Starity

Miért nem szeretik a 'zöldfülű'-eket?

3 oldal 1 2 3
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 23. 10:06 #21
h_mirtill
h_mirtill
visszatérő vendég
 
StátuszPárápárápp...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.28.
Hozzászólás: 483
Csatolások: 37
Azonosító: 115824
Offline offline
Velem is történt már olyan, hogy a fórumra rossz helyre tettem fel a témát. Akkor kaptam tanácsokat. Ilyenkor ismertem meg az oldalt, és ha azt a hibát nem követem el, a mai napig nem tudnám a honlap működését smileeee.gif
2010. augusztus 23. 10:14 #22
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Egyébként visszatérve a barát jelölősdire: előbb-utóbb ők is leállnak, mikor rájönnek, hogy 300 barátjuk lehet csak. Akkor elkezdenek gyomlálni ők is, és visszautasítgatni mindenkit. laugh.gif
2010. augusztus 23. 10:15 #23
kriszty_14
kriszty_14
♫Zac Efron♫addict♥
 
Státusz♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Zachary David Alexander Efron♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 1074
Csatolások: 442
Azonosító: 130680
Offline offline
nekem semmi bajom velük,és szerintem nem olyan nagy hiba ha rossz helyre töltöd a képeket..
majd bele jössz.
tongue.gif tongue.gif
2010. augusztus 23. 10:15 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.08.23. 10:14)
Egyébként visszatérve a barát jelölősdire: előbb-utóbb ők is leállnak, mikor rájönnek, hogy 300 barátjuk lehet csak. Akkor elkezdenek gyomlálni ők is, és visszautasítgatni mindenkit.  laugh.gif

Én eleinte elfogadtam ezeket a barátnak jelöléseket, most viszont elkezdtem kitörölgetni azokat akikhez semmi közöm.
2010. augusztus 23. 10:16 #25
BritneyVivi
BritneyVivi
ARTPOP
 
StátuszI live for the applause..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 4187
Csatolások: 2102
Azonosító: 113062
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.08.23. 10:02)
Sajnos ez egy általánosítás lett, hogy "utáljuk a zöldfülüeket"...
Nem is az utálatról van szó. Csak vannak problémák, amiket egyszerűen nem értenek meg néhányan, és ezért már kezdenek egy kicsit a többiek agyára menni:
1. Miért jelölsz barátnak, ha egy szót sem váltottunk még?
2. Miért szavazzak rád, ha nem tetszik az adatlapod és semmi közös nincs bennünk? Az nem ok arra, hogy mert te is szavaztál...
3. Először meg kéne ismerni az oldal működését, mielőtt témákat nyitogattok. Nem baj, ha új témát hozol létre, de legyen értelme és jó helyen legyen. Az 1423-ik Melyik sztár a jobb témá már idegesítő!!! 
4. Barát és szavazatgyűjtő zöldfülüektől szeretném megkérdezni, hogy mégis milyen elismerést, díjat, jutalmat kaptok azért mert nektek van a legtöbb? Válaszolok... semmilyet.
Ez a fórum a HQ képek aranybányája volt (és valamilyen szinten még most is az). Sokan ezért jártak fel ide, és most jobbra - balra vannak feltöltve a képek HQ - MQ keverve, rossz helyen stb. Nem tudom miért olyan nagy kérés az, hogy csak akkor kezdj el aktívan tevékenykedni, ha már ismered mi hogy működik.
Van még jó pár dolog... de ezek a lényegesebbek. Ha ezeket minden zöldfülü képes lenne betartani, akkor senkinek nem lenne odaírva az adatlapjára, hogy utálja őket!
Brit  beer.gif

Teljesen egyetértek! thumbsup.gif
2010. augusztus 23. 11:52 #26
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
Hat ki mondta hogy nem szeretjuk?
Na jol van en sem imadom oket!!
De azert van par jofej koztuk! biggrin.gif
2010. augusztus 23. 11:59 #27
- törölt felhasználó -    
Erre csak ezt tudom mondani: Nem minden zöldfülű idegesítő, de aki idegesítő zöldfülű rohog.gif pardon.gif
9 felhasználónak tetszik: Bessie, Fuller, xBlondie, ReBecca, funny18, amira17, QueenB, Dancsy, CandUs
2010. augusztus 23. 12:04 #28
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Eleinte én is mindenkit elfogadtam (miért ne?), de mióta limit van, meggondolom az egészet. Már csak azokét fogadom el, akikkel beszélgetek. Én amúgy soha nem kaptam olyan levelet, hogy miért utasítottál vissza? biggrin.gif
Persze nem is jelölgetek mindenit agyba-főbe. laugh.gif

Egyébként itt tényleg hatalmas tévedés van ezzel kapcsolatban. Az itt fórumozók nem 'nem szeretik' a zöldiket, hanem unnak néhány dolgot. Lásd az egész topikban. Ez nem utálat. Miért is utálnánk olyasvalakit, akit nem is ismerünk?
Csak jó lenne, ha más is úgy betartaná a szabályokat, mint a többiek. smileeee.gif

Hiába mondjuk el milliószor. Kicsit idegesítő, hogy bármikor belépek, csak a magazinos cuccokat látom, vagy a gumiszobásakat. Én megértem, hogy a 2010 után beregizettek többsége emiatt van itt, de azért ti is megérthetnétek minket, hogy mi meg máshoz voltunk szokva.
Ez egy minőségi képfeltöltő oldal volt. Ma is az. Rengeteg olyan HQ képet találhattok itt, amit máshol nem. (Valljátok be: ti is inkább néztek egy jó minőségű, nagy képet, mint egy picurit. wink.gif)
Azt elfogadtuk, hogy az oldal több lett. Lettek új funkciók. Csak azok éppen olyanok, amikre sokan nem kíváncsiak.
Ezt orvosolandó, az oldal tulaja kifejleszt egy szűrő funkciót, amivel be lehet állítani, hogy csak azokat a témákat lássuk, amiket akarunk. Így remélhetőleg nem lesz gond.
12 felhasználónak tetszik: nozso13, Fuller, .KT., xBlondie, Beba13, ReBecca, amira17, bajer, QueenB, katie993, Pandus, CandUs
2010. augusztus 23. 13:26 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.08.23. 12:04)
 
Ez egy minőségi képfeltöltő oldal volt. Ma is az. Rengeteg olyan HQ képet találhattok itt, amit máshol nem. 
Azt elfogadtuk, hogy az oldal több lett. Lettek új funkciók. Csak azok éppen olyanok, amikre sokan nem kíváncsiak. 
Ezt orvosolandó, az oldal tulaja kifejleszt egy szűrő funkciót, amivel be lehet állítani, hogy csak azokat a témákat lássuk, amiket akarunk. Így remélhetőleg nem lesz gond.

Nem az én dolgom + én itt egy senki vagyok, de szerény véleményem szerint:
- A volt a helyes, manapság már nem ez a lényeges dolog, már nem a UHQ kép a lényeg itt. /van véleményem erről de azt megtartom biggrin.gif/
- Az új funkcióra nem sokan kíváncsiak ... ez viszont tévedés ... látható a példa, régen hány ember volt ... és ma hány ... tudom ... ma már nincsenek állatok akik moderálnak. laugh.gif
- Kinek mi a hasznos és érdekes, ez olyan mint egy szép nő ... ha nekem az, és egyszer a fejembe veszem, hogy az ... kár velem vitázni ill. meggyőzni ellenkezőjéről .. nos a hasznos dolgok is ilyenek. wink.gif
-Most nincs kedvem többet okoskodni, bár lehetne bőven ... pisz tongue.gif
2010. augusztus 23. 13:29 #30
adam89
adam89
új tag
 
Státuszmeh.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.03.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 3
Azonosító: 18526
Offline offline
Zöldfülű vagyok x éves reggel, jelentkezzen aki utál! smileeee.gif wub.gif
4 felhasználónak tetszik: Fuller, .KT., Dancsy, CandUs
2010. augusztus 23. 13:31 #31
Vikici
Vikici
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 313
Azonosító: 126670
Offline offline
FIGYELJETEK,MINDEKI VOLT EGYSZER ZÖLDFÜLÜ!!
2010. augusztus 23. 13:36 #32
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Billy Costigan @ 2010.08.23. 13:26)
Nem az én dolgom + én itt egy senki vagyok, de szerény véleményem szerint:
- A volt a helyes, manapság már nem ez a lényeges dolog, már nem a UHQ kép a lényeg itt. /van véleményem erről de azt megtartom  biggrin.gif/
- Az új funkcióra nem sokan kíváncsiak ...  ez viszont tévedés ... látható a példa, régen hány ember volt ... és ma hány ... tudom ... ma már nincsenek állatok akik moderálnak. laugh.gif 
- Kinek mi a hasznos és érdekes, ez olyan mint egy szép nő ... ha nekem az, és egyszer a fejembe veszem, hogy az ... kár velem vitázni ill. meggyőzni ellenkezőjéről .. nos a hasznos dolgok is ilyenek. wink.gif 
-Most nincs kedvem többet okoskodni, bár lehetne bőven ... pisz  tongue.gif

Azt hiszem te félreértettél. biggrin.gif Én tudom, hogy sokan emiatt jöttek, viszont sokan a képek miatt vagyunk itt. Engem a cikkek és a gumis témák nem izgatnak. Persze mindenkinek meg van a maga oka. biggrin.gif pardon.gif

Én már kíváncsi vagyok az új funkciókra.
Abban viszont igazad van, több modi kéne. blush.gif Azt mindenki megérti, hogy senki sincs itt a nap 24 órájában. blush.gif
2010. augusztus 23. 13:38 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (nozso13 @ 2010.08.23. 08:58)
Félreértés ne essék, semmi probléma nincs a zöldfülűekkel, amíg rendeltetésszerűen használják az oldalt (nem árasztanak el minden topicot a gugliból kihalászott minőségtelen képeikkel pl.), vagy legalább megpróbálják, megfogadják a tanácsokat és nem lekezelő módon bánnak a többi felhasználóval. Valószínűleg sokakat az is zavar, hogy  két napja regisztrált emberkék jelölnek barátnak, irkálják teli az üzenőfalat és küldenek sértő leveleket, ha nem igazolják vissza vagy nem szavazol.
Azzal semmi baj sincs, ha új felhasználók jönnek, mi is voltunk újak, de kellett egy kis idő, míg beilleszkedtünk és elsajátítottuk az oldallal kapcsolatos tudnivalókat.

pontosan!
2010. augusztus 23. 13:40 #34
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Vikici @ 2010.08.23. 13:31)
FIGYELJETEK,MINDEKI VOLT EGYSZER ZÖLDFÜLÜ!!


Nah pont erről van szó... Fogadjunk, hogy nem olvastad el a topikot? smileeee.gif Előttem vagy 10-en leírták a szitut, úgy látszik nem érthető.
Mi is értjük, hogy az újak nincsenek tisztában a szabályokkal, mivel senki sem úgy születik, hogy gyakorlott Starity-user. Viszont ha én regisztrálok egy oldalra, első dolgom, ogy megnézem ki, mivel, hol, hogyan... Van legalább 15 segítő topik + az original felhasználói segítség. NEM IGAZ, HOGY NEM LEHET ELOLVASNI...
13 felhasználónak tetszik: Bessie, Fuller, cocoselly, xBlondie, Beba13, ReBecca, amira17, bajer, QueenB, RachelWillows, Dancsy, mano2, CandUs
2010. augusztus 23. 13:56 #35
- törölt felhasználó -    
Brittany-val teljes mértékben egyetértek, illetve nekem nem az a bajom velük, hogy rosszul csinálják, hanem hogy ha az ember szépen kéri/elmagyarázza, hogy mit-hogy, akkor arra rettentő agresszívan reagálnak, és elküldik az embert a francba... És teszi ezt 8-10 évesen, mert azt hiszi, hogy ha már a gép előtt ül, akkor rettentő nagylány... dry.gif
Persze, mindenki volt kezdő, de mi általában örültünk ha valaki megszán egy-egy jó tanáccsal, ők meg rögtön kinyírnák aki segít.

Érdekes dolog, de én pont ezért nem írogatok már senkinek, és ha kapok egy levelet, hatszor meggondolom hogy válaszoljak-e, mivel úgyis sértegető válasz jönne mellow.gif
12 felhasználónak tetszik: xBlondie, Brittany20, Emcsi, Beba13, katiegirl15, Fuller, amira17, bajer, QueenB, RachelWillows, katie993, CandUs
2010. augusztus 23. 13:56 #36
h_mirtill
h_mirtill
visszatérő vendég
 
StátuszPárápárápp...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.28.
Hozzászólás: 483
Csatolások: 37
Azonosító: 115824
Offline offline
Én is voltam, elég sokáig...
Csak azért kérdeztem itt, mert nekem nincs semmi bajom velük, kíváncsi voltam, hogy több felhasználót miért idegesíti a legtöbb. Én sem voltam eleinte tisztában a szabályokkal, részben ezért sem utálom vagy gúnyolom ki az újoncokat. unsure.gif
És én is örültem pár tanácsnak biggrin.gif
2010. augusztus 23. 14:23 #37
- törölt felhasználó -    
Nahh akkor én vagyok félreértve. laugh.gif Nem azt mondtam, hogy kevés a moderátor /bár az/, hanem nincsenek már a régi vadbarmok ... akik kegyetlenek,aljasak,brutálisak, és szívtelenek voltak.

Cynthia szavai pedig jól esik a régieknek .. csak az a baj ... azok hülyék voltak de főleg nem segítőkészek. rohog.gif
2010. augusztus 23. 14:56 #38
BSBfan13
BSBfan13
 
StátuszSokan azt mondják angyalok nem léteznek, pedig itt az élő példa......én :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.18.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 54
Azonosító: 125343
Offline offline
hát kezdjük azzal hogy mindenki volt zöldfülű..szóval ezt én sem értem..de énnekem mindenesetre semmi bajom velük laugh.gif laugh.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif
2010. augusztus 23. 20:33 #39
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Itt nem a "zöldfülűekkel" van a gond, hanem a kistölcsérekkel. A kettő nem ugyanaz. Attól, hogy összeszedsz 100-200-300 hozzászólást a gumiszobában, majd leszel visszatérő vendég vagy törzsvendég, még ugyanúgy kistölcsér maradsz. cool.gif
6 felhasználónak tetszik: amira17, bajer, QueenB, RachelWillows, katie993, CandUs
2010. augusztus 23. 20:41 #40
- törölt felhasználó -    
Egyetértek az előttem hozzászólókkal. Igaz , hogy én is nemrég vagyok az oldalon és elég szánalmas voltam most így visszagondolva. DE megfogadtam a tanácsokat és nem ugattam vissza, mint ahogy manapság sokan teszik. a HQ képeket tényleg ne keverjétek az MQ-val, mert úgyis szólnak és törlik és az gondolom nem esik valami jól,ha órákat szórakoztok a semmiért. Az idétlen témákat felesleges létrehozni,ha úgyis leszólják,nemde? Ismerjétek ki az oldalt, utána építsétek, segítsetek másoknak! smileeee.gif Beilleszkedni néha nehéz de,ha segítőkészek vagytok bármire vihetitek! Töltsetek fel sok új képet, nyissatok új (jó) témákat és higyjétek el, hogy befogadnak. ja és a szavazás és a barátjelölés.. hmm.. rolleyes.gif elég hülyeségnek tartom. Oké. Régen nálam is 1000-rel ment de már beláttam, hogy nem megyek vele sokra. Ennyi lenne biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: QueenB, Dancsy, CandUs
3 oldal 1 2 3
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!