Starity

Béci és Gigi semmibe veszik Jerzyt

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 20. 12:21 #21
Amber Angel
Amber Angel
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 739
Csatolások: 58
Azonosító: 143336
Offline offline
Valójában Jerzy-t nem értem... egyszer, mikor nincs ott Gigi kiábrándul belőle, amikor meg ott van, a nyakába ugrik, hát hogy van ez?

Egyénként mindenki észrevehette, hogy Jerzy tényleg mint anya a fiához úgy ragaszkodott párjához, Gigi ezt pedig sohasem viszonozta.

Béci meg csak azért barátkozott a szépfiúval, mert a húga barátja és nem akart kettőjük közé állni azzal, hogy rosszban van Jerzyvel, ennyi...
2011. április 20. 12:29 #22
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2011.04.20. 12:18)
Lehet, hogy így lesz, lehet hogy nem - viszont a cikk nem a többiek viszonyáról szól így kár ide keverni őket. Én személy szerint teszek a többiekre is, mert semlegesek számomra, így nem mondhatod rám, hogy elvakult fan vagyok - veled ellentétben.
Jerzy meg változik, rá hat legjobban a villa szerintem - nézd meg a véleményeim közt amit írtam róla - mostanra már nem így gondolom. Kezd kinyílni a szeme és eddig is csak a Gigi-Béci-Laci kombó nyomta el őt. Lavírozott mellettük az árral, de aztán elkezdtek fogyni mellőle az emberek és az utolsó ember aki úgymond mellette állt meg rá rakta a kendőt - hát nem csodálkozom, hogy összezavarodott. Évával valóban voltak csúnya vitái - de ahogy a nézők, úgy a többi villalakó is nyilván látja és érzékeli Jerzyn a változást - így pedig az ő véleményük is változhat Jerzyről. Lakva ismerszik meg az ember. Egy valamiben volt igazuk a Ráczoknak vele szemben, az, hogy téli álmot aludt eddig.


Nem vagyok elvakult fan, bocsi. Az nem itt kezdődik.
Éva az ég világon semmilyen változást nem érzékel, ő egyedül arra játszik még most is, hogy lejárassa Bécit és mindenkit ellene fordítson. Na meg persze azt hiszi, hogy Jerzy erős, és így nem árt vele jóban lenni. wink.gif Ha te tényleg őszintének látod az ő közeledését, akkor ne mondd nekem, hogy Éva semleges a számodra. Az az ember aki rárakta a kendőt, az nem fordult ellene, ellentétben Jerzyvel. Bécinek nagyon sokszor tesznek fel olyan kérdéseket, hogy "Ugye milyen k.csög a Jerzy, hogy kinnt hagyott?" Jó nyilván nem így, de ilyen tartalommal. Ő simán helyeselhetne, hiszen mi múlik már rajta? Már kiesett, ezen már nem múlik. De ő kiáll mellette még most is. Igenis kiáll, nem úgy mint Jerzy. Egyszer mindenképp meg kellett volna küzdeniük, Jerzy meg nem nyerheti a játékot, ezt a vak is látja. Ha mondjuk a párbajon győzte volna le Béci Jerzy-t, akkor is ez lenne a reakció? Akkor is az jönne le, hogy Béci egy szemét, mert nem engedte át Jerzy-nek a győzelmet. _nevet.gif Ez egy játék. Egyéni játék. Csak egy ember győzhet. Nem együtt mentek be, de ha még így lenne, akkoris csak az egyikőjük nyerheti meg. Jönnek itt ezzel a sógorozással, amit Béci egyetlen egyszer sem mondott, Jerzy mondogatta mindig ezt. Béci azt is megmondta, hogy nem voltak olyan iszonyatosan szoros barátságban és hogy barátság csak kint alakulhat ki, ezt max haverságnak lehet nevezni. Furcsa hogy Éva rajongók jönnek itt azzal (nem kell védekezni, nem feltétlen rólad beszélek) hogy a Béci milyen szemét, hogy kivitte a saját "sógorát", köztük Éva is. Éva -emlékezeteim szerint, de javíts ki, ha tévedek- a törtető kategóriába jelentkezett, és úgy is viselkedik. Akkor miről is beszélünk? A másik meg, hogy mikor Béci kihívta Jerzy-t akkor Éva nagyba helyeselt, hogy jaaj ő is így tett volna stb. Amikor meg a párbajon kérdezték, akkor hevesen tagadta, és ecsetelte, hogy ő sosem hívná ki a barátját. Na ez a nagy őszinte Éva. A másik meg, hogy Éva a mai összefoglalóban már ott fog pattogni, hogy vele ilyet az Alekosz nem csinálhat és az Alekosz ki fog innen takarodni. Ezt a szem kinyílást meg kizárólag azért mondod, mert Béciék ellen fordult. Nem nyílt ki a szeme, mert megbízik Éváékban, akiknek a közeledése -még a vak is látja, hogy- nem őszinte. Éva rajta is át fog menni, rá fog taposni, aztán majd átkozhatja magát, hogy miért volt ilyen hülye, hogy inkább nekik hitt. A többieket pedig azért "kevertem bele" hogy viszonyítsak. A téli álom alvás meg igaz volt, ezt Béci is mondta, csak nem abból a szempontból volt igaz, hogy Béciékben bízott. Én itt lezártam a témát, úgysem tudunk közös nevezőre jutni...
3 felhasználónak tetszik: Pandus, Kath M., Reny72
2011. április 20. 12:34 #23
titike1208
titike1208
visszatérő vendég
 
StátuszNem az a halál ha kivégeznek , hanem az ha szertefoszlanak az álmaink...Ezel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.28.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 7
Azonosító: 135364
Offline offline
hát igen a Blikk mindenhol kavarja a szart...már bocsánat a kifejezésért
2 felhasználónak tetszik: janet7, Reny72
2011. április 20. 12:34 #24
- törölt felhasználó -    
Én megértem Bécit, én is utálnám, ha vki lépten-nyomon jönne utánam. Persze ki tudja, mi az igazság? Lehet, h Béci nem is mondott ilyet.
Am meg szánalmas, h már minden újság szinte csak a VVsek életéből akar meggazdagodni.
Egyetértek janet7el!
3 felhasználónak tetszik: Twilight6, janet7, Reny72
2011. április 20. 12:44 #25
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Éva lesz a következő kieső, ezt most borítékolom.
Éva a párbajról is Jerzyt várta vissza - még mielött megtudta, hogy ki nyerte. Ezek szerint még Jerzy is közelebb állt hozzá - a történtek ellenére - mint Béci. Nyilván Bécitől tartott, ezt többször is mondta, de akkor is ez egy viszonyítási alap. Alekosztól is tart - még is eddig mindig őt várta vissza párbajról.
Én úgy gondolom, hogy majd fél év vagy 1 év elteltével Alekosszal és Évával lesz jóban Jerzy és nem a Ráczokkal.
Az elvakult fan jelzőt meg azért tituláltam - mert furcsa módon mindenkit a Bécihez viszonyítasz - vannak/voltak és lesznek más viszonyok is ott bent ami Bécin kívül áll.
Jerzy és Béci viszonya is megváltozott - akkor a többiek viszonya miért ne változhatna meg Jerzyvel?
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2011. április 20. 12:50 #26
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2011.04.20. 12:44)
Éva lesz a következő kieső, ezt most borítékolom.
Éva a párbajról is Jerzyt várta vissza - még mielött megtudta, hogy ki nyerte. Ezek szerint még Jerzy is közelebb állt hozzá - a történtek ellenére - mint Béci. Nyilván Bécitől tartott, ezt többször is mondta, de akkor is ez egy viszonyítási alap. Alekosztól is tart - még is eddig mindig őt várta vissza párbajról.
Én úgy gondolom, hogy majd fél év vagy 1 év elteltével Alekosszal és Évával lesz jóban Jerzy és nem a Ráczokkal.
Az elvakult fan jelzőt meg azért tituláltam - mert furcsa módon mindenkit a Bécihez viszonyítasz - vannak/voltak és lesznek más viszonyok is ott bent ami Bécin kívül áll.
Jerzy és Béci viszonya is megváltozott - akkor a többiek viszonya miért ne változhatna meg Jerzyvel?


Éva nem Jerzy-t várta vissza, hanem Bécit nem. Nagy különbség. wink.gif Persze, hogy Alekoszt várta vissza, mivel csak ő van bennt neki a villában, és ami mégfontosabb: nagyon jól tudja, hogy Alekosz erős, és az ő hátán felkapaszkodva ő is sokkal erősebb lehet, mintha nem lenne jóba vele. Éva rajongótábora fele ekkora se lenne, ha nem lenne Alekosz barátja. Ezt rengeteg embertől hallottam már és nagyon igaz. Sőt, még Alekosz is mondta ezt Évának. Mivel Béciről szól a cikk és az ő védelmében írom ezeket, nem viszonyíthatom VV Ildihez a lakókat...
Miért lenne jóban Éváékkal? Ezt most tényleg így gondolod? Ha igen, akkor ne mondd nekem, hogy Éva semleges a számodra, mert ez így nagyon feltűnő. De most komolyan. Miért lenne jóban velük? Sosem voltak jóban, most is csak azért vannak vele jóban Éváék, amiket leírtam az eddigiekben. Éva naponta változtatja azt, hogy épp kit szeret (persze Alekoszon kívül, aki mögé bármikor bújhat) és nem pont Jerzyvel fog kivételezni, akivel még csak nincs is annyira jóban, mint mondjuk Szandikával volt.
Na mostmár tényleg befejeztem biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Pandus, Reny72
2011. április 20. 12:57 #27
nadeeeee
nadeeeee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.11.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 145235
Offline offline
anikót és jerzyt kéne onnan kipöcküölni, mert ők rohadt gyengéék. biggrin.gifD
2011. április 20. 12:59 #28
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2011.04.20. 12:50)
Éva nem Jerzy-t várta vissza, hanem Bécit nem. Nagy különbség. wink.gif Persze, hogy Alekoszt várta vissza, mivel csak ő van bennt neki a villában, és ami mégfontosabb: nagyon jól tudja, hogy Alekosz erős, és az ő hátán felkapaszkodva ő is sokkal erősebb lehet, mintha nem lenne jóba vele. Éva rajongótábora fele ekkora se lenne, ha nem lenne Alekosz barátja. Ezt rengeteg embertől hallottam már és nagyon igaz. Sőt, még Alekosz is mondta ezt Évának. Mivel Béciről szól a cikk és az ő védelmében írom ezeket, nem viszonyíthatom VV Ildihez a lakókat...
Miért lenne jóba Éváékkal? Ezt most tényleg így gondolod? Ha igen, akkor ne mondd nekem, hogy Éva semleges a számodra, mert ez így nagyon feltűnő. De most komolyan. Miért lenne jóba velük? Sosem volt jóba, most is csak azért van vele jóba Éva, amiket leírtam az eddigiekben. Éva naponta változtatja azt, hogy épp kit szeret (persze Alekoszon kívül, aki mögé bármikor bújhat) és nem pont Jerzyvel fog kivételezni, akivel még csak nincs is annyira jóban, mint mondjuk Szandikával volt.
Na mostmár tényleg befejeztem biggrin.gif


Azt írtam, hogy kint lesznek jóban - legalább is jobb lesz a viszonyuk, mint a Ráczokkal. Most még természetesen szó sincs még erről, de pozitiv irányba elmozdult a dolog amióta kiesett a feszültséggenerátor Béci.
Elég idős lehetsz ahhoz, hogy tudd és értsd, hogy a szeretet nagyon könnyen átfordul gyülöletté és fordítva. És még mielött kiforgatná bárki is, ez nem azt jelenti, hogy pl Éva mostantól szereti Jerzyt vagy fordítva - de ebbe az irányba mozdult el a képzeletbeli mutató - még ha csak egy kicsit is. Nincsenek a látványos kiabálások közöttük, hanem megbeszélik a dolgokat - ez pedig pozitiv a korábbi állapothoz képest. Éváról még annyit, hogy szerintem korábban sem feltétlenül Jerzyvel volt baja, annak ellenére amiket tett és mondott - hanem avval az egész társasággal - és mivel ott Jerzy volt a 'leggyengébb láncszem' akkoriban, rajta csapódtak le ezek a dolgok. Csúnyán fogalmazva lehet úgy is mondani, hogy a Ráczoknak nem mert beszólni és kellett valaki akin dühönghet. Nem mondom, hogy ez jó, azt sem, hogy rossz és ez csak az én elméletem és gondolatom.
2011. április 20. 13:01 #29
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Huh, de sokat írtok kommentbe én csak annyit tudok erre mondani, hogy ez látszott, hogy nem szerelmes Gigi Jerzybe.Hát a Bécinek meg már agyára ment ... hát ez wan. biggrin.gif
2011. április 20. 13:02 #30
- törölt felhasználó -    
Én ezt már régen észrevettem...Gigi csak arra használt azt a srácot hogy játékban maradhasson. Inkább nem is mondom ki minek gondolom...lényeg itt az hogy nagyon remélem hogy jerzy időben észhez tér,és észreveszi hogy ő csak egy kellék volt a rácz testvérek számára.
2011. április 20. 13:06 #31
Dolly-Lolly
Dolly-Lolly
 
Státusz...nyomoronc,gyerekes,negatív véleményt nem tűrők kerüljenek...köszi :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.15.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 38
Azonosító: 134840
Offline offline
Éva minden, csak nem egyenes.Először köpködi Jerzy-t, most meg hej, de jóban van vele?Persze, értem én hogy Béci erős karakter volt és az Éva persze hogy inkább Jerzy-t várta vissza, akiről köztudott, hogy kicsit gyenge.De ez a párbaj Éva elméleteit is megváltoztatta, és most Jerzy hátán akar felkapaszkodni...
2 felhasználónak tetszik: janet7, Reny72
2011. április 20. 13:08 #32
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2011.04.20. 12:59)
Azt írtam, hogy kint lesznek jóban. Most még természetesen szó sincs még erről, de pozitiv irányba elmozdult a dolog amióta kiesett a feszültséggenerátor Béci.
Elég idős lehetsz ahhoz, hogy tudd és értsd, hogy a szeretet nagyon könnyen átfordul gyülöletté és fordítva. És még mielött kiforgatná bárki is, ez nem azt jelenti, hogy pl  Éva mostantól szereti Jerzyt vagy fordítva - de ebbe az irányba mozdult el a képzeletbeli mutató - még ha csak egy kicsit is. Nincsenek a látványos kiabálások közöttük, hanem megbeszélik a dolgokat - ez pedig pozitiv a korábbi állapothoz képest. Éváról még annyit, hogy szerintem korábban sem feltétlenül Jerzyvel volt baja, annak ellenére amiket tett és mondott - hanem avval az egész társasággal - és mivel ott Jerzy volt a 'leggyengébb láncszem' akkoriban, rajta csapódtak le ezek a dolgok. Csúnyán fogalmazva lehet úgy is mondani, hogy a Ráczoknak nem mert beszólni és leééett valaki akin dühönghet. Nem mondom, hogy ez jó, azt sem, hogy rossz és ez csak az én elméletem és gondolatom.


Istenemre esküszöm, hogy tényleg ez volt az utolsó hozzászólásom ide, de ezt még muszáj biggrin.gif

Szerintem meg kint körülbelül szia-szia viszony lesz közöttük.
Nem hinném, hogy pont Béci lenne a feszültséggenerátor, ez a jelző pontosan Évára illik rá. A feszültségeket az esetek 90%-ában igenis Éva generálta és nem pedig Béci, ez az igazság. Most ezt a megbeszélik a dolgokat stb. ezt úgy írod, mintha már hetek óta ez a helyzet lenne. 3 azaz 3 napja ment el Béci. Amióta nincs ott, 1 nap összefoglalóját láttuk, plusz Éva vasárnap esti műsorát. Azóta nem volt konfliktus ergo nem volt mit megbeszélni. És nem, nem azért nem volt konfliktus, mert Béci már nincs ott, hanem mert most épp Jerzy-nek nyal Éva. Nem fog sokáig tartani, hidd el. Amég Béci bennt volt, addig is teltek el akár napok úgy, hogy nem voltak köztük látványos konfliktusok. Nem hinném, hogy nem mert beszólni Béciéknek, hiszen egyrészt nem az a típus, másrészt ő is kijelentette Bécinek, hogy ő aztán nem fél tőle. Na meg persze láttuk már nem egyszer, hogy beszólt Béciéknek. Ha én félek valakitől, akkor nem így viselkedem wink.gif Leköphette volna Bécit is, hamár annyira "tökös csaj" mint ahogy állítja, de nem őt köpte le. Jerzy-t köpte le. Jerzy-t rondázta le. Jerzy-t anyázta le. Alekosz Jerzy-t alázta meg a "ha már te nem dugod meg, akkor valakinek meg kell" kijelentéssel. És még sorolhatnám.
Na mostmár tényleg tilts ki, ha még egyet írok. Na jó, azt azért ne:D De nem fogok többet na.
3 felhasználónak tetszik: Pandus, Kath M., Reny72
2011. április 20. 13:12 #33
Vandi
Vandi
AM
 
Státuszwake me up when september and school ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 3860
Csatolások: 66
Azonosító: 130677
Offline offline
Ez annyira szánalmas. Ez a Gigi tényleg nem szimpatikus .
2011. április 20. 13:13 #34
- törölt felhasználó -    
szégyelleti magát az lófejű k*rv* meg a drága testéve is!
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2011. április 20. 13:17 #35
- törölt felhasználó -    
Én nem hiszem, h éva ennyire megkedvelte volna Jerzyt... csak taktikázik, h a srác hamar kiessen, és ő közelebb kerüljön a nyereményhez.
Most is tömi tele a fejét a sok hülyeséggel.
Am meg nem hiszem, h Jerzy és Gigi kapcsolata hosszú távú lesz.
3 felhasználónak tetszik: janet7, Pandus, Reny72
2011. április 20. 13:18 #36
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
janet7

Hány napot szeretnél? rohog.gif

Éváról és Béciről még annyit, hogy Éva akkor támad és balhézik, ha beszólnak neki. Ellenben Bécivel aki mindenkinek beszólogat, csipkelődik vagy ahogy ő mondaná - poénkodik. Csak nem mindenki veszi poénnak amit ő megengedett magának - ezért írtam, hogy feszültséggenerátor.
1 felhasználónak tetszik: dave095
2011. április 20. 13:18 #37
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2011.04.20. 13:08)
Istenemre esküszöm, hogy tényleg ez volt az utolsó hozzászólásom ide, de ezt még muszáj biggrin.gif

Tudod remek hogy így véded de Béci sem szent mégcsak kicsit sem...emlékezzünk csak vissza arra amikor például az ebédlőben megfenyegette Alekoszt miután a barátja kiesett. Na most mondja meg nekem valaki hogy szabad ezt? Kimutatta a foga fehérjét,ha tetszik ha nem...és a párbajon is,alig hagyta szóhoz jutni azt a szegény srácot.És amit a végén mondott: okos gyerek,szép gyerek..mindenki tudja hogy ez nem bók volt,hanem kifejezetten célzás..na ezekután mondjátok hogy Béci olyan ártatlan. És hozzátenném hogy igen,Évának is vannak hibái,csakhogy ő az elejétől fogva ilyen volt...Béci viszont nem.Ennyi. Természetesen mindenki engem fog cáfolni aki őt szereti,de az én véleményem el kell fogadni,még akkor is ha sokan nem értenek vele egyet wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2011. április 20. 13:20 #38
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Hülye Gigi örülök h kint marad már bocsi rajongók :/
2011. április 20. 13:27 #39
ani15
ani15
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 132600
Offline offline
mekkora egy allnok ez a Gigi na meg a tesoja Beci is jol mondta Alek:Amiert inget visel azert nem lehet megkulonboztetni egy bekepzelt majomtol!
2011. április 20. 13:39 #40
evelin0127
evelin0127
visszatérő vendég
 
StátuszNe sírj mert vége lett, mosolyogj mert megtörtént. !! (:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.30.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 132270
Offline offline
Corby ugyan ez gondolom. smileeee.gif) Bocs rajongóók. =//
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok