Starity

Idézetek

344 oldal 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 08. 13:56 #6841
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Csak úgy tudhatom meg, hogy végül összetöri-e a szívem, ha odaadom neki.
Nicole Williams - Zuhanás

¤
Egész héten próbáltam Holly nevét kitörölni az agyamból. De mivel nő vagyok, nem sikerült. Mi nem feledkezünk meg a pasink exéről.
Nicole Williams - Zuhanás

¤
Ne ugorj fejest a múltamba, ha nem akarsz úgy felbukkanni a túlparton, hogy bár ne tetted volna.
Nicole Williams - Zuhanás

¤
Mindig rácsodálkozom, hogy amikor biztosak vagyunk benne, hogy valamit örökre elveszítettünk, az a valami végül ránk talál.
Nicole Williams - Zuhanás

¤
Nem kell azt hinnem, hogy oda tartok, ahonnan jövök. És nem kell azt hinnem, hogy egyetlen tragédia meghatározhatja a jövőt. Csak én határozhatom meg.
Nicole Williams - Zuhanás

¤
Ha a szem a lélek tükre, akkor a fájdalom az ajtó. Amíg zárva van, ez jelenti a határt az elfogadás és a tagadás közt. Ha figyelmen kívül hagyjuk, örökre zárva marad. De ha kinyitjuk, és átlépünk rajta, a fájdalom valósággá válik.
Dexter

¤
Sokféle módon találnak egymásra a társak. Sokféle különböző ok kötheti össze őket. De hogy működjön is a kapcsolat, nem csak be, hanem el is kell fogadniuk egymást. Néha a társ talál ránk és bármennyire próbáljuk eltaszítani, addig harcol értünk, amíg rá nem jövünk, mennyire szükségünk van rá.
Dexter

¤
A legtöbben úgy gondolják, hogy szabad akaratunk van. Hogy mindannyian magunk választjuk meg az utat. Néha járható az út, de néha nem annyira. Minden kanyar, minden forduló próbára teheti az irányérzékünket. De mikor útelágazáshoz érkezünk, döntéseket hozunk és ez határozza meg, hogy kik is vagyunk.
Dexter

¤
Sam: Tudok a benned lévő sötétségről. De látom a fényt is.
Dexter: Ha van bennem fény, én nem érzem. Én csak ártani akarok Nicknek. Nem is tudod, mennyire akarok ártani neki.
Sam: Meg kell bocsátanod neki.
Dexter: Nem tudom, hogyan kell.
Sam: Csak engedd el. Nem élhetsz gyűlölettel a szívedben. Belülről fog felemészteni. Meg kell találnod a békét az életben.
Dexter: Nick nem érdemli meg.
Sam: Nem róla van szó. Dexter, ha nem engeded el magadtól a sötétséget, akkor az nem fog téged elengedni.

Dexter

¤
Sam testvér abban hitt, hogy a fény kordában tudja tartani a sötétséget. De én azon gondolkodom, hogy a fény szabja-e meg a határt a sötétségnek. Ha így van, akkor a sötétség önmagában nem létezhet. Ezek szerint valahol mindenképp kell lennie fénynek, csak meg kell találni.
Dexter

¤
Viktor: Maga megőrült.
Dexter: Igazán nem szükséges a becenevek aggatása, Viktor.

Dexter

¤
Crowley: Miért utálsz engem?
Rowena: Utállak, mert ha nem tenném, akkor szeretnélek. És a szeretet gyengeség. Soha nem leszek újra gyenge.

Odaát (Supernatural)

¤
Mildred: Akarja tudni, mi a hosszú, boldog élet titka?
Dean: Ami azt illeti, igen.
Mildred: Kövesse a szívét! Ha ezt megteszi, a többi úgyis megoldódik.

Odaát (Supernatural)
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Bae Hee Yeon
2016. február 19. 13:14 #6842
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Hardin: Ki vagy, amikor velem vagy?
Tessa: Egy olyan személy, amilyen nem akarok lenni. Aki megcsalja a barátját, és állandóan sírva fakad.
Hardin: Tudod, szerintem ki vagy ilyenkor?
Tessa: Ki?
Hardin: Te magad. Szerintem ez az igazi éned, csak mindig azzal törődsz, hogy mások mit gondolnak rólad, ezért nem jöttél még rá.

Anna Todd - Miután

¤
Hardin: Ha utána mész, végeztem veled!
Tessa: Nem végezhetsz valamivel, ami el sem kezdődött.

Anna Todd - Miután

¤
Ha az ember nem szeret valakit, akkor az nem törheti össze a szívét.
Anna Todd - Miután

¤
Tessa: Az olvasásban az a legjobb, amikor kiléphetünk a saját életünkből, és átélhetünk több száz, vagy akár több ezer másik életet. Csak a regények képesek erre, mert a többi irodalmi műfaj nem változtat át minket a főszereplővé.
Trevor: Átváltoztat?
Tessa: Igen. Ha a történet nincs rád hatással, és nem változtat meg egy kicsit, akkor nem jó könyvet olvasol.

Anna Todd - Miután Összecsaptunk

¤
Sajnos a szerelem nem mindig jár kéz a kézben a józansággal.
Anna Todd - Miután Összecsaptunk

¤
Néhányan a hitbe kapaszkodnak. Ha valaki elég szerencsés, talál egy másik embert, akiben megbízhat, aki kihúzza a fájdalomból, mielőtt túl mélyre süllyedne benne. A fájdalom egy olyan szörnyű hely, ahonnan nagyon nehéz ki szabadulni, és amikor azt hisszük, hogy végre megmenekültünk tőle, rájövünk, hogy örökre meg lettünk bélyegezve.
Anna Todd - Miután Elbuktunk

¤
Meg kell tanulnunk együtt harcolni, és nem egymás ellen.
Anna Todd - Miután Elbuktunk

¤
Akárhová megyünk, magunkkal visszük a minket ért sérelmeket. Szóval, az otthon felé tartunk, vagy az elől menekülünk? Inkább elbújunk olyan helyeken, ahol feltétel nélkül elfogadnak. Olyan helyekre, ahol jobban otthon érezzük magunkat. Mert ott végül azok lehetünk, akik igazából vagyunk.
Dexter

¤
Isaak: Mit tett azzal, aki megölte a feleségét?
Dexter: Amit maga szeretne velem. És bármikor újra megtenném.
Isaak: És segített?
Deaxter: Még mindig halott. Tudom, hogy Viktor sokat jelentett magának, de gyilkos volt, és azt kapta, amit megérdemelt. Viszont a feleségem ártatlan volt.
Isaak: Ha a felesége gyilkolt volna, akkor is ugyanígy érezne. Ilyen a szerelem. Hatalmas fegyver. Lehet hasznunkra, de kárunkra is, ugye?
Dexter: Sok mindent nem értek a szerelemmel kapcsolatban.
Isaak: Talán azért, mert maga egy tudós. A szerelemnek nem kell okot találni.
Dexter: Minden okkal történik.

Dexter

¤
Isaak: Azt hiszem, a szívünk tud valamit, amiről az agyunk tudomást sem vesz.
Dexter: Vagy csak a szívünk téved.
Isaak: Azt kétlem. A szerelem néha zavaró. Sőt, van, amikor helytelen. És veszélyes is lehet. Olyan dolgokra vesz rá minket, amiről addig nem is álmodtunk. De, hogy rossz lenne? Azt csak attól függ, mi lesz belőle, nem igaz?

Dexter
2 felhasználónak tetszik: Narrybitch, SmileyZ
2016. február 19. 23:28 #6843
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
"az ellenségeid visszatérnek wc-papír formájában"
xdddd
nem amúgy, az aláírásomban ott van smileeee.gif
2016. február 25. 11:12 #6844
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
"honestly, i think the world's gonna end bloody. but that doesn't mean we shouldn't fight! we do have choices."
"family don't end with blood"
2016. március 09. 12:39 #6845
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Minél nagyobb csatát vívsz meg, annál nagyobb utána a boldogság. Olyan szintekre emel a saját erőd, amiről azt gondoltad, hogy nem is létezik, vagy egyszerűen csak a képzeleted szüleményeként élheti meg a holnapot. De ott van, jön, csak hinni kell benne. Felülemelkedni a szomorú szürkeségen, állni a sarkadon, kiállni magad mellett, és hinni a saját erődben." - Ez most nagy kedvenc. heart.gif

"Néha az embernek szakítania kell a múltjával, hogy legyen jövője. Ezt soha nem könnyű megtenni. Ez az egyik különbség a túlélők és az áldozatok között. Elengedni azt, ami volt, hogy túlélje azt, ami van."

"Mosolyogsz... úgy, ahogyan azt szavakban már nem tudom elmondani. Mert ez a mosoly más. Ahogyan a benne lévő érzés is. Ez a mosoly csak az enyém, ezt a mosolyt csak én látom. Csak én kapom. És ez a mosoly csapda. Aki beleesik, az elveszett. Többé már nincs. Már nincs az, aki addig volt. Nem létezik. Már egy új ember van. Aki addig megbújt benne. Valahol nagyon mélyen. És nem mert előjönni. De most csapdába esett. És elveszett. A mosolyban. Ahol megtalálta önmagát. És szabad lett. És szabad lettem. Mert beleestem. A csapdába.A mosolyodba."

"Kell találni egy embert, aki gyönyörűnek hív és nem csak csinosnak. Aki felhív,amikor bele vagy gabalyodva, aki fennmarad csak azért, hogy lássa, ahogy alszol. Várni egy srácra, aki homlokon csókol, aki akkor is meg akar mutatni az egész világnak, amikor csapzott vagy, aki a barátai előtt is fogja a kezed. Várni arra az egyre, aki állandóan emlékeztet rá, hogy mennyire érdekled őt és hogy milyen szerencsés, hogy vagy neki. Várni arra az egyre, aki a barátaihoz fordulva azt mondja: Ő az."

“If you ever think about giving up,remember why you held on for so long.”

"You have to fight through some bad days to earn the best days of your life."

"Lehet, hogy téged többen felismernek az utcán, de utánam legalább nem köpnek." - Az tuti. rohog.gif

"Szeretem azt aki melletted vagyok.Te vagy a legjobb barátom,a legmélyebb szerelmem.Te vagy a legjobb részem." - Dawson (Vissza hozzád)

"Rengeteg jó rejlik benne.De sok fájdalom is.A múlt miatt,miattad.Összehoztalak titeket mert nem akartam,hogy megbánjátok a dolgokat.Egymásnak lettetek teremtve.Emlékezned kellett erre." - Tuck (Vissza hozzád)

"Vannak olyan sebeid amik sosem gyógyulnak be.Olyan régóta vannak már benned,hogy arra sem emlékszel,hogy ott vannak.A fájdalom mélyen gyökerezik.Csak úgy irthatod ki ha megbocsátasz neki és saját magadnak is." - Tuck (Vissza hozzád)

"Nézz szembe a félelmeiddel és a jutalom nem marad el.Felfedezheted,milyen mély is valójában egy kapcsolat." - Gossip Girl

"Ne hagyd,hogy más képzelete tönkretegye a valóságot." - Gossip Girl

Ashley:Én örülök neki,hogy rendesen átgondolta.Ha akkor rögtön megbocsátott volna,az nem lett volna őszinte.A saját tempójában kellett erre a döntésre jutnia.
Hanna:És ez idő alatt nem kívántad,hogy bár ne kértél volna bocsánatot?
Ashley:Nem.Szörnyen érzem magam azért amit tettem,muszáj volt kimondanom.Nem csak azért,hogy ő megbocsásson nekem,de azért is,hogy én megbocsássak magamnak. (PLL)

"Valakit szeretni azt jelenti: egy mások számára láthatatlan csodát látni."

"Every love story is beautiful but ours is my favourite ∞"
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. március 17. 09:53 #6846
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Beau: Kate, ne lökj el magadtól!
Kate: Nem akarlak. Csak elengedlek!

Lisa De Jong - Amikor Esik...

¤
Már értem, a túlélés kulcsa, hogy túltegyük magunkat azokon a dolgokon, amiken nem tudunk változtatni, és minden energiánkat azokra összpontosítsuk, amiken igen.
Lisa De Jong - Amikor Esik...

¤
Először is, nem tarthatom magamban a dolgokat, mert végül felemésztenek, és az élet túl rövid ahhoz, hogy magányosan töltsük. Ide tartozik az is, amire Asher megtanított, hogy minden nap megér legalább egy mosolyt. Másodszor, sosem szabad senkit és semmit biztosra venni. Túl könnyű azt feltételezni, hogy ha valaki egyszer besétál az ember életébe, mindig ott is marad. Megtanultam, hogy egyetlen nap, egyetlen pillanat, egyetlen apró balszerencse
megváltoztathat mindent.

Lisa De Jong - Amikor Esik...

¤
A szerelem esélye mindent megér, Mr. Montgomery. Szívfájdalmat, gyászt, reménytelenséget. Ez az egyetlen az életben, amiért érdemes harcolni. Habár semmire sincs garancia, de ha az ember őszintén és bátran megnyílik a másik előtt, bánnunk sincs mit. Ha holnap elveszítem a férjemet, összetörik a szívem, nekem elhiheti, de soha nem bánok meg semmit, és nem változtatnék egyetlen döntésemen sem. A mi szerelmünk olyan, ami a halálon is túlmutat. Olyan szerelem, ami megéri az áldozatot a másik boldogságáért.
Jennifer Probst - Keresd Az Alkalmat

¤
Rick: Hershel, ha bemész, te is elkapod...
Hershel: Ezt nem tudhatjuk. Azt viszont tudjuk, hogy kezelni kell a tüneteket.
Rick: Hershel, kérlek! Még várhatunk.
Hershel: Hallgass, a pokolba! Ha kimész a szabadba, kockáztatod az életed. Iszol egy korty vizet, és kockáztatod az életed. És már lélegezni se tudsz anélkül, hogy ne ezt tennéd. Most már sosincs választásod. Csak azt választhatod meg, hogy miért kockáztatod.

The Walking Dead

¤
Azt hittem, hogy utállak titeket, mikor halálos ellenségek voltunk. De együtt dolgozni veletek? Az az igazi pofon a léleknek!
Odaát (Supernatural)
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. március 17. 10:43 #6847
Narrybitch
Narrybitch
bruhgirl.
 
StátuszWe're just a bunch of fucking animals, but we're afraid of the outcome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.08.
Hozzászólás: 9000
Csatolások: 6266
Azonosító: 253008
Offline offline
Give me a reason cause' I got nothing to gain
So what are we doing now ?
Feeling complacent I cannot be contained
I'm so lost and lonely now

Korn - Love & Meth
2016. április 13. 10:44 #6848
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
¤
Ha sokáig együtt vagy ugyanazokkal az emberekkel, hozzászoksz a helyzethez, még akkor is, ha az életed egészségtelen, vagy maga a pokol. Ebből a komfortzónából iszonyúan nehéz kirángatni valakit, hogy új életet kezdhessen.
J. A. Redmerski - A Soha Határa

¤
Camryn: Mit jelent számodra a kifejezés, hogy a mának élni?
Andrew: Azt jelenti, hogy az időpocsékolás és a tervezgetés szerintem hülyeség. Ha a múlton rágódsz, akkor nem tudsz továbblépni, ha pedig túl sokáig tervezed a jövőt, akkor vagy visszacsúszol, vagy örökre ott maradsz, ahol voltál. Ha a mának élsz, ahol minden éppen megfelelő, akkor elfoglalod magad, korlátot állítasz a kellemetlen emlékeknek, és simábban, hamarabb eléred a célodat.

J. A. Redmerski - A Soha Határa

¤
A véletlen csak alkalmazkodik a sorshoz.
J. A. Redmerski - A Soha Határa

¤
Ha valaki keresztezi az utunkat, mindig hordoz valamilyen nekünk szóló üzenetet. Véletlen találkozások nincsenek.
Anne L. Green - Eltitkolt Múlt

¤
Eltévedni önmagadtól, bizton állíthatom, olyan, mint egy sötét sikátorban bolyongani. Elfelejteni a céljaid, letérni az utadról és elveszíteni annak értelmét, sokkal kegyetlenebb érzés, mint azt az ember elsőre gondolná. Vad küzdelem dúl a lélekben, hiszen nincs annál rosszabb, mint várni, anélkül, hogy tudná az ember, mi fog történni.
Anne L. Green - Eltitkolt Múlt

¤
Semmi nem érkezik idejében, semmit nem ad az élet akkor, amikor felkészültünk reá. Sokáig fáj ez a rendetlenség, ez a késés. Azt hisszük, játszik velünk valaki. De egy napon észrevesszük, hogy csodálatos rend és rendszer volt mindenben. Két ember nem találkozhat egy nappal sem előbb, csak amikor megértek e találkozásra.
Anne L. Green - Eltitkolt Múlt

¤
A tanács rossz ajándék, mert megfogadva rosszul is elsülhet.
Anne L. Green - Eltitkolt Múlt

¤
Amikor magunkba fordulva a lelkünk mélyére nézünk, nem mindig azokat a válaszokat találjuk, amelyekre számítunk.
Anne L. Green - Eltitkolt Múlt

¤
Csak egy démon csalhatja elő az igazi angyalt.
Anne L. Green - Eltitkolt Múlt

¤
Soha ne vitatkozz idiótákkal, mert lesülyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.
Anne L. Green - Eltitkolt Múlt
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. április 13. 16:37 #6849
- törölt felhasználó -    
Ezen csak röhögök:
2 words guys hate. Don't & Stop. Unless you put them together.
2016. április 13. 16:49 #6850
WonderWoman2000
WonderWoman2000
új tag
 
StátuszLe kell zuhannunk egy párszor, hogy megtanuljunk repülni. - Flash
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 1
Azonosító: 255287
Offline offline
Egykor nyírfákon hintáztam és arról álmodom, bárcsak újra megtehetném. Az élet ösvény nélküli erdő, ahol az arcodat nap égeti és leszakadt pókháló csiklandozza. És az egyik szemed sír a gallyak karcolásától. Elmennék a Földről egy időre, majd visszatérnék újrakezdeni. Szeretnék felmászni a nyírfára, fel a fekete ágakon a hófehér mennyország felé, míg a fa nem bírná tovább. Ám lehajtaná koronáját és engem lerakna megint. Jó lenne elmenni, majd visszajönni. Van annál rosszabb is, mint nyírfán hintázni.
-Robert Frost
2016. április 13. 16:54 #6851
WonderWoman2000
WonderWoman2000
új tag
 
StátuszLe kell zuhannunk egy párszor, hogy megtanuljunk repülni. - Flash
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 1
Azonosító: 255287
Offline offline
Ki választja meg a lépéseinket tánc közben? Ki vezet minket őrült ostorokkal, és koronáz meg győzelemmel, ha túléljük a lehetetlent? Ki Ő, aki mindezt megcsinálja? Ki tiszteli szeretteink, az élettel amit élünk? Ki küld ránk szörnyeket és énekli, hogy sosem halunk meg? Ki tanít meg, hogy mi a valódi és, hogy miképp nevessünk a hazugságokon? Ki dönti el, miért élünk és halunk meg a védekezésben? Ki láncol le minket? És ki örzi szabadságunk kulcsát? Te vagy az! Meg van minden fegyvered, amire szükséged van! Most pedig harcolj!
-Álomháború
2016. április 13. 16:56 #6852
WonderWoman2000
WonderWoman2000
új tag
 
StátuszLe kell zuhannunk egy párszor, hogy megtanuljunk repülni. - Flash
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 1
Azonosító: 255287
Offline offline
Mindenkinek van egy angyala, egy oltalmazó, aki vigyáz rá. Sosem tudhatjuk, épp milyen alakot ölt, egyszer egy vénemberét, máskor egy kislányét, de ne hagyd, hogy becsapjon a látszat, erősebb ő bármelyik sárkánynál. Mégsem azért kísér, hogy harcoljon helyetted, hanem hogy a színpad széléről a füledbe súgja: hatalmad van az általad teremtett világok felett!
-Álomháború
1 felhasználónak tetszik: Shireen
2016. április 13. 20:13 #6853
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
446
Interjú. Csend.
– Mit mentene ki egy égő házból?
– A lángokat.


Imádom.
1 felhasználónak tetszik: Narrybitch
2016. április 23. 01:47 #6854
Narrybitch
Narrybitch
bruhgirl.
 
StátuszWe're just a bunch of fucking animals, but we're afraid of the outcome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.08.
Hozzászólás: 9000
Csatolások: 6266
Azonosító: 253008
Offline offline
Nem te változol , hanem az életed. - Perrie Edwards
2016. április 24. 13:44 #6855
- törölt felhasználó -    
“There is always someone judging you, no matter how good a person you are.
Hell, you could be a saint, and still there would be that one person who’ll despise you.”


-E.L. Montes, Disastrous
2016. április 24. 18:25 #6856
- törölt felhasználó -    
Ez nagyon igaz. smileeee.gif
2016. április 28. 18:03 #6857
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
"Yellow is evil, so don't drink your piss."
- PewDiePie, 2014
2016. április 29. 20:56 #6858
DreamLady
DreamLady
 
StátuszHey how ya doin?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.28.
Hozzászólás: 771
Csatolások: 131
Azonosító: 251132
Offline offline
Don't need permission
Made my decision to test my limits
'Cause it's my business, God as my witness
Start what I finished
Don't need no hold up
Taking control of this kind of moment
I'm locked and loaded
Completely focused, my mind is open

All that you got, skin to skin, oh my God
Don't ya stop, boy

Somethin' 'bout you makes me feel like a dangerous woman
Somethin' 'bout, somethin' 'bout, somethin' 'bout you
Makes me wanna do things that I shouldn't
Somethin' 'bout, somethin' 'bout, somethin' 'bout



Ariana Grande Dangerous Woman
2016. május 05. 16:44 #6859
- törölt felhasználó -    
ha ez annak számít, akkor
- "Rogerina, the only man who looks prettier than your girlfriend" ezt csak a Queen rajongók értik igazán biggrin.gif
2016. május 08. 22:41 #6860
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
"I'm friends with your mother. I'm here to help. Don't eat the help. When I was a child, an uncle asked what gift I wanted for my name day. I begged him for one of you. 'It wouldn't even have to be a big dragon,' I told him. 'It could be little like me.' Everyone laughed like it was the funniest thing they had ever heard. Then my father told me the last dragon had died a century ago. I cried myself to sleep that night. But here you are." ‪#‎GameofThrones
344 oldal 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!