Starity

Te milyen nyelveket beszélsz?

15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 28. 19:47 #21
Timcsoka
Timcsoka
visszatérő vendég
 
StátuszAz életben nemcsak szerelem, de barátság is születhet első látásra.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.21.
Hozzászólás: 228
Csatolások: 24
Azonosító: 141254
Offline offline
Angol, Holland, meg egy picit Svédül. Na meg persze Magyarul biggrin.gif
De nagyon szeretném megtanulni a Spanyol nyelvet
2010. december 28. 19:49 #22
- törölt felhasználó -    
Magyarul,Angolul,és kicsit Spanyolul és Olaszul.
2010. december 29. 23:15 #23
sz.fannie
sz.fannie
 
StátuszSzabadság, egyenlőség, testvériség, jelszó.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.04.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 242
Azonosító: 121776
Offline offline
én angolul tanuluk mert Angliában élek..
2010. december 30. 09:20 #24
- törölt felhasználó -    
magyar smileeee.gifsmileeee.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2010. december 30. 09:41 #25
- törölt felhasználó -    
csak angolul tanulok egyenlőre.
2010. december 30. 09:43 #26
- törölt felhasználó -    
angol, magyar és román na meg egy kicsit franciául blush.gif
2011. január 02. 13:25 #27
- törölt felhasználó -    
Angolul és németül beszélek, de viszonylag jól megértetem magam spanyolul is. Már számtalanszor belekezdtem az oroszba is, de ilyen-olyan okok miatt eddig mindig abbahagytam, pedig jó lenne egy társalgási szintet megütni abból is.

Most az angol kiejtésemmel szenvedek, mert nagyon amerikai angollal beszélek, s hogy egyik régi tanárom idézzem : "Londoni hölgyet akarok hallani, nem egy hadaró bronxi csajt."
2011. január 02. 13:29 #28
Zsüdi
Zsüdi
 
StátuszBeYoutiful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 5217
Csatolások: 231
Azonosító: 124795
Offline offline
Magyar, szlovák, angol + németül tanulok, de utálom. biggrin.gif
Egyébként az összes szláv nyelven meg tudom magam értetni, az oroszokkal főleg. cool.gif rohog.gif
2011. január 02. 13:30 #29
Selly 13
Selly 13
bellathorne.♥
 
StátuszCandice Accola.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 1170
Csatolások: 698
Azonosító: 133827
Offline offline
Természetesen Magyar,Német és kicsit Angolul.
2011. január 02. 13:34 #30
- törölt felhasználó -    
Csak angol biggrin.gif De tetszik a Francia blush.gif laugh.gif laugh.gif az Olasz is thumbsup.gif thumbsup.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
2011. január 02. 13:43 #31
- törölt felhasználó -    
Hát igazából, beszélni csak a magyart és a spanyolt beszélem, az angolt már csak nagyon elvileg (írásban megy, de amit mondanak, azt nem értem, főleg ha amerikai angol, abból aztán semmit). Nem beszélem, viszont értem és írni tudok valamennyire olaszul, szárdul, aragónul és kicsit latinul. Írásban értem még a franciát és kicsit a románt. Szóval nem vagyok egyszerű eset. laugh.gif

A szárd és az aragóniai talán kevésbé ismert, de írok egy-egy példamondatot:

szárd: Su sardu est una limba romantza faeddada in sa Sardinna. ('A szárd egy Szardínián beszélt újlatin nyelv')
aragón: L'aragonés ye una luenga romance parlata en o Norte d'Aragón. ('Az aragón újlatin nyelv, melyet Észak-Aragóniában beszélnek').
2011. január 02. 13:57 #32
- törölt felhasználó -    
Hát, beszélni, az nálam komplikált volt mindig mindegyik idegennyelvvel. Haladjunk akkor szép sorjában, kezdem attól, amelyik a legjobban megy. Magyar - mivel ez az anyanyelvem, utána következik az angol - idestova 11 éve tanulom, és azt hiszem minden nagyképűség nélkül azt mondhatom, hogy jól megy. Ez persze nem azt jelenti, hogy tökéletesen. Ez után következik a portugál. Igaz csak fél éve tanulom, de mivel a szívem csücske, ezért foglalkoztat, és próbálom nem elhanyagolni. Magamhoz képest jól megy, meg ahhoz képest, amit eddig vettünk. A portugál után jön a spanyol, és habár a nyelvet szeretem, valahogy nem áll olyan közel a szívemhez, talán azért, mert manapság oly divatos meg trendi, és én minden ilyen dologtól szeretek minél távolabb lenni. És végül a német rohog.gif Két külön világ a német nyelv meg én, alapjáraton rühellem, mostanság még jobban. Egy éve tanulom, de egy épkézláb mondatot nem tudok összetenni. Nem szégyellem, csak nem érdekel.

Írtam már valahol, hogy szeretnék franciát is tanulni, meg ha olyan, esetleg az orosszal is megpróbálkoznék. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: El Mexicano
2011. január 02. 14:22 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2011.01.02. 13:57)
Hát, beszélni, az nálam komplikált volt mindig mindegyik idegennyelvvel. Haladjunk akkor szép sorjában, kezdem attól, amelyik a legjobban megy. Magyar - mivel ez az anyanyelvem, utána következik az angol - idestova 11 éve tanulom, és azt hiszem minden nagyképűség nélkül azt mondhatom, hogy jól megy. Ez persze nem azt jelenti, hogy tökéletesen. Ez után következik a portugál. Igaz csak fél éve tanulom, de mivel a szívem csücske, ezért foglalkoztat, és próbálom nem elhanyagolni. Magamhoz képest jól megy, meg ahhoz képest, amit eddig vettünk. A portugál után jön a spanyol, és habár a nyelvet szeretem, valahogy nem áll olyan közel a szívemhez, talán azért, mert manapság oly divatos meg trendi, és én minden ilyen dologtól szeretek minél távolabb lenni. És végül a német rohog.gif Két külön világ a német nyelv meg én, alapjáraton rühellem, mostanság még jobban. Egy éve tanulom, de egy épkézláb mondatot nem tudok összetenni. Nem szégyellem, csak nem érdekel.
Írtam már valahol, hogy szeretnék franciát is tanulni, meg ha olyan, esetleg az orosszal is megpróbálkoznék. smileeee.gif


A portugált ki is felejtettem: természetesen írásban az is megy, beszélni viszont spanyolul szoktam velük, mert megértik. beer.gif
2011. január 02. 14:26 #34
Dorina6
Dorina6
 
StátuszBárki bármit tehet én szeretni fogom Justin <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 757
Csatolások: 16
Azonosító: 126336
Offline offline
Hát természetesen magyarul thumbsup.gif . Meg hát tudok angolul vagyis hát még tanulom a suliban de ehy kis mutogatásal már el tudnék beszélgetni. meg hát még tudok pár szót de hát az meg nem beszéd .
2011. január 02. 14:29 #35
- törölt felhasználó -    
magyarul(még szép) és németül thumbsup.gif
2011. január 02. 14:30 #36
- törölt felhasználó -    
japánul 10-ig számolni
angolul
németül 10-ig számolni
spanyolul 8-ig számolni és senor, senorita
magyarul biggrin.gif
2011. január 02. 14:32 #37
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Magyarul természetesen,meg németül,mert vendéglátós sulibajárok,és ott aztán beléd verik. biggrin.gif de nem azt mondom,hogy tökéletesen,de azért ha lassan beszélnek azt nagyjából megértem. biggrin.gif
2011. január 02. 14:34 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (ivonn a demi fan @ 2011.01.02. 14:30)
spanyolul 8-ig számolni


9 = nueve, 10 = diez. biggrin.gif
2011. január 02. 14:36 #39
Babykéém
Babykéém
Alexis testvérkéje ♥
 
Státuszfuck off o.O
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.03.27.
Hozzászólás: 884
Csatolások: 42
Azonosító: 123568
Offline offline
angol,szlovák nagyon kevés thai-jul
tanulni fogok francia és spanyol
2011. január 02. 14:37 #40
- törölt felhasználó -    
Tudási sorrend:
1.magyar biggrin.gif
2.angol-egyszerűen imádom ezt a nyelvet,3 éve tanulom
3.német-nem annyira szeretem,de a suliban ezt kell tanulni

Még van egy csomó nyelv amit szeretnék tanulni pl:francia, spanyol, olasz
Célom:egyszer majd meg is fogom őket tanulni és járni fogom az országokat (ha lesz pénzem biggrin.gif )
15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!