Starity

!!! Adatlapok Szerkesztésének Szabályai !!!

19 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. július 30. 17:31 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Minden kedves adatlapszerkesztő figyelmét szeretném felhívni az alábbiakra:

1. Az adatlaphoz tartozó kép mindig Fotósorozatos ARCkép / Portré legyen, és ne egészalakos, félalakos illetve félarcról készült képek. Amennyiben még aktív az illető akkor mindenképpen színes fotó kerüljön a lapjára.

2. Az adatlapon az Életrajz ne 3-4 mondatból álljon, illetve ne az adott sztár kedvenceinek a felsorolásából. Összefoglaló, egész mondatos életrajzok kellenek.

3. A webfordítók jó alapsegítséget nyújthatnak, de nem bemásolni kell a kiadott eredményt, hanem nyelvtanilag helyes mondatokban megfogalmazni az életrajzot.

4. A filmográfia és a diszkográfia rész értelemszerűen az adott sztár kiadott lemezeit illetve filmszerepeit tartalmazza.

5. Az adatlapok mindig legyenek aktuálisak. Azért ne tarts meg egy adatlapot, hogy más ne kaphassa meg, ha úgysem szerkeszted!

6. Egy felhasználó maximálisan 60 adatlapot bírtokolhat.

7. Amennyiben egy moderátor belenyúl az adatlapodba és megváltoztat valamit, azt okkal teszi. Ne állítsd vissza!

8. Amennyiben átveszel valakitől egy adatlapot, akkor szerkeszd! Amennyiben egy hónapig nem nyúltál hozzá az átvett adatlaphoz, akkor a szerkesztési jog átruházható.

9. Az adatlapokat legalább 6 havonta frissíteni kell. Amennyiben nem teszitek, akkor a szerkesztési jog átkerül máshoz.

10. Az inaktív szerkesztő, akkor számít inaktívnak, ha legalább 3 hónapja nem látogatta meg a fórumot. Ilyenkor lehet egy moderátornak jelezni, hogy igényt tartanál valamelyik lapjára.

11. KIEMELT TAGOK - ugyanúgy vonatkozik rájuk a szerkesztési kötelezettség. A kiemelt tagoknál több a türelmi idő - 8-9 hónap - de az adatlapjaikat szerkesztetlenség miatt szintén átkerülhetnek máshoz.

12. Újonnan létrehozott lapot csak akkor fogadunk el, ha a szerkesztő már meglévő lapjai rendben vannak. Új lap beküldésekor jóváhagyás elött mindig ellenőrizni fogjuk ezt. Ha súlyos hiányosságok vanna kakkor az új lap nem lesz jóváhagyva, akkor is ha az jó.

Szeretnénk kérni mindenkit a fenti szabályok betartására.

Amennyiben cserélni / átvenni szeretnél adatlapot, elsőként mindig az adott adatlap szerkesztőjének írj privát üzenetet akkor is, ha esetleg 1-2 hónapja nem volt aktív. Ha huzamosabb időn belül nem kapsz választ, akkor segítséget kérhetsz egy moderátortól.

Ha adatlapszerkesztéssel kapcsolatos technikai - mit hogyan - kérdés merül fel, azt itt feltehetitek.

Brit
169 felhasználónak tetszik: xBlondie, soma10, cocoselly, Fuller, Tamás2.0, lambertfan01, Zsüdi, ventura, joe_r, .KT., prézli, Lexy, bibicsibi, EszterLondon, vvivienne8, Dancsy, Adrianna, katiegirl15, linus04, BritneyVivi, Zsanett.Zsüliett, Amy4, KicsiChii, average girl, CandUs, Fan-ily6889, Bessie, Bogi13, Kori0909, Nikaaa, boszikaa97, szabbie, Vy98, cukimálna, Lora99, Brigitta, Sourire, Blanka098, diuss, Ditty, SelenaDebbyMiley, Lambika, bambii, Debby.R, ziziblans, Milesss, Brigitte, Emilia97, kriszti145, Karina197, Daniela3, Lisa Veronicas, bogis, Rebii98, Beba13, WinterGirl, Twilight6, LaDySmIth, Alexis_0504, Gisele, Anett vok, SpringGirl, Glória44, cukorbogyo, Emily O., Melcsi1997, Em31, Sellydebb, Clélia, cukimálna, Ronnie95, mileyandselena, MilR, DiscoDiva, rapper01, Empress, MegaLadyGaga, Thora_90, LoveandPeace, badperfect, ivonn a demi fan, pillecukor3, OrSy4Ever, Loveme, Ronetta001, anna21, Porcicca, Andi13, Xelly, evelin0623, Erika120, MileyCyrus40, Hajni-Twilight, Selenna, UnhappyMeals, Orsie16, DreamerGirl, KicsiPuszedli., DisneyFans, TeenLady, Arianaa, Punky66, Maite12, Claudiia, Bogeszka20, a7xforever, An_d_a, Mélodrame, Évike12, Bogecco, Pixie Buue, KathPierce., ItsLénaa, Noémiii, pink_bunny, Riley13, ChanelGirl, Törpee, Enaa, Vampiregirl1, rami0401, Shenayla, Starlover5000, SmileyZ, SelenaGirl, mikella007, IAmJulcsi, AngieLively, kurrek, Black Hearth2, zsofici99, Alison Lerman, Darkness, Vampire Lady, Luckie, Dj Medison14, Kaley, Im a SlaveForBritney, Kyandi., TheDanush, Patyó12, dijansalihu, Nina 10, medicroes, Enikő125, Cat23, Sarah Martin, szabka98, LeahRyan, FanX, Chickadee, adriienn96, Ildikócska10, vavikec, menthol, brigicyy, Mitti, LaTasha, Sofi Chan, Betti90, cathycosgrove, Heni18, Bogiboszi, Poppy Love, AFCfan, Elody, dtsz, NiceandCute, Harlow
2010. augusztus 03. 09:38 #2
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Szerkesztővel rendelkező, de régóta nem szerkesztett adatlapok

Vannak adatlapok, amelyeknek van szerkesztője, de az adott felhasználó már régóta nem jelent meg az oldalon... vagy ugyan fel - fellép, de az adatlapját már régóta nem szerkesztette. Ha egy ilyen adatlaphoz szeretnél hozzájutni, akkor a következő a teendő:

1. Írj a szerkesztőnek, hogy esetleg csere lehetősége érdekli - e, vagy hívd fel a figyelmét arra, hogy az adatlapjához már évek óta nem nyúlt, te viszont szívesen szerkesztenéd.

Amennyiben nem jön válasz, a második lehetőséged, egy moderátor.

2. Azt tudni kell, hogy a moderátorok csak akkor adhatják át a szerkesztés jogát, ha a felhasználó nekik sem reagál, illetve ha nem aktív már huzamosabb ideje. Ha csupán egy hete nem lépett fel, attól még az adatlap szerkesztését nem adjuk át másnak. Amennyiben a felhasználó aktív, csak az adatlapját szerkesztette régen, először mi is csak felhívjuk a figyelmét az elhanyagolt lapra...

Szeretnélek megkérni benneteket, hogy ennek tudatában kérjetek tőlünk Szerkesztővel Rendelkező, de Elhanyagolt adatlapokat.

Köszönöm!
56 felhasználónak tetszik: xBlondie, EszterLondon, .KT., Dancsy, BritneyVivi, Zsanett.Zsüliett, CandUs, Bessie, Bogi13, boszikaa97, Vy98, noni001, Selena a sztár, Brigitta, mileyfanbogi, Ditty, Brigitte, kriszti145, Lisa Veronicas, Rebii98, Beba13, WinterGirl, SpringGirl, cukorbogyo, Em31, Sellydebb, Nikaaa, cukimálna, Ronnie95, MegaLadyGaga, LoveandPeace, Karina197, DiscoDiva, ivonn a demi fan, Szabó Regina, Twilight6, pillecukor3, Loveme, Ronetta001, evelin0623, Erika120, MileyCyrus40, DreamerGirl, Arianaa, Maite12, An_d_a, KathPierce., Riley13, Enaa, SelenaGirl, zsofici99, Luckie, lucymharding, Sarah Martin, Ildikócska10, NiceandCute
2010. augusztus 03. 23:38 #3
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.03. 09:38)

Szerkesztővel rendelkező, de régóta nem szerkesztett adatlapok


Kiegészítés

Jelen pillanatban az adatlapok átvétele úgy történik, hogy amennyiben a korábbi szerkesztő lemond a szerkesztési jogáról, az adatlapra bárki jelentkezhet szerkesztőnek.

Előfordul ugyanakkor, hogy a szerkesztő számunkra ismeretlen okból nem kíván tovább foglalkozni az adatlapjaival, de nem mond le a szerkesztésről. Ebben az esetben ha az adatlap több, mint fél éve nem volt frissítve, illetve a szerkesztő szintén legalább fél éve nem volt aktív, akkor egy moderátor szabadon átadhatja annak, aki legkorábban jelentkezett az adott lapra.

Ez mostantól a következőek szerint módosul: amennyiben egy adatlap régebben volt frissítve, mint három hónap, és a szerkesző utolsó bejelentkezése is több, mint három hónap, akkor automatikusan elvehető az adatlap a jelenlegi szerkesztőtől. Ha csak az egyik fele teljesült, akkor privát üzenet a szerkesztőnek, ha nem reagál rá egy héten belül, akkor valamelyik moderátornak.

Pillanatnyilag a privát üzenetekről nem kap e-mail értesítést a címzett, az egy későbbi fejlesztés alkalmával lesz elérhető, addig viszont a fent említett metódus lép érvénybe.

Kizáró eset: abban az esetben, ha egy adatlap nem megfelelően van kitöltve, hiányosak az alap adatok, hibás a név, születési hely, stb., illetve a biográfia fordítógéppel készült, bizoníthatóan másolt, vagy teljesen hiányzik, akkor az adatlap mindenféle figyelemztetés nélkül elvételre kerül a jelenlegi szerkesztőtől, azzal a kitétellel, ha az aktuális szerkesztő jelzi felénk, hogy módosít az adatokon, és ezek a módosítások megfelelőek.
38 felhasználónak tetszik: nozso13, Bessie, Brittany20, xBlondie, cocoselly, EszterLondon, amira17, lambertfan01, .KT., Dancsy, Adrianna, AFCgirl, CandUs, BritneyVivi, Vy98, Dargo9, Ditty, Brigitta, Zsanett.Zsüliett, Brigitte, Bogi13, SpringGirl, Ronnie95, MegaLadyGaga, ivonn a demi fan, OrSy4Ever, Ronetta001, evelin0623, Erika120, Arianaa, Porcicca, An_d_a, Vampiregirl1, Enaa, SelenaGirl, Luckie, Sarah Martin, NiceandCute
2010. augusztus 04. 12:31 #4
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
ADATLAP CSATOLÁS CSAK KIVÉTELES ESETBEN TÖRTÉNIK!

Arra szeretném még felhívni a figyelmeteket, hogy a moderátorok csak akkor csatolnak hozzátok adatlapot, ha a többi normálisan, minden igényt kielégítően meg van szerkesztve.

Nem véletlen a 3 adatlap / hét szabály. Amennyiben nem csatoljuk hozzátok amikor kéritek (1 napon belül kb), akkor nézzetek körül az adatlapjaitok között mert valami oka biztos van.

Nincs értelme amúgy se gyűjtögetni az adatlapokat, mert mint joe_r írta, fentebb, ha nem megfelelően van kitöltve, akkor szó nélkül átadjuk a szerkesztés jogát másnak.

Amennyiben CSERÉLTEK akkor a cserélt lapot nem csatoljuk hozzátok. Bele kell férnie a 3 lap / hét szabályba!
23 felhasználónak tetszik: Bessie, EszterLondon, amira17, .KT., CandUs, BritneyVivi, Brigitta, Ditty, Zsanett.Zsüliett, Bogi13, Nikaaa, Ronnie95, Twilight6, MegaLadyGaga, ivonn a demi fan, Ronetta001, evelin0623, Erika120, Vampiregirl1, SelenaGirl, Enaa, Luckie, NiceandCute
2010. augusztus 04. 17:57 #5
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Még egy apróság, ami tegnap kimaradt, de lényeges az adatlapok átadásásval, átcsatolásával kapcsolatban, tehát ajánlom figyelmébe mindenkinek, de különösen azoknak, akik a Starity.hu indulásakor, illetve utána regisztráltak.

A HQ Paradise oldalon működött egy kiemelési rendszer, úgy mint HQ Spec., HQ God. A Starity-n ez úgy változott, hogy azok a személyek akik valamilyen kiemelt státusszal bírtak, itt Kiemelt tagokként jelennek meg.
Ezekre a személyekre nem vonatkozik az a szabály, mely szerint három hónapon túl szerkesztett adatlap, vagy három hónapon túli belépés esetén elvételre kerül az adatlapja.

Ebben az esetben csak és kizárólag akkor végezzük el az átadást, ha ezen Kiemelt tag önként lemond a szerkesztésről. Amennyiben valaki privát üzenetet ír, melyben kéri az adatlapot, és Kiemelt tag státusszal rendelkező szerkesztő nemleges választ ad, abban az esetben a lap marad a helyén, és egyik moderátor sem fogja áttenni senkihez, akkor sem, ha nekünk ír privát üzenetet.

Ezen kiegészítés a kiskapuk keresésének megakadályozására jött létre. Nem kívánok erről vitát nyitni.
28 felhasználónak tetszik: Brittany20, nozso13, bestiak, Bessie, cocoselly, xBlondie, EszterLondon, Zsüdi, Tamás2.0, CandUs, BritneyVivi, Ditty, Dancsy, Zsanett.Zsüliett, ziziblans, Nikaaa, Ronnie95, MegaLadyGaga, ivonn a demi fan, OrSy4Ever, evelin0623, Erika120, DreamerGirl, Vampiregirl1, SelenaGirl, Enaa, Luckie, NiceandCute
2010. augusztus 05. 23:23 #6
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Nos ha már a kedves tagok figyelmét felhívtuk mindenre, akkor én meg a moderátorokét szeretném 1-2 dologra.

Itt van pl ez az adatlap: http://starity.hu/sztarok/cristobal-orellana/ 2 napja volt "félretéve" - se nem törölve, se nem jóváhagyva, mert hibásan volt írva a neve, én nem tudom átírni, Freeze nem volt elérhető - de vki jóváhagyta egy másik lappal együtt, amit már meg sem találtam, mert nem mentettem el. Az is rosszul volt írva, azért pihent.
Múlt héten 8 db adatlap volt napokig "félretéve" - Chaplin és társai, szintén nevet kellett volna átírni, illetve mindegyiken az egyéb ki nem töltött adatot pótoltam, arcképet raktam - majd valaki sitty-sutty kitörölte mindet - ezért dolgozok vele? Ott vírít az alján, hogy én módosítottam utoljára, mégse volt törölve, se jóváhagyva, nem gondolja senki, hogy baj van vele? Én veszem a fáradtságot, utánanézek, kijavítom, lecserélem amit kell - nekem is könnyebb lenne törölni, de nem teszem, hanem besegítek. Több órát vacakolok az új adatlapokkal naponta, van amikor 30-35, de 50 is összejön, de ilyenkor úgy érzem, hogy más meg lesajnálja. Ez nem az első ilyen alkalom volt. Jóváhagytok dupla adatlapokat, mert el van írva egy betű vagy mert 3 névből csak kettő van beírva és máris nem találjátok meg a másikat? Volt olyan sztár akinek 3 adatlapja volt - de 1 biztos, nem én hagytam jóvá.
Akinek nem inge, ne vegye magára, már készültem írni emiatt, csak nem tudtam ki a lúdas, de ebben a topikban remélem magára ismer.

ToTo
beer.gif
8 felhasználónak tetszik: xBlondie, Sally Sparrow, Ditty, Beba13, Starlover5000, SelenaGirl, TheDanush, NiceandCute
2010. augusztus 06. 10:36 #7
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
most már tényleg érdekelne ki a fa**om, hagyja jóvá rosszl az adatlapokat, tegnap este megint otthagytam "pihenni" 4db-ot, mára 2 jóváhagyásra került - SZARUL!!!

http://starity.hu/sztarok/christopher-gurry/
http://www.imdb.com/name/nm0348748/

http://starity.hu/sztarok/daniela-cosio/
http://www.imdb.com/name/nm3880224/

Freeze légyszi találj ki valamit vagy engem sem fog érdekelni ezek után semmi és nem fogok dolgozni a lapokkal tovább feleslegesen.
1 felhasználónak tetszik: Zsüdi
2010. augusztus 06. 10:40 #8
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2010.08.06. 10:36)
most már tényleg érdekelne ki a fa**om, hagyja jóvá rosszl az adatlapokat, tegnap este megint otthagytam "pihenni" 4db-ot, mára 2 jóváhagyásra került - SZARUL!!! 
http://starity.hu/sztarok/christopher-gurry/
http://www.imdb.com/name/nm0348748/
http://starity.hu/sztarok/daniela-cosio/
http://www.imdb.com/name/nm3880224/
Freeze légyszi találj ki valamit vagy engem sem fog érdekelni ezek után semmi és nem fogok dolgozni a lapokkal tovább feleslegesen.


Ezt a kettőt most én hagytam jóvá. Eddig nem nagyon nyúltam az adatlapokhoz, pont azért mert nem tudom átírni a neveket rajta én sem...

Ezek jónak tűntek... csak annyi, hogy az eredeti nevükön szerepelnek. Egyébként a többi stimmelt... vagy nem?

Azért kezdtem el foglalkozni velük most én is, hogy besegítsek, de ha inkább hagyjam, akkor nem nyúlok hozzá.
2010. augusztus 06. 10:51 #9
- törölt felhasználó -    
Nekem van két adatlapom, amely nem igazán stimmel Raul Albiol és Cesc Fabregas. Ezeket az adatlapokat korábban én is csak átvettem, de a nevek helytelenül vannak, ugyanis helyesen Raúl Albiol, és Cesc Fábregas. Nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Raúlét talán mindenképpen meg kellene szerkeszteni, de Fábregas esetében bizonytalan vagyok, hiszen mindenki így ismeri és még a mezére is Fabregas van írva.
1 felhasználónak tetszik: Ditty
2010. augusztus 06. 10:52 #10
Zsüdi
Zsüdi
 
StátuszBeYoutiful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 5217
Csatolások: 231
Azonosító: 124795
Offline offline
Idézet (Miah008 @ 2010.08.06. 10:51)
Nekem van két adatlapom, amely nem igazán stimmel Raul Albiol és Cesc Fabregas. Ezeket az adatlapokat korábban én is csak átvettem, de a nevek helytelenül vannak, ugyanis helyesen Raúl Albiol, és Cesc Fábregas. Nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Raúlét talán mindenképpen meg kellene szerkeszteni, de Fábregas esetében bizonytalan vagyok, hiszen mindenki így ismeri és még a mezére is Fabregas van írva.


Fabregast nem így kell írni: Fàbregas?
1 felhasználónak tetszik: Ditty
2010. augusztus 06. 10:54 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zsüdi @ 2010.08.06. 10:52)
Fabregast nem így kell írni: Fàbregas?

De épp ez az.
1 felhasználónak tetszik: Ditty
2010. augusztus 06. 11:00 #12
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.06. 10:40)
Ezt a kettőt most én hagytam jóvá. Eddig nem nagyon nyúltam az adatlapokhoz, pont azért mert nem tudom átírni a neveket rajta én sem...
Ezek jónak tűntek...  csak annyi, hogy az eredeti nevükön szerepelnek. Egyébként a többi stimmelt... vagy nem?
Azért kezdtem el foglalkozni velük most én is, hogy besegítsek, de ha inkább hagyjam, akkor nem nyúlok hozzá.


A többi adat stimmel, amit kellett pótoltam vagy javítottam, ahogy az új lapok 95%-nál máskor is szükséges.

Freeze szerint az a baj a nevek útólagos átírásának, ha elkezdik kedvenceknek jelölgetni és utána írjuk át a nevet vmi összekuszálódik.
Születési név vagy hibásan írt név, az egyre megy - a névhez az kerül "ahogyan a sztárt ismerjük".

Rossz névvel írva elkallódik a többi közt és csak elvétve jönni rá a kevésbé ismert emberkéknél, hogy rosszul van írva. A másik, hogy vki rákeres az ismert nevére, nem találja - ezért létrehozza - lehet, hogy én is meg te is benézem a névkavarás miatt, jóváhagyjuk azt is és máris dupla lapja van az illetőnek. Utána lehet magyarázkodni azoknak akik bejelölik, annak aki szerkeszti, hogy miért kell törölni vagy akkor miért lett egyáltalán jóváhagyva.
Jobb csírájában elfojtani és nem rosszul jóváhagyni.

Sok név van ami javításra vár vagy mert rosszul van írva vagy mert nem azon a néven ismerjük - remélhetőleg majd ki tudom javítani őket, ha Freeze is úgy akarja.

Én nem mondom meg mit csinálj és mit ne, de ha csinálsz vmit akkor jól csináld. Én szívesen foglalkozok a lapokkal - ha van értelme. A fórumban repostokat törölgetni, témákat áthelyezni már kevésbé - de megcsinálom, ha úgy adódik vagy ha valaki szól, hogy van ilyen és csináljam meg.

Esetleg aki talál olyat ami rosszul van írva vagy valamiért nem helyes, akkor priviben írhat nekem nyugodtan - összegyűjtöm és majd javítva lesz.

Bocs, hogy beleszerkesztettem az üzidbe, véletlenül a szerkesztés gombot nyomtam meg a válaszolok gomb helyett ...

beer.gif
2 felhasználónak tetszik: xBlondie, SelenaGirl
2010. augusztus 06. 11:02 #13
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2010.08.06. 11:00)
A többi adat stimmel, amit kellett pótoltam vagy javítottam, ahogy az új lapok 95%-nál máskor is szükséges.
Freeze szerint az a baj a nevek útólagos átírásának, ha elkezdik kedvenceknek jelölgetni és utána írjuk át a nevet vmi összekuszálódik. 
Születési név vagy hibásan írt név, az egyre megy - a névhez az kerül "ahogyan a sztárt ismerjük". 
Rossz névvel írva elkallódik a többi közt és csak elvétve jönni rá a kevésbé ismert emberkéknél, hogy rosszul van írva. A másik, hogy vki rákeres az ismert nevére, nem találja - ezért létrehozza - lehet, hogy én is meg te is benézem a névkavarás miatt, jóváhagyjuk azt is és máris dupla lapja van az illetőnek. Utána lehet magyarázkodni azoknak akik bejelölik, annak aki szerkeszti, hogy miért kell törölni vagy akkor miért lett egyáltalán jóváhagyva.
Jobb csírájában elfojtani és nem rosszul jóváhagyni.
Sok név van ami javításra vár vagy mert rosszul van írva vagy mert nem azon a néven ismerjük - remélhetőleg majd ki tudom javítani őket, ha Freeze is úgy akarja.
Én nem mondom meg mit csinálj és mit ne, de ha csinálsz vmit akkor jól csináld. Én szívesen foglalkozok a lapokkal - ha van értelme. A fórumban repostokat törölgetni, témákat áthelyezni már kevésbé - de megcsinálom, ha úgy adódik vagy ha valaki szól, hogy van ilyen és csináljam meg.
Esetleg aki talál olyat ami rosszul van írva vagy valamiért nem helyes, akkor priviben írhat nekem nyugodtan - összegyűjtöm és majd javítva lesz.
Bocs, hogy beleszerkesztettem az üzidbe, véletlenül a szerkesztés gombot nyomtam meg a válaszolok gomb helyett ...
beer.gif


Semmi gond. Akkor ezekre figyelni fogok. Én is szívesen foglalkozom a lapokkal - szerintem ez nyílvánvaló - és ezentúl figyelni fogok ezekre a dolgokra is.

beer.gif
2010. augusztus 06. 15:06 #14
TommyScans
TommyScans
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 830
Csatolások: 10295
Azonosító: 28189
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2010.08.06. 11:00)
Születési név vagy hibásan írt név, az egyre megy - a névhez az kerül "ahogyan a sztárt ismerjük". 
Rossz névvel írva elkallódik a többi közt és csak elvétve jönni rá a kevésbé ismert emberkéknél, hogy rosszul van írva. A másik, hogy vki rákeres az ismert nevére, nem találja - ezért létrehozza - lehet, hogy én is meg te is benézem a névkavarás miatt, jóváhagyjuk azt is és máris dupla lapja van az illetőnek. Utána lehet magyarázkodni azoknak akik bejelölik, annak aki szerkeszti, hogy miért kell törölni vagy akkor miért lett egyáltalán jóváhagyva.
Jobb csírájában elfojtani és nem rosszul jóváhagyni.
Sok név van ami javításra vár vagy mert rosszul van írva vagy mert nem azon a néven ismerjük

Erről egyszer nyitottam egy témát ( http://starity.hu/forum/topik/151987-miert-az-eredeti-nevukon-szerepelnek-a-sztarlexikonban-a-celebek/ ) , de " le lettem ugatva." smileeee.gif
Más. Csak engem zavar , hogy az Amit tudni kell róla rovatban néhányan leírják az adott ember teljes életrajzát? Úgy gondolom , hogy oda csak egy pár szavas összefoglaló kell , hogy ki ő , mit csinál , honnan lehet ismerős. Vagy nem?
3 felhasználónak tetszik: xBlondie, Sally Sparrow, Ditty
2010. augusztus 06. 15:10 #15
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (TommyScans @ 2010.08.06. 15:06)
Erről egyszer nyitottam egy témát ( http://starity.hu/forum/topik/151987-miert-az-eredeti-nevukon-szerepelnek-a-sztarlexikonban-a-celebek/ ) , de " le lettem ugatva."  smileeee.gif 
Más. Csak engem zavar , hogy az Amit tudni kell róla rovatban néhányan leírják az adott ember teljes életrajzát? Úgy gondolom , hogy oda csak egy pár szavas összefoglaló kell , hogy ki ő , mit csinál , honnan lehet ismerős. Vagy nem?


De igen. Próbáljuk is felhívni erre az emberek figyelmét. Ma is több embernek jeleztem, hogy egy hetük van javítani az adatlapjaikat. Volt akinél jobbnak láttam, ha beírom. De próbálunk cselekedni az ügyben.
1 felhasználónak tetszik: Ditty
2010. augusztus 06. 16:14 #16
- törölt felhasználó -    
A 3 hónapos idő nem túl kevés?
Mert én például nem írok be minden kis apróságot (gondolom nektek sincs ínyetekre állandóan átnézni az adatlapokat) hanem amikor összegyűlik több infó (amit fontosnak tartok) akkor szerkesztem hozzá az önéletrajzhoz.
Véleményem szerint sokkal összeszedettebb lehet egy önéletrajz, ha nem csak odabiggyesztem a jelentéktelen dolgokat.
2010. augusztus 06. 16:46 #17
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Sucré @ 2010.08.06. 16:14)
A 3 hónapos idő nem túl kevés?
Mert én például nem írok be minden kis apróságot (gondolom nektek sincs ínyetekre állandóan átnézni az adatlapokat) hanem amikor összegyűlik több infó (amit fontosnak tartok) akkor szerkesztem hozzá az önéletrajzhoz. 
Véleményem szerint sokkal összeszedettebb lehet egy önéletrajz, ha nem csak odabiggyesztem a jelentéktelen dolgokat.


Akkor él ez a 3 hónapos dolog, ha a szerkesztő sem aktív három hónapig... egyébként természetesen nem kell szinte naponta szerkeszteni... de azért azt beszéltük hogy egy fél éves időtartamon belül jó ha frissítve van. 3 havonta én se frissítem a lapjaimat...
2 felhasználónak tetszik: xBlondie, Ditty
2010. augusztus 06. 18:03 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sucré @ 2010.08.06. 16:14)
A 3 hónapos idő nem túl kevés?
Mert én például nem írok be minden kis apróságot (gondolom nektek sincs ínyetekre állandóan átnézni az adatlapokat) hanem amikor összegyűlik több infó (amit fontosnak tartok) akkor szerkesztem hozzá az önéletrajzhoz. 
Véleményem szerint sokkal összeszedettebb lehet egy önéletrajz, ha nem csak odabiggyesztem a jelentéktelen dolgokat.

3 havonta szerintem simán lehet szerkeszteni az adatlapokat. Például csak a képet cseréled ki valami frissebbre. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Ditty, Beba13
2010. augusztus 06. 18:34 #19
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Idézet (Lexy @ 2010.08.06. 18:03)
3 havonta szerintem simán lehet szerkeszteni az adatlapokat. Például csak a képet cseréled ki valami frissebbre. smileeee.gif


És annak mi értelme, hogy 3 havonta cseréled a képet? Az nem érdemi adatlap frissítés szerintem. Én évente/félévente cserélem kb.
Amúgy nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy egy olyan sztárnál aki visszvonult, annál nyilván nincs mit frissiteni 3 havonta, sőt képet cserélni se mivel nem jelennek meg róla új képek, náluk is áll ez a 3 hónapos időszak?
2010. augusztus 06. 20:58 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gabor28 @ 2010.08.06. 18:34)
Amúgy nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy egy olyan sztárnál aki visszvonult, annál nyilván nincs mit frissiteni 3 havonta, sőt képet cserélni se mivel nem jelennek meg róla új képek, náluk is áll ez a 3 hónapos időszak?


Erre én is kíváncsi vagyok, ugyanis nálam is van néhány olyan emberke akiről hát mondjuk úgy elég ritkán vagy már egyáltalán nem lehet róluk friss infót de még új képet sem találni. Akkor ott mi a helyzet? Ott is érvényes a 3-6 hónaponta lévő adatlapfrissítés? És az elhunyt személyeknél?
19 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!