Starity

Idézetek

344 oldal 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 07. 18:30 #6701
- törölt felhasználó -    
Ledőltem az ágyra, olyan élettenül. Amikor csak fekszel és azt várod, hogy holnap jobb lesz, de tudod, hogy semmi sem lesz jobb. Szorosan átkaroltam a mellkasomat, hogy az apróra tört érzéseim, ne hulljanak szét mégjobban. Arra gondoltam, hogy a messzi távoli jövőben 10-20 év múlva arra fogsz gondolni, hogy hülye voltál. Azért mert olyan emberre pazaroltad az időd aki észre sem vett, s aki igazán téged saját magadért szeretett észre sem akartad venni. Tudom, hogy akkor már késő lesz, más felé fog sodorni az élet. Talán az a legrosszabb, hogy a dolgok soha nincsenek úgy ahogy lenniük kéne. Ezért boldogtalan olyan sok ember...
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. március 09. 12:42 #6702
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Ha két valóság van a fejünkben az a végén az őrületbe kerget."

"Tudja mi a gond ezzel a világgal?Akinek problémája van az a csodát várja,de senki nem hisz a csodákban."

"Bolond az aki lát,de nem hisz."

"Ha csodát akarok,hinnem is kell benne."

Egyszer volt

- Nem bírja ha hozzáérnek.
- Azért mert olyan az érzelmi szintje,mint egy rinocérosznak.


Vejedre ütök rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. március 10. 09:53 #6703
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Az 'Így Jártam Anyátokkal' című sorozatból néhány idézet heart.gif

¤
Az élet nagy pillanatait nem feltétlen megcselekedjük. Van, hogy egyszerűen csak megtörténnek. Nem azt mondom, hogy nem irányíthatjuk a saját életünket... Kezünkben az irányítás. Legyen is! De ne feledjük, hogy bármikor megeshet, hogy kilépünk otthonról, és az egész életünk megváltozik. Az univerzumnak terve van velünk. De ez a terv folyton változik. Egy pillangó megrebbenti a szárnyát és elered az eső. Ijesztő lehet, de csodálatos is. Folyamatosan dolgoznak a gépezet fogaskerekei, hogy te végül pontosan akkor, pontosan ott legyél, ahol lenned kell. Jó helyen, jó időben.

¤
Ha olyan szót keresel, ami leírja, hogy mindennél jobban törődsz valakivel, és azt akarod, hogy megkapjon mindent, amit csak akar, nem törődve azzal, mennyire tesz ez tönkre téged, az a szerelem.

¤
Hülyeség folyton a jeleket keresni. Talán nem kéne jelentést aggatni minden kis apróságra. Talán nem kell, hogy az univerzum mondja meg, mit is akarunk. Talán magunktól is tudjuk. A szívünk mélyén.

¤
Ha hiszünk valakiben az előbb-utóbb rászolgál!

¤
Néha szét kell hulljon valami, hogy teret adjon valami jobbnak.
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. március 10. 10:03 #6704
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15259
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Itt van pár ami nagyon tetszik
1 felhasználónak tetszik: Lele
2015. március 10. 13:05 #6705
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Mindannyian kicsit dilisek vagyunk és az élet is kicsit dilis. Mikor találunk valakit, akinek a dilije kompatibilis a mi dilinkkel, akkor fogjuk magunkat és elkezdünk egy közös diliben szenvedni. Nah azt hívják úgy, hogy szerelem!"
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Lele, Kyra1999
2015. március 12. 14:00 #6706
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Bármit megtennék,hogy ne fájjon így a szívem..Én már nem akarok szenvedni." - Ade heart.gif

"Nyugodj meg.Az úgysem segít,ha most dühöngsz és haragszol.Ne okolj másokat.Mert ami történt,az megtörtént." - Jasper

90210

"Meg akarod védeni.Hogy ne veszítse el a hitét abban,akivé váltál.Abban,aki mindig is hitted,hogy lehetsz.Ezért nem tudhatja meg soha amit elmondok neked.Végre elkezdte kinyitni a szívét.És ha megtudja az igazságot,ha csalódást okozunk neki,elveszíti a hitét bennünk.És ez sötét útra terelhetné.Mert ha elárulod azt akit szeretsz,ha megmutatod a legrosszabb éned...amit tettél mindent megváltoztat.Nincs visszaút.Összetöröd a köteléket,amiért annyit fáradoztál,hogy kiépítsd.És amilyen erős volt a kötelék egykor...annál is nehezebb újra összerakni.Ha egyáltalán lehetséges." - Mary-Margaret

"A szerelem bonyolult.Tudod az igaz szerelem varázslat.És nem akármilyen varázslat.Mind közül a leghatalmasabb.Boldogságot teremt." - Regina

"Mondtam,hogy a szerelem bonyolult,a legváratlanabb módon csaphat le rád." - Regina

Egyszer volt

"Talán nem egy csónakban evezünk,de egy óceánban." - Gia

Minden pillanatban létezik döntés.Ragaszkodhatunk a múlthoz,Vagy köszönthetjük az elkerülhetetlen változást..És engedhetjük,hogy egy fényesebb jövő bontakozzon ki előttünk.A bizonytalan jövő talán még több bizonytalan szövetségest szül.Mindenképp eljön az új nap,ha akarjuk,ha nem.A kérdés,hogy te fogod irányítani vagy az fog irányítani téged? - Klaus

The Originals

"Tudom nehéz lesz,de ami ér valamit az nehéz." - Patrick

Gyerek a nyeregben
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. március 12. 14:08 #6707
- törölt felhasználó -    
A tudat, hogy meghalt - hogy nincs többé - úgy telepedett ránk mint egy hatalmas lepedő. Az egyik percben még látod a napfényt, a következő pillanatban már alig szűrődik át a világosság. És nem látod a világot, mint azelőtt nem látsz semmit. Csak érzel. Az elvesztésének fájdalma szétszaggat és nem látod a kiutat a lepedő alól.
Ott ragadtál azokkal az emberekkel együtt akik szerették őt. Olyan mintha a világ menne tovább, pedig benned meghalt valami. És ez a tudat már soha nem múlik el.
Ez a legrosszabb, hogy soha nem múlik el.
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2015. március 12. 14:13 #6708
Abi100
Abi100
visszatérő vendég
 
Státusz"A múlt elmúlt, még akkor is, ha meghatározza a jelent és a jövőt" - S.KING
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.11.
Hozzászólás: 356
Csatolások: 2
Azonosító: 241338
Offline offline
Don't dream your life, Live your dreams biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. március 12. 15:10 #6709
- törölt felhasználó -    
Félelmetes, hogy olyan világban élünk, ahol az embereket számokban mérik; csak az számít hogy ki hány centi magas, hány kiló, hány éves.. holott a szépség egyáltalán nem azon múlik, hogy milyen méretű farmert hordasz. A fontosabb dolgokat kellene inkább mérnünk: azt, hogy mennyi akaraterő, kitartás, bátorság van valakiben.. és hogy ennek az illetőnek milyen a lelke, és mekkora a szíve!
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, sziv55
2015. március 15. 08:48 #6710
- törölt felhasználó -    
Nekem a Született feleségekből vannak kedvenc idézeteim.
2015. március 15. 18:03 #6711
sztár01
sztár01
 
StátuszLégy megközelíthető, de elérhetetlen...™ ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.18.
Hozzászólás: 693
Csatolások: 76
Azonosító: 183898
Offline offline
Légy megközelíthető, de elérhetetlen.. heart.gif
2015. március 16. 12:39 #6712
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Ő maga fogja elpusztítani az egy igaz szerelmét.Ő maga pecsételni meg a sorsát." - Regina

"Nem látja,igaz?A tagadás sokkal erősebb magában mint hittem.Nem látja miatta az igazságot.Nem akar hinni.Mindazok után amit látott,miért nem tud hinni??" - August

Egyszer volt

"Nem ez a kis liba a baj.Mi vagyunk a probléma.Észre sem vettem volna ezt a kis penészvirágot,ha nem lennénk ilyen szerencsétlenek együtt.És én próbálkoztam,nagyon keményen,rohadt keményen próbálkoztam,hogy kedves legyek,hogy megmutassam,hogy van bennünk valami közös,de tudod mit?Nem próbálkozom többet,elég!!" - Naomi

90210
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. március 16. 14:46 #6713
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy téged többen felismernek az utcán, de utánam legalább nem köpnek
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ, Kyra1999
2015. március 16. 21:13 #6714
- törölt felhasználó -    
Na es nektek biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2015. március 19. 12:12 #6715
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
*
Lily: Muszáj megkérdeznem: Tényleg újra neki akarsz kezdeni mindennek?
Ted: Ezt hogy érted?
Lily: Az építészet kikészít téged, és minket is kikészít, ahogy ezt nézzük. Olyan vagy, mint a kecske azzal a ronggyal. Annyira akarod, és ahányszor csak a sors el akarja venni tőled, tovább kapaszkodsz bele. De tudod mit? Az csak egy rongy. Miért kell annyira?
Ted: Mert építésznek kell lennem. Ez a terv.
Lily: Fenébe a tervvel. Nem tervezheted meg úgy az életed, mint egy épületet. Ez nem így működik. Csak meg kell élned, és majd felépíti önmagát.
Ted: Akkor ne csináljak semmit?
Lily: Hallgasd meg, mit mond neked a világ, és ugorj neki.
- Így Jártam Anyátokkal

¤
Párban élni nehéz, mert elköteleződni, áldozatot hozni nehéz, de ha a megfelelő személyért teszed, akkor nem az. Ha ránézel a másikra és azt érzed, hogy senki másra nem vágysz, akkor nincsen ennél könnyebb dolog, de ha nem így érzel, akkor nem ő az igazi. - Így Jártam Anyátokkal

¤
Sam: Nem megy ki a fejemből a gondolat, hogy nekem nem itt a helyem, érted? Hogy lenne jobb dolgom is, mint egy kis fülkében ülni.
Dean: Szerintem, aki fülkében dolgozik, mind így gondolja.
Sam: De nem, én másról beszélek. Én nem szeretem a munkámat, ahogy a várost sem, és a ruhámat sem, még a vezetéknevemet sem. Nem tudom, hogy magyarázzam el másképp, mint hogy úgy érzem, másra lennék hivatott. Valahogy van valami a véremben. Mintha nekem nem ez lenne a sorsom.
- Supernatural

¤
Képzeld el a milliónyi döntést, amiket folyton hozol, mégis mindük csak közelebb hoz a végzetedhez. Tudod, ez miért van? Mert ez nem véletlen. Véletlen nem létezik. Ez egy terv, ami tökéletesen megvalósul. A szabad akarat csak illúzió, Dean. - Supernatural
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, hana001
2015. március 19. 14:15 #6716
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy most nem jó, de az lesz... egy nap megfogom köszönni, hogy nem maradtál.
Amikor boldog leszek és ez az egész csak egy kis pont lesz emlékeim mámorába.
És nevetni fogok és boldog leszek és örömmel gondolok vissza arra, hogy képtelen voltál szeretni.
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2015. március 19. 14:16 #6717
- törölt felhasználó -    
- Az ellentétek vonzzák egymást.
- Az a mágnes. Mi emberek vagyunk.

Skins
2015. március 19. 16:51 #6718
- törölt felhasználó -    
Nem a hiány marcangol szét, hanem remény, hogy alakulhatott volna másképp az élet.
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Kyra1999
2015. március 20. 11:33 #6719
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Néha nagyon mélyre kell zuhannod,hogy meglásd a fényt." - Rumple

Demóna: Tőled is elszakítottak valakit?
Regina: Igen.És a lány aki felelős érte él és lélegzik.És még mindig nem álltam bosszút.
Demóna: Szeretnél némi tanácsot?...Add fel.Keress más hobbit.
Regina: Nem!Nem jó ok ez arra,hogy felkelj?Sárkánnyá változz?Hogy harcolj?
Demóna: Nem tudok sárkánnyá változni többé.Már rég elveszítettem azt a tüzet.
Regina: Akkor szerezd vissza azt a tüzet!

Egyszer volt
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, hana001
2015. március 20. 14:19 #6720
- törölt felhasználó -    

Igen, vannak olyan emberek akiket elvesztettem.
Az idő homokja lemorzsolta őket vagy maguktól mentek vagy én hagytam őket menni... vannak. De ezek közt vannak olyan emberek akik mindig hiányozni fognak mindegy hány év telik el.
Elmúlhat egy év kettő vagy negyven. Nem számít. A hiányuk magukban hordozza a lehetőséget, hogy lehetett volna másképp.
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ, Kyra1999
344 oldal 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!