Végre itt van a Skyscraper
2011. július 16. 18:41
#202
|
Dorottya Lorettavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.21. Hozzászólás: 423 Csatolások: 2 Azonosító: 131681 offline
|
Nagyon jó lett sztem ♥♥♥
2011. július 16. 19:35
#205
|
|
Mirtill.Demi98visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.22. Hozzászólás: 160 Csatolások: 3 Azonosító: 153592 offline
|
nagyon tetszik a klippben is nagyon szép és a dal is gyönyörű ! ♥
2011. július 16. 19:45
#206
|
|
Az egyetlen★Sentimentalist - The final eccentric™ ☺ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.05. Hozzászólás: 1323 Csatolások: 0 Azonosító: 152355 offline
|
Szép dal,már leírtam.Megható,jó a szövege is.A klipet már láttam pár napja,és Demi fan-site-re le is írtam a véleményem.Annyira beharangozták,és mégsem lett akkora nagy szám...nekem ez a véleményem,egy nagyon kicsit mintha erőltetett lenne.Összességében azért jó,csak érted.xD Meg ugye a régi stílusa volt az igazi számomra:D de hát mindenki/minden változik,igaz a La la land-ben pont erről énekelt..úgy őt nem tudják megváltoztatni..hát egy kicsit azért...:Đ
2011. július 16. 20:40
#207
|
|
vampiregomezTeen Wolfer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.05. Hozzászólás: 1759 Csatolások: 310 Azonosító: 146677 offline
|
Végig sírtam az egész klipet.Demi egyszerűen fantasztikus.Hihetetlen erő van benne,hogy azok után így összetudta szedni magát.Ez a dal igazán illik hozzá és a stílusához is.A klip pedig szép letisztult és természetes.Már nem tudom hova csodálni ezt a lányt.Ezek után mondja valaki,hogy nem tehetséges.
2011. július 16. 21:14
#208
|
|
xXxNessyxXxúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.10. Hozzászólás: 73 Csatolások: 0 Azonosító: 140483 offline
|
Varázslatos hogy valakinek ilyen hangja lehet az meg lehetetlen! Mindig is felnéztem Demire amióta mgehallottam a Rock-táborban énekelni. Nagyszerű a hangja és a szinészi képessége is. Bevallom: Példaképként tekintek rá! IMÁDLAK CSAK ÍGY TOVÁBB (L)
2011. július 17. 15:24
#210
Én személy szerint a Skyscraper előtt is példaképként tekintettem Demire,a rehab és a többi dolga ellenére...Tényleg felnőtt nő lett és milló rajongója egy emberként büszke rá,mert van miért...nagyon várom már az új albumot! ♥
2011. július 17. 18:18
#212
|
|
zavodni |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.15. Hozzászólás: 536 Csatolások: 0 Azonosító: 143361 offline
|
Idézet (csicsi20 @ 2011.07.16. 00:51)
Most miért kell ide keverni mindig Selenát? 
Képzeld el azért kevertem ide Selenácskát, mert tudtommal még mindig ő az 1. itt a sztárok közül, és jó lenne ha az emberek felébrednének és észre vennék, hogy nála vannak 1000-szer tehetségesebb emberek is a világon.
2011. július 17. 18:27
#213
Eddig nem nagyon szerettem ezt a csajt, de ezt most egész jó lett
2011. július 18. 12:17
#217
|
|
selenagomez_love97új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.05. Hozzászólás: 7 Csatolások: 0 Azonosító: 132619 offline
|
nagyon jó szám pedig nem igazán szeretem a lassú számokat =D
2011. július 18. 15:00
#220
jajj de szép lett a klipp.*-*
meg a dal is szívhez szóló.
meg a dal is szívhez szóló.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:

offline
