Starity

30 Seconds To Mars - Photocall in Mexico

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 26. 13:51 #1
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Szegény Jaredről ezek most nem igazán sikerültek, bár Shannonnak is van egy feje. blush.gif A 3. képen meg J átmegy átlátszóba... ohmy.gif _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Jal, raspberry, Eve87, vvivienne8
2010. augusztus 26. 19:32 #2
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
A fotós se a legjobb... blink.gif
Olyan furán néznek ki az előtt a paraván előtt, úgy hogy 'belelóg az ablak' dry.gif
Átlátszó? ohmy.gif Csak el ne tűnjön itt nekünk... reklamalo.gif
Úristen... Shannon kezén Szigetes karszalag van... ooo.gif heart.gif
2010. augusztus 27. 10:30 #3
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Eve87 @ 2010.08.26. 19:32)
A fotós se a legjobb...  blink.gif 
Olyan furán néznek ki az előtt a paraván előtt, úgy hogy 'belelóg az ablak'  dry.gif 
Átlátszó?  ohmy.gif Csak el ne tűnjön itt nekünk...  reklamalo.gif 
Úristen... Shannon kezén Szigetes karszalag van... ooo.gif heart.gif

Tényleg. ooo.gif De jó! w00t.gif Én leragadtam J alsójánál... dry.gif
2010. augusztus 27. 21:35 #4
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.08.27. 10:30)
Tényleg. ooo.gif De jó! w00t.gif Én leragadtam J alsójánál... dry.gif

Hát az se semmi... rohog.gif blush.gif
A karszalag meg már jó régóta rajta lehet, Mexico-ban 25-én készültek képek róluk. Én egyből levágtam, nehogy meggyűrődjön blush.gif Bár az övé hímzett... amennyire látom.
2010. augusztus 27. 21:41 #5
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
De aranyos hogy még mindig rajta van. rolleyes.gif Az enyém még mindig rajtam van igaz egy kicsit már viharvert de itt van rajtam. Van egy másik szalagom is azt elraktam,igaz rá pingáltam egy-két Mars szimbólumot... blush.gif blush.gif blush.gif Örök emlék marad... blush.gif
2010. augusztus 27. 21:43 #6
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (Zsanó @ 2010.08.27. 21:41)
De aranyos hogy még mindig rajta van. rolleyes.gif Az enyém még mindig rajtam van igaz egy kicsit már viharvert de itt van rajtam. Van egy másik szalagom is azt elraktam,igaz rá pingáltam egy-két Mars szimbólumot... blush.gif  blush.gif  blush.gif Örök emlék marad... blush.gif

És merrefelé álltál? Nem vitt el a tömeg?
De valamelyik Mars topikban is megoszthatod ha akarod. Már van 30 Seconds To Mars topik is.
2010. augusztus 27. 21:52 #7
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Idézet (Eve87 @ 2010.08.27. 21:43)
És merrefelé álltál? Nem vitt el a tömeg?

Áááá...én nem merészkedtem nagyon befelé,gondoltam,hogy majd mikor játszák a The Kill és Jared majd a tömegbe "veti" magát megindul mindenki majd oda hozzá,hogy megérinthesse,így oldalról néztem végig,de ott is szuper volt. blush.gif Megtaláltam azt a pontot ahonnan jó volt a rálátás a színpadra és még a kivetítőt is lehetett látni. És szerintem nagyon jó is koncert volt akárki akármit mond. Szerintem örülni kéne hogy egyáltalán eljöttek hozzánk. A fiúk meg nagyon jól néztek ki smileeee.gif

És te merre voltál? Hogy tetszett? blush.gif
2010. augusztus 27. 22:02 #8
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (Zsanó @ 2010.08.27. 21:52)
Áááá...én nem merészkedtem nagyon befelé,gondoltam,hogy majd mikor játszák a The Kill és Jared majd a tömegbe "veti" magát megindul mindenki majd oda hozzá,hogy megérinthesse,így oldalról néztem végig,de ott is szuper volt.  blush.gif Megtaláltam azt a pontot ahonnan jó volt a rálátás a színpadra és még a kivetítőt is lehetett látni. És szerintem nagyon jó is koncert volt akárki akármit mond. Szerintem örülni kéne hogy egyáltalán eljöttek hozzánk. A fiúk meg nagyon jól néztek ki smileeee.gif

Szerintem is jó volt, az újságírok húzzák le őket állandóan. reklamalo.gif Meg hülyeségeket írnak, pl: nekik még nagy szám volt hogy J haja szőke... 110.gif
Én csak azt sajnálom hogy kicsit fáradtak voltak (de ahhoz képest apait-anyait beleadtak) meg hogy nem játszották a The Fantasy-t. A Sziget után néztem fesztiválos videókat és ott még egy csomó mindent játszottak... sad.gif
Remélem azért sikerült az eszükbe vésetnünk magunkat és jönnek legközelebb is wink.gif

Én 2. sorban voltam, de nem nagyon láttam őket. Tomo-ról akartam képet csinálni, de pont akkor kellett a fénytechnikusnak a képünkbe világítani, így nem sikerült. Jaredről esélytelen volt, csak egyet tudtam csinálni az akusztikus Kill alatt. Lökdösődés volt elől nagyon. Vasárnap első sorba kerültem, de ott nem vettem észre, hogy ennyire őrültek legyenek az emberek mint a Marson. Amikor leállította a K&Q-t akkor nagyon szidtam, már levegőt se kaptam, de kiemeltetni sem akartam magam... mondom ha belepusztulok is, akkor is végig csinálom ezt a koncertet, de hát még itt vagyok biggrin.gif
2010. augusztus 27. 22:08 #9
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Idézet (Eve87 @ 2010.08.27. 22:02)
Szerintem is jó volt, az újságírok húzzák le őket állandóan. reklamalo.gif Meg hülyeségeket írnak, pl: nekik még nagy szám volt hogy J haja szőke...  110.gif 
Én csak azt sajnálom hogy kicsit fáradtak voltak (de ahhoz képest apait-anyait beleadtak) meg hogy nem játszották a The Fantasy-t. A Sziget után néztem fesztiválos videókat és ott még egy csomó mindent játszottak...  sad.gif 
Remélem azért sikerült az eszükbe vésetnünk magunkat és jönnek legközelebb is  wink.gif


Hát Jared haja már jó ideje szőke és egy kicsit szembe is tűnő nehéz nem észre venni (bár nekem bejön). Hát igen azért egy-két szám kimaradt például én még szivesen meghallgattam volna a From Yesterday-t vagy Hurricane vagy R-Evolve vagy a Bad Romance-t is... blush.gif de ettől függetlenül jó buli volt. smileeee.gif
2010. augusztus 28. 00:22 #10
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Zsanó @ 2010.08.27. 22:08)
Hát Jared haja már jó ideje szőke és egy kicsit szembe is tűnő nehéz nem észre venni (bár nekem bejön). Hát igen azért egy-két szám kimaradt például én még szivesen meghallgattam volna a From Yesterday-t vagy Hurricane vagy R-Evolve vagy a Bad Romance-t is... blush.gif  de ettől függetlenül jó buli volt.  smileeee.gif

Sajnos nem volt akusztikus, pedig a setlisten rajta volt. sad.gif De lehet ők is kénytelenek voltak kihagyni valamit, mint vasárnap a Muse.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok