Starity

Búcsúzik a 30 Seconds to Mars

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 28. 16:29 #81
Amymya15
Amymya15
We ♥ John's 1.25
 
StátuszBread Section
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.26.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 32
Azonosító: 118559
Offline offline
sajnálom :/ kár értük sad.gif
2011. július 28. 17:10 #82
- törölt felhasználó -    
NEM,NEM,EZ NEM LEHET IGAZ!!!!
2011. július 28. 17:31 #83
Zsuviii
Zsuviii
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.10.24.
Hozzászólás: 1386
Csatolások: 51
Azonosító: 110782
Offline offline
sajnálom sad.gif
2011. július 28. 18:08 #84
- törölt felhasználó -    
nee! derossz.
2011. július 28. 22:06 #85
- törölt felhasználó -    
neeeee cray.gif az egyik kedvenc bandám nem tehetik ezt meg velem, velünk sad.gif ohmy.gif
2011. július 29. 14:20 #86
Meisan
Meisan
∆ spica ∆
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.22.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 88
Azonosító: 156156
Offline offline
ne sad.gif
R.I.P. 30stm sad.gif
2011. július 29. 14:44 #87
nadeeeee
nadeeeee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.11.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 145235
Offline offline
Ufff... sad.gif Nem is mondok inkább semmit :'(
2011. július 29. 19:12 #88
- törölt felhasználó -    
Na ne, ez nem lehet igaz...
2011. július 29. 21:59 #89
gossip girl vivian
gossip girl vivian
 
StátuszAz álmok egyszer csak valóra válnak. ♥ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 898
Csatolások: 45
Azonosító: 124019
Offline offline
neeeee!!!:cray: sad.gif ez nem lehet igaz!! és még egy koncerten sem voltam ez szemétség, én belehalok!!! legyen egy kis pihi de jöjjenek vissza!!!! smileeee.gif
2011. július 30. 17:10 #90
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
NEE!!! Istenem, ne... Nem tehetik ezt velem, velünk, az Echelonnal ohmy.gif sad.gif Nem igaz, hogy a rockbandák közül a másik legnagyobb kedvencem is fel akar oszolni cray.gif Hát én főbelövetem magam... Még csak most szerettem meg őket, de ezalatt a rövid idő alatt is a szívemhez nőttek. A szünetnek természetesen nem lennék ellenére, hiszen nagyon sokat dolgoztak az utóbbi években, megérdemlik a pihenőt. Akárhogyanis, már ők sem olyan fiatalok, amilyennek látszanak (öregek sem, de rájuk fér egy kis szünet). Nagyon remélem, hogy ezt a szétválást csak beijesztésnek szánják, mert nem élném túl, és gondolom nem hagynák cserben most az Echelont, hiszen eddig is már annyit törődtek velünk. Az igazi rajongók biztos, hogy nem pártolnának el tőlük a szünet alatt. Pluszban, alig van manapság olyan igazi zenekar, amit elismernek, és nekik sikerült ezt elérniük. Ők igazi zenét csinálnak, nem zenének nevezett maszlagot. Nagyon sokaknak adtak/adnak erőt a zenéjükkel. Úgyhogy fiúk, pihenjetek, de aztán várunk ám titeket vissza! wink.gif
3 felhasználónak tetszik: kriszti03, janet7, raspberry
2011. július 30. 17:20 #91
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
waa ohmy.gif ez még engem is sokkolt,pedig nem vagyok rajongó. unsure.gif
2011. július 31. 01:48 #92
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Emberek! Megmagyarázná valaki, hogy minek kell feleslegesen pánikolni? Hiába téptem a szám, amikor pár nappal ezelőtt leírtam, hogy nem kell egyből a legrosszabbra gondolni?? Mivel úgy tűnik tényleg hiába írtam le, ezért bővebben is kifejtem a véleményem. Gondolkodjatok egy kicsit, ha igazi Echelonok vagytok, akkor miért dőltök be az ilyen cikkeknek? Az pedig, hogy Jared homályosan fogalmaz? Igen, néha fogalmaz homályosan, de attól ez nem egyenes arányosság afelé, hogy feloszlanak. Szeretnek minket és valóban azt éreztetik velünk, hogy a családjuk tagjai vagyunk, na de gondolom azt mindenki tudja, hogy nem csak ez tartja őket a zeneiparban. Az ilyen cikkek megjelenését szánalmasnak tartom, mert ha a média vagy az emberek képtelenek felfogni azt, hogy egy lassan 2 éves turné után szükség van a pihenésre, akkor azt nagyon tudom sajnálni. Szóval én azon a véleményen vagyok, hogy feleslegesen pánikoltok, mert ennyire azért ismerhetnétek már a fiúkat. Most pedig várjátok türelemmel az MTV VMA-t és szurkoljatok a fiúknak, na és persze az sem felejtős, hogy augusztus 13. Sziget, Mars-koncert. wink.gif

Ui.: Akinek nem inge, az természetesen ne vegye magára. wink.gif
2011. július 31. 11:49 #93
RiaRia14
RiaRia14
Wica
 
Státusz"Az ember olyan, mint képen az arca, mert lelke és szíve nem lehet rajta."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.27.
Hozzászólás: 2117
Csatolások: 118
Azonosító: 132049
Offline offline
szerintem az teljesen érthető. h egy kicsit pihenni szeretnének. ez még nem azt jelenti. h örökre eltűnnek. nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. igazából még a banda sem tudja. h mit akar. várjatok türelemmel. smileeee.gif és egyetértek Johinna kommentjével/véleményével. smileeee.gif
2011. július 31. 13:55 #94
Magyka
Magyka
visszatérő vendég
 
StátuszVégree Nyár van emberek.! :D <3<3 AZt se tudom mien nap van...xD LOVE SUMMER <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.24.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 153777
Offline offline
sad.gif sad.gif sad.gif
2011. július 31. 20:38 #95
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Idézet (Johinna @ 2011.07.31. 01:48)
Emberek! Megmagyarázná valaki, hogy minek kell feleslegesen pánikolni? Hiába téptem a szám, amikor pár nappal ezelőtt leírtam, hogy nem kell egyből a legrosszabbra gondolni?? Mivel úgy tűnik tényleg hiába írtam le, ezért bővebben is kifejtem a véleményem. Gondolkodjatok egy kicsit, ha igazi Echelonok vagytok, akkor miért dőltök be az ilyen cikkeknek? Az pedig, hogy Jared homályosan fogalmaz? Igen, néha fogalmaz homályosan, de attól ez nem egyenes arányosság afelé, hogy feloszlanak. Szeretnek minket és valóban azt éreztetik velünk, hogy a családjuk tagjai vagyunk, na de gondolom azt mindenki tudja, hogy nem csak ez tartja őket a zeneiparban. Az ilyen cikkek megjelenését szánalmasnak tartom, mert ha a média vagy az emberek képtelenek felfogni azt, hogy egy lassan 2 éves turné után szükség van a pihenésre, akkor azt nagyon tudom sajnálni. Szóval én azon a véleményen vagyok, hogy feleslegesen pánikoltok, mert ennyire azért ismerhetnétek már a fiúkat. Most pedig várjátok türelemmel az MTV VMA-t és szurkoljatok a fiúknak, na és persze az sem felejtős, hogy augusztus 13. Sziget, Mars-koncert.  wink.gif
Ui.: Akinek nem inge, az természetesen ne vegye magára.  wink.gif

Köszönöm, nem tudnám megfogalmazni mit érzek jelen pillanatba, és aztis elárulom, hogy rendesen folynak a könnyeim. Gyakorlatilag az elmúlt hónapba egy új világnézetet kaptam a 30StM-tól, nem élném túl ha nem kapnék belőlük többet. Persze énis mindig arra gondoltam, hogy szünet kell nekik a 2 éves turné után, de ez a cikk gyakorlatilag összetört engem. Félreérdés ne essék, nem szeretném ha Jarednek továbra is úgy kellene küszködnie a szinpadon gyakorlatilag minden este, hogy beteg, Isten tudja mióta, és nem szeretném, hogy "belehaljanak" ha ezt folytatniuk kellene, Jared fogalmazott így. De nem hiszem, hogy nekik bármi hasznuk lenne abból ha nem térnének vissza XY idő múlva. A vak is látja, hogy sikerük van, hogy Ők az egyik leghiresebb, viszonylag új rockbanda. Istenem, pihenjenek amennyit akarnak! Csak ne legyen vége ennek az egésznek. Bár ahogy Jaredet ismerem ugyse tudna sokáig a helyes kis fenekén üldögélni. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: kriszti03, smiley-lemonade
2011. augusztus 01. 01:05 #96
Syn.Is.My.Sin
Syn.Is.My.Sin
új tag
 
Státuszmy name is Bond. Covalent Bond.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.11.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 0
Azonosító: 152756
Offline offline
szerintem nem kéne pánikolni emiatt. úgy értem én is nagyon szeretem a 30stm-ot, de kicsit soknak tartom, hogy (másfél hónap híján) már két éve turnén vannak. megérdemelnek egy kis pihenőt, nincs abban semmi rossz. egy barátnőm meg már amúgy is írt nekik, hogy jó lenne, ha lassan vége lenne a körútnak. Jared-nek ráadásul hangszálproblémái is vannak, nem tudom, mit várnak tőle... ordítson, mint régen? köszi, és azt hogyan? arról meg ne is beszéljünk, hogy olvastam egy 'kritikát' a VOLT-on nyújtott teljesítményükről. mondanom sem kell, eléggé lehúzta őket a kritikus, mondjuk azt nem nevezném igazi kritikának, túl sok volt benne a személyes megjegyzés...
2011. augusztus 01. 01:27 #97
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Idézet (Rekahhh @ 2011.07.31. 20:38)
Köszönöm, nem tudnám megfogalmazni mit érzek jelen pillanatba, és aztis elárulom, hogy rendesen folynak a könnyeim. Gyakorlatilag az elmúlt hónapba egy új világnézetet kaptam a 30StM-tól, nem élném túl ha nem kapnék belőlük többet. Persze énis mindig arra gondoltam, hogy szünet kell nekik a 2 éves turné után, de ez a cikk gyakorlatilag összetört engem. Félreérdés ne essék, nem szeretném ha Jarednek továbra is úgy kellene küszködnie a szinpadon gyakorlatilag minden este, hogy beteg, Isten tudja mióta, és nem szeretném, hogy "belehaljanak" ha ezt folytatniuk kellene, Jared fogalmazott így. De nem hiszem, hogy nekik bármi hasznuk lenne abból ha nem térnének vissza XY idő múlva. A vak is látja, hogy sikerük van, hogy Ők az egyik leghiresebb, viszonylag új rockbanda. Istenem, pihenjenek amennyit akarnak! Csak ne legyen vége ennek az egésznek. Bár ahogy Jaredet ismerem ugyse tudna sokáig a helyes kis fenekén üldögélni. smileeee.gif

Átérzem a fájdalmad, mert amikor először láttam a cikket nekem is folytak rendesen a könnyeim és kellett pár óra, hogy átértékeljem az egészet. De most már tisztán látok és szerintem megnyugodhatsz, hisz ezt az egészet vehetjük reklámfogásnak is, hogy így a turné vége felé jobban fogyjanak a jegyek. A fiúk nem hagynak cserben minket csak remélhetőleg egy hatalmasat pihennek. A cikkel pedig ne is törődj, a magyar sajtótól jobbat nem kapunk. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: kriszti03
2011. augusztus 01. 12:43 #98
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Idézet (kriszti03 @ 2011.07.27. 13:18)
Nem nem nem és nem ha pihenő akkor oké akkor nincs semmi baj csak az derül majd ki kik az igazi rajongók szóval mindenki számára egy teszt lesz de ha végleg feloszlanak-kétlem de ha így van-akkor fogalmam sincs hogy mi lesz vagy mit csinálok :'(:'(

Ehhez még annyit fűznék hogy az Echelonnal ezt biztos nem tennék meg hiszen az Echelon nem egy rajongó tábor nem az Echelon egy CSALÁD
Aminek van 3 vezetője vagy hívjátok ahogy akarjátok és vannak az Echelon tagjai akik nem is hagynák hogy ennek a hatalmas egész világot összekötő dolognak vége legyen
2011. augusztus 01. 16:41 #99
Emőő-Leto
Emőő-Leto
új tag
 
StátuszÉppen weboldalt szerkesztek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.29.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 144317
Offline offline
Kriszti igazad van.
Nagyon szeretnek minket.
Mondjuk azt hallottam h. Tomo és Jay összevesztek.
DE ugyis kibékülnek.
Egyszer Shan összeveszett Jay-el mert megette az utsó sütiét.
Sztem most is csak ilyesmiről van szó.
Sokszor úgy gondolnak ránk mint egy családra.
Nem teszik meg velőnk... Remélem.
2011. augusztus 05. 14:20 #100
omgszandii
omgszandii
új tag
 
Státusz₪ ø lll ·o. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.26.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 139612
Offline offline
NEM fognak feloszlani...
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok