Starity

Idézetek

344 oldal 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 12. 22:44 #6761
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
" Az élet szenvedés... muNka... fájdalom... de, néha jó ételek... jó zene."
2015. május 13. 08:22 #6762
- törölt felhasználó -    
Ne vegyetek drogot.Legyetek popsztárok és megkapjátok ingyen.-Igazából szerelem
2015. május 13. 15:55 #6763
- törölt felhasználó -    
Nincs szőke herceg fehér lovon sem happyend ez itt a valóság nem DisneyLand.
2015. május 13. 16:01 #6764
- törölt felhasználó -    
Az álom az egyetlen hely, ami csak a tied!
~Te hozol színt az életembe, mikor elmész minden faku.
~ Bűn az élet, meghalni félek,
csak egy dolog èltet,
SZERETLEK TÉGED
~Ne sírj a múlt miatt, mert nem látod meg azt a sok jót amit most átélhettnél
2015. május 18. 10:08 #6765
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Mindig lesznek személyek, akiknek nem fog tetszeni az, aki vagy, amit teszel. Akik másként és jobban csinálnák a helyedben. Akik tudják, hogy kéne élned, mit kéne érezned. Akik mást látnak a tetteidben, mást hallanak ki a szavaidból, másként ítélnek meg. Megfelelni mindenkinek nem lehet és nem is kell. Hisz életed legfőbb bírálója csak te magad lehetsz. Amíg tetteid során a jó szándék vezérel, amíg mondanivalód igazat szól, ha szíved szava szerint élsz, addig nem számít, hogy mások kinek látnak. Ha magadba tekintesz úgy is tudod ki vagy."

"A legrosszabb dolgot adtad nekem,amit adni lehet valakinek.Reményt."- Regina

Egyszer volt

"A szerető szereteténél a gyűlölete erősebb csak.Gyógyíthatatlan sebeket ejthet mindkettő."

Grimm.Van benne valami blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. május 18. 11:36 #6766
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Life itself is worth living for. If you're not living the life that you want, you fight for that life. - Jensen Ackles

¤
Castiel: Soha nem tudták leteszteli az elméletüket.
Sam: Hát, nekik nem volt kísérleti patkányuk, nekünk van.
Castiel: Van egy patkányotok? Hol?
Sam: Én, Cass. Én vagyok a kísérleti patkány.
- Supernatural

¤
Jim Atya: Hidd el, mikor azt mondom, hogy mindenképp bosszút akartam állni. De amikor ránéztem Bessre, rájöttem, hogy a bosszú útja véres és magányos út. Aminek sosincs vége. Az az üresség a gyomrodban, soha nem telik meg. Soha. - Supernatural

¤
Sam: És te? Te hogy vagy?
Dean: Úgy érted, az izé?
Sam: Igen.
Dean: Sötét gondolatok, ijesztő víziók, erőszakos késztetések... A szokásos.
- Supernatural

¤
Crowley: Atyaég! Kígyók? Az ágyadban? Attól én is begőzöltem volna. Ha lenne ágyam. Vagy ha aludnék egyáltalán. - Supernatural

¤
Crowley: Csak egyszer hoznátok nekem jó híreket, ostoba trollok! "Uram, kiöntött a Missouri." Valami vidámat. - Supernatural

¤
Hannah: Azt mondod jól vagy, de nem úgy nézel ki.
Castiel: Ez egy emberi szokás. Én azt mondom, jól vagyok, még ha nem is, te azt mondod jól nézek ki, és így elkerülhetjük, hogy olyasmiről kelljen beszélni, amivel nem tudunk semmit kezdeni.
- Supernatural

¤
Sam: Nem akartam...
Dean: Kit érdekel, hogy mi akartál? Az a vonal, ami mindig olyan tiszta volt köztünk, meg a szörnyek között, nem is olyan tiszta, mi? Talán még rosszabb is vagy, mint én!
- Supernatural

¤
Cyrus: Nem vagyok olyan, mint ők, esküszöm!
Dean: De olyan vagy. Ott van benned a gonosz. A véredben van. Letagadhatod, és menekülhetsz előle, de a gonosz mindig nyerni fog.
- Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. május 19. 19:56 #6767
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Alap kedvenc a Flashből már a kezdés, az MMFD-ből pedig ezek. biggrin.gif
2015. május 20. 15:49 #6768
- törölt felhasználó -    
Merő káosz az élet (...). Az érzelmek oly kiszámíthatatlanok. Hogyan maradhat valaki negyven évig házas? Ez sokkalta csodálatosabb, mint a Vörös-tenger kettéválása.
/Mr. Woody Allen/
2015. május 21. 10:22 #6769
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Dean: Hogy a puszta léted kiszívta az örömöt az életemből.
Sam: Most nem a testvérem beszél.
Dean: Soha nem is volt testvéred! Csak egy kifogásod, hogy miért nem nősz fel. De tudod mit? Kiléptem.
Sam: Nem. Nem lépsz. Nem léphetsz ki. Ebben a családban mi nem adjuk fel! Mert a család az egyetlen, amink van!
Dean: Akkor semmink sincs.
- Supernatural

¤
Rowena: És biztos, hogy megtanultad már, hogy a jó és rossz közötti határ sokszor elég rugalmas. De egyből oldalt választunk, mikor valaki mellé kell állni. Például a Winchesterek. A soha nem létező családod helyébe fogadtad őket. Bolondul.
Charlie: Sam és Dean mintha a testvérem lenne. Szeretem őket!
Rowena: Tudom. És ez a megingathatatlan hűség lesz a veszted, gyermekem.
- Supernatural

¤
Dean: Te mondtad, nem számít, honnan jön a boldogság. Mind kicsit furák, meg kattantak vagyunk. Páran többé, páran kevésbé. De ha működik, működik. - Supernatural

¤
Crownley: Az Első Kard nem volt ott, hiába reméltem. Hanem már jóval korábban felszedte egy robot tengeralattjáró, aztán ellopta egy kutató asszisztense, aki állítólag eladta portugál csempészeknek, akik elvesztették pókeren, egy marokkói kalózzal szemben.
Sam: Mi van?
Crowley: Szegény boci. Mindig nehéz, mikor sok hosszú mondat van, ugye?
- Supernatural

¤
Dean: Talán még nem állok készen a vadászatra. Viszont próbálok helyesen cselekedni, mert elegem van abból, hogy sose sikerül. - Supernatural

¤
Crowley: Csak segíteni próbálok.
Dean: Hazudtál.
Crowley: Mit képzelsz, kivel beszélsz? Még szép, hogy hazudtam!
- Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. május 22. 12:07 #6770
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Crowley: Középszerű idióták mindenhol. Csoda, hogy még nem adtam fel. - Supernatural

¤
Dean: Erős vagy. Azt meg kell hagyni. De vérzel, és sérülsz, mint mindenki más. Én kérdezni fogok, te meg válaszolni, vagy egyikünk nagyon mérges lesz, nagyon hamar.
Eldon: Remélem, van időd. Mert nem vagyok hétköznapi ember.
Dean: Az én se.
- Supernatural

¤
Dean: Nem alkudozom. Ha megöltök, visszatérek, de már nem emberként. És akkor mind meghaltok.
Eli: És ha elengedünk, akkor mi lesz? Csak úgy elkocsikázol a naplementébe?
Dean: Nem. De akkor ember maradok, és talán páran túlélitek. Talán.
- Supernatural

¤
Castiel: Eleget voltam az emberek között ahhoz, hogy tudjam, milyen könnyen terelődik el az ember figyelme.
Hannah: Terelődik el?
Castiel: Érzések, érzelmek... Veszélyes kísértések.
Hannah: Nagyon bibliai, Castiel.
- Supernatural

¤
Sam: Nem kell ezt tenned! Szörnynek lenni döntés.
Olivia: Azt a döntést réges-rég meghozták helyettem!
- Supernatural
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. május 22. 12:23 #6771
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Elég fájdalmat okozol te önmagadnak.Blair,bármi is zajlott le köztetek Chuck-al a kapocs köztetek nyilvánvaló.Minden amin keresztül mentetek újra összehozott titeket. - Serena

Gossip Girl
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. május 31. 16:50 #6772
- törölt felhasználó -    
Őrült vagyok valaki ezt mondja rám...de a világ tesz ilyenné nem az én hibám.
2015. június 12. 14:10 #6773
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Megint összegyűjtöttem jó pár idézetet ami közel áll most hozzám. blush.gif

"Semmi sem történik véletlenül. Egyetlen fal sincs ok nélkül körülötted. Okkal tartják tőled távol azt, akit. Nem véletlenül. Lehet, hogy csak ártana, vagy egyszerűen nincs itt az ideje. De érezd, érezd, hogy a legjobbat akarják neked, és tudod, talán halkan összemosolyognak, amikor azt gondolod, hogy ő a nagy ő, közben meg nem is, mert még nála is jobbat szánnak Neked - csak el kell végre hinned, és nem beérni kevesebbel.... "


Most már tudom anno miért nem jött össze a dolog valaki mással. blush.gif

"Ha szembenézünk a legnagyobb félelmünkkel,előtör az igazi bátorságunk."

Mary-Margaret:Szerintem az elmúlt napunkat azzal töltöttük,hogy kísértett minket a múltunk.Láttam mivel sújtott téged az élet.És mégis harcolsz a sötétség ellen minden egyes nap.Előbb-utóbb a szíved megtalálja az utat a boldogsághoz.
Regina:Nem érzem,hogy lehetséges lenne.
Mary-Margaret:De az.Ismerlek és mély érzéseid vannak.Ne hagyd,hogy bármi is visszatartson.

David:Miért tartják meg a nők a cipős dobozokat?
Mary-Margaret:Mert az igaz szerelem után nincs erősebb varázslat a lábbeliknél.Meg kell védeni.

Soha nem ismerhetjük meg igazán a múltunkat.
- Rumple

Az emlékezés fájdalom.A fájdalom erő. - Rumple

Belle:Tudtam,hogy visszajössz.
Rumple:A rendíthetetlen hited...folyamatosan megdöbbent.És azok után amiket tettem...
Belle:Az nem te voltál.Hanem...Zelena.
Rumple:Nem mindig volt ő.Sosem fogom megérteni miért is állsz az én oldalamon.
Belle:Szeretlek.Mindig foglak.

Belle:Ami közöttünk van,az..az soha nem volt könnyű.Én..olyan sokszor elveszítettelek.Elveszítettelek a sötétség,a gyengeség és végül a halál miatt.De most rájöttem,rájöttem,nem azzal töltöttem az életemet,hogy elveszítettelek.Azzal töltöttem az életemet,hogy megtaláltalak.
Rumple:Amikor találkoztunk,nem csak nem szerettem és nem szerettek.A szerelem ellensége voltam.A szerelem csak fájdalmat okozott.Falakat építettem magam köré.De te lebontottad azokat.Hazahoztál.Fényt hoztál az életembe és elűzted a sötétséget.És esküszöm,soha nem fogom elfelejteni a távolságot aközött,aki voltam,és aki vagyok.Többel tartozom neked,mint amit valaha is elmondhatnék.Hogy láttad meg az embert a szörnyeteg mögött,soha nem fogom megtudni.
Belle:De az a szörnyeteg eltűnt.És a mögötte lévő ember talán követett el hibákat,de mindannyian hibázunk.És ezért szeretlek.Néha a legszebb könyvnek van a legporosabb borítója.És néha a legjobb teáscsésze..kicsorbult.


Egyszer volt 3. évad

Emma:Nem akartam fájdalmat okozni.
Regina:A szándékaid nem igazán számítanak.A nő aki azt tette,az a személy aki voltam,nem az,aki vagyok.Nagyon keményen dolgoztam,hogy felépítsem a jövőmet,egy jövőt ami most elszállt.
Emma:Ezt nem tudhatod.Ha tehetek bármit amivel segíthetek..
Regina:Swan,minél jobban próbálsz segíteni,annál rosszabbá válik az életem.

Robin:Sajnálom.
Regina:Miért sajnálkozol?Minden amit Marian mondott,az igaz.Szörnyeteg vagyok.
Robin:A nő,akit ismerek,a lehető legtávolabb áll a szörnyetegtől.
Regina:Talán nem ismersz annyira mint ahogy azt gondolnád.
Robin:Jobban ismerlek,mert olyan vagy mint én.Egyszer régen nagyon más voltam,de megváltoztam.És hátrahagytam a múltat,ahova tartozik,ahogy te is.
Regina:Szóval ami köztünk történt...
Robin:Az valódi volt.Igen.Az érzéseim irántad valódiak.

Emma:Tudom,hogy az egész bonyolult,de attól még lehetsz boldog.Tudom,most nem tűnik úgy,de harcolnod kell érte.

Egyszer volt 4. évad

"A magányban, a betegségben, a zűrzavarban a barátság puszta gondolata is lehetővé teszi a túlélést, még ha barátunknak nem is áll hatalmában segíteni bennünket. Elég a tudat, hogy ő létezik. A barátságot nem halványítja el a távolság vagy az idő, a börtön vagy a háború, a szenvedés vagy a súlyos csend. Éppen ezekben a dolgokban gyökeredzik a legmélyebben, és ilyen talajból bontja ki legszebb virágait."

House Of Wax a fenti neked szól wink.gif - együtt jóban-rosszban heart.gif

Caleb:Te vagy a legbátrabb ember akivel valaha találkoztam.
Hanna:Ez tetszik.Nem igaz,de jól hangzik.
Caleb:Pedig igaz.És túl leszel rajta.Te is és a barátaid is.
Hanna:Az hogy fog menni ha még csak a szemükbe se tudok nézni?
Caleb:Menni fog.Az emberek felépülnek.Ezt te tanítottad meg nekem.És néha a törött helyeken még erősebb is leszel.


PLL

Laurel:Én nem akarom,hogy összetörjön a kislányom szíve.
Dixon:Tudom,tudom.De nem tehetünk semmit.Ivy szereti Raj-t,és ha Raj meghal..amikor meghal,Ivy szenvedni fog.Akkor is ha nem megy hozzá.Mert ilyen az élet.A fájdalom is benne van.Ezért kell mellettük állnunk.Mert az élet nehéz és nekik nagyon rövid.És nagyon kell szeretnünk egymást amíg együtt vagyunk.

Melissa:Volt egy barátom akiről biztosan tudtam,hogy úton útfélen megcsal.Egy teljes évig.Csak fél szívvel vettem részt mindenben,mert folyton azon járt az eszem,hogy hol lehet,kivel van.
Silver:Kikapcsolta a mobilját.Igen..Hát ez a dolog Naviddal nem egészen ilyen,de..Nemrég újra elhittem,hogy bízhatok benne és minden oké,de most nem tudom.Arra gondolok,hogy csak azt mondta amit hallani akartam.
Melissa:Nézd én nem ismerem a barátodat,sem a helyzetedet,de Silver nem bízhatsz meg valakiben azért mert akarsz.Vagy bízol benne vagy nem.

90210,ez egy kissé ismerős.. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. június 12. 14:28 #6774
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2015.06.12. 14:10)

Egyszer volt 4. évad
"A magányban, a betegségben, a zűrzavarban a barátság puszta gondolata is lehetővé teszi a túlélést, még ha barátunknak nem is áll hatalmában segíteni bennünket. Elég a tudat, hogy ő létezik. A barátságot nem halványítja el a távolság vagy az idő, a börtön vagy a háború, a szenvedés vagy a súlyos csend. Éppen ezekben a dolgokban gyökeredzik a legmélyebben, és ilyen talajból bontja ki legszebb virágait."
House Of Wax a fenti neked szól wink.gif - együtt jóban-rosszban heart.gif 


Együtt, jóban-rosszban heart.gif


*
Swofford: Te csak benne akarsz lenni a közepében. Én csak ki akarok kerülni belőle.
Troy: Isten hozott a szopodában.
- Bőrnyakúak (Jarhead)

*
Richard: Sajnálom, nem láttam a képernyőt, mert túl gyorsan vezettél.
Lou: Na idehallgass, Richard! Ne válaszolj nekem egy újabb problémával, van nekem abból elég. Megoldást javasolj, majd együtt meghozzuk a döntést.
- Éjjeli Féreg (Nightcrawler) - Ezen mindig jót nevetek rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. június 15. 12:59 #6775
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
*
Nem könnyű találkozni a múlttal, amikor a jelen ilyen elképesztően elcseszett. - Itthon, édes otthon (This Is Where I Leave You)

*
Sam: Másfél nap?
Dean: Akkor kezdtek sírni a szobrok.
Sam: Ja.
Doktornő: Elnézést. Mit mondott?
Dean: Hogyhogy mit?
Doktornő: Azt mondta, hogy szobrok kezdtek el sírni?
Sam: Mi? Nem, dehogy. Miért is...
Dean: Ki mond ilyet? Az őrültek.
Sam: Pontosan.
Dean: Amik nem vagyunk.
Sam: Nem.
- Odaát (Supernatural)

*
Dean: Szent szar!
Sam: Ja, ne is mondd! Mellesleg, ha máskor azt mondom, "menjünk tovább", menjünk tovább!
Dean: Jó, majd legközelebb.
- Odaát (Supernatural)

*
Dean: És az énóki ördögűzés?
Castiel: Kamu. Annyit jelent: "Közösülj egy kecske szájával!" Énókiul viccesebb.
- Odaát (Supernatural)

*
Sam: És akkor mi? Csak úgy feladjuk, és megadjuk magunkat?
Dean: Nem tudom. Talán.
Sam: Ne mondd ezt!
Dean: Miért?
Sam: Mert nem teheted.
Dean: Dehogyis nem.
Sam: Nem, nem teheted ezt velem. Nekem már csak egy dolog ad erőt. Asszed, csak te szenvedsz egyedül, Dean? Másra nem számíthatok. Egyedül pedig nem bírom.
- Odaát (Supernatural)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. június 23. 11:17 #6776
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Steve: Ismerem a környéket. Megvertek abban a sikátorban, és abban a parkolóban, és a büfé mögött.
Peggy: Valami kifogása volt a futás ellen?
Steve: Ha futni kezdesz, nem hagynak megállni. Ki kell állni, támadni. Nem lehet örökké futni.
- Amerika Kapitány: Az Első Bosszúálló (Captain America - The First Avenger)

¤
Rosie: Kiválasztani azt az embert, akivel leélnénk az életünket, a legfontosabb döntés amit valaha is hoznunk kell. Mert ha rosszul sül el, boldogtalanok leszünk. És néha nem is veszünk róla tudomást, még nem rádöbbenünk, hogy hány évet vesztegettünk el. A barátságod hozott színt az életembe, még a legsötétebb időszakokban is, és én vagyok a legszerencsésebb ember a világon, hogy kaptam ezt az ajándékot. Bízom benne, hogy nem tekintettem ezt természetesnek, de talán igen, mert néha nem látjuk, hogy a legjobb dolog ami valaha is történhet velünk ott ül az orrunk előtt. De jól van ez így. Mert rájöttem, hogy nem számít hol vagy, mit csinálsz, kivel vagy, én mindig, őszintén, igazán, teljes szívemből szeretni foglak! - Ahol a Szivárvány Véget Ér (Love, Rosie)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. június 23. 21:01 #6777
- törölt felhasználó -    
"No matter how much you hate the world, no matter how much you hate yourself, there are answers that are better than death. Believe me. There are people that love you. I love you, for crying out loud. There are people who would be a wreck if you were gone. There is a reason we are all on this earth, I promise you, even if you don't see it now. If you're feeling alone, know that the world can be a lonely place but it would be even lonelier without you in it." - Hayley Williams

Magyarul: Nem számít, mennyire utálod a világot, nem számít, mennyire utálod önmagad, vannak válaszok amik jobbak a halálnál. Higgy nekem. Vannak emberek, akik szeretnek. Szeretlek, az Isten szerelmére. Vannak emberek, akik ronccsá válnának ha elmennél. Van ok, amiért mindannyian ezen a Földön vagyunk, megígérem neked, még ha nem is látod most. Ha egyedül érzed magad, tudd, hogy a világ egy magányos hely, de magányosabb lenne nélküled.
3 felhasználónak tetszik: biush123, SmileyZ, House Of Wax
2015. június 29. 13:27 #6778
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline


"Mindig vannak következmények."

A doboz című film

Piper:Egy ideig a tudatlanság áldás volt.
Alex:Mindent kiadni magunkból,teljesen,brutálisan őszintének lenni minden szarsággal kapcsolatban és aztán úgy dönteni,hogy még mindig kedveljük egymást,az elképesztő.Az emberi lélek kitartása meg ilyenek.Sokkal jobb,mint a tudatlanság.Komolyan.

Red:Egy tuskóhoz mentem feleségül.Fafejű,görcsös és mindig alám fűt.
Healy:Az olyan szavak,mint a "mindig" végleteket jelentenek és a használatuk csak egy mód arra,hogy megerősítsük azt amit hinni akarunk.Mikor érzelmeink hatására beszélünk...a végletek veszélyesek lehetnek.Tartozol annyival a fiatal énednek,hogy felderítsd azokat a dolgokat,amiktől hozzá akartál menni ehhez a férfihoz.Talán még mindig ott vannak.Életfogytig tartó hűséget fogadtál.Ez szent.
Red:Nem ismered a múltamat Healy és nem tudod mit tett.

Orange is the New Black

Nem tudok aludni,oké?Nem kapcsol ki az agyam.Csak egy kis csendet szeretnék.Csendre van szükségem.-Spencer

PLL

Blair:Az a Serena akit én ismerek nem osztozna azon aki tetszik neki.
Serena:Nos,beismerem,hogy nehéz.Eléggé tetszik ahhoz,hogy ne randizzak mással,de ha nincs verseny,nincs győzelem nem igaz?
Blair:Több minden sántít ebben a mondatban.

Blair:Ne feledd,Serena nem osztozik.
Serena:Ne feledd,Blair is tanulhat.

Blair:Ha olyan vagyok mint bárki más talán nem veszi észre,hogy hiányzom.
Dorotha:De ez a kedvenc ünnepe...
Blair:Ha...már nem az!
Dorotha:Elmehetnénk kacsákat etetni a tóhoz mint kiskorában is.
Blair:Jó.Nem vagyok szörnyeteg.A kacsák had vacsorázzanak.De ha egyetlen percét is élvezni merészeled - elmegyünk!

GG
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. július 01. 10:34 #6779
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Ha igazán szeretsz valakit nem kell rá bizonyíték.Csak érzed.Itt van és megfogom találni." - Alice

Once upon a time in Wonderland

Chuck élete nagy meglepetése előtt áll.Vannak mélységei amiket nem ismer,de én ismerem sekélyes lelke bugyrait. - Blair

Blair:Chuck álomlányát kell megtalálnunk.Aki intelligens,de nem egy könyvmoly.Határozott,mégis nőies.Méltó társ.A barna hajúakat szereti..Barna szemmel.
Dorotha:De Miss Blair az maga!
Blair:Nem!!Létezik ilyen lány és a saját érdekedben remélem,hogy megtalálom.
Dorotha:Kérem!Nem akarom 1 hónapig Mr.Chuck cipőjét pucolni.
Blair:Ha csak a cipőjéről lenne szó..
Dorotha:Mi?
Blair:Semmi!Vissza a munkához!Tik-tak,tik-tak!

GG

"Oly szép volt,szebbet nem is kérek,voltál,vagy,s létezel amíg élek."
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, An_d_a
2015. július 03. 12:47 #6780
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Bánat:Valami nem stimmel velem,talán idegösszeomlás.
Derű:Ugyan.Szó sincs róla.Ez csak stressz.

Derű:Ne a hibákra koncentrálj hiszen mindig mindent helyre lehet hozni.Csak kell hozzá egy kis öröm.
Bánat:Igen,egy kis öröm.Az nem az erősségem.
Derű:Most miért sírsz?Éppen az ellenkezőjét szerettük volna elérni.
Bánat:A sírástól belassulok és tudok agyalni az élet nagy problémáin.

Nem hagyom,hogy így érjen véget a nap.Cseppet se félj,gondoskodom róla,hogy a holnapi nap is csodálatos legyen.Ígérem.- Derű

Agymanók

"Mindig vannak emberek a világon,akik azt akarják add fel.Ne könnyítsd meg a dolgukat." - David

David:Végeztünk.
Anna:Nahát!Nagyon szereted feladni.
David:Tudom azt hiszed,hogy többet tudsz,de nekem is van tapasztalatom.Tudom milyen egy csata amit nem lehet megnyerni.Most ami a legfontosabb cél a számomra és még fontosabb,anyámnak - az a túlélés.
Anna:Nahát!Tévedtem.Te nagyon-nagyon szereted feladni.
David:Szeretek túlélni.
Anna:Ez nem élet.
David:Valójában ez az élet meghatározása.
Anna:Most ki a naiv?Átéltem ezt már a nővéremmel.Ijesztő dolgok történtek és ő azt tette amit te.Elrejtőzött.De úgy rejtőzött el,hogy elmenekült.Azt hitte az a megoldás a problémájára,de nem az volt.Ösztökélni kellett ahogy téged is,hogy lássa a túlélés nem élet.
David:És te ösztökélted őt?
Anna:Majdnem belehaltam,de igen,én voltam.
David:Mindent elveszítek ha harcolunk.
Anna:Még többet veszítesz ha nem.
David:Hadd ítéljem meg én hogy mennyit veszíthetek!
Anna:Ne légy ilyen makacs!Semmit nem tudsz a veszteségről.Csak félsz tőle.Ha tudnál nem viselkednél így.
David:A veszteség miatt viselkedek így.
Anna:Szerintem ez gyávaság.

"Amikor 6 éves voltam egy reggel arra ébredtem,hogy az apám és az anyám egymásnak estek.Sokat veszekedtek,általában ugyanazon,apám ivászatán.De ez most más volt és hallottam,hogy apám nem kiabál hanem sír és a könnyein keresztül azt mondta anyámnak,azokat a szavakat soha nem felejtem el:"Le fogom győzni."Azt mondta:"Jobbnak kell lennem a fiú érdekében.Meg kell változnom.Be kell fejeznem".És megígérte,hogy megteszi.Néhány havonta ellátmányra volt szükségünk.Az egy kéthetes utazás volt,de általában kéthetes ivászat lett.De azt mondta ezúttal felhagy vele és egy cseppet sem iszik,és két hét múlva amikor hazaér újra önmaga lesz,a férje,az apám.Egy család leszünk.Az anyám titokban tartotta előlem,de én tudtam.És két héten át minden reggel mosollyal az arcomon ébredtem,tudván,hogy apám visszatér.Szóval..a 14.napon,amikor felkeltem hallottam,hogy kopognak az ajtón és rohantam kinyitni készen állva apám megölelésére,de a helyi felügyelő fogadott.Igen,az apám megvívta a csatáját és 13 napon át megnyerte.De a 14.napon az éjszakát egy kocsmában töltötte és megtalálták a holtestét a kocsink roncsai között egy szakadék mélyén.Néhány csatát nem lehet megnyerni.Néhány ellenfél túl erős." - David

David:Tudom,hogy milyen érzés.Csapdába estél.Ez egy csata amit nem nyerhetsz meg,de pontosan az ilyen csatákat kell megvívnod különben meghalsz.A túlélés nem elég.Élned kell.
Elsa:Kitől hallottad ezt?
David:Tudod,hogy kitől.

"Amikor valaki hallgat a szívére,valaki más szíve összetörik.Mindent belepnek a szilánkok.A fájdalom.A kín.A szeretet nem korlátlan ha ugyanis adsz belőle egy új embernek,elveszel valamennyit a régitől."

Haszonélvezők

"Csak mert magára nézek amikor beszél még nem jelenti azt,hogy érdekel..vagy hogy figyelek...Nos...nem,mégsem érdekel." - Muriel

"A jelen nem számít,csak az idő."

"Boldog véget ér ez a kissé rázós utazás.Végül is ez a lényeg minden kapcsolatban.Maga az út.Nem elég egy helyben állni muszáj fejlődni.Valami felé haladni,de idegesít,hogy lehetnénk felhőtlenül boldogok.Nem merünk kockáztatni,nem merjük kinyújtani a kezünket és megragadni...Az a jó és a szörnyű az életben,hogy olyan sok átkozott lehetőség van." - Dougles

Evelyn:Nem tudom miért de elutasítottam a meghívását,hogy elutazzunk Mombaiba,aztán kiderült,hogy oda kell mennem,tehát végül mindketten ott leszünk.Nem tudom,hogy izgulok-e vagy félek.Néha úgy érzem,hogy igazán vékony a határ aközött amire vágyunk és amitől félünk.
Muriel:Elnézést kérek.Hozzám beszélt?
Evelyn:Úgy látom a hallása oda lett.
Muriel:A kurázsijával együtt.

"Azt tette amit minden ember ha megsérül.Tüskéssé vált és bezárkózott.Azt hiszem nagyon fél...Szerintem igazából senkiben sem bízik.Különösen önmagában nem ami biztos jele annak,hogy olyan emberré vált amilyen nem akar lenni.Ahogy múlik az idő egyre nehezebb emlékezni arra a régi,szenvedélyes nőre.Nem tartja ezt jónak és most fél is tőle." - Guy

"Mindig olyanokra voltál tekintettel akik nem tudtak boldoggá tenni.Tedd azt amit te szeretnél."

"Vannak olyanok akiknek minden jó az ölükbe hullik az életben.Én nem ilyen vagyok.Az hogy eljöttem ide megtanított erre.Tehát ha a jó dolgok nem jönnek maguktól tenni kell értük.Pontosan ez a szándékom."

"Igazából az egész pofonegyszerű.Csak bele kell nézni a másik szemébe és így szólni:Igen,pontosan ezt akarom.És a másik így szól:Én is ezt akarom..És többé nincs mitől félni." - Dougles

"Nincs olyan hogy befejezés.Csak egy pont ahol abbahagyják a történetet.És ez már a maguk története.Az ember soha nem tudja mi lesz vele.Ne próbálják meg befolyásolni.Engedjék el.Akkor kezdődik el az igazi móka.Ahogy egyszer valakitől hallottam:A jelen nem számít csak az idő." - Muriel

"Habár lehet,hogy a közeljövőben egyszer a Supré hotelt is szárnyaink alá vesszük és "kedves barátom" Kushál azon kapja magát,hogy a kezem alá dolgozik,mivel én ilyen végtelenül nagylelkű vagyok..." - Sonny

"A depresszió iróniája,hogy nappal fáradt,éjjel meg éber vagy."

Keleti nyugalom - A második Marigold Hotel

"A szeretet legyen hangosabb a gyűlöletnél..."
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
344 oldal 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!