Starity

Idézetek

344 oldal 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. november 20. 13:43 #6821
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Hook:Tudnom kell mi történt velünk Camelotban.Mond el.
Emma:Nem ilyen egyszerű.
Hook:De lehetne.Bármit is tettél,bármit is akarsz jóvátenni,én már megbocsátottam neked.
Emma:Nincs szükségem bocsánatra.
Hook:Akkor tisztázzuk.Biztosíthatlak,hogy nem tettél rosszabbat nálam.

"Minden bűn megbocsátható,ha valaki szeret.És tévedtem korábban.Szeretlek,Emma Swan.Nem számít mit tettél." - Hook

Once Upon A Time heart.gif

"Nyilván nem fogod máskor eljátszani a bizalmam,mivel soha többet nem fogok megbízni benned!"
- Chanel

Scream Queens

"A titok súlya végre eltűnt a vállamról.Felemelő érzés." - Ichabod

Sleepy Hollow

"Vigyázz, hogy kit engedsz magadhoz közel. Mert előfordul, hogy olyanok kerülnek közel a szívedhez, akik nem érdemlik meg a szereteted. A jó arcukat mutatják feléd sokáig. De ne aggódj, idővel úgy is rájössz az igazságra, hogy kik is ők valójában. Megszerettetik magukat, majd hátba döfnek egy váratlan pillanatban. És úgy érzed az egyik feled meghalt. De soha ne légy szomorú ilyen emberek miatt!"

"Sokan elfelejtik, vagy fel sem ismerik, hogy a döntéseik és gondolataik befolyásolják az életüket, és amit sorsnak vagy véletlennek hívnak, az valójában gondolataik és cselekedeteik végeredménye. Könnyebb egy tőlünk független 'valamire' hárítani a felelősséget, mint felvállalni azt és szembenézni önmagunkkal. Az emberek legnagyobb félelme nem a "mi lesz ha..", hanem a "mi van bennem" " - Egy facebook tag írta.Teljesen igaz.. blush.gif

"Sosem tudhatjuk, mi húzódik meg egy-egy mosoly, egy-egy tekintet mögött. Hogy mennyi fájdalom, kétség, csalódás gyötörhet egy mosolygó embert legbelül – úgy, hogy közben a nagyvilág ebből vajmi keveset érzékel. Van abban valami, hogy néha nem azért mosolyog valaki, mert olyannyira vidám, hanem mert olyannyira erős…"

"Egy baj van a mai világgal,de az nagy!Ha elromlik valami,nem meg javítjuk.Hanem kidobjuk,mert van új.Ami pótolja a régit,s ez a párkapcsolatokra igaz a legjobban!"

"A mosoly az a kulcs, mely valamennyi ember szívének zárját nyitja."

"A legnagyobb baj az, hogy sohasem tudjuk egymásról biztosan, ki kicsoda. Az emberek összejönnek, összetársulnak, széjjelmennek, kavarognak, és sohasem tudják biztosan, hogy ki az, aki mellettük van. Ki az? Igen, ez a legnagyobb baj, látod, a világon. Csak néha tudják meg egymásról az igazat. Néha. És csak akkor, ha már késő..."
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. december 09. 15:23 #6822
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Mit képzel, hogy elfelejtem a múltat? Kizárt. A múlt tesz azzá, aki vagyok.
Simone Elkeles - Tökéletes Kémia

¤
Nem bűn hibázni, te is tudod. Mi értelme lenne az illúzióknak, ha néha nem rombolnánk le őket?
Simone Elkeles - Tökéletes Kémia

¤
Brittany: Boldog voltam Alex-szel?
Sierra: Leginkább megszállott. De igen, boldognak láttalak. Sokkal boldogabbnak, mint korábban bárkivel. Amikor valakit ennyire szeretsz, a rossz sokkal rosszabbnak, a jó viszont sokkal jobbnak tűnik. Van ennek valami értelme?
Brittany: Van. Úgy hangzik, mintha bipoláris lennék.
Sierra: Ezt teszi az emberrel a szerelem.

Simone Elkeles - Tökéletes Kémia

¤
Néha a rossz döntések vezetnek el a jó emberekhez.
Gail McHugh - Ütközés

¤
Emlékeztetem magam, hogy ha akarunk egy férfit, rajtunk múlik, mennyit adunk neki. Mi döntjük el, mennyit vehet el.
Katy Evans - Valós

¤
A pokol nem olyan haragos, mint egy bosszúszomjas nő.
Sikoly Királynők (Scream Queens)

¤
Mike: Én kértem az eltávot. Le akarok lépni.
Ryan: Miért?
Mike: Elvesztettem a fejem. Majdnem kinyírtam Luke-ot.
Ryan: Megpróbált megölni téged!
Mike: Nem voltál ott, Ryan. Teljesen kicsúszott a talaj a lábam alól. Azt hittem, készen állok. Azt hittem, hogy segíteni fog rajtam, ha visszajövök. Sok minden történt az elmúlt évben. Havenport. Debra. Nem jövök ki a barátaimmal, se a családommal. A normális élethelyzetekre se reagálok megfelelően. Meg tudom játszani magam, de végül elborul az agyam.

Gyilkos Hajsza (The Following)

¤
Strauss: Ez a bohóc meg sem közelíti a diákjaim szintjét. Gőzöm sincs, hol szedte össze Joe. Remekül érti, hogyan kell megszállottá és a követőjévé tenni az embereket. Mint például téged. Nézz magadra! A megszállottság tökéletes példája vagy. Lenyúltad a feleségét, könyvet írtál róla, tanár lettél, akárcsak ő régen.
Ryan: Hát most, hogy így mondja...
Strauss: Tudtad, hogy a pszichopaták egyik ismertetőjele az, hogy mások jellemét utánozzák? Nincs saját életed, ezért valaki másét másolod le.

Gyilkos Hajsza (The Following)

¤
Joe: Meg kellett volna ölnöd, Ryan.
Ryan: Kösz, nem.
Joe: Inkább úgy döntöttél, hogy megpróbálod megmenteni a lelkedet? Nos, remélem, sikerülni fog.
Ryan: Majd értesítelek.
Joe: Tényleg? Kérlek, látogass meg!
Ryan: Nem, soha többé nem fogsz látni engem, Joe. Nem adom meg azt az örömöt. A börtönben fogsz meghalni, és miközben odabent rohadsz, napról napra egyre inkább elhalványulsz majd az emlékeimben. Egyre halványabb leszel, mert új emlékeket szerzek majd magamnak, egy új életből, aminek te nem leszel a része.
Joe: Nos, sok sikert hozzá!

Gyilkos Hajsza (The Following)

¤
Ryan: Nem vagyok jó. Tudom jól.
Joe: Na végre! Beismeri.
Mark: Mi történt veled?
Joe: Nos, beadta a derekát a legalapvetőbb emberi érzelemnek, a bosszúnak.

Gyilkos Hajsza (The Following)

¤
Ryan: Amikor szembejön veled az igazi, azt észreveszed. Lehet, hogy nem is számítasz rá, de aztán hirtelen ott terem előtted. Annyira tökéletes, hogy képtelen vagy ellenállni neki. Egyetlen pillanat alatt a szívedbe zárod őt. A szívedbe, amiről azt hitted, hogy már sosem fogod érezni a létezését. Hirtelen minden megváltozik. A fájdalom helyébe boldogság lép. A sötétség helyébe világosság lép. Ha rád talál az igaz szerelem, ki ne engedd a karjaidból!
Gyilkos Hajsza (The Following)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. december 12. 20:13 #6823
- törölt felhasználó -    
– Az egy dolog, ha valaki nem tud nélküled élni, de ez még nem jelenti azt, hogy szeret – közli hűvösen.-Anna Todd:Miután elbuktunk

– Azt hiszem, ez a vége egy féktelen szerelmi történetnek.--Anna Todd:Miután elbuktunk
2015. december 12. 20:14 #6824
- törölt felhasználó -    
– Én is szeretlek – mondom neki, mire elkomorodik.
– Ne mondd azt, hogy is – böki ki végül.
– Mit? Miért? – Gyanakodni kezdek. Megint elutasítás? A szívem mélyén reménykedek, hogy rémeket látok.
– Nem tudom. Mert ez olyan, mintha csak egyet akarnál érteni velem.-Anna Todd: After – Miután
2015. december 12. 20:15 #6825
- törölt felhasználó -    
Ezek vagyunk mi: harag, szenvedély és szerelem.-Anna Todd: After – Miután

Ha az ember nem szeret valakit, akkor az nem törheti össze a szívét.-Anna Todd: After – Miután
2015. december 12. 20:15 #6826
- törölt felhasználó -    
– Ez egy full homokos csapat, ugye?
– Mégis mi buktatott le? A pink póló, vagy az, hogy a fél
csapat rádindult?-
Simone Elkeles: Rules of Attraction – A vonzás szabályai
2015. december 12. 20:16 #6827
- törölt felhasználó -    
– Csak azon gondolkodom, hogy ki vagy te és mi a fenét
csináltál a bátyámmal. A testvérem, Alex lázadó volt, most
meg hegyekről, vasalódeszkákról és barátnővel sétálásról
beszél.-Simone Elkeles: Rules of Attraction – A vonzás szabályai
2015. december 12. 20:16 #6828
- törölt felhasználó -    
Kiderül, hogy nem is vagyok kedves ember.-Stephanie Perkins: Anna és a francia csók
2015. december 12. 20:17 #6829
- törölt felhasználó -    
Hogy lehettem ilyen bolond?
Hogy hihettem egy pillanatig is, hogy nem vagyok
szerelmes belé?-Stephanie Perkins: Anna és a francia csók
2015. december 12. 20:17 #6830
- törölt felhasználó -    
– Nem olyan rossz az – nyújtja vissza mosolyogva az
órarendemet. – Mielőtt észbe kapsz, nélkülem fogod olvasni a
reggeli menüt.
Hmm, lehet, hogy nem is akarok megtanulni franciául.
Ó, Jézus. Hogy a fiúk mekkora idiótákká tudják tenni a
lányokat.-Stephanie Perkins: Anna és a francia csók
2015. december 12. 20:18 #6831
- törölt felhasználó -    
Ha egy kapcsolat bonyolult, akkor folyton azon kell agyalni, hogy mikor ír üzenetet, mit ír, miért írta... izgalmas kitalálni, hogy mire gondolt a másik, de hosszú távon én az egyértelmű dolgokban hiszek. Amikor befejezzük a másik mondatait.
Zséda
Egy nagyon okos ember azt írta nekem, hogy addig élünk, amíg emlékeznek ránk. Ez megvigasztalt egy kissé, mert én mindig emlékezem...
Bajor Gizi
A művészek és fotográfusok leghőbb vágya volt, hogy a zseni arcát megörökítsék, olyannyira, hogy egyszer egy űrlapon a foglalkozása rovatba Einstein azt írta: modell.
Michio Kaku
Én sose hittem, hogy van ilyen, kinevettem, aki azt írta vagy állította, jöhet az életben olyan pillanat, amikor egy másodperc töredékére megáll forgásában a világ, s hirtelen megváltozik minden – velem akkor ez történt. Csak álltam, néztem rá; és minden sejtem azt mondta, én erre az emberre vártam egész életemen át, miatta zavartam el Z. -t, hárítottam el a házassági ajánlatokat, küldtem vissza G. jegygyűrűjét, én ennek az ismeretlennek a kedvéért születtem, ez a valaki az én világra jöttem indokolása.
Szabó Magda
2015. december 12. 20:18 #6832
- törölt felhasználó -    
Jobb úgy, ha boldogan elleszek egyedül, mint párban nyomorultul.-Nicole Williams: Crash – Zuhanás
2015. december 12. 20:20 #6833
- törölt felhasználó -    
A könyvet mindig ketten alkotják: az író, aki írta, és az olvasó, aki olvassa.
Kosztolányi Dezső
Az egyház, mint a vallási, aszketikus eszme megtestesítője, lényegét tekintve távol áll attól, hogy pártfogója és támasza legyen a megmaradni akarónak, tehát a világi műveltségnek, az állami jogrendnek, hanem épp ellenkezőleg, kezdettől fogva a legradikálisabb, mindent gyökerestül felforgató forradalmiságot írta zászlajára; hogy minden, ami magát megőrzendőnek véli, s amit a lágymelegek, a gyávák, a konzervatívok, a polgárok megőrizni próbálnak, tehát állam és család, világi művészet és tudomány mindig csak a vallásos eszme és az egyház ellenére, azzal tudatosan vagy öntudatlanul szemben állva maradtak fenn, lévén az egyház vele született törekvése és törhetetlen célja minden fennálló világi rend felbomlasztása és a társadalom újjáalakítása az eszményi, kommunista istenállam, a civitas Dei mintaképe szerint.
Thomas Mann
Nincs is olyan szerelem, mint a Rómeó és Júliában. Shakespeare kamuzik, egyébként sem ő írta saját darabjait, hanem Dan Brown, bár ez most mellékes, és vele együtt mindenki más hazug, aki a szerelmet létező valaminek tartja. Azt pedig bírósági tárgyalás nélkül, máglyán kéne megégetni, aki igaz szerelemről hablatyol.
Vavyan Fable
Minden embernek, aki valaha volt, van vagy lesz, van egy dala. Ezt a dalt nem írta senki. Van dallama, van szövege. Nagyon kevesen jutnak odáig, hogy eléneklik a saját dalukat. A legtöbben attól félünk, hogy a hangunk nem elég jó hozzá, vagy a szöveg túl butuska, túl őszinte, netán túl fura. Így az emberek inkább megélik a dalukat.
Neil Gaiman
Egy időben az újságok azt írták, hogy a világon csak tizenkét ember érti a relativitás elméletét. Nem hiszem, hogy valaha is lett volna ilyen időszak. Elképzelhető olyan időpont, amikor csak egyetlen ember értette, mert ő volt az, aki kitalálta, de még nem írta le. Amint azonban az emberek elolvasták közleményét, ilyen vagy olyan módon sokan megértették, bizonyosan többen, mint tizenketten. Másrészt viszont azt hiszem, nyugodtan elmondhatom: a kvantummechanikát senki sem érti.
Richard Feynman
1 felhasználónak tetszik: Narrybitch
2015. december 12. 20:20 #6834
- törölt felhasználó -    
Azt akarták megtanítani nekünk, hogy mit jelent x a píhez
viszonyítva, ahelyett, hogy segítettek volna, hogy jobban
megértsük magunkat és egymást.-Jay Asher: Tizenhárom okom volt…
2015. december 12. 20:21 #6835
- törölt felhasználó -    
Már félálomban hallottam,hogy azt suttogja:
-Te vagy az én álmom. Az egyetlen álmom-
Wendy Higgins: Angyali győzelem
2015. december 12. 20:22 #6836
- törölt felhasználó -    
-Csak egy szavadba kerül,Kai, és a tied vagyok. Ha másként nem,hát lélekben.-mondtam
Fölém hajolt, a szeme gonoszul megvillant.
-Soha nem leszel az enyém. Menj,éld az életedet!-Wendy Higgins: Angyali szövetség
2015. december 12. 20:24 #6837
- törölt felhasználó -    
– Ha megteszed… ha megint elhagysz… nem lesz több esélyed.
(…)
– Nem lesz szükségem újabb esélyre – mondta. – Nem foglak többé keresni.-
Colleen Houck: A tigris utazása
2016. január 13. 16:57 #6838
adribadri0502
adribadri0502
új tag
 
Státuszjól vagyok (persze hazudni is jól tudok)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 5
Azonosító: 236943
Offline offline
“Mindenféle érzelemmel találkoztam. Meghallgattam a kínból fakadó sikolyokat és a hahotákat. Minden, ami emberi, nyitva volt számomra. Mindent éreztem és értettem egyszerre. A világ elmékkel volt benépesítve, melyek mindenféle szélnél gyorsabban örvénylettek, menedéket és szabadulást keresve a változás kényszere elől, élet és halál dilemmája elől-célt, biztonságot, örömöt keresve; megkísérelve, hogy értelmet adjanak a rejtélynek. Az emberek mindenütt kavargó, elkeseredett keresésben éltek. A valóság soha nem felelt meg álmaiknak, pedig a boldogság ott volt a közelükben-ott, ahol soha nem keresték. És mindennek forrása az emberi elme volt.”
(Dan Millman: A békés harcos útja)
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2016. január 14. 13:56 #6839
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Abby: Egy Porschéval jársz?
Parker: Ez nemcsak egy Porsche. Hanem egy Porsche 911 GT-3-as. Nagy különbség.
Abby: Hadd találgassak: életed nagy szerelme?
Parker: Nem, csak egy autó. Az életem nagy szerelme az a nő lesz, aki a vezetéknevemet viseli.

Jamie McGuire - Gyönyörű Sorscsapás

¤
Éreztem, ahogy elöntik a szememet a könnyek, de mielőtt végigcsorogtak volna az arcomon, Travis erős karja már át is ölelt. Úgy éreztem, ahogy szorosan hozzásimultam, hogy megvéd mindentől. Régebben megijesztett, hogy ennyire otthonosan érzem magam a karjaiban, de abban a pillanatban hála töltött el, hogy egy ilyen iszonyatos élmény után ilyen biztonságban lehetek. Csak egy oka lehetett annak, hogy ilyet érzek bárkivel kapcsolatban. Az, hogy hozzá tartozom.
Jamie McGuire - Gyönyörű Sorscsapás

¤
Abban a pillanatban tudtam, amikor megláttalak, hogy van benned valami, amire szükségem van. Most derült ki, hogy mégsem benned van. Csak te vagy az, akire szükségem van.
Jamie McGuire - Gyönyörű Sorscsapás

¤
Ez történik akkor, mikor túlzásba viszik a nők az egyenjogúságot. Most már ideje, hogy a modern férfiak megértsék: mi, nők, szeretnénk, hogy egyenlőként kezeljenek minket, de csak akkor, amikor az nekünk jólesik. A modern nők függetlenségre való igényéből nem következik az, hogy fizetni akarunk a vacsora felét vagy, hogy nem akarjuk, hogy a férfiak előreengedjenek minket az ajtóban. Továbbra is van rá igényünk, hogy odafigyeljek ránk, de mi akarjuk megszabni, hogyan.
Jodi Ellen Malpas - Ez A Férfi

¤
Mindig is akartalak, Jules. Még akkor is, amikor gyűlöltelek, még akkor is, amikor azt kívántam, hogy sose lássam újra az arcod. Mindig is akartalak, Juliet. Ez az érzés biztos, hogy ki fog nyírni, de soha nem fog abbamaradni.
Melody Grace - Töretlen

¤
És a kapcsolatunkban bekövetkezett a csoda: végre ő kezdeményezett. Az első gondolatom az volt, hogy talán összetéveszt valakivel. A második pedig az, hogy már délután óta önti magába a szeszt. A harmadik, és utolsó magyarázat, amit hirtelen találtam, az az volt, hogy szeret engem. A legutóbbi bizonyult igaznak.
Drágám, Terhes Vagyok! (She's Having a Baby)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. január 20. 14:05 #6840
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
A szerelem és a szerelmi bánat miatt az ember kimondhatatlan ostobaságokra képes. Hihetetlen, hogy mi mindent képesek vágyunk bebeszélni magunknak, amiről azt reméljük, hogy segít majd túlélni az ilyen időszakokat, és azt is, hogy végül magunk is elhisszük majd, amit magunknak mondunk.
Kylie Scott - Taktus

¤
A szerelem nem mindig sima és egyértelmű. Lehet fájdalmas és mocskos is. De ez nem jelenti, hogy ne ez lenne a legcsodálatosabb dolog, ami az emberrel történhet.
Kylie Scott - Taktus

¤
Arthur: Az erőszak nem válogat. Lecsap ártatlanra, bűnösre egyaránt.
Maud: Milyen jogon áll egy lázadás közepén, és nézi tétlenül, hogy nőket vernek? Hipokrita.
Arthur: Betartatom a törvényt.
Maud: Nem az én törvényem, nélkülem hozták.
Arthur: Kifogás! Nincs más törvény.
Maud: Ablakokat törünk. Gyújtogatunk, mert a férfiak csak a háború nyelvén értenek. Mert maguk megvertek, elárultak,
és nem maradt semmi más csak az, hogy megállítjuk magukat.

A Szüfrazsett (Suffragette)

¤
Nincs annál zavaróbb, mint összerakni a kirakóst, aztán rájönni, hogy pár darabka hiányzik.
Dexter
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Cosmo
344 oldal 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!