Starity

Idézetek

344 oldal 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 03. 21:05 #6781
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Idézet (Marci Coelho)
Amikor a tükörbe nézek... Általában magamat látom.

rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. július 05. 00:21 #6782
- törölt felhasználó -    
Ime még egy pár biggrin.gif biggrin.gif
2015. július 10. 13:54 #6783
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥

StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
Hozzászólás: 8758
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Erősen lehunytam a szemem,hogy kizárjam a fényt.Pamut hálóingemet veríték itatta át,nyirkos hajam a homlokomhoz tapadt.Remegő kézzel simítottam ki a nedves hajtincseket az arcomból.Mindig percekbe telt mire megnyugodtam,de ezúttal nem a félelemből kellett magamhoz térnem.Dühös voltam.
- Egyre rosszabbak lesznek - jegyezte meg Jared aggodalmasan.
- Olyan valóságosak - suttogtam.

Jared - Miért nem próbálsz meg még kicsit aludni?
Nina - Te aludtál?
Jared - Igen.
Nina - Akkor semmi okom rá,hogy újra elaludjak.Amúgy sincs hozzá kedvem.Valahányszor lehunyom a szemem,mindig ugyanaz történik.

"Az álom villant fel emlékezetemben gyors és hangos képekben.Egyszerűen nem akart végük szakadni.Szorosan lehunytam a szemem,hogy elkergessem az emlékeket.Vajon csak azok voltak?Vajon csak álom volt?"

"Átaludtam az éjszakát egyetlen álom,még kevésbé rémálom nélkül.Nem emlékeztem semmire.Egy zavartalan éjszaka lassacskán már csak az emlékeimben élt és most furcsa érzés volt kipihenten ébredni."

Jamie McGuire - A Jóslat
2015. július 17. 13:01 #6784
SmileyZ
SmileyZ

StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
Stilinski:Biztos vagy benne,hogy bűnös?
Stiles:Abszolút.
Stilinski:Akkor csak várnod kell.Ha tényleg bűnös akkor végül hibázni fog.Mindig követnek el hibát.

"Meg fogom ölni.Nem olyan dühös vagyok,mint egy téglát bevágnék az ablakán.Dühös vagyok mint meg fogom keresni,szerezni fogok egy kést és addig fogom szúrkálni amíg meg nem hal.És amikor majd rám néz és megkérdezi miért,emlékezzen a mostra.Mert ez az amiért."- Donovan

"A probléma az hogy előbb vagy utóbb a fizikai fájdalom az...Az elviselhető.Azonban az igazi fájdalom az érzelmi fájdalom.Az a fajta fájdalom az ami megmarad.És ha valami elsöprőt akart okozni neki,lélek törő érzelmi fájdalmat..Nem mész utána.Hanem valaki olyan után mész akit szeret." -Theo

Teen Wolf

"Elmondom mi lesz ha kikerültük innen.Felhívjátok majd egymást,összejöttök iszogatni,más terveitek is lesznek de lemondjátok őket,elhalasztjátok.Hirtelen mindenki rettentő elfoglalt lesz.Az igazság viszont az,hogy azért kerülitek egymást,mert egy ital alatt rájöttök,hogy semmi közös nincs bennetek.Csak annyit kaphattok egymástól,hogy emlékeztetitek egymást az ebben a szargödörben töltött időre.Nem vagyunk egy család.Csak ragtapasz vagyunk,amit ha egyszer letépünk csak sebek leszünk egymásnak."
- Dios

Orange Is The New Black

Van bennünk valami közös.A kölcsönös ellenszenvet leszámítva is. - Rumple

Egyszer volt
2015. július 17. 16:21 #6785
Solarian
Solarian
Hozzászólás: 1369
Csatolások: 148
Azonosító: 32386
"Ha megmenti a világot, akkor csinálhatjuk seggbe..."

Kingsman
2015. július 19. 22:18 #6786
- törölt felhasználó -    
Inkább utáljanak azért, aki vagyok, mint hogy szeressenek azért, aki nem. - Kurt Cobain
legjobb idézet.

2015. július 25. 08:09 #6787
Fannii33
Fannii33
ɹǝuǝʇǝǝʍs

Státuszright now, i'm in a state of mind...
Hozzászólás: 5339
Csatolások: 32479
Azonosító: 229501
szerintem érthető! nekem :
Nézz az égre,
A legszebb fényre,
Láss egy álmot,
Harcolj érte!

és nektek?
2015. július 28. 12:21 #6788
House Of Wax
House Of Wax
Hozzászólás: 14673
Csatolások: 120283
Azonosító: 57759
¤
Az igazság szubjektív dolog, minden embernek mást jelent. Folyton változik.
Amerika Kapitány: Tél Katonája (Captain America: The Winter Soldier)

¤
Elég nehéz bízni valakiben, ha nem tudjuk, hogy ki az illető.
Amerika Kapitány: Tél Katonája (Captain America: The Winter Soldier)

¤
Minden nap, hacsak nem fekszel holtan a földben, reggel, amikor felkelsz, egyből döntéseket kell hoznod. Fel kell tenned magadnak a kérdést: Elhiggyem mind azt a sok rosszat amit ezek az ostobák mondanak rólam? Elhiggyem mind azt a sok rosszat amit ezek az ostobák mondanak a hátam mögött rólam?
A Segítség (The Help)

¤
Előnyösebb olyat választani aki jobban szeret, mint te őt.
Szex és New York

¤
Az ember néha annyira hinni akar valamiben, hogy képes kifogásokat gyártani, és figyelmen kívül hagyja a fájdalmas valóságot.
Sylvia Day - Melléd Láncolva

¤
Gideon: Szinte bármit megteszek azért, hogy ne legyen okod féltékenységre, de amikor mégis kitör belőled a birtoklási vágy, az tetszik. Azt akarom, hogy harcolj értem. Azt akarom, hogy számítsak neked ennyire. Azt akarom, hogy megőrülj értem. De a birtoklási vágy bizalom nélkül maga a pokol. Ha nem bízol bennem, akkor semmink sincs.
Eva: A bizalomnak két oldala van, Gideon.

2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, An_d_a
2015. augusztus 04. 10:16 #6789
House Of Wax
House Of Wax
¤
Az emberek túljutnak a szerelmen. Tudnak élni nélküle, tovább tudnak lépni. A szerelmet el lehet veszíteni, és újra megtalálni.

¤
Nekem nem kell semmi más. Mikor reggel felkelek, csak azért tudok szembenézni a világgal, mert te is ott vagy benne. A világ miattad olyan értelmet nyert, mint korábban soha. Most már van benne helyem, melletted.

¤
Igazad van. Soha többé nem fog megtörténni. Mert elegem van abból, hogy megpróbáljak rávenni másokat, hogy szeressenek. Nem kellett volna olyan nagyon törnöm magamat, hogy azok, akiket szeretek, viszont szeressenek. Senkinek nem kell ennyire megdolgozni a szeretetért, a szerelemért. Senkinek nem kell ilyen aránytalanul sokat tenni érte. Senkinek. Csak nekem. Csak Lana McDanielnek. Elegem van. Ha olyan nehéz engem akarni, akkor nincs szükségem senkire. Eddig is elboldogultam.
Abbi Glines - Ha Esélyt Adnál

¤
Azt hihetnéd, hogy mivel már annyi visszautasításban volt részem az életben, megszoktam. De nem lesz könnyebb. Nem igazán. Az ember persze óvatosabb lesz. Vigyáz, hogy ne legyenek túlzott reményei. Veled kapcsolatban túlzott reményeim voltak. Nehéz lesz helyreállítanom a bizalmat, valószínűleg nem is sikerül teljesen.

¤
Beau: Hadd kérdezzek valamit. Amikor elvesztetted Asht, sírtál? Tudom, hogy összeverekedtünk és üvöltöztél. De sírtál?
Sawyer: Nem.
Beau: És sírhatnékod volt? Vagy csak pokolian dühös voltál?
Sawyer: Nem.
Beau: Gondoltam, hogy nem. Mert bár szeretted Asht, neked nem ő volt a nagy Ő. Az emberből csak a nagy Ő képes könnyeket előcsalni. Csak azért vagy képes sírni, akit igazán szeretsz.

¤
Wink: Sikergyanús vagy!
Rabbit: Sikergyanús?! Hát busszal járok a melóba!

8 Mérföld (8 Mile)

¤
Tudom, hogy közhely, de a szerelem szenvedély. Megszállottság, mely nélkül nem lehet élni. Azt mondom, légy fülig szerelmes, olyat találj, akit őrülten szeretsz, és aki ezt viszonozza. Hogy találhatsz rá? Hagyd az eszedet, hallgass a szívedre. Az az igazság, hogy enélkül nincs értelme élni. Ha a szerelem nélkül mész végig az úton, akkor egyáltalán nem is éltél. De meg kell próbálnod. Ha nem próbálod meg, nem is éltél.
Ha Eljön Joe Black (Meet Joe Black)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. augusztus 04. 12:12 #6790
ImCaptainIronMan
ImCaptainIronMan
visszatérő vendég

StátuszAm I the only one Zen around here? Good Lord!
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 246794
Halál:
If I die
Don't cry
Just look at the sky
And say goodbye!

2015. augusztus 04. 12:14 #6791
ImCaptainIronMan
ImCaptainIronMan
visszatérő vendég

Idő:
Az idő olyan, tudod, mintha dadogna az öröklét
2015. augusztus 04. 12:17 #6792
ImCaptainIronMan
ImCaptainIronMan
visszatérő vendég

Döntések:
Ha az életünk tényleg meghozott döntéseink összessége, akkor nem tudunk változtatni azon, amik vagyunk, de minden egyes új döntéssel befolyásolhatjuk azt, amik lehetünk. beer.gif meghajolo.gif
2015. augusztus 04. 12:28 #6793
- törölt felhasználó -    
Let's Play A Game. Let's Play Murder!- Benedict Cumberbatch (Sherlock)
2015. augusztus 04. 17:57 #6794
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†

Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
Hozzászólás: 5953
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Justin Bieber - Believe heart.gif

I don't know how I got here
I knew it wouldn't be easy
But your faith in me was so clear
Didn't matter how many times I got knocked on the floor
You knew one day I would be standing tall
Just look at me now
'Cause everything starts from something
But something would be nothing
Nothing if your heart didn't dream with me
Where would I be
If you didn't believe?
2015. augusztus 07. 14:58 #6795
SmileyZ
SmileyZ

"Hiába hiszed,hogy többé nem tud már megtéveszteni...akkor is megtalálja a módját."-Belle

"A sötétség mókás dolog.Csak úgy belopakszik a belsődbe."-Hook

"Mindannyian tiszta lappal születünk,lehetőséggel a jóságra és a gonoszságra,a szabad akarat ajándékával,hogy választani tudjunk közülük."

Demóna:Nekem csak a fájdalmam van.
Rumple:A fájdalom elmúlik...hacsak nem táplálod.

"Amikor a világ súlya nehezedik a vállaidra,nehéz beengedni az embereket,megbízni bennük.Még akkor is ha a legjobbat akarják."-Elsa

"Néhány emlék túl fájdalmas." - Ingrid

Hook:Rendben,tudom úgy érzed,a világ súlya nehezedik a vállaidra.De egy bizonyos ponton,még ha eléggé különbözünk is,meg kell bíznod bennem.
Emma:Azt hiszed erről van szó?Hogy nem bízok benned?
Hook:Nem erről van szó?
Emma:Persze,hogy megbízok benned.
Hook:Akkor miért taszítasz el magadtól?
Emma:Mert mindenki akivel együtt voltam,halott.Mindenkit elveszítettem.Nem veszíthetlek el téged is.
Hook:Drágám,miattam nem kell aggódnod.Ha valamiben jó vagyok az a túlélés.

Egyszer volt

"Attól mert láttam az egészet még nem biztos,hogy mindent láttam."-Pletykacica

"Csak olyan embereket akarok magam mellé akik képesek a lehetetlenre."-Blair

"Azt mondják a jó dolgokra várni kell."-Chuck

Gossip Girl

"Anya mindig azt mondta mikor bizonytalan voltam valamiben,hogy hunyjam be a szemem és hallgassak a szívem leges-leges-leges-legmélyén lévő dolgokra és a legapróbb hang ami a szívem legmélyebb bugyrában hallok,arra kell hogy hallgassak."-Derrick

Mindig nyár

"Nem hívtalak meg hogy bekukucskálj az életembe." - Red

"Úgy gondolom az emberek alapvetően erkölcsösek...Egyetértek.Az emberek jók akarnak lenni.És tényleg azok mélyen belül.Csak elbasszák." - Marisol

Orange is the new Black

Spencer:Arról írtam,mit jelent valakit feltétel nélkül támogatni,még akkor is ha nem voltak teljesen őszinték veled.Hogy mindenkinek szüksége van valakire aki inspirálja.Valakire aki magasra teszi a mércét.Valakire aki képes mások igényeit a sajátja elé helyezni,amit utána nem kér ki magának.Valakire aki arra számít,hogy mindig helyesen cselekszel,de megbocsát ha hibázol.
Toby:Hű.Azt hiszem anyukád meghatódna.
Spencer:Lehet.De én rólad írtam.

Pretty Little Liars

"Lefekvés előtt ő az utolsó gondolatod. Elalszol, de az álmaidban is veled van.. Felébredsz, és egyből rá gondolsz. Egész nap ő jár a fejedben, és mindig elképzeled, milyen lenne, a "Te és Ő" kapcsolata... Milyen szép is lenne!"

"Veszekedés: néha szükség van rá, hogy szorosabb legyen két ember kötődése.."

"Szeretem. Hiányzik. Bízok benne. Látni akarom. Sose felejtem el.!!!!"

"Gondold meg, hogy ez a nap soha nem virrad fel még egyszer!"

"Várj, ha várni kell. De habozni ne habozz soha."

"Ha vársz addig, amíg készen állsz, egész életedben csak várni fogsz."

"El kell búcsúzni. Ha az ember nem teszi, örökre szilánkok maradnak a lelkében."

"Egy módon oldhatod meg a problémát,bármi legyen is az,ha megbeszélitek.Rághatod magad,ameddig akarod,de amíg nem beszéltek,nem juttok semmire."

"Az állandó újrakezdés olyan ragaszkodás a jóhoz, melyet joggal nevezhetünk kitartásnak."

"Nincsen különbség az emberek között. Minden ember meztelenül jön a világra, és az emberek között egyetlen mérték az emberi szív. Az embert nem lehet bőrének színével, avagy nyelvével mérni.Az embert nem lehet gazdagságával vagy szegénységével mérni, egyes-egyedül a szívével."

"Kell találni egy embert, aki gyönyörűnek hív és nem csak csinosnak. Aki felhív,amikor bele vagy gabalyodva, aki fennmarad csak azért, hogy lássa, ahogy alszol. Várni egy srácra, aki homlokon csókol, aki akkor is meg akar mutatni az egész világnak, amikor csapzott vagy, aki a barátai előtt is fogja a kezed. Várni arra az egyre, aki állandóan emlékeztet rá, hogy mennyire érdekled őt és hogy milyen szerencsés, hogy vagy neki. Várni arra az egyre, aki a barátaihoz fordulva azt mondja: Ő az."

"Sokan mennek el nagyon korán...vagy egyszerűen csak úgy. ha az égre nézünk, jó azt gondolni, hogy ők látnak minket... gyakran gondolunk rájuk: reggel...éjszaka...ha a csillagokat nézzük. egy dátum, egy dal, egy hely, egy illat... emlékezve arra, aki elhagyott bennünket..."
2 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove, House Of Wax
2015. augusztus 07. 17:09 #6796
- törölt felhasználó -    
"Előre Aoshima!" ~by: Mabel Pines
2015. augusztus 08. 22:17 #6797
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥

Státuszdifferent but isn't dangerous
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
"Legszomorúbb azoknak a dolgoknak a romjai, amik elmúltak anélkül, hogy lettek volna."
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2015. augusztus 17. 13:25 #6798
House Of Wax
House Of Wax
¤
Hoztál rossz döntéseket és rossz útra tértél, de elég erős voltál ahhoz, hogy letérj arról az útról, és megtaláld azt, amelyen juthatsz valamire az életben. A világ vesztesnek akart kikiáltani téged, de sokkal erősebb voltál, mint gondolták. Felvetted a harcot. Tudtad, mit akarsz az élettől, és harcoltál érte. Úgy is, hogy senki nem gondolta volna, hogy lesz belőled valaki. Bebizonyítottad, hogy tévednek.

¤
Jax: Te vagy számomra a levegő!
Sadie: Levegő?
Jax: A barátnő az túl sekélyes lenne ahhoz, amit irántad érzek. Az elmúlt két hét olyan volt, mintha tőled függne, hogy kapok-e levegőt vagy sem. Amikor Marcusszal láttalak, mintha összeszorult volna a mellkasom, majdnem megfulladtam. Amint újra megláttam a mosolyodat, meghallottam a nevetésedet, ismét képes voltam mély levegőt venni.

Abbi Glines - Te Vagy Nekem A Levegő

¤
Sadie: Én vagyok az, aki egy különleges dolgot kapott. Jax nem olyan, mint amilyennek képzelik. Ő egy kedves, udvarias, aranyos srác. Megnevettet, és boldog, ha átölelhet. Karjai közt biztonságban érzem magam. Végre megtaláltam azt, akihez tartozom.
Marcus: Nem túl nehéz téged átölelni, hidd el. És honnan tudod, hogy ezeket a tulajdonságokat másban nem találhatod meg? Nem Jax az egyetlen kedves, udvarias és aranyos srác!
Sadie: Biztosan igazad van. De eddig egyetlen fiúval sem találkoztam, akitől libabőrös leszek, akitől a szívem vadul kalapálni kezd, ha csak belép a szobába. Valahogy ő az egyetlen, aki képes volt megérinteni a lelkemet.

Abbi Glines - Te Vagy Nekem A Levegő

¤
Abban a pillanatban megesküdtem, hogy hátralévő életemben a valaha elkövetett legnagyobb hibám jóvátételén dolgozom majd. De hogyan teszel jóvá egy hibát, ha a másik fél még csak nem is tud arról, hogy elkövetted?
Molly McAdams - Kétesélyes Szerelem

¤
Ettől az embertől nem szabad időt kérni, mert olyankor eltűnik, mint a kámfor. Miért nem tudják a fiúk, hogy néha pont az ellenkezőjét gondoljuk annak, amit mondunk? Időt kérek, de valójában arra vágyom, hogy megmutasd, mennyire kellek neked.
Molly McAdams - Kétesélyes Szerelem

¤
Joe: De ő szereti Önt? Honnan tudja?
Quince: Mert tudja a legrosszabbat rólam és elfogadja.
Joe: Mi az?
Quince: Nem egy konkrét dolog, csak úgy álltalában. Csakhogy, tudjuk egymás titkait. A legbelsőbb, legsötétebb titkokat.
Joe: A legsötétebb titkokat?
Quince: Igen, és akkor szabad vagy. Szabadon szerethetitek egymást teljesen. Nincs félelem, nincs olyan amit ne tudnátok egymásról és ez rendben van.

¤
Joe: Szeretem.
William: Milyen jó neked. Elveszed amit akarsz mert örömet okoz. Ez nem szerelem.
Joe: Akkor mi?
William: Valami céltalan lelkesedés, amit ki akarsz elégíteni. Távol attól, ami számít.
Joe: Mi számít?
William: A bizalom, a felelősség, vállalni a döntéseid terheit, egy életen át méltó lenni hozzájuk, és legfőképpen nem bántani szerelmed tárgyát.

2015. augusztus 17. 13:59 #6799
Noémiiii
Noémiiii
visszatérő vendég
Hozzászólás: 249
Csatolások: 3
Azonosító: 247338
A kedvenc idézetem:
"Tanulj a tegnapból,élj a mának,reménykedj a holnapban!"
2015. augusztus 17. 14:03 #6800
- törölt felhasználó -    
Ugyanaz a lány vagy, mint akit tegnap szerettem és holnap is fogok.
Gayle Forman: Ha maradnék

Nem bújhatsz el örökre a próbateremben. Túl késő. Már megláttalak.

Miért érzem azt, hogy fel fogod forgatni az életem?
344 oldal 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Ezek voltak a Netflix legjobb filmjei 2020-ban

Ezek voltak a Netflix legjobb filmjei 2020-ban

Meglepő lett a lista: itt vannak a legnépszerűbb filmek 2020-ból!