Starity

Idézetek

344 oldal 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 20. 15:41 #6721
- törölt felhasználó -    
Gossip Girl biggrin.gif biggrin.gif
http://www.cosmopolitan.hu/Root/Shared/Pictures/2015/01/21/gossip-girl-romantikus-idezet-szerelem-love-pletykafeszek-cosmopolitan(2).jpg
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. március 23. 10:26 #6722
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
A 'The Disappearance of Eleanor Rigby - Him' című filmből néhány idézet heart.gif

¤
Conor: Hova mész? Elrepülsz Soha-Sohaországba? Buddhista leszel? Ha visszajössz, mindannyiunkat felvilágosíthatsz.
Spencer: Csessze meg a felvilágosítás. Arra akarok rájönni, hogy viseljem el a valóságot.


¤
A hullócsillag csak egy pillanatig tart, de nem örülsz, hogy legalább láthattad?

¤
Tudod, vicces, hogy csak azáltal, hogy élsz, képes vagy tönkretenni valaki mást, javíthatatlanul.
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Kyra1999
2015. március 23. 11:16 #6723
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Átszeltem a fél világot,hogy megértsem az emberek mindenütt kegyetlenek.Itthon is maradhattam volna.

- Mi olyan nagy szám Los Angelesben?
- Hogy nem itt van.


Eltelik egy kis idő mire kiderül milyen mély egy seb.Hogy csak egy heg marad vagy örökre eltorzít.Csak egyet tehetünk,igyekszünk kitörölni az emlékeinkből ameddig csak lehetséges.Mert van az a pont ahonnan nincs visszaút.

Little Birds

Regina:Az a másik világ halálra kínozza a fiamat ahányszor csak elalszik.
Rumple:Amit tudunk irányítani attól nem kell félnünk többé.Ha a kezedben az irányítás a félelem elmúlik.

David:Mindig rám találsz és én mindig rád találok.
Mary-Margaret:Igen,de mindig el kell veszítenünk egymást?Ez a sorsunk?
David:Nem.Nem szabad ezt gondolnod.Hinned kell Hófehérke.Higgy bennünk.Szeretlek.
Mary-Margaret:Szeretlek.

Egyszer volt
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. március 24. 11:21 #6724
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Valamiért mindig képesek vagyunk elhinni, hogy ez más lesz. Megint, újra meg újra... Hogy Ő most jó lesz, nem fog mindent összekuszálni, megbántani, összetörni. (...) Aztán megint csalódunk, és már nem is értjük, hogy miért hiszünk újra. Hogy honnan az istenből van erőnk ahhoz, hogy újra fel tudjunk állni, leporoljuk magunkat, felhúzzuk a cipellőnket, és tovább tipegjünk. Kezdetben megtörten, csalódottan, hitetlenül. Ám idővel valami mégis történik. Megtörik a jég, jön egy mosoly, meg még egy, aztán úgy a harmadiknál már nem tudod figyelmen kívül hagyni. Van, ami nagyobb, mint te. Hatással van rád, és nem tudsz ellene mit tenni. Akaratlanul is magad mögé hajítod a lakatot, kinyitod a szíved, mit sem törődve azzal, hogy mit kockáztatsz, hogy talán Ő is csak egy a többi közül."

"Valakit szeretni azt jelenti: egy mások számára láthatatlan csodát látni."
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. március 24. 16:07 #6725
- törölt felhasználó -    
Szívünk megpihenni tér ott lent a mélyben,
Lelkünkre angyalok vigyáznak fent az égben...
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2015. március 25. 09:07 #6726
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
"Nem veszítheted el, ami nem volt a tiéd." - How to Lose a Guy in 10 Days heart.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. március 25. 09:24 #6727
sziv55
sziv55
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 649
Csatolások: 10
Azonosító: 206347
Offline offline
"Itt ülök,meghallgatom mindenki love storiyát,miközben azon gondolkozom;Hol az enyém? heart.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. március 25. 11:36 #6728
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Hol leszek 10 év múlva?Ez vicc.Azt sem tudom 10 nap múlva hol leszek.-Liam

Ivy:Igazad volt.Egy kapcsolat az őszinteségről meg ilyen vackokról szól.
Dixon:Vackokról??

90210

Ha valami történik ami nem illik a terveidbe úgy teszel mintha nem létezne.Mintha egy tökéletes élet filmjében élnél,de emlékeztetlek rá,hogy ezt a filmet csak te nézed.-Serena Blair-nek

Blair:Bár igyekeztél,hogy elrontsd a napomat,nem sikerült,ezért szeretném élvezni.
Serena:Értem miért nem akarod belátni mi a baj,de nem adom fel.

Blair:Csak hozzád tudok fordulni.
Chuck:Már hozzám sem fordulhatsz.
Blair:Elég!
Chuck:Próbálok érthetőbb lenni.Valamiképpen izgattál,amíg szép voltál,finom és érintetlen.De most olyan vagy mint az apám arab versenylovai.Használtak majd eldobtak.Már nem kellesz nekem.Nem tudom másnak miért kellenél.

Blair:Minden olyan szörnyű.Szétesett az életem.
Serena:Építsd újra!Te Waldorf vagy emlékszel?Nem mások mondják meg neked,hogy ki vagy.Maradj és harcolj!Én veled harcolok.
Blair:Annyira zavarban vagyok,én annyira..
Serena:Na és?Kezd újra.Sikerülni fog.Én aztán tudom.Együtt túljutunk ezen.
Blair:Megígéred?
Serena:Megígérem!

Serena:Bókolj,mond,hogy szép a hajam.
Blair:De hát undorító a hajad.Fürödtél ma már?
Serena:Blair,ezt szeretetből kell mondani.De..azért kaptál joghurt pakolást mert szemét voltál,oké?Légy kedves és nemsokára minden a régi lesz,rendben?Te vagy Blair királynő.Rendbe jönnek a dolgok.

Gossip Girl
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. március 25. 14:42 #6729
- törölt felhasználó -    
"Egy gyűlölettel teli világban is mernünk kell reménykedni.
Egy haraggal teli világban is mernünk kell vígasztalni.
Egy kétségbeeséssel telt világban is mernünk kell álmodni.
Egy bizonytalansággal telt világban is mernünk kell hinni."

/Michael Jackson/
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Seherezade1050
2015. március 26. 21:48 #6730
- törölt felhasználó -    
Ezek is nagyon jók thumbsup.gif thumbsup.gif
2015. március 30. 11:39 #6731
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Én azt hittem,hogy minden nő férjhez akar menni.Azt hittem,hogy takaróval a fejükön parádéznak a szobájukban,mintha aznap lenne az esküvőjük." - Wade

Hart Of Dixie

"Meghalni bárki képes.De ezek a gyerekek elég bátrak lesznek ahhoz,hogy éljenek."

"Írd meg a saját történeted."

"A föld pedig forog tovább.Újabb történetek születnek.Emberek jönnek és mennek.De sosem feledik el őket.És az egyetlen bizonyosság ezúttal is igazolást nyert.A szerelem,az igaz szerelem,az igazán tiszta,önzetlen szerelem,nem múlik el."

Az élet könyve

2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Seherezade1050
2015. március 31. 12:27 #6732
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Mindvégig téged hibáztattalak.Azt hittem,te húzol engem a sötétségbe.De tévedtem.Én hoztam elő a sötét oldaladat." - Blair

Chuck:Te voltál a legvilágosabb dolog az életemben.
Blair:Akkor miért kellett elengedned ahhoz,hogy rátalálj erre az új oldaladra?
Chuck:Csak azért voltam kétségbeesett,mert féltem,hogy elveszítelek.A szerelmed tartott életben.
Blair:Mégis élsz,nélkülem.
Chuck:Megtörtént a legrosszabb és nem haltam bele.De meg kellett tanulnom,hogyan éljek nélküled.Minden vágyam,hogy boldog légy!Sajnálom,hogy velem nem lehetsz az.

Chuck:Végre olyan ember lettem,amilyennek szeretett volna,de addigra már másik férfit választott.Elkéstem!
Nate:Még mindig szereted,mi?
Chuck:Örökké,minden egyes nap.

Gossip Girl
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. március 31. 12:41 #6733
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Ha megfelelő a hozzáállásunk, akkor nem létezik lehetetlen. Csak gyakran kerülünk a negativitás hálójába, és az brutális méreg. - A Napos Oldal

¤
Olyan könnyű néha azt érezni, hogy egyedül minket kínoz ez az élet, hogy csak mi vagyunk elégedetlenek, csalódottak, hogy éppen csak megúsztuk. De ez az érzés hazugság, csak ki kell tartanunk, csak meg kell keresnünk a bátorságot, hogy szembenézzünk a gondjainkkal, hogy egy napon valaki vagy valami átsegíthessen minket a nehézségeken. - Tuti Gimi

¤
Ne feledd azt, hogy nem tartozol felelősséggel egyik ember felé sem. Sem nekik, sem nekem. Azt kell csinálnod, ami téged tesz boldoggá. Légy jó ember, miközben üldözöd a vágyaidat. De te választod meg, mi lesz az. - Tuti Gimi

¤
Utazás közben eltévedni szerencsétlen dolog, de elfelejteni az utazás célját és értelmét, ez sokkal kegyetlenebb érzés. Nyolc hónapig tartott az út, néha egyedül utaztam, néha mások is mellém szegődtek, és megfogták a kormányt, és összetörték a szívemet, de már nem én voltam az, aki megérkezett, alig hasonlítottam önmagamra. És ha elveszíted önmagadat, két választásod marad: vagy visszatalálsz ahhoz, aki voltál, vagy örökre elveszíted. Mert néha kívülről kell nézned önmagad, hogy eszedbe jusson, milyen akartál lenni, és hogy ehhez képest milyen ember lett belőled. - Tuti Gimi
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Seherezade1050
2015. április 01. 13:38 #6734
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Crowley: A kínzás történetében senkit nem kínoztak még meg úgy, mit amilyen kínzási kínokkal foglak kínozni titeket! - Supernatural

¤
Michael: Jelentéktelen kisember, miből gondolod, hogy választhatsz?
Dean: Mert hinnem kell, hogy dönthetek, hogy mihez kezdek a jelentéktelen életemmel.
- Supernatural

¤
Dean: "Fiam, nem bírsz engem? Az nem baj. Nem az a dolgom, hogy bírj engem."
Sam: "Hanem hogy rendes embert neveljek belőled." -
Supernatural

¤
Isabella: Egy hajszál választja el az odaadást az őrülettől. - Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. április 02. 14:48 #6735
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
"Rise"
by Skylar Grey


You can take a swing at my ego,
you can make a run for my crown.
Even with an army of people
you ain't gonna take us down.

You can aim your evil right at us,
you can drop your bombs on the ground.
Even if your stand makes me nervous,
you ain't gonna take us down.

There'll be no need for crying
if darkness fills the skies.
We'll go on forever like the phoenix
we will rise up from the ashes.
This world is ours tonight
We'll go on forever like the phoenix
We will rise. We will rise.

You can take a swing at my ego,
you can make a run for my crown.
Even with an army of people
you ain't gonna take us down. No!
2015. április 02. 16:03 #6736
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Amikor megtörtént a váratlan ő alkalmazkodott.Erősnek bizonyult.Tovább lépett.És remélem,hogyha az életem nem a terveim szerint alakul,ami biztosra vehető,olyan nemesen és erősen kezelem a váratlan helyzeteket ahogy az anyám tanította.Lehet,hogy ő nem egy olimpiai bajnok,vagy a világ egyik vezetője,de az én hősöm egyértelműen az anyám."-Annie

90210

"Ha egyszer elérsz valamit,tartsd meg és ne nézz hátra." - Ivy

"Camus szerint az élet választások sorozata.Válassz bölcsen és a szerencse rád mosolyog.De ha rosszul választasz...sosem tudhatod mivel fizetsz majd érte."

Chuck:Biztosan ezt akarod?Lemondasz a hercegről és az álomesküvőről?Mindig erre vágytál!
Blair:Nem!Én mindig rád vágytam!Téged szeretlek!Úgy,ahogy vagy!Azért nem tudtam megígérni neki,hogy nem veszít el,mert nem volt igaz.Te vagy az akit sosem hagynék el.

"Mindannyian szeretnénk azt hinni,hogy mi vezetjük saját életünket.De az az igazság,hogy az elgondolás miszerint irányíthatjuk sorsunkat,csak illúzió.Kiválaszthatod a barátaidat,álmaid munkáját,az igaz szerelmedet...de végül a sorsunk felől úgyis mások döntenek."

Blair:Nos,mint látod,túléltem a dolgot nélküled.És ez a továbbiakban is így lesz,úgyhogy menj.
Chuck:Ennyi?Kizársz az életedből,minden magyarázat nélkül?A kapcsolatunk előbbre valóbb volt.Mi történt,Blair?Mi változott a baleset után?
Blair:Arra még nem gondoltál,hogy nincsenek véletlen balesetek?Az univerzum így próbálta tudtunkra adni,hogy mi a fontos!
Chuck:A kapcsolatunk nem fontos neked?A kapcsolatunknál nincs fontosabb!

Gossip Girl
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. április 03. 11:36 #6737
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
"Olyan iskolában nőttem fel, ahol senki sem hívott újítónak vagy hasonlónak. Mindenki csak azt mondta, hogy különc vagyok és furcsa. Olyan szavakkal illettek, amiket nem mondhatok ki a TV-ben. Ha egy olyan fiatal vagy, amilyen én voltam és otthon másnak vagy furcsának hívnak, én itt vagyok, hogy elmondjam, ezek a kritikák nem számítanak. A szavak majd kifakulnak, de te nem." - Justin Timberlake heart.gif

¤
Dean: Csak mert szeretsz valakit, nem lóghatsz rajta és nem teheted tönkre az életét. - Supernatural

¤
Sam: Megpróbáltam, tényleg. Próbáltam, de, őt most nem tudtam megmenteni.
Dean: Hiába csinálsz mindent jól. Néha még így is meghal valaki a végén.
- Supernatural

¤
Delaney atya: Van még mondanivalód, fiam?
Dean: Mi lenne, ha azt mondanám, hogy még nem akarok meghalni? Hogy még nem állok készen?
Delaney atya: Számítasz a halálodra?
Dean: Mindig. Az én életemben, az én munkám mellett, mindig is úgy gondoltam, hogy csak ennyi jut nekem, tudja? Becsapom az ajtót, fordítom a kulcsot, és húzom a csíkot, amíg ki nem fogy a benzin. Úgy gondoltam, hogy előbb vagy utóbb, de mikor menni kell, az is ilyen lesz majd. Padlógáz, aztán semmi. De most? Most, történtek dolgok amiktől úgy gondolom, hogy közelebb a célvonal, mint azt hittem. És, nem tudom, vannak dolgok, emberek, érzések, amiket máshogy is meg akarok tapasztalni, mint ahogy eddig tettem. Vagy épp ki akarok próbálni.
- Supernatural

¤
Dean: Igen, csak kezdem azt hinni, hogy több van az életben, mint hittem.
Delaney atya: Ráébredni, hogy az univerzum nagyobb, mint hittük, mindig félelmetes élmény. Valóban hiszel Istenben? Mert az vigaszt jelenthet.
Dean: Hiszek benne, hogy van egy Isten. De nem vagyok biztos benne, hogy ő hisz bennünk.
- Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. április 03. 11:46 #6738
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
George - Szeretlek.És ha szeretsz valakit,akkor megoldod.Beletelik egy kis időbe,és elkövetsz néhány hibát.És van,hogy évekkel később visszatekintesz az életedre,és azt mondod:"Mi a fenét képzeltem?",de ha szerelmes vagy,akkor nem.És az egyetlen igazi hiba,ha hagyod kicsúszni a kezedből a szerelmet.

Zoe:Wade,általad váltam teljessé.A te szemeden keresztül új,jobb megvilágításban látom magam.Veled megismertem az igaz szerelmet.Alig várom,hogy veled töltsem az életem hátralévő részét.
Wade - Zoe Hart,a feje tetejére állítottad az életem.De jobb emberré is tettél.Olyan izgatott vagyok,hogy a férjed lehetek és minden megteszek,hogy boldoggá tegyelek.

Lemon:Te vagy az én ragyogó csillagom az éjszaka sötétjében.
Lavon:Te vagy a dobogó szívem ragyogó kincse.

"Az a darab amire rátalálsz,az a rész maga az egész.Nem számít a távolság.Sem az,hogy mekkora a teher.Soha el nem engeded.."

Hart Of Dixie
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. április 07. 12:37 #6739
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Szétrúgom a formás fenekét." - Blair

"Nem tudsz koncentrálni ha valamin jár az agyad,ugye?" - Blair

Dan:Kihagytam egy fejezetet.Vagy négyet is.Ti nem utáljátok egymást?
Blair:De.
Chuck:Nem.
Dan:Ez vicces.Egy pszichiáter biztos tudna mit kezdeni veletek.

"Egy valamit megtanultam apám udvarlásából Lily iránt.Az állhatatosságot.Az igaz szerelemben soha nem adjuk fel.Még ha a szerelem tárgya könyörög is.Lilytől pedig azt tanultam meg,hogy fontos a megbocsátás.Adott még egy esélyt apámnak és végül az apám megérdemelte ezt az esélyt.És egy napon remélem én magam is találok valakit aki ezt megteszi értem." - Chuck

Gossip Girl

"Majdnem olyan lettem mint régen.Nem is tudod elképzelni milyen könnyű visszaesni a sötétségbe." - Hook

Mary-Margaret:Mindig ugyanazt a szabályt követtem.A legfontosabb a jóság.Ezt tanította anyám.Hány embert veszítek el még emiatt a tanítás miatt?
David:Nem engedheted,hogy Cora miatt elvesszen a hited önmagadban és abban,hogy helyesen kell cselekedned.Cora pontosan ezt akarja.
Mary-Margaret:Helyesen cselekedtem amikor annak idején megakadályoztam Regina kivégzését.Pedig sok bajtól megvédhettem volna magunkat.Helyesen cselekedtem akkor is amikor egyedül küldtem át Emmát a szekrényben és nem láthattuk az első lépéseit.Helyesen cselekedtem amikor hagytam,hogy az anyám meghaljon Cora mérgétől.
David:És folytatjuk a harcot!
Mary-Margaret:Milyen áron?Jöjjön már a boldog befejezés!Itt az ideje.Megérdemeltük.Ne legyen több elveszett élet.Ne szakadjon meg több szív.Mindig azt gondoljuk,hogy mások majd megváltoznak.Mi van ha tévedünk?Mi van akkor ha nekem kell megváltoznom?

"Mondogasd,hogy helyesen cselekedtél és ha elég sokszor mondod akkor egy nap majd el is hiszed."-Rumple

Egyszer volt
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. április 08. 09:10 #6740
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Naomi:Én csak azt szeretném ha minden rendbe jönne.Túl sokat kérek?
Oscar:Tudom,hogy érted.De néha nincs gyors megoldás arra ami nagyon fáj.
Naomi:Nem téphetném le a ragtapaszt hogy tovább lépjek?Már unom ezt.
Oscar:A ragtapasz leesik,ha meggyógyultál.

90210
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
344 oldal 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!