Starity

Mégsem lesz Stargate Atlantis film?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 08. 23:26 #21
stargatelost
stargatelost
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.27.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 137
Azonosító: 26290
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.06.07. 16:54)
Egyébként csak mondom, hogy a cikket több féle honlapok által közölt infókból tákolmányoltam össze, ráadásul baromi sok meló volt, mert eléggé bele kellett merülni, akár még pár sort is találjak erről angolul.


Most ez komoly? Stargate-ről aztán tényleg baromi nehéz találni bármit is...
Meg talán ez volt a baj, hogy összetákoltad... rendesen utána kellett volna járni, és csak egy cikkből dolgozni, ami a témával foglalkozik... (és a dátumot is csekkolni)
Egyébként ha követed a sorozatok világát egy kicsit is, tényleg halhattál volna róla (sorozatjunkie.hu, vagy ami egyértelműbb: csillagkapu.hu)

Nem ba*tatás meg semmi, csak legközelebb alaposabban és megfontoltabban járj utána valaminek smileeee.gif
2011. június 09. 20:06 #22
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.06.07. 17:19)
Én mondjuk speciel nem tudtam róla, de mindegy. Remélem valakinek értékes a cikk valamennyire, de azt hiszem a közel jövőben a szabadidőmet mással fogom eltölteni. Terveztem, hogy több hasonló témájú cikket felteszek, hogy színesebb legyen a fórum, de mindegy. Ha nem kell, akkor nem kell. Ennyi.


Nekem értékes a cikk, és nagyon szépen köszönöm, hogy fáradtál vele. Én ugyanis, régi, vagy nem régi, nem tudtam arról, hogy mégsem lesz Stargate-Atlantis film.
Nagyon sajnálom, mert imádtam az összes Stargate filmet és sorozatot sad.gif első számú kedvencem volt
annak meg külön örülök, hogy végre a Stargate-ről is jelent meg cikk meghajolo.gif
2011. július 10. 17:25 #23
Kokonuth
Kokonuth
visszatérő vendég
 
Státusz~Aoi, aoi ano sora...~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 12
Azonosító: 146549
Offline offline
A vámpíros-vérfarkasos téma igazán letűnhetne a képernyőről, és a Csillagkapuhoz hasonló sorozatokat kellene előnyben részesíteni. Végül is fő témája az Univerzum, ami viszont kiaknázhatatlan, ha arról van szó, hogy a forgatókönyvírók kitaláljanak valamit az új évadokhoz, sorozatokhoz meg filmekhez.

Egyébként meg nem nagyon értem, miért kellene filmet csinálni az Atlantisból. Nagyjából normálisan zárták le az 5. évadot, talán még annyi maradt hátra, hogy megoldják a többi lidérc problémáját a Pegazusban, meg hát ugye az Atlantis addig rejtett kincseit felfedezze Rodney meg Zelenka. smileeee.gif És nem ártana néhány új főellenség a szomszédos galaxisokból sem.

A lényeg, hogy tudnának mit kezdeni az alkotók a sorozattal, csak a sok bolond ember inkább a Tvájlájtra meg a Disneyre van rákattanva. sad.gif

Kár.
2011. augusztus 20. 12:57 #24
Liz14
Liz14
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.28.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 0
Azonosító: 156810
Offline offline
A világ legjobb sorozata volt. Remélem azért még egyszer lesz folytatás :'(
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok