Starity

Pretty Little Liars / Hazug Csajok Társasága (2010-2017)

94 oldal 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 26. 16:47 #1621
- törölt felhasználó -    
Szerintem egyik esetben valaki Charlie nevével él így vissza. Sara viszont nagyon fura nekem.. unsure.gif
A másik. Lehet nem is halt meg Charles, ezen nem csodálkoznék. Talán régebb óta van ott a sír, lehet régebben már odakerült a sír, csak azért, hogy véletlen se higgyék azt, hogy Charlie él. Bármit kinézek én már biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, adriienn96
2015. június 26. 17:25 #1622
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Charles zizi volt. Bekerült a Radleybe. Ezt szerintem nem véletlenül közölték. Ott sok fontos dolog történt. És sok minden nem derült ki. Már maga Ali majdnem halála is fura volt. Hisz valakinek falazott Ali anyja. Lehet nemcsak Mona volt ott, de Charles is. Charles lehet hogy meghalt, lehet hogy nem. lehet hogy eljátszották a halálát. Vagy ő játszotta el, hogy az anyja, azt higgye meghalt (hú de bonyolult, édes istenem biggrin.gif ). Így az egyetlen ember aki tudta hogy él, meggyászolta évekkel ezelőtt, miközben élhette a világát.
Igen, Sarah irtó furi. Most olyan kis visszafogott félénk, de ne felejtsétek el milyen volt mielőtt elrabolták, vagy azt hisszük, hogy elrabolták. unsure.gif Olyan volt a viselkedése, mint Alisoné. És ő lehet ugyanolyan zizi, mint Charles. Azt is hiheti, hogy Charles nevében cselekszik. biggrin.gif
Jó kis teóriáim vannak. rohog.gif _nevet.gif Már én is zizi leszek ennyi mindentől. rofl.gif
2 felhasználónak tetszik: KataCullen, adriienn96
2015. június 27. 11:20 #1623
- törölt felhasználó -    
Ez a sorozat már teljesen összezavar mindenkit. laugh.gif Szerintem Charles nem halt meg, és két dolog történhetett. Vagy azt hitte még Mrs. Dilaurentis is, hogy öngyilkos lett és ezért sírt emelt neki, vagy csak összejátszott a fiával és megrendezték a halálát. Máskülönben kit védett volna annyira? És emlékeztek, hogy még régebben bújkált valaki Jason szobájában? Ki lehetett volna az, ha nem Charles. Na meg A-nek nem lennének fontosak azok a gyerekkori fotók, és a videó, hacsak nem ő lenne az ominózus harmadik Dilaurentis gyerek. Persze lehet, hogy hülyeséget mondok és tényleg meghalt. Meg nekem Sara is nagyon furcsa, de látom, nem csak én vagyok úgy vele, hogy ő lehet Bethany vagy valami köze van a dologhoz.
3 felhasználónak tetszik: Bessie, adriienn96, blackcoffee
2015. július 06. 18:40 #1624
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Bevallom, nem nagyon volt szimpatikus ez a sorozat.Aztán ma adtam neki egy esélyt és kellemesen csalódtam. angel2.gif
2015. július 08. 12:35 #1625
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
6x06 - No Stone Unturned Still képek
5 felhasználónak tetszik: standoffan, nightfever, adriienn96, marti27, Blackrosalie
2015. július 08. 12:36 #1626
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
6x07 - Oh Brother, Where Art Thou Still képek
3 felhasználónak tetszik: adriienn96, LeerdammerGirl, kurrek
2015. július 08. 17:44 #1627
vickistarlet
vickistarlet
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.01.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 179142
Offline offline
Only MQ =[ but thanks.
2015. július 08. 23:37 #1628
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
ezen képek többsége felkerül HQ méretben is, úgyhogy ha lehet főleg azt töltsétek már fel. meghajolo.gif

Idézet
Filmek/sorozatok képei: akkor indítható egy adott filmnek/sorozatnak topik, ha már létezik legalább 1, azaz egy darab HQ méretű kép hozzá (ez lehet logó, promó, poszter, stb.). Csak azért, hogy elmondhassátok magatokról, hogy ti nyitottátok meg a topikot, ti is feleslegesen dolgoztatok, és a Moderátoroknak is plusz munkát adtok. Filmekhez, sorozatokhoz is elvárás a HQ kép, „összeguglizott”, bélyeg méretű képek, illetve avatarok, animált képek szükségtelenek.
1 felhasználónak tetszik: benyaw93
2015. július 09. 10:21 #1629
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
6x06 - "No Stone Unturned" stills (HQ)
10 felhasználónak tetszik: lucymharding, standoffan, nightfever, funny18, adriienn96, Bessie, Blackrosalie, duffi, kurrek, idone
2015. július 09. 10:23 #1630
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
6x07 - "Oh Brother, Where Art Thou" stills (HQ)
10 felhasználónak tetszik: standoffan, nightfever, funny18, adriienn96, Bessie, Blackrosalie, duffi, kurrek, idone, lucymharding
2015. július 09. 10:24 #1631
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
6x08 - "FrAmed" stills (HQ)
10 felhasználónak tetszik: standoffan, nightfever, funny18, adriienn96, Bessie, Blackrosalie, duffi, kurrek, idone, lucymharding
2015. július 10. 03:24 #1632
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Spoiler (angolul írom, mert némelyik nagyon előremutató):

* There will be 10 episodes in the Summer season
* "A" will be unmasked in the 10th episode, the summer finale.
* The number of episodes in total for this season will be 20 episodes
* Jenna Marshall will be back at some point in season 6
* Alison will be the first character to find out who Charles is.
* Two new recurring male characters will be introduced in 6B: Jordan, a sophisticated-yet-approachable 27-year-old working in the fashion industry, and Liam, a 24-year-old editorial assistant from Boston


Itt pedig néhány rövid előzetes:
No Stone Unturned (júli 14)
The Liars are on a hunt for proof that Leslie is "A" But as the girls ramp up their investigation, "A's" threats escalate.Meanwhile, a friend of Emily's makes her a surprising offer and Spencer is pressured by her family to make an important decision.

O Brother, Where Art Thou (júli 21)
Charles declares he is coming home for his birthday. Meanwhile, Mona is shutting Mike out and Hanna gets an unwelcomed surprise.

Plusz:

nyári finálé epizódjának címe: Game Over, Charles. Augusztus 11-én fogják vetíteni! yahoo.gif
1 felhasználónak tetszik: KataCullen
2015. július 14. 17:46 #1633
- törölt felhasználó -    
Spoiler
Én már tényleg nem tudom ki 'A', de hogy ez a Leslis szál idiótaság. Azért nem hiszem hogy valaki aki megtud építeni egy olyan babaházat a föl alá, amiben benne van a lányok szobáinak teljes másolata, tud mindent és mindig egy lépéssel előttük jár meg úgy küld üzeneteket, hogy soha ne lehessen lenyomozni, az félreért egy ilyen helyzetet. Plusz hány részben volt bent Lesli? Maximum 4-ben (ha nem vesszük a 6. évadot) szóval miért lenne pont ő 'A'? Akit meg Aria a képen látott az vagy Ő a tükörben. Itt van róla négy kép hogy is lehetett ez: 1, 2, 3, 4. És szerintem Ariával és a tükrökkel van valami furcsa dolog, mert Aria néha oktalanul nézi magát a tükörben (példa erre az 1X01) pedig ő nem egy nárcisztikus személyiség. Plusz számomra az is szóba jöhet hogy Aria beteg rokona, Scott az Charles. A másik meg az hogy Aria újdonsült barátja 'A'-nak dolgozik és direkt intézte úgy hogy Aria úgy lássa. Aki pedig Alit leütötte azon az éjjelen szerintem Charles és Mrs. D. nem szórakozásból temette el Alit a föld alá, hanem hogy ne derüljön ki hogy Charles valójában nem is lett öngyilkos. Charles pedig megölte az anyját hogy ne derüljön ki hogy ő tudja kicsoda.
Valamint szerintem Maya életben van, mert ugye Mona mondja hogy Miss Aria You Are a Killer Not Ezra's Wife. Mi másért mondaná azt hogy Miss Aria? Plusz ez Mona szokása volt hogy így üzen másoknak.
2015. július 14. 18:00 #1634
- törölt felhasználó -    
Idézet (Praxinah. @ 2015.07.14. 17:46)
Spoiler 
Én már tényleg nem tudom ki 'A', de hogy ez a Leslis szál idiótaság. Azért nem hiszem hogy valaki aki megtud építeni egy olyan babaházat a föl alá, amiben benne van a lányok szobáinak teljes másolata, tud mindent és mindig egy lépéssel előttük jár meg úgy küld üzeneteket, hogy soha ne lehessen lenyomozni, az félreért egy ilyen helyzetet. Plusz hány részben volt bent Lesli? Maximum 4-ben (ha nem vesszük a 6. évadot) szóval miért lenne pont ő 'A'? Akit meg Aria a képen látott az vagy Ő a tükörben. Itt van róla négy kép hogy is lehetett ez: 1, 2, 3, 4. És szerintem Ariával és a tükrökkel van valami furcsa dolog, mert Aria néha oktalanul nézi magát a tükörben (példa erre az 1X01) pedig ő nem egy nárcisztikus személyiség. Plusz számomra az is szóba jöhet hogy Aria beteg rokona, Scott az Charles. A másik meg az hogy Aria újdonsült barátja 'A'-nak dolgozik és direkt intézte úgy hogy Aria úgy lássa. Aki pedig Alit leütötte azon az éjjelen szerintem Charles és Mrs. D. nem szórakozásból temette el Alit a föld alá, hanem hogy ne derüljön ki hogy Charles valójában nem is lett öngyilkos. Charles pedig megölte az anyját hogy ne derüljön ki hogy ő tudja kicsoda.
Valamint szerintem Maya életben van, mert ugye Mona mondja hogy Miss Aria You Are a Killer Not Ezra's Wife. Mi másért mondaná azt hogy Miss Aria? Plusz ez Mona szokása volt hogy így üzen másoknak.

Ezek közül néhányon már én is elgondolkoztam. De nem valami olyasmit mondott Marlene King, hogy 'A' olyan személy, aki látható volt a legelső részben?
2015. július 14. 19:39 #1635
- törölt felhasználó -    
Idézet (lacie @ 2015.07.14. 18:00)
Ezek közül néhányon már én is elgondolkoztam. De nem valami olyasmit mondott Marlene King, hogy 'A' olyan személy, aki látható volt a legelső részben?

Ezt még nem hallottam, de akkor viszont vagy a 4 lány közül valaki vagy Mike, mert a többiek (Ezra, Toby, Jenna, Mona) már mind bent voltak. (Ezra ugye könyvet írt, Toby bent volt az 'A' csapatban, Jenna a 'B' csapatban, Mona meg volt nagy 'A') A többiek meg már mind eltűntek (Ian halott, Wren felszívódott, Melissa 'B' teames). Mike pedig nem hiszem, mert az őt játszó színész most a Teen Wolfban szerepel és nem hiszem hogy visszajön egy ekkora csattanóra meg Mike miért kötözte volna le magát? Esetleg még a szülők közül, de annak se lenne értelme, mert miért bántaná valaki a saját gyerekét? Én eddig Paigere gyanakodtam, de ő meg eltűnt... Hacsak nem Maya tényleg életben van és ő az, de ha nagy 'A' férfi akkor ő se lehet. Lucas lehetne, de az ő teóriái főleg belemagyarázások plusz már bent volt a 'A' csapatban.
2015. július 14. 19:59 #1636
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Akkor arról nem hallottatok, hogy egy ex asszisztens elköpte, hogy kicsoda A? Meg elég sok apróságot, de ezt Marlene cáfolta egy twitter üzenetben. Azt hogy kirúgtak volna egy személy, meg úgy az egész dolgot. Aztán majd kiderül, hogy igaz-e vagy sem, amit az a cikk állít A-ról? Aki elméletileg először Alisonnak fedi fel magát, és tényleg a széria elejétől jelen van biggrin.gif Én speciel csípem is. rohog.gif
2015. július 15. 18:36 #1637
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Igazából,kíváncsi lennék,hogy kinek,mik voltak a gondolatai A-val kapcsolatban. Ki,mire gondolt? Biztos,hogy volt már sejtésetek arról,hogy ki lehet A.

É először Aria-ra tippeltem,mert hát a neve A betűvel kezdődött,meg az a sok telefon. Meg hát persze,még az is, hogy Ő mutatja legtöbb esetben a "sss" jelet (ez így érthető?? rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20
2015. július 17. 15:55 #1638
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Idézet (Gureka10 @ 2015.07.15. 18:36)
Igazából,kíváncsi lennék,hogy kinek,mik voltak a gondolatai A-val kapcsolatban. Ki,mire gondolt? Biztos,hogy volt már sejtésetek arról,hogy ki lehet A. 
É először Aria-ra tippeltem,mert hát a neve A betűvel kezdődött,meg az a sok telefon. Meg hát persze,még az is, hogy Ő mutatja legtöbb esetben a "sss" jelet (ez így érthető??  rohog.gif )

Szerintem kizárt,hogy a lányok közül való.Charles Alison és Jason testvére,akiről kiderült,hogy mégiscsak él,szóval sejtésem sincs hogy ki lehet Charles
2015. július 17. 16:01 #1639
- törölt felhasználó -    
Én mindig is Mona-ra tippeltem hiszen utálta a lányokat. Megdöbbent valójában, hogy Charles vagyis Wren volt A.
1 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20
2015. július 17. 16:30 #1640
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Toby-ra és Ezrára gyanakodtam. biggrin.gif
Viszont még mindig nem akarom azt elhinni, hogy Wren lenne Charles.. Meg Marlene nyilatkozta, hogy nem igaz az a kiszivárgott információ.
94 oldal 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!