Starity

Chalet Girl / Szerelem az Alpokban (2011)

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 15. 22:09 #1
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Chalet Girl
brit vígjáték
premier: február 18.
hazai premierről infót nem találtam...

Szereplők:
Felicity Jones – Kim
Ed Westwick – Jonny
Sophia Bush – Chloe (Jonny barátnője)
Bill Bailey – Bill
Brooke Shields- Caroline (Jonny anyukája)
Tamsin Egerton- Georgie
Bill Nighy – Richard (Jonny apukája)
Nicholas Braun – Nigel
Georgia King – Jules
Ken Duken – Mikki

Történet:
A 19 éves Kim Matthews régen gördeszka bajnok volt, de most valami új munkát keres, hogy támogatni tudja apját. Így kapott állást az alpoki vendéglátásban. Kim először meghökken a sikkes, pezsgőzős, síelős emberek új, bizarr világától, ám hamar felfedezi a snowboardozást és rájön, hogy a bajnoki cím rengeteg pénzzel jár. Ahhoz, hogy újra bajnok legyen, le kell győznie mélyen gyökeredző félelmeit. Ez azonban nehéznek bizonyul a mindent megbonyolító, jóképű Jonny miatt, aki ráadásul a főnöke is.

Néhány promóciós és forgatási kép:
10 felhasználónak tetszik: TVDfan_, linus04, Dancsy, katiegirl15, tothbianka, miss_areo, Tina91, Coco Selly, LaGirl9292, Minimanó94
2010. december 15. 22:11 #2
- törölt felhasználó -    
Bill Bailey? Ez most komoly? blink.gif
2010. december 15. 22:26 #3
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 22:11)
Bill Bailey? Ez most komoly?  blink.gif


Azt írják a hivatalos honlapon, hogy játszik benne. pardon.gif
2010. december 15. 22:30 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2010.12.15. 22:26)
Azt írják a hivatalos honlapon, hogy játszik benne. pardon.gif


Igen, elhiszem, csak meglepődtem rajta. Bailey nagy fej, a sztori is jónak tűnik, de Tamsin és Bill miatt kihagyhatatlan biggrin.gif
Ha ebben a filmben csak Bill szerepelne, akkor is megnézném biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. december 15. 22:49 #5
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 22:30)
Igen, elhiszem, csak meglepődtem rajta. Bailey nagy fej, a sztori is jónak tűnik, de Tamsin és Bill miatt kihagyhatatlan  biggrin.gif 
Ha ebben a filmben csak Bill szerepelne, akkor is megnézném  biggrin.gif


Én Ed Westwick miatt találtam rá, néztem volna meg, de aztán, ahogy keresgéltem infót hozzá, néztem a neveket és tejóég, ezt látni kell! Csak a szereplők miatt, egyébként a sztori nekem kissé tipikus, és a leírásban rengeteget körítést nyomtak a lényeg köré. rolleyes.gif
Az meg külön öröm, hogy a cím lefordítva "faház lány" vagy másképp "hütte lány" _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Coco Selly
2010. december 15. 22:53 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2010.12.15. 22:49)
Én Ed Westwick miatt találtam rá, néztem volna meg, de aztán, ahogy keresgéltem infót hozzá, néztem a neveket és tejóég, ezt látni kell! Csak a szereplők miatt, egyébként a sztori nekem kissé tipikus, és a leírásban rengeteget körítést nyomtak a lényeg köré. rolleyes.gif 
Az meg külön öröm, hogy a cím lefordítva "faház lány" vagy másképp "hütte lány" _nevet.gif


Ez új keleti infónak tűnik nekem, várjunk, hátha mondanak róla többet is. Bill Nighy olyan filmet nem vállal el, ami nem jó, nekem elhiheted biggrin.gif (Kivétel a Glorious 39 rohog.gif )
A cast miatt is látni kell, az biztos! Látom kerestél magyar premiert, lelked legmélyén te is tudod, hogy nem biztos a hazai premier ...ugye? unsure.gif
2010. december 15. 22:59 #7
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 22:53)
Ez új keleti infónak tűnik nekem, várjunk, hátha mondanak róla többet is. Bill Nighy olyan filmet nem vállal el, ami nem jó, nekem elhiheted  biggrin.gif (Kivétel a Glorious 39  rohog.gif )
A cast miatt is látni kell, az biztos! Látom kerestél magyar premiert, lelked legmélyén te is tudod, hogy nem biztos a hazai premier ...ugye?  unsure.gif


Biztosra veszem, hogy nem lesz hazai premier. Csak azért megnéztem, mert hát, miért ne...azért röhögnék egyet ha nyáron adnák ki. biggrin.gif

Óóó, most nézem, hogy elfelejtettem csatolni az embereket és már nem szerkeszthetem...
2010. december 15. 23:12 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2010.12.15. 22:59)
Biztosra veszem, hogy nem lesz hazai premier. Csak azért megnéztem, mert hát, miért ne...azért röhögnék egyet ha nyáron adnák ki. biggrin.gif 
Óóó, most nézem, hogy elfelejtettem csatolni az embereket és már nem szerkeszthetem...


Most utánanéztem az IMDB-n lehet hogy nem reménytelen a helyzet .. A nagy amerikai nevek mindenféleképpen segítenek de nem ők a kulcs rohog.gif A Company Credits menüpontot kell mindig nézni, hogy ott milyen cégek vannak, nem a legnagyobbak, de az UK-s cég bizakodásra ad lehetőséget. Ha nem is fog megjelenni nálunk, DVD-n biztos és akkor lesz hozzá felirat is smileeee.gif
2010. december 15. 23:57 #9
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 23:12)
Most utánanéztem az IMDB-n lehet hogy nem reménytelen a helyzet .. A nagy amerikai nevek mindenféleképpen segítenek de nem ők a kulcs  rohog.gif A Company Credits menüpontot kell mindig nézni, hogy ott milyen cégek vannak, nem a legnagyobbak, de az UK-s cég bizakodásra ad lehetőséget. Ha nem is fog megjelenni nálunk, DVD-n biztos és akkor lesz hozzá felirat is  smileeee.gif

Vagy amolyan karácsonyi-újévi filmként leadja valamelyik csatorna, mint anno a High School Musical első részét... Azt hiszem az se ment moziban, én legalábbis a TV2-őn láttam először és nem hallottam hogy moziban is adták volna...Szerintem, ha elég sikeres lesz külföldön a film, ezt azért megcsinálják. Bár van egy csomó olyan film, sorozat, amit dramaturgokkal lefordíttattak, de nem került adásba. rolleyes.gif
2010. december 16. 00:10 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2010.12.15. 23:57)
Vagy amolyan karácsonyi-újévi filmként leadja valamelyik csatorna, mint anno a High School Musical első részét... Azt hiszem az se ment moziban, én legalábbis a TV2-őn láttam először és nem hallottam hogy moziban is adták volna...Szerintem, ha elég sikeres lesz külföldön a film, ezt azért megcsinálják. Bár van egy csomó olyan film, sorozat, amit dramaturgokkal lefordíttattak, de nem került adásba. rolleyes.gif


Azért a HSM-t nem lehet ezzel a filmmel összehasonlítani. Az külön a Disney számára készült, sok lóvé hozzáadásával. Ez alacsony költségvetésű brit film, amiben vannak amerikaiak és élvezhető, a HSM teljesen amerikai film és borzasztó, a kettő nem ugyanaz. biggrin.gif

Elég szép nevek vannak a listán, látok esélyt arra, hogy külföldön legyen rá igény, ha nem is a sztori, de az amerikai nevek miatt biztosan biggrin.gif
2010. december 16. 00:20 #11
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.16. 00:10)
Azért a HSM-t nem lehet ezzel a filmmel összehasonlítani. Az külön a Disney számára készült, sok lóvé hozzáadásával. Ez alacsony költségvetésű brit film, amiben vannak amerikaiak és élvezhető, a HSM teljesen amerikai film és borzasztó, a kettő nem ugyanaz.  biggrin.gif 
Elég szép nevek vannak a listán, látok esélyt arra, hogy külföldön legyen rá igény, ha nem is a sztori, de az amerikai nevek miatt biztosan  biggrin.gif


Amcsi nevek tuti megdobják, a the CW tv nézőtábora teljes egészében nézni fogja. laugh.gif Sophia Bush kb 3 milló, Ed Westwick meg 2 millió nézőt hoz majd legalább, plusz a potyanézők. És akkor a többi név rajongótábora nincs számba véve. biggrin.gif
Jó hát persze, nem hasonlítható, csak az ugrott be hirtelen, mint ilyen újév környéki film, ami moziban nem ment nálunk biggrin.gif
2010. december 16. 00:29 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2010.12.16. 00:20)
Amcsi nevek tuti megdobják, a the CW tv nézőtábora teljes egészében nézni fogja. laugh.gif Sophia Bush kb 3 milló, Ed Westwick meg 2 millió nézőt hoz majd legalább, plusz a potyanézők. És akkor a többi név rajongótábora nincs számba véve. biggrin.gif 
Jó hát persze, nem hasonlítható, csak az ugrott be hirtelen, mint ilyen újév környéki film, ami moziban nem ment nálunk biggrin.gif


Az általad említett két név nem ismerős számomra de rágoogleztam a fejükre, ha más nem, a szép pofijaik miatt biztosan megnézik rohog.gif

Én jobban örülnék, ha tévében menne először, lehetőleg -angol film lévén- angol csatornán, hogy másnap már tudjam nézni. Vagy menjen délelőtt és délután meg tudom nézni rohog.gif de ennek is mozi premiert jósolok elsőre, utána DVD, és 1 éven belül tévé. Ámen biggrin.gif
2010. december 16. 01:27 #13
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.16. 00:29)
Az általad említett két név nem ismerős számomra de rágoogleztam a fejükre, ha más nem, a szép pofijaik miatt biztosan megnézik  rohog.gif 
Én jobban örülnék, ha tévében menne először, lehetőleg -angol film lévén- angol csatornán, hogy másnap már tudjam nézni. Vagy menjen délelőtt és délután meg tudom nézni  rohog.gif de ennek is mozi premiert jósolok elsőre, utána DVD, és 1 éven belül tévé. Ámen  biggrin.gif


Ed Westwick amúgy szintén brit, épp rongyosra hallgatom a bandáját, amiben énekel (The Filthy Youth) rohog.gif Én jó színésznek tartom, aztán lehet elfogult vagyok vele szemben. tongue.gif

Légyen úgy, ahogy mondád meghajolo.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 16. 07:57 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2010.12.16. 01:27)
Ed Westwick amúgy szintén brit, épp rongyosra hallgatom a bandáját, amiben énekel (The Filthy Youth) rohog.gif


Filthy Youth? Ez garancia a sikerre _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. december 18. 06:51 #15
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Jaja, nekem nagyon tetszik a bandanevük, rajongók meg előszerettel hirdetik képekkel, magukon, hogy "I'm a filthy youth." tongue.gif

Nade vissza a témához:
A film trailere már megtekinthető Itt, ha lesz youtube link, azt is hozom. Amúgy így előzetesből nem tűnik rossznak. smileeee.gif
2010. december 19. 12:57 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2010.12.18. 06:51)
Jaja, nekem nagyon tetszik a bandanevük, rajongók meg előszerettel hirdetik képekkel, magukon, hogy "I'm a filthy youth." tongue.gif 
Nade vissza a témához:
A film trailere már megtekinthető Itt, ha lesz youtube link, azt is hozom. Amúgy így előzetesből nem tűnik rossznak. smileeee.gif


Valóban nem tűnik rossznak, de ez még csak kezdő trailer. Eddig nem túl sok érdekes dolog van benne, reméljük lesz még trailer ami többet is mutat. Bill Bailey is benne van a trailerben, hát behalok _nevet.gif _nevet.gif
2010. december 22. 15:23 #17
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
MQ posztereket hoztam smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Dancsy, kateblock, miss_areo, tothbianka, Coco Selly
2010. december 23. 18:18 #18
- törölt felhasználó -    
HQ stills beer.gif
4 felhasználónak tetszik: kateblock, Domcicc, tothbianka, Coco Selly
2010. december 24. 00:03 #19
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2166
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
Ed Westwick wub.gif meghajolo.gif
2011. január 11. 18:42 #20
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2166
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
jó filmnek tűnik thumbsup.gif
Ed wub2.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!