Starity

Megjelent Willow Smith második videoklipje

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. március 08. 16:38 #21
- törölt felhasználó -    
Nem tudom miért, de engem irritál ez a gyerek.
2 felhasználónak tetszik: Selly_Milz, BunnyGirl
2011. március 08. 16:38 #22
- törölt felhasználó -    
Nem rossz szám és a klip is ötletes, de persze mindent csak apucinak köszönhet, megveszi neki a legjobb embereket... rolleyes.gif Várnia kéne ezzel még szerintem. :/
Tényleg Keshás

Egyáltalán nem Keshás... Ráadásul nem apucija veszi meg a legnagyobb embereket..ha nem ő maga intézi el. (persze kicsit segítenek neki) Miley volt az akinek APUCINAK köszönheti h, sikeres R*BANC ! (:
2011. március 08. 16:38 #23
- törölt felhasználó -    
szerintem nagyon gagyi. biggrin.gif grtulálok a szüleinek,hogy ilyen kicsin ezt művelik vele.elkényesztetik ezt a kislányt.amúgy ha valami normális zenét játszana még tűrhető lenne,de így...katasztrófa.lefogadom hogy még azt a szót sem "ismeri" hogy könyv.
1 felhasználónak tetszik: Selly_Milz
2011. március 08. 16:41 #24
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
nem tetszik :/
1 felhasználónak tetszik: Selly_Milz
2011. március 08. 16:42 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (frankie @ 2011.03.08. 16:38)
Nem rossz szám és a klip is ötletes, de persze mindent csak apucinak köszönhet, megveszi neki a legjobb embereket... rolleyes.gif Várnia kéne ezzel még szerintem. :/
Tényleg Keshás

Egyáltalán nem Keshás... Ráadásul nem apucija veszi meg a legnagyobb embereket..ha nem ő maga intézi el. (persze kicsit segítenek neki) Miley volt az akinek APUCINAK köszönheti h, sikeres R*BANC ! (:

hát Miley nem az apja miatt híres,hanem mert jó hangja van dry.gif
willownak egyáltalán nincs hangja,inkább a suliba kellene járnia meg játszótéren lógnia pardon.gif
2011. március 08. 16:44 #26
- törölt felhasználó -    
frankie: Szerinted hol lenne ő, ha nem Will Smith lenne az apja? És én egy szóval sem említettem itt Miley-t. -.-'
2011. március 08. 16:44 #27
smiley22
smiley22
 
StátuszWe coming home again ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 10
Azonosító: 145921
Offline offline
nem nagy durranás sem a szám se a klipp.... lehet,hogy jó a hangja meg tehetséges,de szerintem várnia kéne amíg 15-16 éves nem lesz,akkor már önállóbb is tud lenni és nem kell mindent az apjának intéznie...
2011. március 08. 16:46 #28
- törölt felhasználó -    
Selly_Milz :
hát Miley nem az apja miatt híres,hanem mert jó hangja van dry.gif
willownak egyáltalán nincs hangja,inkább a suliba kellene járnia meg játszótéren lógnia pardon.gif

kétség kivűl MIley is jó hangja van.. de figyelj már ha nem lenne neki hangja akkor nem is engedték volna kamera mögé..ahogy látom te szereted Miley.. nem ítélek el sem őt.. de azért be kell vallani h, nem egyedül csinálta hogy híres legyen..
2011. március 08. 16:47 #29
- törölt felhasználó -    
Idézet (frankie @ 2011.03.08. 16:46)
Selly_Milz :
hát Miley nem az apja miatt híres,hanem mert jó hangja van dry.gif
willownak egyáltalán nincs hangja,inkább a suliba kellene járnia meg játszótéren lógnia pardon.gif

kétség kivűl MIley is jó hangja van.. de figyelj már ha nem lenne neki hangja akkor nem is engedték volna kamera mögé..ahogy látom te szereted Miley.. nem ítélek el sem őt.. de azért be kell vallani h, nem egyedül csinálta hogy híres legyen..

hát,az apja sikere nélkül ment a Hannah Montana válogatásra pardon.gif és miatta került be a sorozatba Billy Ray
elismerem az apja nagyon híres,de semmi köze Miley hírnevéhez rolleyes.gif
2011. március 08. 16:51 #30
- törölt felhasználó -    
elsőnek apjának a sorozatában szerepelt...aztán jött ez a Hannah Montana , de szerintem nála volt sokkal jobb is ..
figyu ez a te véleményem ez meg az enyém.. nekem tetszik, neked nem.. smileeee.gif
2011. március 08. 16:53 #31
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
ha megvan a lehetősége és tehetséges és ezzel akar foglakozni akkor csinálja .. jók a számai a klipjei meg nagyon sok nála nagyobb és híresebb emberekéinél érdekesebbek és ötletesebbek ..és hamarosan jön album is .
Meg nem öltözik felnőttesen szeritnem pont nem .. . nem is próbál olyan lenni .
2011. március 08. 17:01 #32
VicaUnaMiley
VicaUnaMiley
visszatérő vendég
 
StátuszIt's Jiley 4ever, Bitches!! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.04.
Hozzászólás: 310
Csatolások: 1
Azonosító: 146608
Offline offline
A szám kétség kívül király, de a klipp inkább érdekes. Mondjuk a végére egész jó lesz. smileeee.gif
2011. március 08. 17:03 #33
bimbi93
bimbi93
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.24.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 16
Azonosító: 146132
Offline offline
nagyon jo kis klipp smileeee.gif mikor kihúzzák a homokból Los Angelest az tetszik wink.gif
2011. március 08. 17:05 #34
Orsy0430
Orsy0430
 
StátuszPray For Boston! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.28.
Hozzászólás: 574
Csatolások: 28
Azonosító: 132119
Offline offline
Nekem tetszik a szám,de úgy viselkedik a klipben mintha 20 éves lenne.Fogja már föl,hogy még csak 10 éves!Ezzel csak a saját életét cseszi el,semmi gyerekkora nem lesz.
2011. március 08. 17:05 #35
- törölt felhasználó -    
Fura a klipp de nagyon jo lett a szoveg ja es Willow Smith-nek jo a hangja pedig fiatal es meg nem is hallotam =) nem is ismertem meg nem tudtam hogy ki de mostmar igen ..huuu dejo =) na mind1ecske ennyi
2011. március 08. 17:06 #36
Zsife
Zsife
_nightmare_
 
StátuszI created the sound of madness.........
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.20.
Hozzászólás: 1757
Csatolások: 495
Azonosító: 131623
Offline offline
elismerem jó hangja van bár nekem nem tetszik sem a Klipp sem a szám és még csak 10 éves mit keres egyáltalán a zeneiparban ? inkább menjen vissza tanulni , egyébként meg az apja nélkül sehol sem lenne
2011. március 08. 17:10 #37
- törölt felhasználó -    
szimpatikus ez a kiscsaj, de nem nagyon tudom értékelni azokat az előadókat, akik nem maguk írják, őszintén a számaikat. ő csak kézbe kap egy szép kis kottácskát és elénekli. más írja meg helyette a szöveget és a dallamot is, és így gyakorlatilag semmi sem fejez ki, mert a kiscsaj nem érzi át amit énekel. de persze egy 10 évestől nem is várhatjuk (nem lekezelően mondom, csak ténymegállapítás), de ettől függetlenül szerintem nagy énekes lehet belőle... majd pár év múlva.
2011. március 08. 17:19 #38
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Szerintem jó klip, ötletes de nem kicsit hasonlít egy Rihanna számra, nemcsak hangzásban de nekem ennek a sivatagos résznek enyhén Only Girl(In The World)-ös "fillingje" van. Ezektől eltekintve nekem nagyon tetszik maga a stílusa a klipnek, remek ötlet, egy ilyen kisgyereknek nem is lehetne jobb témát a kezébe adni, mint ez a "jövő felépítése" dolog. Ő még nem énekelhet a szerelemről, bulizásról vagy szexről szóval remekül megoldották és jót hoztak ki ebből. A ruha nem tetszik, és néha még elég "sokkoló" egy alig 4.-es korú kislányon ilyen stílust látni de hát a XXI. század lánya már csak ilyenek. Nekem a hangzással nincs bajom, bár egyátalán nem az én stílusom ez a fajta zene. Nem az igényes kategoriába tartozik hanem a fülbemászóba, de nem hiszem, hogy akkora sikere lesz, mint a Whip My Hair-nek... a világ már megszokta, hogy alig 10 éves kislányok rohangálnak rikítónarancs körmökkel. smileeee.gif


Idézet (frankie @ 2011.03.08. 16:38)
Egyáltalán nem Keshás... Ráadásul nem apucija veszi meg a legnagyobb embereket..ha nem ő maga intézi el. (persze kicsit segítenek neki) Miley volt az akinek APUCINAK köszönheti h, sikeres R*BANC ! (:


Igen, és? Miley lehet, hogy az apja miatt került be de van tehetsége és kész... így is kétséges volt, hogy megkapja a szerepet, mert a válogatáson kb. 11-12 éves lehetett. De az csak jelent valamit, hogy már a karrierje kezdetén leelőzte apucit és így 5 évvel késöbb is a neve a legnagyobb tinisztárok között van és nem tűnt úgy el, mint a noname-C kategoriás Disney-sztárocskák. Amúgymeg gondolkozz már : hogy a francba intézné ezt egy gyerek? Persze, hogy ott is befigyel apuci péze és hírneve. Ez a kislány nem tudna mást kezdeni a "hatalommal" az emberek fölött(ergo, hogy Ő a fönök) és a pénzel sem maximum elmegy rágót venni egy Range Rover-en... Nem állok be vitázniés elfogadom a véleményez de ha te ilyen kaliberű kommentet hagysz itt akkor azthiszem nekem is van jogom leírni a saját véleményem. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Selly_Milz, Orsy0430
2011. március 08. 17:23 #39
forever JBiebs
forever JBiebs
 
Státuszforever JBiebs még nem állította be a státuszát és nem is fogja :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.31.
Hozzászólás: 990
Csatolások: 4
Azonosító: 134186
Offline offline
willownak jó hangja van de a szám valahogy nem jön be :S
2011. március 08. 17:24 #40
moonprincess94
moonprincess94
Diva
 
StátuszShine bright like a diamond!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 1544
Csatolások: 31
Azonosító: 134163
Offline offline
nekem elsőre bejön, de azért még meg kell hallgatnom párszor, hogy eldöntsem, megüti e a whip my hair szintjét. smileeee.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok