Starity

S.O.S gyere ha tanácsra van szükséged

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. április 30. 16:20 #1
angelitah
angelitah
visszatérő vendég
 
StátuszSupernatural,The Vampire Diaries,Sonny with a chance,Jonas...:p
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.11.20.
Hozzászólás: 376
Csatolások: 236
Azonosító: 77547
Offline offline
Sziasztok.....Ezt a topicot azok kedvéért inditottam akiknek tanácsra van szükségük.Bármit megirhatsz pl randira mész és nem tudod milyen ruhát vegyél hát itt kaphatsz tanácsot.Irj bármiről és mi segitünk,mert néha egy kivülállo jobban látja a dolgokat...
2010. április 30. 16:24 #2
angelitah
angelitah
visszatérő vendég
 
StátuszSupernatural,The Vampire Diaries,Sonny with a chance,Jonas...:p
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.11.20.
Hozzászólás: 376
Csatolások: 236
Azonosító: 77547
Offline offline
Szoval nekem lenne is egy problémám.....Állásinterjura megyek csak az a baj,hogy még soha nem voltam és kicsit félek... sad.gif eltünz az önbizalmam.....és ha megkérdezik hogy mért lennék én a megfelelő személy erre a munkára mit mondjak???? unsure.gif totálisan leégek....hát ha van valami ötletetek hajrá
2010. április 30. 16:39 #3
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (angelitah @ 2010.04.30. 16:24)
Szoval nekem lenne is egy problémám.....Állásinterjura megyek csak az a baj,hogy még soha nem voltam és kicsit félek... sad.gif eltünz az önbizalmam.....és ha megkérdezik hogy mért lennék én a megfelelő személy erre a munkára mit mondjak???? unsure.gif totálisan leégek....hát ha van valami ötletetek hajrá

Attól függ milyen állásinterjúra mész. Nem árt, ha tudod, hogy mire jelentkezel, és ahhoz az álláshoz milyen tulajdonságok, képességek kellenek. Ha kérdez rólad, akkor a pozitív tulajdonságaidat emeld ki. Röviden, és tömören beszélj. Ha kíváncsi valamire úgyis kérdezni fog. wink.gif
Ja és lehetőleg igazat mondj. Sokan azért buknak el az interjún, mert olyat is állítanak ami nem igaz (pl: valaki azt hazudja, hogy ért xy programhoz, miközben halvány lila gőze sincs, miről van szó).
Remélem kicsit tudtam segíteni. smileeee.gif
2010. április 30. 16:47 #4
angelitah
angelitah
visszatérő vendég
 
StátuszSupernatural,The Vampire Diaries,Sonny with a chance,Jonas...:p
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.11.20.
Hozzászólás: 376
Csatolások: 236
Azonosító: 77547
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.04.30. 16:39)
Attól függ milyen állásinterjúra mész. Nem árt, ha tudod, hogy mire jelentkezel, és ahhoz az álláshoz milyen tulajdonságok, képességek kellenek. Ha kérdez rólad, akkor a pozitív tulajdonságaidat emeld ki. Röviden, és tömören beszélj. Ha kíváncsi valamire úgyis  kérdezni fog.  wink.gif 
Ja és lehetőleg igazat mondj. Sokan azért buknak el az interjún, mert olyat is állítanak ami nem igaz (pl: valaki azt hazudja, hogy ért xy programhoz, miközben halvány lila gőze sincs, miről van szó).
Remélem kicsit tudtam segíteni.  smileeee.gif

Huh..Köszi szépen a tanácsokat és emlékezni fogok erre...
2010. április 30. 16:51 #5
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (angelitah @ 2010.04.30. 16:47)
Huh..Köszi szépen a tanácsokat és emlékezni fogok erre...

Tudod már mit veszel fel? biggrin.gif
2010. április 30. 16:54 #6
angelitah
angelitah
visszatérő vendég
 
StátuszSupernatural,The Vampire Diaries,Sonny with a chance,Jonas...:p
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.11.20.
Hozzászólás: 376
Csatolások: 236
Azonosító: 77547
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.04.30. 16:51)
Tudod már mit veszel fel?  biggrin.gif

nem...kéne?őtleted van....?
2010. április 30. 17:12 #7
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (angelitah @ 2010.04.30. 16:54)
nem...kéne?őtleted van....?

Hát ne farmert. biggrin.gif Célszerű olyat, amiben jól érzed magad (ha feszengsz egy ruhában, az már eleve rossz). Nem tudom milyen stílusban öltözöl, de nem árt kicsit elegánsan felöltözni. Persze azt sem kell túlzásba vinni. A nagyon szexis ruha sem jó ötlet. Legjobb ilyenkor az arany középút. Valami egyszerű, kényelmes, de azért ne nagyon hétköznapi. Remélem érted mire gondolok. biggrin.gif De tényleg attól függ, hogy milyen állásra jelentkezel. Mert például más ruhában van egy titkárnő és másban egy eladónő. smileeee.gif

Sok sikert (vagy kéz és lábtörést?) kívánok holnapra! beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2010. április 30. 17:18 #8
angelitah
angelitah
visszatérő vendég
 
StátuszSupernatural,The Vampire Diaries,Sonny with a chance,Jonas...:p
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.11.20.
Hozzászólás: 376
Csatolások: 236
Azonosító: 77547
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.04.30. 17:12)
Hát ne farmert.  biggrin.gif Célszerű olyat, amiben jól érzed magad (ha feszengsz egy ruhában, az már eleve rossz). Nem tudom milyen stílusban öltözöl, de nem árt kicsit elegánsan felöltözni. Persze azt sem kell túlzásba vinni. A nagyon szexis ruha sem jó ötlet. Legjobb ilyenkor az arany középút. Valami egyszerű, kényelmes, de azért ne nagyon hétköznapi. Remélem érted mire gondolok. biggrin.gif De tényleg attól függ, hogy milyen állásra jelentkezel. Mert például más ruhában van egy titkárnő és másban egy eladónő.  smileeee.gif
Sok sikert (vagy kéz és lábtörést?) kívánok holnapra!  beer.gif

Köszi szépen! smileeee.gif Majd beszámolok a fejleményekről.
2011. augusztus 22. 10:19 #9
- törölt felhasználó -    
Segítseek légyszi!Egy barátnőm ugyanabba a fiúba szerelmes,mint én,de ő ezt nem tudja!Annyira szeretem azt a fiút,de neki sokkal több az esélye.Már gondolkoztam,hogy ráhagyom a barátnőmre,de nem tudom!Kérlek,segítsetek!
2011. augusztus 22. 10:23 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pannika XD @ 2011.08.22. 10:19)
Segítseek légyszi!Egy barátnőm ugyanabba a fiúba szerelmes,mint én,de ő ezt nem tudja!Annyira szeretem azt a fiút,de neki sokkal több az esélye.Már gondolkoztam,hogy ráhagyom a barátnőmre,de nem tudom!Kérlek,segítsetek!


Szerintemne add fel a reményt! Beszélgess a fiúval..egyél vele nagyon jóban és szerintem máris többb esélyed lesz mint a barátnődnek smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Pannika XD
2011. augusztus 22. 12:08 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pannika XD @ 2011.08.22. 10:19)
Segítseek légyszi!Egy barátnőm ugyanabba a fiúba szerelmes,mint én,de ő ezt nem tudja!Annyira szeretem azt a fiút,de neki sokkal több az esélye.Már gondolkoztam,hogy ráhagyom a barátnőmre,de nem tudom!Kérlek,segítsetek!

Hát ez egy elég sz*r helyzet, már elnézést.
Amíg vettem az ilyen, most már ócska tinimagazinokat, és olvasgattam, mindenhol azt írták, hogy ez egy rossz helyzet, mert ha megpróbálsz beszélni a barátnőddel, vagy valahogy kiderül, az egyik fél tuti megsértődik x3
Ennek ellenére szerintem az a legjobb, ha előtte konzultálsz a barátnőddel, és nem letámadod a pasit, mert az baromi rosszul fog esni neki (és neked is rosszul esne).
(De mivel én ilyenekhez nem nagyon értek, ezért nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás :'DD)
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 22. 12:12 #12
- törölt felhasználó -    
Sztem a legtisztább az, ha beszélgetsz erről a barátnőddel, őszintén. Ha valóban a barátnőd, biztos nem fog haragudni rád, és nem veszik össze veled!
Egyébként hidd el nekem: egy pasi sem ér annyit, h elveszíts érte egy barátot! wink.gif
Az őszinteség igen fontos dolog, bár sokan nem így gondolják dry.gif
Remélem, tudtam neked segíteni! smileeee.gif

Idézet (Pannika XD @ 2011.08.22. 10:19)
Segítseek légyszi!Egy barátnőm ugyanabba a fiúba szerelmes,mint én,de ő ezt nem tudja!Annyira szeretem azt a fiút,de neki sokkal több az esélye.Már gondolkoztam,hogy ráhagyom a barátnőmre,de nem tudom!Kérlek,segítsetek!
2 felhasználónak tetszik: a7xforever, Pannika XD
2011. augusztus 22. 12:13 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Thora_90 @ 2011.08.22. 12:12)
Sztem a legtisztább az, ha beszélgetsz erről a barátnőddel, őszintén. Ha valóban a barátnőd, biztos nem fog haragudni rád, és nem veszik össze veled!
Egyébként hidd el nekem: egy pasi sem ér annyit, h elveszíts érte egy barátot! wink.gif
Az őszinteség igen fontos dolog, bár sokan nem így gondolják  dry.gif 
Remélem, tudtam neked segíteni! smileeee.gif

Ja, igen, egyébként a szerelmek jönnek - mennek, de egy barátság normális esetben, normális körülmények közt elvileg örökké tart :'D Ha tényleg igaz.
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
2011. augusztus 22. 12:16 #14
- törölt felhasználó -    
Így van, de volt egy bnőm, azt hittem, igaz barátok vagyunk, de szép lassan kiderült, mekkora szemét. Sajna ilyenek is vannak! sad.gif De idővel az ember okosabb lesz wink.gif

Idézet (Hugii 570 @ 2011.08.22. 12:13)
Ja, igen, egyébként a szerelmek jönnek - mennek, de egy barátság normális esetben, normális körülmények közt elvileg örökké tart :'D Ha tényleg igaz.
2011. augusztus 24. 08:33 #15
- törölt felhasználó -    
Köszönöm a segítséget!Majd leírom,mi történt!
1 felhasználónak tetszik: Thora_90
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!