Starity

Kihirdették az idei Oscar-jelölteket

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 25. 21:33 #41
Tay22
Tay22
visszatérő vendég
 
StátuszCB ♥:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 310
Csatolások: 30
Azonosító: 134355
Offline offline
smileeee.gif
2011. január 25. 21:48 #42
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.25. 20:38)
Van esély arra, hogy az Eredet nyerjen. Szerintem olyan nem igazán fordul elő, hogy a SN minden kategóriában nyer, amiben jelölték az Eredet pedig egy zseniális film smileeee.gif


Valószínűleg a vizuális és egyéb technikai díjakat az Eredet fogja nyerni.
2011. január 25. 21:54 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2011.01.25. 21:48)
Valószínűleg a vizuális és egyéb technikai díjakat az Eredet fogja nyerni.


Ámen. smileeee.gif Legyen úgy. Én akár mennyire is szeretem a Harry Pottert, az Eredetnél nem jobb egyik kategóriában sem. Lehet, hogy vesztenek a filmes kategóriában de biztos vagyok abban, hogy valamit nyerni fog smileeee.gif
2011. január 25. 22:13 #44
szalayevelin
szalayevelin
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 0
Azonosító: 142529
Offline offline
már várom a díjátadást smileeee.gif
2011. január 25. 22:18 #45
- törölt felhasználó -    
nem akarok vészmadár lenni de sztem a Király beszéde lehet az egyik befutó az idei Oscar gálán!
Mivel tavaly a Bombák földjén nem volt túlzottan esélyes mégis bedarálta az oscar díjakat!De a golden globe-on köze nem volt a díjakhoz mindenhol az Avatar nyert!
szóval nekem Colin Firth és a Király beszéde valamiért gyanús!
de lehet tévedek!
2011. január 25. 22:47 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2011.01.25. 22:18)
nem akarok vészmadár lenni de sztem a Király beszéde lehet az egyik befutó az idei Oscar gálán!
Mivel tavaly a Bombák földjén nem volt túlzottan  esélyes mégis bedarálta az oscar díjakat!De a golden globe-on köze nem volt a díjakhoz mindenhol az Avatar nyert!
szóval nekem Colin Firth és a Király beszéde valamiért gyanús!
de lehet tévedek!


Helyes, az is nyerhetne. Részemről King's speech vagy Social Netowrk, nem tudok dönteni, szóval nekem mindegy melyik nyeri ezt a kategóriát biggrin.gif
2011. január 25. 23:30 #47
- törölt felhasználó -    
ha jó film lesz a Király beszéde nem is fogok benne találni semmi kivetni valót! smileeee.gif
De így hogy még nem láttam mindig nehéz dolog az Oscar díj jó helyre kerülésének a megítélése! smileeee.gif Mert pl. engem tavaly nem győzött meg a Bombák földjén arról hogy a legjobb film volt abban az évben! rolleyes.gif
Sem azelőtt a Gettó milliomos főleg hogy az a film annyi kategóriában lett díjazott.
Azelőtt is voltak érdekes jelöltek és díjazottak! rolleyes.gif
de sztem ez a gála is a sztároknak szól ők érzik jól magukat gyakorlatilag tökmind1 kinyer! biggrin.gif

Én kimondottan nem vagyok oda Darren Aronofsky filmjeiért és stílusáért de az a fazon annyit bizonyított már a profizmusával mert ha még nem is szeretem a filmjeit de szó nélkül nem lehet elmenni mellettük.A rekviem egy álomért vagy a Forrás olyan filmek amiket ha megnéz az ember később tudat alatt mindig ott munkál a fejben amiről szóltak ezért gondolkodtat.Szóval feltételezem a Fekete hattyú is valami ilyesmi lehet szóval most az egyszer kicsit Aronofskynak drukkolok! smileeee.gif és kíváncsi vagyok nagyon arra a filmre!
2011. január 26. 00:14 #48
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.01.25. 22:18)
nem akarok vészmadár lenni de sztem a Király beszéde lehet az egyik befutó az idei Oscar gálán!


Vagy nem. A téma meg a nagy kampányhadjárat miatt szerintem a SN lesz a befutó (én nem bánnám), másrészt szépen elindult a lejárató kampány a King's ellen:

Ahogy pedig minden évben lenni szokott, a kampány kezd elmocskosodni, aminek egyelőre csak A király beszéde issza a levét; elterjedt ugyanis, hogy főhőse, a dadogós VI. György állítólag zsidók Palesztinába menekülését akadályozta meg, ezért az Akadémia számos tagja bojkottálhatja.

(köszönet Bojcsi-nak az infóért)


Aztán persze ha nem igaz, akkor sem mossák már le róla a dolgot. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, kateblock
2011. január 26. 00:19 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hesztia @ 2011.01.26. 00:14)
Vagy nem. A téma meg a nagy kampányhadjárat miatt szerintem a SN lesz a befutó (én nem bánnám), másrészt szépen elindult a lejárató kampány a King's ellen:
Ahogy pedig minden évben lenni szokott, a kampány kezd elmocskosodni, aminek egyelőre csak A király beszéde issza a levét; elterjedt ugyanis, hogy főhőse, a dadogós VI. György állítólag zsidók Palesztinába menekülését akadályozta meg, ezért az Akadémia számos tagja bojkottálhatja.
(köszönet Bojcsi-nak az infóért)
Aztán persze ha nem igaz, akkor sem mossák már le róla a dolgot. dry.gif


OMG blink.gif
Attól függetlenül úgy gondolom, hogy a pletykáknak és gerjesztett dolgoknak nem kellene döntő joguknak lenni a végső pillanatban. Ez lenne helyes, talán megtörténik, talán nem, szeretném azt hinni, hogy ez nem fogja őket befolyásolni a döntésben unsure.gif Az idei lista nagyon kedvemre való ami hosszú ideje először történik meg velem, szóval nekem ne csesszék el a dolgot, akárki is kezdte ezt terjeszteni mellow.gif
2011. január 26. 00:25 #50
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hesztia @ 2011.01.26. 00:14)
Vagy nem. A téma meg a nagy kampányhadjárat miatt szerintem a SN lesz a befutó (én nem bánnám), másrészt szépen elindult a lejárató kampány a King's ellen:
Ahogy pedig minden évben lenni szokott, a kampány kezd elmocskosodni, aminek egyelőre csak A király beszéde issza a levét; elterjedt ugyanis, hogy főhőse, a dadogós VI. György állítólag zsidók Palesztinába menekülését akadályozta meg, ezért az Akadémia számos tagja bojkottálhatja.
(köszönet Bojcsi-nak az infóért)
Aztán persze ha nem igaz, akkor sem mossák már le róla a dolgot. dry.gif


ohh köszi az infót!
heehh ez komoly, akkor már az nagy dolog hogy egyáltalán a jelöltek között lehet! biggrin.gif
Izrael kontra Hollywood Hollywood kontra Izrael ez mindig kényes és feszült téma! smileeee.gif
há ennek tudatában valóban más véleményen vagyok! smileeee.gif
Viszont akkor Aronofsky egy utca hossz előnnyel indulhat a legjobb rendezésért mivel ő pedig zsidó származású! biggrin.gif

nah nem evezek veszélyes vizekre mert még megdorgálnak érte! smileeee.gif
majd meglátjuk ki nyer! smileeee.gif
2011. január 26. 00:30 #51
- törölt felhasználó -    
^ Megtaláltam a forrást, egy amerikai oldalon (akarom mondani az egész történetet elejétől a végéig) és úgy láttam, hogy a Guardian tett rá még egy lapáttal dry.gif
Náci fenyegetés? Látta már itt valaki ezt a filmet? Mi lehet benne ami ennyire betette náluk a kaput?
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. január 26. 00:31 #52
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.26. 00:19)
OMG  blink.gif 
Attól függetlenül úgy gondolom, hogy a pletykáknak és gerjesztett dolgoknak nem kellene döntő joguknak lenni a végső pillanatban. Ez lenne helyes, talán megtörténik, talán nem, szeretném azt hinni, hogy ez nem fogja őket befolyásolni a döntésben  unsure.gif Az idei lista nagyon kedvemre való ami hosszú ideje először történik meg velem, szóval nekem ne csesszék el a dolgot, akárki is kezdte ezt terjeszteni  mellow.gif


Colin esélyeit talán nem rontja, de ha a filmet magát nézzük. Györgyöt nagyon tisztelték az alattvalói, gondolom itt is pozitív figuraként van feltüntetve. Ha viszont ez a felvetés belefészkeli magát a tagok fejébe, akkor ebből az életben nem lesz best picture. Pedig úgy van, ahogy mondod...az alkotást magát kellene, hogy nézzék. Itt van az a bizonyos szubjektív tényező, amit formálni lehet ügyes háttérmunkával, és ezért van az, hogy némely díj nem oda vándorol, ahová igazán kéne. dry.gif
2011. január 26. 00:33 #53
- törölt felhasználó -    
há nem láttam még de most már fene mód kiváncsi lettem rá! biggrin.gif

viszont az ilyen "cirkusz" mindig jó reklám az adott filmnek! biggrin.gif
2011. január 26. 00:33 #54
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.26. 00:30)
^ Megtaláltam a forrást, egy amerikai oldalon (akarom mondani az egész történetet elejétől a végéig) és úgy láttam, hogy a Guardian tett rá még egy lapáttal  dry.gif 
Náci fenyegetés? Látta már itt valaki ezt a filmet? Mi lehet benne ami ennyire betette náluk a kaput?


Szerintem semmi, csak egy biztos befutót akarnak.
2011. január 26. 00:37 #55
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.01.26. 00:25)
ohh köszi az infót!
heehh ez komoly, akkor már az nagy dolog hogy egyáltalán a jelöltek között lehet! biggrin.gif 
Izrael kontra Hollywood Hollywood kontra Izrael ez mindig kényes és feszült téma! smileeee.gif 
há ennek tudatában valóban más véleményen vagyok! smileeee.gif 
Viszont akkor Aronofsky egy utca hossz előnnyel indulhat a legjobb rendezésért mivel ő pedig zsidó származású! biggrin.gif 
nah nem evezek veszélyes vizekre mert még megdorgálnak érte! smileeee.gif 
majd meglátjuk ki nyer! smileeee.gif


Nem kell ezért senkit megdorgálni, tudvalevő, hogy a filmes szakmában dolgozók nagy része az, megvan az affinitásuk hozzá, ennyi...ezért előnynek már nem nevezhetjük. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. január 26. 00:44 #56
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.01.26. 00:33)
há nem láttam még de most már fene mód kiváncsi lettem rá! biggrin.gif 
viszont az ilyen "cirkusz" mindig jó reklám az adott filmnek! biggrin.gif


Nem lesz köze ehhez a filmnek, de nézd csak meg...az egész cast rulez. cool.gif

Persze, a Bombák földjén egyik producere is megcsinálta tavaly a botrányt (titokban akarta győzködni a tagokat...vagyis az ismerősein keresztül, ami persze tilos), aztán mégis nyertek egy csomó szobrot.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. január 26. 01:01 #57
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hesztia @ 2011.01.26. 00:44)
Nem lesz köze ehhez a filmnek, de nézd csak meg...az egész cast rulez. cool.gif 
Persze, a Bombák földjén egyik producere is megcsinálta tavaly a botrányt (titokban akarta győzködni a tagokat...vagyis az ismerősein keresztül, ami persze tilos), aztán mégis nyertek egy csomó szobrot.


igen elég pazar a szigetországból sokakat felvonultat!
mondjuk én személy szerint Colin Firth-öt nem kedvelem!
viszont benne lesz "szép Helena"is! wub.gif
no meg Geoffrey Rush és Derek Jacobi! thumbsup.gif
2011. január 26. 01:11 #58
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.01.26. 01:01)

mondjuk én személy szerint Colin Firth-öt nem kedvelem!


Ezt meg sem hallottam. cool.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 26. 05:52 #59
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Nem rosszak a jelöltek biggrin.gif:D
Az eredet jó film,ajánlom! smileeee.gif
James Franco,Christian Bale kedvenceim között..
A forgatókönyvíró közül Nolan smileeee.gif
Amugy nekem a Vasember 2 is bejött aki szereti az amolyan szuperhősös filmeket wink.gif
2011. január 26. 06:55 #60
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi vagyok,hogy kik lesznek a nyertesek. biggrin.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!