Starity

Béci és Gigi semmibe veszik Jerzyt

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 20. 10:22 #1
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Már a vasárnapi párbajon is feltűnt, hogy Gigi és Béci nem igazán foglalkozott a szépfiúval, úgy tűnik, Gigi Jerzy iránti szerelme csak színjáték volt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2011. április 20. 10:28 #2
Kath M.
Kath M.
visszatérő vendég
 
Státusz'Keep me, keep me, keep me on your radar...' TheSats ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.21.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 1627
Azonosító: 139220
Offline offline
Szerintem meg Alek és Éva befolyásolják Jerzyt, ő meg jó hülye h ha inkább rájuk hallgat, olyanokra akik tényleg semmibe veszik. Taktika az egész...
Amúgy meg Blikk... Az egész megint csak kavarás, tegnap hallottam Bécit sztárchat-en, és tök nem így bezsélt Jerzyről, hanem pozitívan, de mind1... Inkább elhiszem amit láttam/hallottam hogy kimond, mint egy búlvárlapnak amit a szájába ad.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Reny72
2011. április 20. 10:29 #3
bubo85
bubo85
<3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.13.
Hozzászólás: 2413
Csatolások: 0
Azonosító: 60728
Offline offline
A két tapló. Jerzyt csak felhasználták a céljuk elérésére, de nagy örömünkre mind ketten pofára estek.
3 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Kelsey, BunnyGirl
2011. április 20. 10:31 #4
Liafen
Liafen
Raise Your Glass™
 
Státuszi'm back bitches.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.16.
Hozzászólás: 1235
Csatolások: 17
Azonosító: 83902
Offline offline
Szerintem abszolút semmibe veszik, ez a kihívásnál, utána és a párbajon is látszott, Béci semmibe vette, nem volt hajlandó végighallgatni semmit, állandóan a szavába vágott, Gigin is tökéletesen látszott hogy leszarja Jerzyt, rá se hederített a párbajon. Az, meg hogy Béci mit mond a sztárchaten, megint más dolog, én is most azt mondom hogy II. Erzsébet királynő vagyok, van 17 corgiem, attól még mégsem lesz igaz. Erre viszont olyan ráutalások vannak... biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: prézli, _ToTo_, BunnyGirl, dana, Bessie, dave095
2011. április 20. 10:31 #5
husih96
husih96
sometimes love is not enough.
 
StátuszInkább utáljanak azért, aki vagyok, minthogy szeressenek azért, aki nem vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 161
Azonosító: 128390
Offline offline
szegény Jerzy... ő viszont látszik, hogy nagyon szereti Gigit
3 felhasználónak tetszik: _ToTo_, dana, Lady Suzy
2011. április 20. 10:35 #6
Perlita
Perlita
Fänni™
 
StátuszKaulitz Zwillinge ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 483
Azonosító: 139171
Offline offline
A Jerzynek már kinnt lenne a helye. egyébként lehet, hogy csak kellék volt Jerzy, nem tudhatom, de most hagyja, hogy az Éváék befolyásolják. szakadjon el mindkettő párttól és mutasson már valami önállóságot.
2011. április 20. 10:40 #7
- törölt felhasználó -    
Kétszínű dög mind a kettő Rácz. Jerzy meg egyszerűen hülye. Ennyit erről.
4 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Kelsey, BunnyGirl, dana
2011. április 20. 10:42 #8
badperfect
badperfect
Stan
 
StátuszDre, we want the Detox!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 2551
Csatolások: 988
Azonosító: 143952
Offline offline
semmibe veszik egyértelmű, télleg nem nézett rá, nem csókolta meg stb., oké lehet h nekem is ilyen helyzetem lenne lehet ha bátyámhoz futnék először, de azért megcsókolnáma barátomat is..
2 felhasználónak tetszik: _ToTo_, dana
2011. április 20. 10:43 #9
Kath M.
Kath M.
visszatérő vendég
 
Státusz'Keep me, keep me, keep me on your radar...' TheSats ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.21.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 1627
Azonosító: 139220
Offline offline
Idézet (Liafen @ 2011.04.20. 10:31)
Szerintem abszolút semmibe veszik, ez a kihívásnál, utána és a párbajon is látszott, Béci semmibe vette, nem volt hajlandó végighallgatni semmit, állandóan a szavába vágott, Gigin is tökéletesen látszott hogy leszarja Jerzyt, rá se hederített a párbajon. Az, meg hogy Béci mit mond a sztárchaten, megint más dolog, én is most azt mondom hogy II. Erzsébet királynő vagyok, van 17 corgiem, attól még mégsem lesz igaz. Erre viszont olyan ráutalások vannak... biggrin.gif


Ez igaz, h ha úgy van le lehetne szűrni a viselkedéséből, de ő akkor sem mondott szószerint ilyet szerintem. Mert ha megjátsza a jófejet, akkor nem fog ilyen nyilatkozatokat adni. Szóval én erre értettem.
2011. április 20. 11:06 #10
tayrina
tayrina
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.22.
Hozzászólás: 333
Csatolások: 2
Azonosító: 136968
Offline offline
hát nem tom mert gigi végül is megvárta
2011. április 20. 11:11 #11
Andika66
Andika66
F1 ♥
 
StátuszBár teljesen összetörtem, a szívem még mindig vadul dobog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 2120
Csatolások: 233
Azonosító: 139605
Offline offline
Szegény Jerzy sad.gif én mindig tudtam, hogy a Ráczok csak kihasználják...a "szerelem" csak kamu, remélem most már szakítanak
1 felhasználónak tetszik: dana
2011. április 20. 11:22 #12
dina1998
dina1998
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 149
Csatolások: 0
Azonosító: 136646
Offline offline
szegény jerzy sad.gif
de azért remélem h minden rendbe jön smileeee.gif
2011. április 20. 11:27 #13
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12492
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Az a helyzet, hogy aki nem vak és jó emberismerő és azt is észreveszi amit nem mondanaki ki a villában - az már hónapokkal ez elött ezt mondta. Jerzy oda van Gigiért, de fordítva nem. Béci meg tesz rá, csak a tesója miatt állt mellette. Nem kell szépíteni. Én is többször leírtam, hogy ez a románc addig fog tartani amig valamelyik ki nem jön a villából.
Miután végleges lesz a szakításuk a Béci is még inkább Jerzy ellen lesz.
6 felhasználónak tetszik: cintia8597, Twilight6, prézli, Kelsey, dana, Bogi13
2011. április 20. 11:31 #14
the__domo
the__domo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.17.
Hozzászólás: 920
Csatolások: 1
Azonosító: 134922
Offline offline
_ToTo_; hát teljes mértékben igazad van, én is így gondoltam.
2011. április 20. 11:32 #15
cintia8597
cintia8597
bundáskenyér♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.03.
Hozzászólás: 2785
Csatolások: 71
Azonosító: 128749
Offline offline
Gigi a villaléte a latt csak hihasználta Jerzyt. Csak azért volt vele eggyűtt hogy ha ki is hivják a Gigit vagy Jerzyt gondoljanak arra a névők hogy "Ez egy szerelmes pár ne szakítsuk őket szét".Gigi egy nagy sumák taktikázos c**ka.Nem érdemelte volna meg őse és a testvére sem a győzelmet. Csak kihasználták a Jerzyt. Szegény Jerzy meg jó lenne ha megnyerné mert ő szegény családban én és igazán szükségük lenne a pénzre. Ezért hát "Hajrá Jerzy és Anikó"!!
2011. április 20. 11:40 #16
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Megint a Blikk _nevet.gif Csak sajnálni tudom azokat, akik ilyen lapokból táplálkoznak, bocsi.
Béci ilyet biztos, hogy nem mondott. Amióta kijött minden interjújában legalább 10-szer megkérdezik Jerzy-ről és Béci minden egyes alkalommal csak jót mond róla. Béci egyszer sem fordult Jerzy ellen. Ahogy Béci is mondta, egyszer ígyis-úgyis meg kellett volna küzdeniük. Jerzy ezzel szemben mióta Béci kiment, Éváékkal együtt szidja őt, aki MINDIG kiállt mellette. Jerzy jön azzal, hogy ő mindig kiállt Béci mellett, aztán Béci legnagyobb villabeli "ellenségeihez" áll át és úgy beszéli ki azt, aki még így is, hogy miatta esett ki a villából, még így is csak jókat mond róla. Jerzy most amellet áll, aki leköpte, aki megalázta. Éva egyszer leköpi Jerzy-t aztán meg nyal neki. Ennyit arról, hogy ki a napraforgó. Nem hinném, hogy Giginek és Bécinek egy ilyen szürke emberre lenne szüksége, nem hinném, hogy ők használták ki. Jerzy a szegény áldozat, igaz? Aki becsmérli az állítólagos barátját. Amikor Gigi bement, akkor meg tudtommal Jerzy mondta, hogy "átalakult bennem a szerelem szeretetté" Na persze...De szóljatok ha én más műsort néztem wink.gif
Kicsit el kéne gondolkodni, meg nyitott szemmel járni és nem a Blikket tekinteni fő információforrásnak. Ha így lenne és nem lennétek elvakult Éva-Alekosz fanok, akkor látnátok, hogy most pont ők befolyásolják Jerzyt. Szegényke meg elhiszi, hogy tényleg barátkozni akarnak vele. _nevet.gif De sajnálni fogom majd mikor pofára esik. Erre a Gigi-Béci utálók megint írni fognak nekem frappáns kis válaszokat, amik kikerülik és kiforgatják amiket írtam, de sebaj, megszoktam. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Pandus, raspberry, Kath M., Reny72
2011. április 20. 11:51 #17
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
De utálom őket :@ c***** smileeee.gif
2011. április 20. 11:56 #18
- törölt felhasználó -    
Egy idő után már az agyamra ment, hogy Jerzy felvette az én szokásaimat, és állandóan követett mindenhova. Ha kimentem edzeni, jött utánam, ha bementem hasazni, követett oda is, ha elkezdtem takarítani, egy pillanat múlva már ott termett ő is. Nem értem, miért utánozta minden egyes mozdulatomat, de sokszor már menekültem előle.”
Ezt mindenki észrevette,hogy Jerzy mindig majmolta Bécit...Úgyhogy eléggé sz@r lehetett,hogy mindig mindenbe utánozzák!
2011. április 20. 11:57 #19
Heni18
Heni18
 
StátuszYou are and always have been my dream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.16.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 63
Azonosító: 133350
Offline offline
teljesen egyetértek janet7
1 felhasználónak tetszik: janet7
2011. április 20. 12:18 #20
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12492
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2011.04.20. 11:40)

Kicsit el kéne gondolkodni, meg nyitott szemmel járni és nem a Blikket tekinteni fő információforrásnak. Ha így lenne és nem lennétek elvakult Éva-Alekosz fanok, akkor látnátok, hogy most pont ők befolyásolják Jerzyt. Szegényke meg elhiszi, hogy tényleg barátkozni akarnak vele. _nevet.gif De sajnálni fogom majd mikor pofára esik.


Lehet, hogy így lesz, lehet hogy nem - viszont a cikk nem a többiek viszonyáról szól így kár ide keverni őket. Én személy szerint teszek a többiekre is, mert semlegesek számomra, így nem mondhatod rám, hogy elvakult fan vagyok - veled ellentétben.
Jerzy meg változik, rá hat legjobban a villa szerintem - nézd meg a véleményeim közt amit írtam róla - mostanra már nem így gondolom. Kezd kinyílni a szeme és eddig is csak a Gigi-Béci-Laci kombó nyomta el őt. Lavírozott mellettük az árral, de aztán elkezdtek fogyni mellőle az emberek és az utolsó ember aki úgymond mellette állt meg rá rakta a kendőt - hát nem csodálkozom, hogy összezavarodott. Évával valóban voltak csúnya vitái - de ahogy a nézők, úgy a többi villalakó is nyilván látja és érzékeli Jerzyn a változást - így pedig az ő véleményük is változhat Jerzyről. Lakva ismerszik meg az ember. Egy valamiben volt igazuk a Ráczoknak vele szemben, az, hogy téli álmot aludt eddig.
2 felhasználónak tetszik: Kelsey, dana
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok