettem vele telefonon biggrin.gif Egy angyal! smileeee.gif

Jarno Trulli: amióta F1-et nézek (2001), mindig is neki drukkoltam. Minden tiszteletem az övé, hihetetlen versenyzõ és egyszerûen csodálatos ember, még akkor is, ha valamiért nem nagyon szeret velem beszélgetni... biggrin.gif

Õket emelném ki az amúgy rengeteg kedvencem közül... biggrin.gif
2009. április 16. 16:46 #32
buckodani
buckodani
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.27.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 4
Azonosító: 70187
Offline offline
Debreczeni Zita wub.gif
egyszerûen imádom ... smileeee.gif a vacsoracsatában figyeltem fel rá egy éve, azóta rajongok érte.. tetszik hogy bolondos , humoros csajszi... és gyönyörûszép wub.gif igaz vannak botrányai, meg jelennek meg érdekes cikkek róla.. dehát...kitérdekel? laugh.gif blush.gif

a másik 2 kedvencem :
Zimány Linda
és
Dukai Regina
Regit a hangjáért is imádom .. olyan szép .. smileeee.gif meg õ is az...+ kedves,közvetlen ,aranyos.. meg még sorolhatnám wink.gif
Linda meg.. nemtudom ...olyan..olyan... cuki biggrin.gif smileeee.gif
2009. május 12. 23:15 #33
Edelweis
Edelweis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.06.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 86553
Offline offline
Idézet(viraag @ 2009. March 8. - 10:41)
hát ez általában nagyon változó nálam,ha meglátok egy új filmet egy új színésszel akkor õ az aktuális kedvenc ,de az örök az Gale Harold ,amióta megláttam a Fiúk a klubból-ban ,õ a férfiideál biggrin.gif, Jim Carrey-t az elsõ Ace Ventura filmtõl ,õ is örök kedvenc.
A csajoknál pedig Mandy Moore a Séta a múlta címû film óta ,meg a hangját is szeretem ,a másik pedig Katherine Heigl a Grace klinika óta. smileeee.gif

heart.gif

2009. május 12. 23:36 #34
Edelweis
Edelweis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.06.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 86553
Offline offline
Idézet(viraag @ 2009. March 8. - 10:41)
hát ez általában nagyon változó nálam,ha meglátok egy új filmet egy új színésszel akkor õ az aktuális kedvenc ,de az örök az Gale Harold ,amióta megláttam a Fiúk a klubból-ban ,õ a férfiideál biggrin.gif, Jim Carrey-t az elsõ Ace Ventura filmtõl ,õ is örök kedvenc.
A csajoknál pedig Mandy Moore a Séta a múlta címû film óta ,meg a hangját is szeretem ,a másik pedig Katherine Heigl a Grace klinika óta. smileeee.gif

heart.gif



Elõször Paul Newman volt a kedvencem. A Hosszú forró nyár címû filmben figyeltem fel rá. Az egész életpályája kimagasló. Ahogyan nézni tud a kék szemeivel, fantasztikus. Tulajdonképpen Gale Harold-ban is ez fogott meg elõször. Ahogyan ott az az örökös csibészes fény a szemében. A játéka pedig frenetikus. Számomra is õ a férfiideál. Nem vagyok egy amolyan extrán rajongó típus, de magas is meglepõdtem, miután láttam a QAF-ben,hogy egyszerûen nem tudok szabadulni a bûvkörébõl. Úgy eljátszani egy homoszexuális szerepet, hogy közben hetero nõk ezrei epekednek, mondjuk ki igazi mûvészet. Nem beszélve a többi filmjérõl.

Edelweis
1 felhasználónak tetszik: janet7
2009. június 17. 18:03 #35
thaly
thaly
visszatérő vendég
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.19.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 45
Azonosító: 17542
Offline offline
Az én nagy-nagy kedvencem: THALÍA! smileeee.gif Imádom ezt a gyönyörû mexikói csajszit, már kb. 2000 nyara óta... wub.gif wub.gif wub.gif
Azért szeretem, mert
1. csodaszép a hangja
2. gyönyörû nõ
3. mindig közvetlen és nagyon kedves (volt szerencsém talizni is Vele 2000-ben) smileeee.gif
4. életszemlélete, kreativitása inspiráló számomra

A 2. kedvencem pedig PARIS HILTON. wub.gif wub.gif 2007 óta vagyok nagy rajongója... smileeee.gif
Sokan nem szeretik õt, pedig nagyon jószívû és gyönyörû! Remélem, egyszer Vele is talizhatok majd!
2009. június 17. 19:43 #36
- törölt felhasználó -    
Az én kedvenceim:

1. Michael Dudikoff (az Amerikai ninja óta) heart.gif heart.gif heart.gif

2. Sandra Bullock (a Féktelenül 1.-be láttam elõször és olyan ari volt a filmben, a Beépített szépségben meg egyenesen csúcs volt az alakítása) blush.gif

3. Orlando Bloom (na vele úgy voltam elõször, hogy ki nem állhattam a neve hallatán, de amikor elõször láttam õt a Gyûrûk urában mint Tünde szerepben akkor megdobbant a szívem) heart.gif heart.gif heart.gif

Aztán ott van még Corin Nemec, Michael Shanks és az egész Csillagkapu, Csillagkapu: Atlantis wub.gif
2009. június 20. 12:31 #37
monivettel21
monivettel21
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.09.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 98274
Offline offline
wub.gif Az én legnagyobb kedvencem Sebastian Vettel.És azért szeretem mert nagyon aranyos és imádom. Amióta a f1-ben van. Teljesen elvarázsolt a képességével Még csak most kezdte a redbullnál és még csak 21 éves már is a 3. helyen áll a világbajnoki cimhez számitva.ezért szeretem.
2009. június 20. 12:56 #38
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Az elsõ számú sztár akit imádok az ZAC EFRON !!
Elõször a Gyerek a nyeregben címû filmben láttam és már akkor nagyon megtetszett és utána szerepet kapott a HSM elsõ részében és ott végleg megszerettem !!
Azért imádom mert szörnyen jól néz ki és mert annak ellenére hogy most milyen híres nagyon szerény és nem hordja fent az orrát , csak azért mert ennyire híres beer.gif
Nagyon imádom õt blush.gif blush.gif blush.gif ( és szerintem színészileg sem semmi a srác , nagyon tehetséges wub.gif wub.gif )
2009. június 20. 15:33 #39
Andrée34
Andrée34
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.16.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 1
Azonosító: 98820
Offline offline
Nekem nagyon sok kedvencem van, de most a legújabb kedvencem: PAUL
POPOWICH
. Vagyis a Sorozat +-on megy egy sorozat, aminek ez a címe:
Twice a LifeTime magyarra lefordítva Játszd újra az életed! Mr. Smith a szerepe ebben a sorozatban.
2009. június 20. 16:18 #40
Dodi&Selena
Dodi&Selena
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.20.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 99210
Offline offline
dodi1999@freemail.huMy WebpageNekem Selena Gomez és Miley Cyrus! nem tudok köztük dönteni!Mind a kettõjüket azért szeretem,mert naggyon-naggyon jó hangjuk van,és a filmeiket is imádom!Ezért nem tudok dönteni,de kár,hogy utálják egymást!Amúgy egy negyed centivel Selenát jobban szeretem!Mióta?Selt tegnap kezdtem el jobban szeretni,de addig is imádtam!Amúgy a Hannah Montanát tavaly Július-ától kezdtem el nézni,a WOWP-et pedig mikor elõször leadták!My Webpage
18 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!