Starity

Idézetek

344 oldal 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 08. 15:19 #6741
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
"I forgot how it feel like to have the top of my foot hurt so bad from kicking people on the face…" - Randy Orton

"If Shakespeare was alive today he would be writing wrestling shows" -Chris Jericho

"It's kind of beating a dead horse if you're talking about going out out and saying wrestling's fake, or this or that. People don't want to hear that. They want to hear, they wanted to find an inside story." - Owen Hart

"I am actually as good as everybody else pretends to be. It’s scary" - Dean Ambrose
2015. április 08. 17:32 #6742
Seherezade1050
Seherezade1050
Straw Hat Pirate
 
Státusz"I'm the man who'll become the Pirate King!" - Monkey D. Luffy♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.28.
Hozzászólás: 26821
Csatolások: 137061
Azonosító: 170292
Offline offline
„Nem a kritikus számit: nem az, aki rámutat, miért botlott meg, vagy mit csinálhatott volna jobban a hős. Az érdem azé, aki ténylegesen ott áll az arénában: akinek az arca porban, verítékben és vérben fürdik: aki bátran küzd, aki, ha minden jól megy, végül átélheti a kimagasló teljesitmény diadalát: vagy, ha minden balul üt ki, és elbukik, legalább hősies küzdelemben bukik el, s ezért a helye soha nem azon rideg és gyáva lelkek között lesz, akik sem győzelmet, sem vereséget nem ismernek.” /Bear Grylls: Az élet törvényei/
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2015. április 09. 11:54 #6743
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Sam: Tudod, elég sokáig voltál a gyóntatófülkében. Csak azt mondom, hogy a testvéred vagyok, Dean. Ha bármiről beszélni akarsz valakivel, akkor én itt vagyok, kapásból melletted.
Dean: Oké.
Sam: Hallottam, mit mondott Mathias nővér, hogy a küldetésébe koncentrálja a fájdalmát. És szerintem te is ezt csinálod. És rendben van. Tényleg, megértem. Én is csináltam ilyet. De, egy másodpercre se hiszem el, hogy a pecsétből nincs kiút. Szóval ne békélj meg ezzel az egésszel! Kell legyen megoldás. És ha van, akkor mi megtaláljuk. Ahogy mindig. Ebben higgy!
Dean: Oké, Sammy.
Sam: Megpróbálod úgy, mint aki el is hiszi? -
Supernatural

¤
Oliver Pryce: Mi vagy te?
Castiel: Angyal vagyok.
Oliver Pryce: Az nem, az nem lehet.
Castiel: Miért nem?
Oliver Pryce: Mert ateista vagyok.
- Supernatural

¤
Dean: Miért hagyod, hogy anyád szórakozzon veled?
Crowley: Mert egy család vagyunk. Egy vér.
Dean: Az nem ugyanaz. Egy bölcs ember egyszer azt mondta, a családod nem a véren múlik. De a vér nem is garantálja. A családod törődik veled, nem kihasznál téged. A család ott van melletted. Jóban, rosszban, mindig. Mögötted állnak, még ha néha fáj is. Ez a család.
- Supernatural

¤
Bobby: Bármi is legyen az ára. Vigyázz magadra, küzdj tovább, adj bele mindent! - Supernatural
2 felhasználónak tetszik: awwparadise, SmileyZ
2015. április 09. 14:55 #6744
- törölt felhasználó -    
Valami nem sikerült, szigetünk messze került.Sehol nincs ma helyem, ezernyi arc,mind idegen.Veled más a világ, senki nem érti talán,Hogy miért hajt ez a vágy.....
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2015. április 09. 15:00 #6745
Nia1
Nia1
visszatérő vendég
 
StátuszWhen darkness come I'll light the night with stars
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.25.
Hozzászólás: 336
Csatolások: 12
Azonosító: 239462
Offline offline
"Sose felejts el mosolyogni. Még akkor sem amikor szomorú vagy...Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba."
blush.gif wink.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2015. április 09. 15:37 #6746
Kim Hyun-Ah
Kim Hyun-Ah
visszatérő vendég
 
Státuszᕮ᙭ᗝ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.14.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 6
Azonosító: 241421
Offline offline
Reila (the GazettE)
Since I've met you, how many of the same wounds have I sustained? How many have supported me?
I wanted you to tell only me when you were hurting instead of anyone else
The truth is burned into my eyes What are you, immobolized by silence, thinking?
I don't need a reason If only you return her to me

How much more are you who has become nothing
Hurting than me who has been left behind
Although nothing had started yet
Although I still hadn't said these words to you
Somewhere

Reila...
Even if I try to call out your name
This voice does not reach you...
Reila...
Open your eyes And laugh to show me that it's all a lie...

Lets go somewhere tomorrow If it's somewhere that you wish for
I'll go there no matter where it is

You were always like that As far as I can remember
You were going off to somewhere
Once again you've left me behind and ran off by yourself
I can't reach you anymore I can't reach you anymore
Although I had finally met up with you
Everything that I had held inside of me overflowed
Became tears and spilled out

Reila...
These words that I couldn't say
Reila...
I sing them to you now and here
Reila...
I love you more than anyone else
Reila...
I love you. I love you...

The room that the two of us were in Is still the way it was
I don't lock the door So that you can come home any time
I'm always waiting for you Even though I know
I still can see your figure as you open the door

Tomorrow, you'll surely come home right?
2015. április 20. 12:43 #6747
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Tudom sok,de gondoltam nem darabokba írom le,hanem egybe. blush.gif

"Nagyon mélyen téged hibáztatlak azért,ami történt velem,de egy részem szeret is ezért,mert még sosem éreztem ilyesmit azelőtt.Ironikus ugye?Eddig te voltál a különleges.Te voltál annak a világnak a részese,amit az emberek sosem értenének meg.Én most már értem ezt a világot és nem akarom magam mögött hagyni,ahogy te sem akartál kilépni belőle.És most már tudom,miért.Ha egyszer már belekerültél,láttad és megérezted,átélted utána már nem tudod elengedni.Mindenki más vaknak tűnik.Tetszik ez a hatalom és tudom,hogy neked is."- Juliette

Grimm

"Minden ébredés után ki akartam tépni a saját szívemet,hogy ne érezzem mit tettél velem" - Vince

The Originals (ez ismerős...)

"A tehetség varázslatos dolog.Ha nincs meg a varázslat,hiába vágyakozol utána."

"Se vagyon,se előnyök,se kiváltságok.Nem ön Oxford grófja,ugye nem?Akkor miért jobb mindannyiuknál?Nézzen rám,tényleg jobb mindannyiunknál."

"Attól mert sóvárogsz valami után még nem lesz a tiéd."

"A testünk nem hazudik.Csak minden más és persze mindenki más,de a testünk nem.Őszintébb mint az agyunk."

"Vagy önmagad vagy,vagy semmi se."

Hazárdjáték című film

Blair:Levett a lábamról,mert annyira elbűvölő és a legjobb vicceket tudja.
Chuck:Hazudsz!
Blair:Nem igaz!
Chuck:A szemed hazudik.Nem azt mondja amit a szád.
Blair:Nem tudtam,hogy a robotok is féltékenyek.Nyáron nem írták felül a szoftveredet?
Chuck:Ugyan.Tudjuk,hogy ez a srác csak arra kell neked,hogy engem megbánthass.Ahogy én téged.
Blair:Nem bántottál meg!Na jó.Beismerem...az első két nap Toszkánában amíg vártalak megalázó volt.De miután rájöttem,hogy nem jössz szabad lettem.Szerencsére az odaúton lett egy barátom.
Chuck:Bamba Ben?Apám volt alkalmazottja?Csak miattad rúgattam ki.
Blair:Sokkal tartozom neki.Ő mutatott be James-nek.Szerintem James lesz a nagy Ő.
Chuck:Bizonyítsd be.
Blair:Nem bizonyítok be semmit!De ha jobban megakarod ismerni Jamest,ma elhozom vacsorára.Neked is úgy tetszik majd mint nekem.
Chuck:Oh,ha ezt úgy érted nem fog tetszeni,igazad van.

Blair:Tök igaza van,még csak nem is kedvelem James-t.
Serena:Köszönöm,ezt már vártam.
Blair:Azért jöttem vele össze,mert tudtam,hogy nem jöhetek haza egyedül.És belehalnék ha Chuck megtudná,hogy tönkretette a nyaramat.
Serena:Oh B,sajnálom.Tényleg annyira rossz volt?
Blair:Ott ültem a szobámban a hotelben és vártam őt.Bár július 14.-én tűzijáték volt,én csak ezt a gyíkagyú Chuck-ot vártam.

Chuck:Jó reggelt Waldord!
Blair:Mostanáig jó volt..

"Most minden olyan bizonytalan.Elég egy rossz lépés és az egész életem összeomlik."

"Az életedről nem dönthetsz egy kétségbeesett pillanatban.Isten nem büntet senkit azért,mert szerelmes."

Chuck:Ott ültél mellettem az autóban és azt mondtad,sosem hagynál el!És hogy együtt fogjuk leélni hátralévő életünket!Most pedig rám sem nézel.Már annyit sem érdemlek,hogy elmond,miért?Mi történt?Mert a szerelem nem tűnik el csak úgy.
Blair:Sajnálom.Ne hagyd,hogy ez elpusztítsa a benned rejlő jót.Csak mert nem lehetünk együtt még ugyanúgy szeretlek.

Gossip Girl 2. és 5. évad

"Nem tudok tovább lépni.Nem tudom,hogy csináljam.Nem lenne
igazságos valakinek a szívét kérni amíg nem hoztam helyre a
sajátom,nem igaz?"
-Will

"Ha elérhető számodra,ha tudod hol van és kivel van,akkor menj utána,ragadd meg és soha ne engedd el."-Rumple

Regina (bűbáj miatt más embernek látszódott,így nyugodtan
kérdezhette magáról Hófehérkét):Ki akarta vágatni a
szívedet.Ez borzasztó.Ha most itt állna megölnéd ezért?

Hófehérke:Regina fájdalmat akar okozni.Azt hiszem ő maga
állandó fájdalomban él és mindig azt keresi kit hibáztathatna érte.Laktunk együtt,de akkor sem vette észre,hogy az ő oldalán állok.Jobban akarta a bosszút,mint a szeretetet.Én viszont nem tudnék így élni.Azt akarom,hogy a szeretet vezéreljen úgyhogy nem.Nem ölném meg.

Regina:Senki sem ilyen nagylelkű.Az emberek nem ilyen jók.
Hófehérke:De,szerintem igen,még Regina is.Csak nem akar
sebezhetőnek tűnni.

Regina:Szóval azt hiszed,hogy benne is van jóság?
Hófehérke:Tudom,hogy van.Láttam.Bár adna esélyt magának,hogy
megint a régi lehessen.

Regina:De hát nem késő még számára?
Hófehérke:Nem,szerintem senki számára nem lehet késő.

"Hát nem furcsa?A dolgok amikre évek óta nem gondoltunk,még
mindig meg tudnak minket sirattatni."


Morgó:Figyelj szépfiú,ő talán szeret téged,de a finom vonású állad minket nem ver át.Szemmel tartunk téged.

David:Réges-régen emlékeztetted Hófehérkét,ki ő,amikor egy varázslat elvakította.Szükségem van rá,hogy újra megtedd.
Rumple:Ha nem akar harcolni a királynővel semmit nem
tehetek,hogy ezen változtassak.

David:Csak kell valami,hogy higgyen abban,amit én már
tudok,hogy szembe tud nézni Reginával és nyerhet.

Rumple:A mágia nem kényszerítheti arra az embert,hogy
higgyen.Fordítva működik.A hitnek belülről kell fakadnia.


David:Hinned kellet valamiben,amit én már tudtam.
Hófehérke:Szóval amikor kiálltam Regina ellen...
David:Akkor azt egymagad tetted.Egész idő alatt ott volt
benned.Csak..kellett egy kis segítség,hogy ezt észrevedd.

Csingiling:Itt a lehetőség a szerelemre és a boldogságra.Egy új kezdet teher nélkül.Elengedhetsz minden dühöt,ami visszatart.Szerezd meg.
Regina:Oké,képes vagyok rá.Boldog lehetek.
Csingiling:Tudom,hogy képes vagy rá.

"Azt hiszed annyira okos vagy.De elfogsz bukni."-Csingiling

Kék tündér:Ez megbocsáthatatlan.
Csingiling:Mindenki megérdemel egy második esélyt.Mindig ezt mondjuk az embereknek.
Kék tündér:Ez volt a második esélyed.
Csingiling:Kérlek.Esküszöm,nagyon sajnálom.
Kék tündér:Elárultad a bizalmamat.
Csingiling:Visszaszerzem.Adj egy esélyt.
Kék tündér:Nem tudok,egy egyszerű,borzalmas ok miatt,többé nem bízok benned..

A két kedvenc idézetem az egész sorozatból blush.gif :

Csingiling:Sosem léptél be.Miért nem tudtad egyszerűen átlépni azt az ajtót és találkozni a lelki társaddal?Olyan szörnyű sors volt boldognak lenni?
Regina:Igen.Igen,az volt.Igazad van.Soha nem léptem be.Mert féltem.Én nem...Azt mondtad engedjem el a dühöt és nélküle hirtelen úgy éreztem,hogy egyszerűen....csak sodródom.A düh volt mindenem.Mi lennék nélküle?
Csingiling:Boldog.
Regina:Gyenge.
Csingiling:És nézd mit kaptál érte...


Csingiling:Visszamentél valaha,hogy megkeresd őt?
Regina:Nem.
Csingiling:Ez irreális.Tudod mennyire önző dolog ez?
Regina:Nos,sok dolgot mondhatnék.De hogyan lehet önző?
Csingiling:Mert nem csak a te életed döntöd romba hanem az
övét is.


Egyszer volt 4.évad és 3.évad

"Ha sebezhetőnek érzed magad, az még több kétséghez vezet. El fog téríteni a céljaidtól és a boldogságodtól. Ha már van egy célod, küzdj az eléréséért – még akkor is, ha kis lépésekben haladsz!"

Sarah Hyland
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. április 20. 14:59 #6748
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
You have to fight through some bad days to earn the best days of your life.
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. április 20. 17:45 #6749
- törölt felhasználó -    
Ha elveszítünk valakit, az maradandó. Figyelmeztet, hogy milyen fájdalmak érhetnek
~
A szerelem fáj. Néha úgy érzed, mintha ez lenne a legjobb dolog a világon. Biztonságban érzed magad tőle. Elfelejtet veled mindent, mintha újrakezdenél mindent. De a szerelemtől érezheted úgy, mintha nem tudnád magad irányítani. Félhetsz. Mintha addig enne téged, amíg semmi nem marad belőled. A szerelem tényleg szívás.
~
Ma meggyőztem magam arról, hogy feladni nem szégyen. Ne kockáztass! Ne változtass! Csak semmi dráma, ennek nem most van itt az ideje. De az okaim nem is okok, csak kifogások. Valójában csak bujkálok az igazság elől, az igazság pedig az, hogy félek. Félek, ha egy pillanatra is engedek a boldogságnak, a világ megint összeomlik körülöttem, és nem tudom, hogy azt túlélném-e?
~
Nagyobbat nem is tévedhettem volna. Azt hittem, elég lesz mosolyognom meg bólogatnom, úgy csinálnom, mintha minden rendben lenne. Volt egy tervem. Meg akartam változni, új életet kezdeni, a múlt nélkül, a fájdalom nélkül, valaki igazival. De ez nem olyan könnyű. A rossz dolgok veled maradnak. Követnek. Nem tudsz megszökni előlük, bármennyire is szeretnél. Csak azt teheted, hogy felkészülsz a jóra, hogy amikor az megtalál, megragadod, mert szükséged van rá. Szükségem van rá.
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ, dtsz, LeerdammerGirl, An_d_a
2015. április 21. 10:30 #6750
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Ha te nem találsz témát egy diktátorral akkor nem tudom ki tudna." - Serena Blair-nek

Gossip Girl
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, idone
2015. április 21. 11:17 #6751
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Crowley: Azt mondja, elpuhultam.
Dean: Így is van. Mi az? Talán a sok emberi vértől, amit Sammy pumpált beléd, vagy ki tudja... Nem tudom. Tényleg. De a régi Crowley pokolkutyákkal és démonokkal állított volna be, és kirúgta volna a karám oldalát. Most? Nem akartál harcolni. Beszélni akartál. Talán én is megváltoztam. Pszichológusost játszok a Pokol királyával. Soha nem gondoltam volna.
Crowley: Talán megöregedtünk.
Dean: Azt meg végképp nem.
- Supernatural

¤
Bobby: Sam... Furcsa ez, mi? Csak azt akartam mondani, hogy Cass elmondta, mi mindent tesztek Deanért. Nem azt kérem, hogy hagyjátok abba. Csak a háta mögött cselekedni talán nem a legjobb ötlet. A bátyád néha nagyon makacs tud lenni. De szerintem megértené. Tudom, hogy a mi életünk ilyen. Néha egy kis rosszal nagyon sok jót lehet tenni. De néha a rossz nagyon rossz. És a kevéske jóért pokoli árat fizettek. - Supernatural

¤
Dean: Tudod miért? Mert sosincs szerencsénk, vagyis miért pont most lenne? Csak most az egyszer. De nem vagyok hülye. Nem fogok elkezdeni reménykedni, hogy aztán az élet megint tökön rúgjon. - Supernatural

¤
Bobby: "Az ember célja mindig haladja meg a képességei határát." - Supernatural

¤
Sam: Mikor Dean értem jött a sulihoz, azt mondtam, csak még egy utolsó kör, tudod? Még egy meló. És aztán, mikor elvesztettem Jess-t, azt mondtam, csak még egy meló. Mindig van még egy meló, tudod? És még egy, és még egy... Aztán vissza akartam menni egyetemre, az életemhez. De most már
megértettem, hogy ez az életem. És szeretem. De a bátyám nélkül nem megy. Nem akarom nélküle csinálni. És ha ő nincs, akkor...
Charlie: Értem. Tényleg.
- Supernatural

¤
Castiel: "Mi a legnagyobb őrültség, amit az ember csak tehet?" Hagyja magát meghalni. - Supernatural
2 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, SmileyZ
2015. április 22. 09:38 #6752
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Hol van Adrianna?
Naomi:Szerintem tweetel egy ággal meg egy kővel.

"Egy törzsfőnök az életéről mesélt az unokájának.Mindannyiunkban hatalmas csaták zajlanak,mondta.Két nagy farkas csatázik bennünk.Az egyik gonosz.Ő a düh,az irigység,a bűntudat és az önzés.És a másik a jó.Ő az öröm,a tisztaság,a szeretet,a remény és a hit.Az unoka megkérdezte melyik farkas győz.A nagypapa felelt:Amelyiket táplálod."

90210
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, dtsz, idone
2015. április 23. 09:42 #6753
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"A félelmedet csak te táplálod.Az elméd hozza létre.Így megszüntetni is csak az elméd tudja."

"A meditációnak nagy hatalma van.Tökéletesen átmossa az elmédet."

90210

"Az a jóság amit láttál bennem egykor,örökre elveszik." - Rumple

"Egy olyan embert aki a bosszú megszállottja,könnyű manipulálni." - Rumple

Egyszer volt

"Ha elmondom neked ki vagyok és te nem vagy hajlandó elhinni,akkor nem én vagyok a hibás azért,mert csalódtál bennem." - Klaus

The Originals
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, idone
2015. április 27. 17:07 #6754
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Red Rider - Lunatic Fringe
Lunatic fringe
I know you're out there
You're in hiding
And you hold your meetings

I can hear you coming
We know what you're after
We're wise to you this time
We won't let you kill the laughter

Lunatic fringe
In the twilight's last gleaming
This is open season
But you won't get too far

'Cause you gotta blame someone
For your own confusion
But I'm on guard this time
Against your final solution

We can hear you coming
No you're not going to win this time
We can hear the footsteps
Out along the walkway

Lunatic fringe
We all know you're out there
Can you feel the resistance?
Can you feel the thunder?
2015. április 28. 13:19 #6755
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Dean: Cass, biztos vagy benne, hogy kész vagy visszaugrani a pályára? Nekem úgy tűnt, hogy megbékéltél az életeddel.
Castiel: Egyszer azt mondtad, nem választhatod meg a sorsod. A sors választ téged.
- Supernatural

¤
Abner: Nem vagyok bölcs ember, Gádréel. De ennyit tudok. A boldogság kulcsa? Megszerezni azt, amire a legjobban vágysz, és soha el nem engedni.
Gádréel: És ha a boldogságnak ára van?
Abner: Mindig van ára. De megéri megfizetni.
- Supernatural

¤
Dean: Sajnálom, nem mindig tudlak megvárni. Pláne, hogy folyton így nézel rám.
Sam: Hogy nézek?
Dean: Pont így. Mintha valami beteg, gyilkos kölyökkutya lennék.
- Supernatural

¤
Dean: Azért elárul valamit, nem? Werther szétválasztott minket. Egy óra alatt mindketten a halál szélén voltunk. Bocs a tegnapi miatt, hogy egyedül barmoltam.
Sam: Tudod mit, Dean, ne kérj bocsánatot, én... Azt hiszem, kvittek vagyunk.
Dean: Az univerzum próbál elmondani valamit, amit már rég tudnunk kéne. Együtt erősebbek vagyunk, mint külön-külön.
- Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. május 04. 12:12 #6756
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Benny: A kell és az akarok nem ugyanaz ám. - Supernatural

¤
Dean: Csak azt mondom, hogy elég régóta evez egyedül, és túlélte. Leginkább azért, mert senki nem uralkodik felette. Nincs aki visszatartsa.
Castiel: Most találtunk rá egy kórházban. Azt hiszed, tényleg jobb neki egyedül?
Dean: Azt mondom, hogy egyedül talán erősebbé válik.
- Supernatural

¤
Castiel: Magára kéne hagynom Claire-t?
Sam: Micsoda? Dehogy! Ő családtag. Mármint nem igazi családtag, de majdnem. Közös múltatok van. Ilyen egyszerű.
Castiel: Szerinted nem lenne jobb neki egyedül?
Sam: Annyit tudok, egyedül nem lehet élni. Az, hogy ott vagy neki még ha azt is hiszi, hogy nem akar téged az életébe, mindkettőtöknek jót tesz.
Castiel: Talán, végső soron.
Sam: Végső soron.
- Supernatural

¤
Claire: Rendbe fogsz jönni?
Dean: Én? Nem tudom. De harcolni fogok. Megyek előre, amíg csak bírok.
- Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. május 06. 11:07 #6757
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Az első "idézet" nagyon közel áll most hozzám. blush.gif

Regina:El fogom pusztítani a boldogságotokat,akkor is ha ez lesz az utolsó cselekedetem.
Pár perccel később:
Daliás:Hófehérke,hallgass meg!
Hófehérke:Mit tudnál mondani?Mit tudnál esetleg mondani,hogy jobban érezzem magamat?
Daliás:Most házasodtunk össze?Ennek elégnek kell lennie.
Hófehérke:Regina talált rá módot,hogy tönkretegye.Mindig ezt csinálja.Tennünk kell valamit!
Daliás:Például mit?
Hófehérke:Nem tudom!Lerohanni a kastélyát?Ellopni a varázserejét?Kell lennie valamilyen módnak,hogy visszavághassunk.
Daliás:Nem árthat nekünk.Te is tudod.
Hófehérke:Tudom,hogy elszánt.És én is az vagyok!
Daliás:Hófehérke,el akarja venni a boldogságunkat.Ezt a harcot nem nyerhetjük meg egy csatatéren.
Hófehérke:Nem?Akkor mit javasolsz,hogyan nyerjük meg?
Daliás:Azzal,hogy elmegyünk a nászutunkra.

Hófehérke:Micsoda?
Daliás:Csak így tudjuk megmutatni Reginának,hogy semmilyen tettével nem tudja elvenni a boldogságunkat.
Hófehérke:Hogyan gondolhatsz most egyáltalán arra,hogy elhagyjuk a királyságot?Azok után,ahogy fenyegetőzött?
Daliás:Fenyegetések.Azok csak ennyik voltak.Úgy értem,amennyire tudjuk,az csak hencegés volt,ami...
Hófehérke:Megtalálja a módját.Mindig megtalálja a módját.
Daliás:És akkor készen fogunk állni.De ma?Az csak egy fenyegetés.Ne rontsuk el ezt a pillanatot.Ne rontsuk el a nászutunkat.Akárhova mehetünk,ahova csak akarsz.


Daliás:Nem hagyom,hogy a feleségem vándoroljon az erdőben egy szörnyeteget üldözve.Legalábbis nem egyedül.
Hófehérke:Úgy érted...
Daliás:Igen,veled megyek.Nyilvánvalóan nem fogsz megnyugodni,amíg nem találunk egy fegyvert amit használhatunk Regina ellen,de Hófehérke,egy dolgot meg kell ígérned.Ha megtaláljuk és kitaláljuk hogyan használjuk fel Regina ellen,legalább meg kell próbálnod élvezni a nászutunk hátralévő részét...Miért nem tudod egy kicsit kiverni Reginát a fejedből?
Hófehérke:Nem tudom!Mert nem vagyok képes rá!

Hófehérke:Azt hittem örökre elvesztettelek.
Daliás:Hogy csináltad?Hogy...győzted le őt?
Hófehérke:Sehogy.Hagytam,hogy legyőzze magát.Sajnálom.Annyira koncentráltam arra,hogy találjak módot Regina legyőzésére,hogy majdnem elvesztettem azt,ami nélkül soha nem tudnék élni.Téged.
Daliás:A fenébe is,majdnem!Majdnem.
Hófehérke:Hogyan tehetném valaha is jóvá?
Daliás:Most,hogy említed,van néhány ötletem.

Egyszer volt

Naomi:Jobb ha lekopsz Max-ről!
Alex:Naomi Clark?Hogy kerülsz ide?
Max:Igen,mit keresel itt?
Naomi:Nem engedem,hogy ezzel a kis lotyóval hetyegj! (Alex-nek) Próbáld felfogni a nagy eszeddel:Ha nem kopsz le a pasimról letépem a fejedet és elküldöm Oxfordba a testedet meg Cambrige-be.
Alex:De...
Naomi:Nincs semmi de!Ha még egyszer meglátlak vele,halott vagy!

90210.Támogatom Naomi-t. _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, idone
2015. május 08. 11:25 #6758
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Dean: Bill Murray? Golfőrültek. Klasszikus!
Claire: Sose láttam. Nem bírom Murray-t.
Dean: Hogy mered...
Claire: Végeztél?
Dean: Aha, igen. Az egész generációddal.
- Supernatural

¤
Claire: Csak beszélnetek kellett volna vele, mit tettetek?
Dean: Hozzá se értem!
Castiel: Dean, ez nem éppen igaz.
Dean: Nem öltem meg! Felkapom az öltönyt, és elnézek oda.
Castiel: Veled megyek.
Claire: Én is veled megyek.
Dean: Te nem szállsz be?
Sam: Nem, maradok és keresem Holloway-t.
Dean: Aha.
- Supernatural

¤
Sam: Mi az?
Castiel: Semmi.
Sam: Borzasztóan hazudsz.
Castiel: Ez nem igaz! Egyszer megtévesztettelek és elárultalak téged és a bátyádat is!
Sam: Oké, nem ez a lényeg!
- Supernatural

¤
Crowley: Igaza volt, tudod? Tényleg érdemes vagy rá.
Dean: Remek, most már te is elkezdesz nyálaskodni?
Crowley: Ez a te bajod, barátom. Senki nem utál téged annyira, mint te saját magadat. Hidd el, próbáltam.
- Supernatural

¤
Crowley: Vadászok. A bizalom mintaképei. - Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. május 08. 13:16 #6759
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Mary-Margaret:Tudod mit láttam meg amikor belenéztem?A reményt.
Henry:Ezek tündérmeséknek tűnnek.
Mary-Margaret:És mit gondolsz,pontosan mik a tündérmesék?Emlékeztetők,hogy az életünk jobb lesz,ha kitartunk a reményünk mellett.A boldog befejezés talán nem az lesz amire számítasz,de ettől lesz olyan különleges...Már az is hatalmas dolog,ha hiszel a boldog befejezés lehetőségében.

Emma:Attól,hogy hiszel valamiben,az még nem teszi igazzá.
Hook:Talán nem,talán igen.

Egyszer volt

Austin:Tudom most azt gondolod rólam,hogy...
Sam:Gyáva vagy?Hazug?
Austin:Hallgass végig!
Sam:Te hallgass végig!Kiderült,hogy az vagy akinek gondoltalak.Én sohase játszottam meg magam,végig őszinte voltam.A végén mégis engem aláztak meg.Nézd...Én nem fogok ordítani.Világos?Csak elmondom tudom mi az,attól félni,hogy megmutasd önmagad.Én féltem.De már nem félek.Nem érdekel,hogy mit gondolnak rólam mások,mert hiszek önmagamban és tudom,hogy minden rendbe jön.És bár nekem nincs családom,sem munkám,sem pénzem tandíjra mégis téged sajnállak.Tudom,hogy a srác aki az email-eket írta ott van benned.De nem várhatok rá.Mert rád várni olyan mint esőre várni aszályban.Hasztalan és időrabló.

Nem szabad félni a kudarctól.Játszd végig a játékot.- Sam

Körülöttem az emberek mind szerepet játszanak.De ha veled beszélek,az vagyok aki lenni akarok.Adj esélyt,hogy az lehessek.- Austin

Los Angeles-i tündérmese
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. május 12. 13:39 #6760
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Megérteni valamit és látni valamit nem ugyanaz." - Regina

"Az egyetlen aki a boldogságod útjában áll,az te magad vagy." - Cora

"Egy hős vagy.Az,hogy az én káromra lettél azzá nem változtat semmin.Nem változtat azon a jó emberen,akivé lettél és nem változtat azon ami vagy." - Emma

"Szeretem amikor az emberek útközben találják meg a jóságot a szívükben." - Emma

Demóna:Most,hogy végre látlak nem akarom bosszúra fecsérelni az időnket.Megértem miért szeretnéd.De egyszerre világot lett,hogy csak előre kell tekintenünk.
Lily:Komolyan?Hagyjuk,hogy megússzák?
Demóna:Lehetünk boldogok a jövőben vagy dühösek a múlt miatt.

"Ön is tudja épp úgy ahogy én,hogy léteznek mindnyájunknál nagyobb erők."
- Író

Egyszer volt

"Gyűlölte ezt a hangot a fejében.A kételkedés morzsáit ültette el oda,ahol nem volt helye kételkedésnek,kérdéseket tett fel,amikre nem volt válasz."

"Clary tudta,hogy butaság ebben reménykedni.De néha az embernek nem marad más,csak a remény."


"A múlt egy idegen ország:ott másképp zajlanak a dolgok."

"Az ilyesféle pillanatokra egész életében emlékszik az ember.Mégis olyan volt,mintha a boldogságnak csak a felszínét érintené;ahányszor Jace-re pillantott,a boldogság kisiklott az ujjai közül.Hogyan lehet Jace és nem Jace egyszerre?Hogyan lehet összetört szívvel boldognak lenni?"

"Elhúzódott a csók elől.Akarta a fiút,annyira akarta,hogy ürességet érzett belül,mintha a vágy lyukat égetett volna belé.Hiába tudta az eszével,hogy ez nem Jace,nem az ő Jace-e,a teste emlékezett a fiú testére,az érintésére,a bőre meg a haja illatára és vissza akarta kapni."

"Senki sem azért választja a gonoszt,mert gonosz.Csak összetéveszti a boldogsággal,a jóval,amit keres." - Mary Wollstonecraft

"A különleges sorsok különleges gyötrelmekkel járnak."

"Nem mardosta a kétség ha ránézett,nem érezte úgy számtalan apró kés van a bőre alatt,mi megakadályozza,hogy igazán közel kerüljenek egymáshoz."

Cassandra Clare - Elveszett lelkek városa

"Nem szabad elfelejtenünk, hogy a történelem során mindig is voltak olyan zsarnokok és gyilkosok, akik egy ideig legyőzhetetlennek tűntek, de végül mindig elbuktak. Mindig."


"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet."

"A különbség a között, amit megteszünk és amire képesek lennénk, megváltoztathatná a világot."


"A szemet szemért elv csak oda vezet, hogy az egész világ megvakul."


"Az emberi hang sosem ér olyan messzire, mint a lelkiismeret."


"A szerelem a világ leghatalmasabb ereje, amely a leginkább emberi."


"Úgy tarthatunk meg valamit, ahogyan megszereztük."

"A szeretet és az igazság olyan szoros egységet alkot, hogy gyakorlatilag nem is lehet őket szétválasztani. Olyanok, mint ugyanannak az éremnek két oldala."

"Szabadságot szenvedés nélkül nem lehet kivívni."

"Ellenzem az erőszakot, mert ha úgy tűnik is, hogy hasznos, a haszon csak átmeneti, de a szörnyűség, amit okoz, maradandó."

"A szeretet lángjaiban a legkeményebb vasnak is meg kell olvadnia."


"Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd."

Gandhi

"Nem törtem össze csak csalódtam magamban, hiába vertek át százszor így is naiv maradtam..."
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
344 oldal 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!