Végre itt van a Skyscraper
2011. július 18. 17:26
#221
|
|
MachineMagicpainkiller. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.22. Hozzászólás: 1126 Csatolások: 6 Azonosító: 133664 offline
|
Húh, nekem nagyon tetszik ez a zene és az klip is nagyon szép, bár egyszerű, de az is nagyon tetszik.Szívhez szóló ez a szám!
2011. július 19. 07:46
#222
Demi legjobb száma, eddig és a klip is nagyon szívhez szóló.
2011. július 19. 12:36
#223
|
|
missmolly09új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.29. Hozzászólás: 64 Csatolások: 0 Azonosító: 154197 offline
|
nagyon szép klip, Demi is szép benne, szerintem is az eddigi legjobb száma. nagyon tetszik : )
2011. július 20. 19:22
#226
|
|
Nana Kameovisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.23. Hozzászólás: 226 Csatolások: 122 Azonosító: 131784 offline
|
nagyon szívhez szóló szám, nekem is könnyek szöktek a szemembe. csak gratulálni tudok Deminek hozzá és ahhoz, hogy így összeszedte magát.
2011. július 20. 21:28
#227
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
Idézet (agnes @ 2011.07.18. 12:50)
nagyon remélem jelent Demi számára is valamicskét, hogy ennyi kereszt van rajta: a kezén meg a fülcsijén.
Amúgy a kezén az tetkó vagy csak a klipp kedvéért festették oda?!
Amúgy a kezén az tetkó vagy csak a klipp kedvéért festették oda?!
tetkó
2011. július 20. 22:46
#228
|
|
nadorgabor97visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.17. Hozzászólás: 307 Csatolások: 0 Azonosító: 155714 offline
|
nagyon jó lett a szám meg a klipp is
2011. július 22. 11:10
#231
|
|
starity.girlúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.16. Hozzászólás: 30 Csatolások: 3 Azonosító: 136493 offline
|
Maga a szám nagyon jó, és Demi hangja is szuper, csak a klip nem jött be nekem ennyira :S
2011. július 22. 11:29
#232
Én sem könnyezem meg, ez mondjuk nem a dal hibája lehet, hogy érzéketlen vagyok de én nem tudok dalokon/filmeken sírni. Viszont elismerem, hogy gyönyörű lett a szám, örülök, hogy Demi jól van és, hogy saját maga írta a számot. Gratulálok, meg is szeretem.
2011. július 22. 15:46
#234
szép hangja van,a szöveg is jó,főleg hogy saját maga írta,de a klip az nem annyira jött be,nem kellett volna annyira az arcára közelíteni a kamerával
2011. július 24. 11:36
#236
A szám gyönyörű, egyik legszebb dala Deminek. Viszont szerintem a klipp egy kicsit lapos lett, bár ha jobban belegondolok ehez a számhoz nem kell valami nagy durranás, hiszen a szám is maga gyönyörű! Örülök neked Demi
2011. július 27. 16:44
#240
|
|
LadyNory15visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 131 Csatolások: 29 Azonosító: 142061 offline
|
Jó a dalés a kliip is ♥
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:



