Starity

The Social Network / A közösségi háló (2010)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 04. 14:16 #21
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 18:32)
Kockafejeknek jó sztori, másoknak uncsi.


Én még kanyarból sem vagyok az, mégis megnéztem 3 nap alatt kétszer. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Nikaaa, kateblock, Clélia
2011. január 04. 14:30 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hesztia @ 2011.01.04. 14:16)
Én még kanyarból sem vagyok az, mégis megnéztem 3 nap alatt kétszer. biggrin.gif


Tisztelet a kivételnek meghajolo.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Nikaaa
2011. január 04. 14:42 #23
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.04. 14:30)
Tisztelet a kivételnek  meghajolo.gif  thumbsup.gif


biggrin.gif biggrin.gif
2011. január 04. 22:26 #24
- törölt felhasználó -    
Én imádtam a filmet. Mondjuk elég elfogult vagyok, mert mind a rendezőnek (Harcosok klubja, Hetedik meghajolo.gif ) mind a zenét szerző két fickónak (Trent Reznor és Atticus Ross) HATALMAS rajongója vagyok már több éve. Amikor megtudtam, hogy ezek így hárman összedolgoznak, pici rajongó szívem majd' megszakadt a boldogságtól.

Azon is nagyon meglepődtem, hogy Justin Timberlake milyen jól játszotta Sean Parker szerepét. Teljesen hihető volt.

Az év egyik legjobb filmje. Remélem Trent és Attucus kap egy Oscart. Jól jön a Grammy mellé, amit kb. 15 éve kapott Trent.
4 felhasználónak tetszik: kateblock, Nikaaa, DisneyFan, Clélia
2011. január 04. 22:31 #25
- törölt felhasználó -    
Nekem nemtetszett, meg a társaságnak sem akivel moziba voltunk.
Szerintem elég unalmas film volt, dehát izlések és pofonok..
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. január 09. 14:41 #26
Nikaaa
Nikaaa
team free will
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 2268
Azonosító: 124647
Offline offline
Kiváncsi vagyok, mi a véleményetek Rooney Maráról, aki Ericát alakította. Számomra ő az egyik legérdekesebb karakter. Nem tudom miért, de megfogott a játéka.
A Rémálom az Elm utcában c. film óta ismerem, ott (is) tökéletesen játszott. Nem régen pedig olvastam, hogy a közeljövőben újra David Fincherrel fog dolgozni a The Girl with the Dragon Tattoo c. filmben, szóval egyre kiváncsibb vagyok a lányra.
1 felhasználónak tetszik: DisneyFan
2011. február 18. 16:53 #27
L Lawliet
L Lawliet
új tag
 
Státusz"A férj a feleségével, a szajha a bánatával marad." - Szalai Vivien
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.30.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 142037
Offline offline
A film szerintem nagyon kellemesre sikerült. Nem volt benne végre anyázás, se véres jelenet!

Jesse Eisenberg-nek a monológjai nagyon tetszettek. Jól állt neki ez a szerep.

Brenda Song-ról ugyanezt tudom elmondani.

Justin Timberlake régen nem volt szimpatikus valami miatt. Viszont ebben a filmben számomra szimpatikussá vált.

Rashida Jones viszont nagyon tetszett!

Ők voltak számomra a kiemelt személyek akik jobban megfogtak. Ettől függetlenül az összes színész alakítása nagyon jó volt! beer.gif
Összességében a film viszont nekem nagyon bejött! Egyrészt vártam nagyon, másrészt nem ért csalódás! wink.gif
2 felhasználónak tetszik: DisneyFan, Nikaaa
2011. május 02. 22:23 #28
- törölt felhasználó -    
Emlékszem amikor nyaggattak hogy menjek el a rokonnal moziba mert meg akarja nézni ezt a filmet,én meg nagyon nem voltam kíváncsi rá, mert szimplán nem érdekelt.Aztán most valamelyik héten megnéztem és kb 220 lett a pulzusom amikor a végére értem biggrin.gif (nem csak Jesse heart.gif miatt ) eszméletlenül bejött nekem ez a film szerintem nagyon jó lett bár kissé, de csak tényleg kicsit eltért a valóságtól pl: a wc-s jelenet amikor a fiúkat a csajok bevitték és hát... persze megértem mert ha tényleg 100%-osan csak azt kaptuk volna ami a szín igazság az nem lett volna túl "pörgős" smileeee.gif kellett bele egy kis plusz azért wink.gif de mindezt össze vetve kellemeset csalódtam ebben a filmben wink.gif na és persze heart.gif Jesse heart.gif róla ne is beszéljünk wub3.gif
1 felhasználónak tetszik: Nikaaa
2013. február 19. 19:32 #29
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
Én vagyok az egyetlen akit ez a film nem ragadtatott el? Most komolyan,mi olyan fantasztikus benne? Jónak jó,de nagyon messze van a legjobbtól. Nem tudom,hogy velem van-e a hiba,de számomra csak egy szimpla középkategóriás film.
2013. február 19. 19:36 #30
- törölt felhasználó -    
Nem is hasonlítok "kockafejre" de én imádom ! Annyira jó film ! Főleg a beszólások miatt ! És sok helyes pasi van benne !! biggrin.gif thumbsup.gif szinte már kívülről tudom a szöveg annyiszor láttam. Nagyon-nagyon jó film !
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok