Starity

Idézetek

344 oldal 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 05. 16:02 #6801
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
"Az élet olyan mint a cigaretta:rövid és sokszor megszívod."
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2015. szeptember 08. 14:09 #6802
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Dean:Már vagy az ötödiket iszod.
Sam:Akárhányszor lehunyom a szemem,Lucifer ordít az agyamban.Egyszer beengedtem és most nem tudok szabadulni tőle.
Dean:Ugye tudod,hogy igazából nem...
Sam:Tudom,tudom.Ezt próbáld meg egyeztetni az agyam hangerőközpontjával.

Odaát

"Az érzéseimen nem változtat az,hogy az utca végén laksz vagy akár fél világgal arrébb.Menj ha menned kell." - Diego

90210

"A gonosz diadalához csak annyi kell,hogy a jók tétlenek maradjanak." - Ichabod

"A halál kijátszása és az idő vasfoga próbára teszi a szerelmi kötelékeket.Abban a pillanatban amikor megláttam őt,tudtam,hogy a legmerészebb szerelem minden nappal újjáled.Az a szerelem,ami e világot egy csodává változtatja és megzavarja azt annak pompájával.Míg a sors kegyetlen keze közbe nem szól.Egy szempillantás alatt elvesztettem Katrinát.Legyen intő példa ez a történet hogy bármilyen rosszul is bánt önnel,soha ne adja fel a reményt!" - Ichabod

"Már rég megtanultam,hogy ha nem küzdök azért amiben hiszek akkor igazából nem is hiszek benne." -Jenny

Sleepy Hollow

Audrey:Emma,öndiagnózist keresel a neten?
Noah:Nem jó ötlet.Vagy skizofrénia lesz a vége vagy valami halálos betegség.
Emma:Tudjátok mit,nem nagy ügy.Csak nem alszom.

Scream

Ha legyőztek,még ha nem is végleg,nem adnám meg nekik az örömöt,hogy végignézzék amint szétesek.Ha elborul az agyad,azzal okot adsz nekik,hogy megtámadjanak.

Nézd!Az emberek szeretnek jeleket kapni.Mindenki nyomot keres,hogy mindennek oka van és nem olyan véletlenszerű és elhagyatott minden,tudod?Koncentrálj egy másik csodára!Olyanra amit nem tud elbaszni valami hülye.

Healy:Szóval szerinted nincs valaki a világon,akivel titeket egymásnak szántak?
Red:De biztos van.Mindenkinek van lelki társa.De általában a rácsok vagy a fal másik oldalán,vagy a világ túlsó felén.Az univerzum már csak így működik.

Orange is the new Black

A legközelebb a GG-sek állnak hozzám.
blush.gif

Nate:Kedves vagy vele.
Blair:Én?Kedves?Nem.
Nate:De,az vagy.Aggódsz érte,étellel kínálod vagyis anyáskodsz felette.
Blair:Nem anyáskodom.Túl sok időt töltök Cyrussal,kezdek zsidó lenni.

Serena:Jack megtalálta Chuck-ot?
Blair:Igen,ami maradt belőle.Csoda,hogy a vámon átengedték.Pusztán Chuck testszagától fél Manhattan betépne..El kell mondanom valamit.Nagy butaságot csináltam.
Serena:Blair mégis mit?
Blair:Megmondtam Chuck-nak hogy szeretem.
Serena:Oh,Jézusom ez csodás.
Blair:Csodás?Nem!Ez rémes!Nem csak nem viszonozta hanem eltűnt 1 hónapra.Bárcsak vissza mehetnék,hogy megfojtsam magam amikor kimondtam.
Serena:Chuck viszonozza majd.Biztos végig rád gondolt míg távol volt.
Blair:Persze.Ha van Boo nevű thai prosti..

Blair:Csak ezért jöttél ide?Nem akarsz mondani valamit?
Chuck:Például?
Blair:Jól tudod,hogy mit.Nézz rám!...Ki vagy te?

"Azt hiszem egyetérthetünk azzal,hogy Charles nehéz időszakon ment át.Láthatóan elment az esze és nem tehető felelőssé a tetteiért.Az állapota labilis.Egy bíróság sem tartaná felelőssnek,mi hogy tehetnénk?" - Blair

Blair:Volt egy kihallgatás és enyhén szólva nem ment valami jól..Aggódom.
Serena:Blair,Chuck-ról van szó biztos kiengedi a gőzt majd megjelenik pár nap múlva pár millió agysejttel és májszövettel kevesebbel.
Blair:Ez igaz.Szokása eltűnni.És mindig visszajött.Kitűnő állapotban.De most...mikor belenéztem a szemébe...már nem láttam benne semmit.
Serena:Te tényleg aggódsz...

Blair:Hagyd abba!Mindez nem segít.Nem veled van baj.
Chuck:Tévedsz.Bart szemét volt de jobban ismert mint bárki más.Élek a lehetőségeimmel.Ideje feladnod a fantáziálást.
Blair:Nem hiszek neked!
Chuck:Az a te dolgod.Csak ennyi volt vagy megint elmondod,hogy szeretsz?
Blair:Minek jöttél vissza?

Serena:Várj!Ha Chuck bajban van segítenünk kell neki.Csak mi vagyunk neki.Csak te vagy neki.
Blair:Nem kért belőlem.
Serena:Tehát ennyi?Magára hagyod Chuck-ot egy csoport társasági vénlányért?
Blair:Azok a vénlányok ahogy fogalmazol felépítik az életem.Chuck pedig csak tönkreteszi.Nem hagyom magára Chuck-ot.Csak magamat mentem.

-Úgy hallom az ifjú Bass is szép sütemény.Hozzá persze nincsen semmi közöd ugye?
Blair:Nos,én..
-Blair,a válasz nincs.
Blair:Ja igen..Vagyis nincs!..Most mennem kell.Annak a süteménynek,Chuck Bass-nek szüksége van rám.

Chuck:Én vagyok Chuck Bass!...Kit érdekel?
Blair:Engem!Hát nem érted?Mindig itt leszek.Nem akarom,hogy megint elmenj.Nem viselném el.Tégy magaddal amit akarsz.De velem ne tedd ezt.

Chuck:Eltoltam.
Blair:Már késő Chuck.Végig melletted álltam,de már nem tudom tovább nézni.
Chuck:Jack átvert.
Balir:Ne okolj mást,egyedül magadat.Én hittem benned.Az apád hitt benned.Te..vagy az egyetlen aki nem.Végig csak melletted vágytam lenni.De mikor a feleségednek neveztél..mintha az egy csúnya szó lett volna.
Chuck:Blair,kérlek..
Blair:Sajnálom.De végeztem.

Chuck:Nem.Ez nem te vagy.Nem így akarlak.
Blair:Rendben van.Soha nem leszek a régi..Viszlát Chuck.
Pletykacica:Nem az a baj a blöfföléssel,hogy az ember esetleg nem nyer.Hanem hogy kockáztatod,hogy örökre felállsz az asztaltól.És ki akar egyedül játszani?

Blair:A jövőnkről beszélgettünk.Hogy milyen tökéletes lesz minden,emlékszel?Mi történt?Mikor lett,mikor romlott el így minden?Nem így kellett volna lennie.Már nem tudom,hogy ki vagyok és hogy mit tegyek.Úgy érzem hogy...
Nate:Elvesztél..

Serena:Szia!Korán elmentél,mi volt Blair-rel?Chuck...Oké,jó,iszogass csak egyedül..
Chuck:Elveszítem Blairt..
Serena:Akkor harcolj érte.Ő is harcolt.
Chuck:Megpróbáltam.Nem sikerült.
Serena:Akkor próbáld újra..Chuck,Blair retteg.A terve nem jött be és nem tudja mi lesz majd vele.Ha vissza akarsz térni hozzá,adj erőt neki.Tudod,mit mondj.

Gossip Girl

"Ha én nem igazodom el rajtad,ki tudna?" - Chad

HSM2

"Emberi törvény :
Kibírni mindent, és menni, menni mindig tovább.
Még akkor is, ha már nem élnek benned remények és csodák..."
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. szeptember 09. 17:50 #6803
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†
 
Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 5952
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Offline offline
ϟ
Amikor a logika enged a szorításából és előtérbe lép a fantázia.
A nappal gyerekeknek van, bohócokkal és babákkal, talán ehhez vagy hozzászokva. De ez itt egy igazi rémcirkusz, az én cirkuszom.

ϟ
Jessica Lange - American Horror Story 4. évadheart.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2015. szeptember 10. 10:14 #6804
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Lei: Bocsáss meg, hogy megkérdezem, Gianna, de szerelmes voltál Jacksonba?
Gianna: Azt hittem, mindketten szerelmesek voltunk egymásba.
Lei: Bárcsak ez a lecke ne lenne mindig olyan fájdalmas a nők számára.

Sylvia Day - Átverve

¤
Szörnyű tévhit, hogy egy sikeres nő nem lehet szexis, mert az a hitelessége rovására megy. Nehogy bedőlj ennek!
Sylvia Day - Átverve

¤
Miért van az, hogy ti, pasik folyton meg akarjátok oldani a helyzetet, amikor mi, nők csak panaszkodni akarunk egy jót, de ha megoldást várunk, akkor nem segítetek?
Sylvia Day - Átölelve

¤
Az állandóság gondosan felépített álma csak annyit ér, mint a homokvár a tengerparton. Még az első dagályig sem tart ki…
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
Tudjuk jól, a gonosz létezik, de nem születik, hanem megteremtik.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
Beleszerettem. Hogy mikor? Nem tudom. Először csak csodáltam és felnéztem rá, rajongtam érte, utána már gőzöm sincs, mit éreztem. A rajongást és a szerelmet igen keskeny mezsgye választja el egymástól. Sokszor megkülönböztetni sem lehet őket.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
A rosszat mindig valami jó követi, ezért van az eső után szivárvány. De miért van az, hogy ha teszünk valami jót, aztán mégis történik valami rossz…?
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
Agnes: Mikor érezted, hogy szerelmes vagy?
Conrad: Erre a kérdésre nem tudtam mit mondani. Nem egy meghatározott pillanatban történt. Mintha fokozatosan ébredtem volna rá. Ahogy az ember az alvásból kilép az álom és az ébrenlét mezsgyéjére, majd onnan a tudatosságba. Lassú folyamat, de amikor már ébren van, összetéveszthetetlen. Kétségtelenül szerelmes voltam.

Jenny Han – Örökké Nyár Lesz

¤
Hunter: Sajnálom. Rosszul jött ki a lépés. Ugye, tudod, hogy sosem tennék szándékosan semmi olyat, amivel megbánthatlak?
Cami: Nem számít, hogy szándékos volt-e vagy sem. A lényeg, hogy megtetted.

Lacey Weatherford - Bizsergés

¤
Az ember néha szavak nélkül is tudja, hogy valami megváltozott. Akár egy pillantás is elég, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz. Ez igaz a testvérekre vagy a szülőkre is, a tekintetünk azt üzeni: mindig számíthatsz rám, és az egyszerű családtagból vagy haverból hirtelen igazi társ lesz.
Samantha Young - Dublin Street
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. szeptember 10. 10:17 #6805
- törölt felhasználó -    
Egy katona akkor is harcol ha reménytelen! A többi csak kifogást keres.
2015. szeptember 14. 10:57 #6806
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Gianna: Nem bízhatok benne, Lei.
Lei: Ez súlyos hiányosság.

Sylvia Day - Átölelve

¤
Mindenkinek az életében akad olyasmi, ami próbára teszi a lelkierejét.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
A múlt adósságait akkor is ki kell fizetnünk, ha nem mi csináltuk őket. A múlt eltörölhetetlen, a múlt a tudat balszerencséje.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
Vannak emberek, akik nem a boldogságra születtek, akiknek ez az érzés sosem adatik meg, vagy csak rövid ideig. Az intenzív boldogság röpke, elsuhanó érzés csupán. Fel kell ismernünk, hogy ez belőlünk fakad. Az egyik alappillére a szeretet, a másik az elengedés és a megengedés békéje. Ha folyamatosan tiltakozunk az ellen, ami épp velünk történik, akkor elveszítjük a lehetőségét annak, hogy rácsodálkozhassunk az épp most történő dolgok szépségére. Nem kell mást tennünk, csak könnyedén elengedni mindazt, amihez ragaszkodunk, és beengedni az életünkbe mindazt, ami be szándékozik jönni. A boldogság érzése mindenkinek mást jelent, sok tőről fakadhat.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
Kés élén egyensúlyozó világomban sosem volt szintben a mérleg két tányérja. Ha valami jobbra fordult, valaminek okvetlenül el kellett romlania. Életem legnehezebb leckéje lesz, hogy ezt megtanuljam. Tudtam, hogy ez az igazság, de akkor is összelapított.
Rebecca Donovan - Elakadó Lélegzet

¤
A szenvedés soha nem átmeneti annak, aki nem hisz a jövőben.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
Minden lány életében vannak olyan pillanatok, melyek fontosabbak, mint amilyennek akkor tűnnek. Amikor visszatekintek rá, meg kell állapítanom: életem egyik meghatározó, mindent gyökeresen megváltoztató válaszútja előtt álltam – és még csak nem is vettem észre. Fogalmam sem volt róla. Meg aztán vannak azok a pillanatok, melyekről tudjuk, hogy nagy jelentőséggel bírnak. Hogy bármilyen lépésre szánjuk is el magunkat, annak következménye lesz. Az életünk két irányt vehet: vagy megtesszük, vagy belehalunk.
Jenny Han – Örökké Nyár Lesz
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. szeptember 16. 11:05 #6807
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Melanie: Miért, annyira rossz, ha nem kapsz választ?
Rebecca: Sokkal jobb, Melanie, ha tudjuk a választ. Az emberek mindig is kutatták a világ rejtélyeit. Miért kel fel a nap,
vagy miért nyugszik? Miért lesz a tavaszból nyár, aztán ősz? Miért betegszenek meg a szeretteink? Hogyan segíthetnénk rajtuk?
Ha tudjuk a válaszokat a kérdésekre, attól még tűnődhetünk tovább a dolgokon, sőt, sokkal csodásabb lesz tőle minden.

Búra Alatt (Under The Dome)

¤
Igazság szerint nagyon nehéz elmondani, milyen érzés, amikor az ember szerelmi bánattól szenved. Csak azt tudom, hogy leírhatatlan fájdalom, lüktető, éles, szinte bénító fájdalom sugárzik a szívedből. És ez még nem minden. A tagadás betokosodik a torkodba, és ez a gombóc is egyfolytában sajog. Aztán görcsbe rándul a gyomrod. És olyan hevesen rángatózik, hogy a végén hányingered lesz tőle.
Samantha Young - Dublin Street

¤
A szerelem, végtére is, hit, és a hitet próbára kell tenni.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
Gianna: Nagyon játékos is tud lenni. És vicces. Minden nap megnevettet. Bár nem azt mondom, hogy nem tud néha makacs, túlzó vagy idegesítő lenni…
Lynn: Tipikus férfi.

Sylvia Day - Átölelve

¤
Az élet legnagyobb tudománya az el nem csüggedés, a remény megőrzése, az állandó újrakezdés.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
Könnyebben elviseltem volna, ha valaki – akár többször is – fejbe lő egy ütvefúróval, mint hogy egész éjjel azt kelljen néznem, ahogy a kanapén ölelkeznek.
Jenny Han – Örökké Nyár Lesz

¤
A kötelék, mely igaz családod összefűzi, nem a vér, hanem az egymás iránti szeretet s a benne lelt öröm.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
Az igazi barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Anne L. Green - A Remény Hajnala
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, An_d_a
2015. szeptember 16. 12:01 #6808
- törölt felhasználó -    
Boldog beteljesülés csak a mesében létezik. (EZEL) heart.gif
2015. szeptember 16. 12:34 #6809
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"A hit az fontos eleme az emberi természetnek.Annak a reménye,hogy minden jóra fordul ha minden erőfeszítésükkel ragaszkodnak ahhoz.És ez közben elvakít minket és nem látjuk azt ami a szemünk előtt van." - Henry

"Most már tudod milyen hitehagyottnak lenni.Ha nincs hited akkor mindent elveszítesz."
- Henry

Sleepy Hollow

"Én szerettem a síromat.Én ástam meg és boldogan feküdtem bele." - Jenny

Gossip Girl


"Tudod mit? Ne akard mindenkivel jól érezni magad.Nem kell. Nincs szükség képmutatásra.Akivel nem tudsz azonosulni, azzal nem tudsz, és kész, ne is őrlődj rajta.Ne erőltesd, majd ahol jól kell érezned magad, ott jól fogod.Ahol figyelnek rád, ott te is figyelsz másokra.Ahol ragyognod kell, ott ragyogni fogsz.Ennyire egyszerű ez.
De amíg vannak emberek, akik mellett önfeledten kiléphetsz magadból, na addig nem kell aggódnod."



"Az életben csak egy dolog biztos - leszámítva a halált és az adózást. Mindegy, mennyire próbálkozol, mindegy, mennyire jók a szándékaid, akkor is hibázni fogsz, és megbántasz másokat, és téged is megbántanak. És ha fel akarsz épülni, csak egyetlen dolgot mondhatsz: megbocsátok. Ha valaki igazságtalan, mi igazságra törekszünk. Megbocsátás nélkül a régi viták nem ülnek el. A régi sebek nem hegednek, és a legtöbb, amit remélhetünk, az az, hogy egy nap szerencsénk lesz, és feledni tudunk..."

"Ma sem fog mindenkinek tetszeni, amit csinálsz, sokan nem fogják jó szemmel nézni, ahogy élsz és valószínű többeknek is megjegyzésük lesz arról, hogy mit kellene másképp csinálnod. Szinte így telik minden napod. És mivel a helyzetet megváltoztatni úgy sem tudod, egyet tehetsz csak: hagyd győzni az akaratod! Hiszen a te fejedben van a legnagyobb hatalom, a saját gondolatod. Gondoljon hát rólad bárki bármit, úgy is minden úgy lesz, ahogy te akarod, hisz mindenkitől erősebb a te akaratod!"

Lippai Marianna


"Furcsa dolog hazaérkezni... Minden ugyanúgy néz ki, ugyanolyan az illata... Ugyanúgy érzel... Rájössz, hogy az egyetlen dolog ami változott, az Te magad vagy..."

Benjamin Button különös élete

"Megtehettem volna. Soha nem fogjuk föl igazán az ilyen mondatnak az értelmét. Valójában életünk minden pillanata tartogat valamit, ami megtörténhetne, és mégsem történik meg. Rengeteg mágikus pillanat van, amit nem is veszünk észre, mígnem a sors keze - teljesen váratlanul- megváltoztatja az egész életünket."
Paulo Coelho


"A minden 'csak vicceltem' mögött van egy kis igazság, minden 'csak elgondolkoztam'-ban ott van egy kis kíváncsiság, minden 'nem tudom' mögött van egy kis tudás - és minden 'már nem érdekel' mögött van egy kis érzelem…"
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. szeptember 28. 16:59 #6810
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Az idő rohan. Az idő senkire nem vár. Az idő begyógyítja a sebeket. Mindannyian arra vágyunk, hogy több időt kapjunk. Időt, hogy talpra álljunk. Időt, hogy felnőjünk. Időt, hogy felejtsünk. Időt.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
A szerelemben nincs forma, érzés és gondolat, nincs félelem, düh, féltékenység, sem aggodalom.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
A remény felüti a fejét a lélekben, hogy aztán fájdalmasan eltiporja a valóság.
Anne L. Green - A Remény Hajnala

¤
Noah: Ne gyere nekem ezzel a 'feláldozom magam érted' dumával. Szeretlek, és te is szeretsz engem, és ki fogjuk találni, hogy hogyan legyünk együtt.
Echo: Eléggé szeretlek ahhoz, hogy soha ne kényszerítselek választásra.

Katie McGarry - Feszülő Húr

¤
Mrs. Collins: Büszke vagyok rád, Noah.
Noah: Miért van az, hogy amikor az emberek azt mondják, hogy büszkék rám, akkor az életem egy nagy szívás?
Mrs. Collins: Mert felnőni azt jelenti, hogy kemény döntéseket kell hoznunk, és a helyes dolgot cselekedni, nem szükségszerűen jelenti azt, hogy jó érzés megtenni azt a dolgot.

Katie McGarry - Feszülő Húr

¤
Olyan sokszor indokoljuk meg a választásainkat, hogy a végén már nehéz bármiféle sebezhetőséget mutatnunk kifelé. Az ember nem tudja sokáig elviselni, ha a kudarcairól kérdezik, amikor valami nem jött össze, és előbb-utóbb arra gondol, talán maga a kudarc lehetne a terv.
Cora Carmack - Szakítópróba

¤
"Minden rendben lesz." Ezt olyan sokszor mondta már, hogy többé már nem jelentett semmit. Mint amikor sokszor egymás után ismételgetünk egy szót és egy idő múlva elveszti a jelentését és idegenül hangzik.
Cora Carmack - Összpróba

¤
Minél több rossz döntést hozunk, annál keményebb lesz a szívünk. Minél több jó döntést hozunk, annál jobban megenyhül a szívünk, élettel telibb lesz.
Hajsza (The Fall)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. október 07. 17:53 #6811
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
A legrosszabb sírás nem az a fajta volt, amit mindenki látott: siránkozás az utcasarkon, eláztatva a ruhákat. Nem, a legrosszabb fajta az, amikor a lelked sír és nem számít, hogy mit teszel nincs rá mód, hogy megvigasztald.
Katie McGarry - Feszülő Húr

¤
A fennmaradó időben egyedül maradtam a gondolataimmal, amelyek olyan kellemesek voltak, mint az Ebola vírus.
Cora Carmack - Szakítópróba

¤
Lehet, hogy ez egy probléma volt nálam, lehet, hogy csak a mániam, de tényleg gyűlöltem a hazugságot. Undorító dolognak tartottam, amely elfertőződik, mint egy seb, és úgy terjed, mint a betegség. A hazugság olyan bűn, amelyben nincsenek nyertesek, és a végén mindenkit megbánt.
Cora Carmack - Összpróba

¤
Nem utolsósorban azért rettegek Damien Starktól, mert olyan biztonságban érzem magam mellette. És nekem nem szabad ellazulnom. Ha az ember abbahagyja a védekezést, annak csak bánat lehet a vége.
J. Kenner - Forró Rabság

¤
Egy nő, már elfelejtettem, ki, egyszer megkérdezte egy férfi barátját, miért érzik a férfiak fenyegetve magukat a nőktől. Azt mondta, mert attól félnek, a nők talán kinevetik őket. Mikor megkérdezett egy csoport nőt, miért érzik a nők fenyegetve magukat a férfiaktól, azt mondták: "Attól félünk, hogy megölnek minket".
Hajsza (The Fall)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. október 15. 18:12 #6812
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Mikor a remény már sokadszor felcsillan, majd az ember szeme láttára hirtelen szertefoszlik, nehéz megbékélni az újabb kiábrándulással."
Andrej Gyjakov

"Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz."
Buddha
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. október 15. 18:14 #6813
- törölt felhasználó -    
Eddig az hittem, eredendően antiszociális, amolyan magányos farkas típus, de talán azért zárkózott el az emberek elől, hogy ne fájjon neki az elvesztésük.
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, An_d_a, House Of Wax
2015. október 16. 11:38 #6814
Csengii2001
Csengii2001
új tag
 
StátuszHa valódi, amit az ember lát, valódinak is fogja érezni.-Stephenie Meyer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.09.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 250499
Offline offline
,,Soha ne felejts el mosolyogni, mert néha a mosolyod többet ér mint gondolnád. " blush.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. október 16. 18:05 #6815
I love music 2001
I love music 2001
visszatérő vendég
 
Státusz~Fell into another hole again. It's like I'm sleepwalking~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.27.
Hozzászólás: 463
Csatolások: 19
Azonosító: 247291
Offline offline
"You'll never be fucking normal
because nobody is fucking normal"
-Frank Iero
♥♥
2015. november 09. 15:58 #6816
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Végtelen ürességet éreztem. Ezt a csatát a legnehezebb megvívni. Közönségesen úgy hívják: reményvesztettség.
Bear Grylls

¤
Úgy hittem, hogy a fickó, aki változtat majd az életemen olyan erős lesz, mint Marlon Brando vagy szikrázni fog, mint Kerry Grant vagy cserzett bőr illatú lesz, mint amilyen James Dean lehetett. Soha fel se merül bennünk, hogy csak egy olyan pasi lesz, aki pont olyan elcseszett, mint mi.
Megőrjít A Csaj (She's Funny That Way)

¤
Senki se mondhatja meg, hogy hol a helye. Hol az én helyem? Hol van bárki helye? De én segítek: ahol boldog, ott a helye. És a boldogság pusztán a környezethez való személyes alkalmazkodáson múlik.
Cluny Brown

¤
„Soha nem tudhatod, merre sodor a szél” – régen ez volt apám egyik kedvenc mondása. Akkoriban ezt még butaságnak tartottam; úgy gondoltam, aki a kezében tartja a sorsát, annak nem kell efféle kifogásokkal ámítania magát. De azóta rájöttem, hogy amikor feltámad a változás szele, az erős szélroham képes teljesen más világokba taszítani az embert, és hogy merre röpít minket, és végül hol tesz le, afölött valóban nincs hatalmunk. Mindig is elégedett voltam a sorsommal; az életem könnyű volt és kiszámítható, itt-ott egy csipetnyi drámával, amit egy-egy könnyebb fuvallat idézett elő. Olykor előfordult, hogy Természet anya adott egy emberesebb pofont, de eddig mindig sikerült talpon maradnom. Végül már abban a hitben ringattam magam, hogy a változó széljárás nem foghat ki rajtam, a vihar erőit megzaboláztam.Így volt ez egészen addig a napig, amíg a szél ki nem vágta az ajtómat, és magával nem repített.
Tina Reber - Spontán Szerelem

¤
Gyerünk, mozgás, menjünk szépen fölfele, mint a lift!
Trópusi Vihar (Tropic Thunder)

¤
Olyan szá'kás vagy, mint egy egész kárász raj!
Trópusi Vihar (Tropic Thunder)

¤
Hébe-hóba mindenki homár, ilyen Hollywood!
Trópusi Vihar (Tropic Thunder)

¤
Lazarus: Nem mondod, hogy nem tudtad? Sose szabad fullba nyomni a kretént.
Speedman: Hogy érted?
Lazarus: Figyeljé'! Dustin Hoffman, Rain Man. Kreténnek tűnt, kretént játszott, nem volt kretén. Fogpiszkáló, kártyatrükkök, autista, naná, de nem kretén. Aztán gyütt Tom Hanks, Forrest Gump. Lassú, igen kretén, járógép a lábán, de Nixon behuggyozott tőle és megnyert egy ping pong versenyt, tehát nem kretén. Peter Sellars, Isten hozta mr. - infantilis, igen, de nem kretén. Te meg full kretént nyomtá'. Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el?
Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt.

Trópusi Vihar (Tropic Thunder)

¤
Speedman: Mond el a világnak mi volt itt!
Lazarus: Miért? Mi volt itt?
Speedman: Nem tudom, de mondd el!

Trópusi Vihar (Tropic Thunder)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. november 17. 16:13 #6817
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Néha el kell fogadnod,hogy minek látszol,annak érdekében,hogy megvédj valami fontosabbat."

"Néha az igazság nem hihető.Ez nem jelenti azt,hogy nem igaz."

True Story című film

"Én szeretem ha az ellenségem belenéz a szemembe és láthatja a mélységes undoromat." - Damon

TVD

"Ha nem engeded el a múltat,megfojtja a jövődet."

Megőrjít a csaj

"A jó úton járva nem tévedünk el." - Mark Twain
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. november 17. 16:23 #6818
- törölt felhasználó -    
Ne ess csapdába , valaki más álmába!
V-BTS

2015. november 17. 16:25 #6819
- törölt felhasználó -    
Ne légy szomorú és ne add fel az álmaid!Az álmok egy nap valóra válnak.
Himchan-BAP
2015. november 17. 16:27 #6820
- törölt felhasználó -    
harcolj valamiért úgy mintha az lenne az utolsó harcod.Mintha nem lenne több lehetőséged
Minho-SHINEE
344 oldal 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!