Starity

Idézetek

344 oldal 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. december 23. 22:13 #6661
Retzse
Retzse
 
StátuszHolnaptól vezetékes szivárványt iszom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.08.
Hozzászólás: 519
Csatolások: 1
Azonosító: 187403
Offline offline
Jelenleg ez:

ISMERD BE hogy ereztel mar igy..Amikor setalsz az iskola folyosojan,nezed a tobbi lanyt es azon gondolkozol hogy te mert nem vagy olyan szep?Elsetalsz egy helyes fiu mellett es arra gondolsz hogy mert nem lehetsz te a baratnoje?Elsetalsz egy aranyos pafr mellett es arra gondolsz hogy te mert nem vagy eleg jo egy kapcsolathoz?Elsatalsz egy nagy haz mellett es arra gondolsz hogy te mert nem egy ilyen helyen laksz?Elsetalsz a tukor elott es arra gondolsz hogy mert vagy az aki...
2014. december 24. 10:19 #6662
- törölt felhasználó -    
"Nem te választod az életedet: ő választ téged. Nem értheted meg, miért jut neked több öröm vagy több szomorúság. Csak fogadd el és menj tovább. Az életünket nem választhatjuk meg, de azt mi döntjük el, hogy mit kezdünk a kapott örömökkel és bánatokkal."
2014. december 26. 15:59 #6663
- törölt felhasználó -    
Üzenet a Démonaidtól.
Helló, kedvesem. Valószínűleg nem tudod ki vagyok, de én nagyon jól ismerlek.
Én vagyok az egyike a három démonnak, amelyek a születésedtől fogva hozzád vannak kötve.
Tudod, néhány ember nagy dolgokra lett elhívva, hogy boldog és nagyszerű életet éljenek.
Te viszont, attól félek, nem ilyen ember vagy… és ezt nagyrészt nekünk köszönheted.
Hogy kik vagyunk? Ó, persze, el is felejtettem. Engedd meg, hogy bemutassam magunkat:
Szégyen, az öcsém, a démon a bal válladon. Szégyen a füledbe suttogja, hogy micsoda különc vagy;
azt, hogy te nem vagy olyan mint a többi, és sosem fogsz beilleszkedni közéjük. Szégyen volt az, aki a füledbe suttogott.
Szégyen az, aki megutáltat magaddal.
Félelem a jobb válladon ül. Ő az idősebb testvérem, egyidős az élettel. Félelem ott van minden sötét sarokban. Ő az, aki
nem engedi, hogy elmondd az érzéseid annak, akinek igazán szeretnéd. Ő az, aki a füledbe suttogja, hogy jobb inkább meg
sem próbálni, minthogy elbukj. Ő építteti meg veled a saját börtönöd.
Hogy ki vagyok Én akkor? Én vagyok a legrosszabb mind közül, mégis barátként tekintesz rám. Hozzám fordulsz, amikor már
semmi más nem maradt, mert én a szívedben élek. Én kényszerítelek arra, hogy kitarts, amikor már minden szétesett
körülötted. Én vagyok az, aki meghosszabbítja a szenvedésed.
Üdvözlettel,
Remény.

heart.gif cray.gif
4 felhasználónak tetszik: westher, SmileyZ, House Of Wax, An_d_a
2014. december 28. 11:45 #6664
- törölt felhasználó -    
Feledj el és szeress akárkit;
Vádolni nem foglak soha.
Csak megsiratlak, eltemetlek,
De soha, soha sem feledlek! ...
Neved lesz ajkam végső sóhaja
2015. január 06. 14:38 #6665
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Csodálatos dolgokat vihetsz végbe,ha hiszel."
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Tsuki
2015. január 09. 13:31 #6666
Tsuki
Tsuki
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.30.
Hozzászólás: 592
Csatolások: 72
Azonosító: 230471
Offline offline
"Nem számít, mennyire erősen gyászol a szíved, ha képes vagy továbbra is hinni, akkor előbb-utóbb valóra válnak az álmaid."

"Minden álmunk valóra válhat, ha van bátorságunk a nyomukba eredni."
3 felhasználónak tetszik: Seherezade1050, SmileyZ, House Of Wax
2015. január 10. 17:33 #6667
- törölt felhasználó -    
Minél nagyobb csatát vívsz meg, annál nagyobb utána a boldogság. Olyan szintekre emel a saját erőd, amiről azt gondoltad, hogy nem is létezik, vagy egyszerűen csak a képzeleted szüleményeként élheti meg a holnapot. De ott van, jön, csak hinni kell benne. Felülemelkedni a szomorú szürkeségen, állni a sarkadon, kiállni magad mellett, és hinni a saját erődben.
2 felhasználónak tetszik: Seherezade1050, SmileyZ
2015. január 20. 11:50 #6668
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Minden porcikám lassítani akart,minden hang azt kiabálta ne...de nem érdekelt.A szívemet követtem,mert szeretlek.Nem tagadom,hogy nehéz az utunk,de végül a szerelem mindent megkönnyít."

(Blair,Gossip Girl) Itt megjegyezném,hogy azután 20 perccel,hogy ez elhangzott Chuck újra összetörte Blair szívét.. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. január 28. 09:39 #6669
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Dean: Mert ha lenne lelked, az nem engedné.
Sam: Szóval azt mondod a lélek egyenlő a szenvedéssel?
Dean: Igen, pontosan ezt mondom.
- Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. január 29. 09:40 #6670
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Lou: Tudod, hogy mi okozza a félelmet?
Rick: Na, mi?
Lou: A hamis tények amik valósnak tűnnek!
- Nightcrawler
2 felhasználónak tetszik: Seherezade1050, SmileyZ
2015. január 29. 10:17 #6671
Seherezade1050
Seherezade1050
Straw Hat Pirate
 
Státusz"I'm the man who'll become the Pirate King!" - Monkey D. Luffy♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.28.
Hozzászólás: 26821
Csatolások: 137061
Azonosító: 170292
Offline offline
~ Aki mindent képes egy lapra feltenni, bátor. Bízik a sorsában, bízik abban, hogy van értelme elhagyni a partot és kievezni a nyílt vízre, oda, ahonnan lehet, hogy soha többet nem talál vissza. De nem is ez a cél. Soha nem azért merünk, mert ott akarunk maradni, ahol épp toporgunk. Elrugaszkodunk, mert többre vágyunk, érezzük, hogy van még tovább. Talán a bizalom az egyetlen, ami erőt ad az első lépéshez - hiszen az a legnehezebb. De mégis megtesszük. Mégis hiszünk abban, hogy van értelme, hogy megéri kockáztatni. Ugyanis aki mer, az nyer, és aki nyer, az hős, a hősök pedig egy dolgot tudnak biztosan: csak úgy éri meg élni, hogy mindent vagy semmit...
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2015. január 30. 12:16 #6672
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Szokjon le a köpködésről.Maga nem láma."

"Szerintem az emberek ha sok ember között vannak úgy érzik,hogy szeretik őket,pedig egy kezeden megtudod számolni azokat,akik tényleg szeretnek."

"- Miért nem zavar,hogy undok vagyok veled?
- Mert ez csak a felszín.Aki ott lakik benned az egy angyal.Csak már egy ideje elbújt.Nagyon mélyre."


Annie

"Az ő hiánya ott van mindenhol bárhova nézek.Mintha egy hatalmas lukat ütöttek volna a mellkasomba."

"Ez ő miatta van igaz?...Figyelj....Tudom,hogy mit művelt veled...De Bella,én ilyet nem tennék veled.Soha..Én nem foglak bántani.Ígérem.Nem okozok csalódást.Rám számíthatsz."

Újhold
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. február 02. 12:27 #6673
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
*
Elárulok egy titkot: ha valami nyomja a szíved, akkor a büntetés igazi megkönnyebbülés. - Supernatural

*
Jo: Mindenféle felesleges terhet cipelsz, Dean. A halál után tisztábban lát az ember.
Dean: Ebben az esetben gondolom látod, hogy a lelkem 90%-át ezek a terhek teszik ki. Ha elengedem őket, mi marad?
- Supernatural

*
Sam: Dean, mást nem tudunk csinálni a csávóval.
Dean: Nem csávó. Hanem Isten. Méghozzá elég dühös. És ha Isten dühös, akkor nem állsz az útjába. Nem olvastad a Bibliát?
- Supernatural

*
Frank: Eldöntöttem, hogy a hét végéig jól leszek. Préselj ki egy mosolyt, mert még életben vagy, és ez a dolgod. Aztán jövő héten újra.
Dean: Játsszam meg magam?
Frank: Úgy mondanám, légy profi. Csináld jól, és mosolyogj, vagy hagyd a francba az egészet!
- Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. február 04. 12:02 #6674
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
*
Néha nem egyszerű elhinni azt, ami ott van az orrunk előtt. - Supernatural

*
Biztos, hogy néha jó álomvilágban élni. Nagyszerű tud lenni, én tudom. El tudsz bújni, úgy tehetsz, hogy nem létezik a világ, meg a sok baj, de ez nem mehet örökké. Előbb-utóbb akármi elől is menekülsz, megtalál majd. Megtalál, és alaposan szájba ver. És akkor muszáj felébredned, különben belepusztulsz abba, hogy próbálod megtartani az álmot. Mindent elveszítesz! - Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. február 06. 12:03 #6675
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"- Az Úr néha rosszabb nálunk is.Képes rá,hogy több bajt és fájdalmat okozzon és több kísértést mutasson mint bárki a világon és mégis mi vétkezünk és ő soha.Nem tudom,hogy ez hogy lehet.
- Már nincs semmim..Hogy folytassam így?
- Ne küzdj tovább ellene."


Az örök harcos

"Még hiszel a tündérmesékben?Nem fogsz boldogan élni amíg meg nem halsz.És a legrosszabb pont az a pici kóstoló a jóból,a kis ízpróba,mert utána mindig tudni fogod,hogy amit érzel az nem az az íz."

Annie,Miss Hannigan

"Higgyünk abban,hogy az igazság erőt ad,és ebben a hitben merjük jól felfogott kötelességünket teljesíteni a végsőkig."

Abraham Lincoln

"Blair: Tavaly a szívemre hallgattam és sehová sem jutottam.Most az eszemre kell hallgatnom.
Chuck:Én szeretlek.
Blair:Én is szeretlek.Nem várom el,hogy megvárj.
Chuck: Akiket egymásnak teremtettek vissza találnak egymáshoz.
Blair:És ezt tényleg elhiszed?
Chuck:Igen.
Blair:Mert én is.."


Gossip Girl

"A csata kellős közepén is tudnunk kell,hogy miért harcolunk."

Pretty Little Liars,Caleb
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. február 07. 10:49 #6676
- törölt felhasználó -    
Ha tudnám, hány szerelmet bír még el a rakpart
most a kavicsok közé vinnélek magammal
ha tudnám, hány kép fér még bele a nyárba
veled maradnék minden egyes villanásra

Ez a pillanat kell, zsebre raknám
utánanyúlok, de messze van már
madzagra kötöm a szívem és titkon
lendületből a Dunába hajítom
üzenet az életben lévőknek
játsszunk sohavégetnemérőset
2015. február 08. 12:49 #6677
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy most nem jó, de az lesz... egy nap megfogom köszönni, hogy nem maradtál.
Amikor boldog leszek és ez az egész csak egy kis pont lesz emlékeim mámorába.
És nevetni fogok és boldog leszek és örömmel gondolok vissza arra, hogy képtelen voltál szeretni.
2015. február 08. 14:42 #6678
- törölt felhasználó -    
"And they say
She's in the Class A Team
Stuck in her daydream
Been this way since eighteen"
2015. február 08. 18:16 #6679
Emo-queen
Emo-queen
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.08.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 240108
Offline offline
Nézz magadra! Fiatal vagy, és rémült. De mégis mi ijesztett meg így? Ne fogd vissza a szavakat, amiket ki akarsz mondani! Ne foglalkozz azzal, mit gondolnak mások! Hordj olyan ruhákat, amilyeneket akarsz! Olyan zenét hallgass amilyet hallgatni akarsz! Játssz hangosan és táncolj! Pattanj be egy taxiba éjfélkor és feledkezz meg arról, hogy másnap iskolába kell menned! Ne várj a péntekre! Most élj! Tedd mag most! Vállalj kockázatokat! Oszd meg a titkaidat! Ez a te életed!" (Oliver Sykes)


"Csalódni kell hogy boldogok lehessünk,
Gyűlölni tudni hogy újból szeressünk.
Kell tudni zokogni meg sírni,
Valakit megunni aztán visszahívni.
Csalódni százszor, csalódni ezerszer,
Hogy boldogok lehessünk egyetlen egyszer!"


"Nem az az igazi fájdalom, mitől könnyes lesz a szem, hanem amit magunkban hordozunk, titokban, csendesen..."


"Én nem tudom, mi ez de jó nagyon, fájása édes, had fájjon hagyom, ha balgaság ha tévedés, legyen, ha szerelem, bocsásd ezt meg nekem!"


"Bárcsak én lehetnék az eső, úgy talán összeérhetne a szívünk, ahogyan az esőben összeér az egymástól örökre elválasztott föld és ég"
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2015. február 09. 13:01 #6680
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Minden nap belerúgott az élet. De tudod mit? Ő csak ment tovább. És a végén sokkal több jót tett, mint rosszat. - Supernatural

¤
Igazad volt. Látom a fényt az alagút végén. És sajnálom, hogy te nem. Tényleg. De ott van. És ha velem jössz, el fogsz jutni oda. - Supernatural

¤
Az emberség többről szól, mint a puszta túlélés. Célok után kutattok. És küzdenetek kell a harag és a kétségbeesés ellen. - Supernatural

¤
Dean: Istenem, mekkora ökör voltam.
Castiel: De jó szándékkal voltál hiszékeny.
Dean: Mintha számítana.
Castiel: Számít. Néha csak ez számít. -
Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
344 oldal 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!