Végre itt van a Skyscraper
2011. július 15. 10:36
#41
Nem szeretem Demit, "enyhén" csúszkál a hangja, de ez egész jó lett. Szép a szövege.
2011. július 15. 10:37
#42
|
|
nothingcanstopmeExtinct ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.13. Hozzászólás: 2350 Csatolások: 97 Azonosító: 133163 offline
|
nagyon tetszik, nagyon szép a szám és a klip is... van benne valami különleges, amit ritkán látok... nagyon szép :')
2011. július 15. 10:45
#47
|
|
badperfectStan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 2551 Csatolások: 988 Azonosító: 143952 offline
|
már tegnap a láttam, a dal engem valahogy nem fog meg, de Demi a klipben nagyon szép.
2011. július 15. 10:48
#49
|
|
Selena Lovesvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.06. Hozzászólás: 105 Csatolások: 0 Azonosító: 146721 offline
|
ktamara7
egyettértek
egyettértek
2011. július 15. 10:50
#52
|
|
hetty95visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.15. Hozzászólás: 251 Csatolások: 0 Azonosító: 133257 offline
|
Nagyon tetszik ez a szám!
A szövege elképesztő, nekem nagyon tetszik, és különleges.
Nagyon szép tőle h segíteni akar a hasonló helyzetűeken a dalaival. ^-^
És szerintem is nagyon aranyos, mikor fölnyújtja a kezét a skyscraper-nél
És szerintem is nagyon aranyos, mikor fölnyújtja a kezét a skyscraper-nél
2011. július 15. 10:51
#53
|
|
DisneyFansAmerican Horror Story |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.23. Hozzászólás: 5111 Csatolások: 1595 Azonosító: 131804 offline
|
Gyönyörű ez a szám
2011. július 15. 10:53
#54
|
|
MissMusic110{ Be Positive } |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.22. Hozzászólás: 1228 Csatolások: 987 Azonosító: 127832 offline
|
nagyon jó lett!
2011. július 15. 10:54
#56
|
|
MycySmiley♥Dean Winchester♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.26. Hozzászólás: 2387 Csatolások: 7014 Azonosító: 150055 offline
|
Gyönyörű dal,de a klip túl unalmas lett
2011. július 15. 10:54
#57
|
|
BlackPrincess...stb.Like Daniel |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.09.25. Hozzászólás: 2523 Csatolások: 62 Azonosító: 135221 offline
|
Fantasztikus a dal, a hangja és a klip is!
2011. július 15. 10:54
#58
|
|
Pillebaba98New York *-* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.11. Hozzászólás: 1505 Csatolások: 10 Azonosító: 152801 offline
|
Imádom
Demit sok mindenért szeretem, legfőképpen azért,mert ennyi baj után is képes volt újra kezdeni mindent és ilyen szép számot tudott írni
2011. július 15. 11:00
#60
Itt könnyeztem meg a képernyő előtt,annyira,de annyira mondható példaképnek.A saját érzéseiről ír,nem úgy mint egyesek.Ő nem csak megkapta a dalt és felénekelte,no meg nem kapcsolódott hozzá.Ő átélte ez az egészet és tényleg ezt érezte/érzi,gönyörű dal.
1 felhasználónak tetszik:
Pandus
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
