Starity

Lezajlott az idei MTV Video Music Awards

17 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 29. 15:38 #181
- törölt felhasználó -    
ahhoz képest, hogy egyesek szerint csak egy széken ül abban a klipben, és zihálóan énekel, Adele, mindent vitt. én tudtam, hogy minimum. 3-at megnyer. A Foo Fighters-nek is örülök, bár nem számítottam rá, hogy nyerni fognak. Ez a jó része volt a véleményemnek, most jöjjön az amihez a legjobban értek: a kritizálás. biggrin.gif

Ez az egész újból egy nagy kabaré volt. A jelöltek nagy része, még énekelni sem tud élőben. Katy is hogy vihetett ennyi díjat. A fájörvörk, egy iszonyat sablomszám, és még csak a klipje sem lett jó. Az hogy Lady Gaga-áé lett a legjobb női videó azon kiakadtam,mert a Born This Way, egy olyan szintem undorító klip lett, hogy annak inkább a gusztustalan kategóriába kellett volna lennie, és hogy jusztina meg elvitte a legjobb férfi videónak járó díjat is majdnem elájultam. A hangulatot, márcsak Chrs Brown Nirvana-s előadása fokozta, ami úgy ahogy volt egy nagy f0s volt. Könyörgöm, ha táncol, táncoljon az LMFAO gagyi zenéjére, de ne egy NIRVANA számra, főleg ne a smells like teen spirit-re! Gyalázat. De az hogy Britney Spears életműdíjat kapott...ott azon a ponton voltam hogy mi jöhet még. Már csak az kellett volna hogy Selena berobbanjon a harmat hangjával és elkezdjen valamit nyögdécselni. Iszonyat. És még finom voltam. Na hát ennyit a VMA-ról. Az mostani ÖSSZES díjátadó degerenált.
7 felhasználónak tetszik: kriszti03, UnhappyMeals, Pandus, Grace Benning, Bogszics, RockAngel, Black Hearth2
2011. augusztus 29. 15:38 #182
chrisBrown14
chrisBrown14
OKC
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1451
Csatolások: 1870
Azonosító: 143010
Offline offline
Lassan közutálatnak fogod örvendeni. rohog.gif
Tehát:
Nem én találtam ki ezt az egészet, valószínűleg azért is csinálják, mert ez tetszik az embereknek. Aki tud táncolni(nemtudom hányadszorra mondom..) az használja ki. Azt hiszitek Chris az egyetlen? Mint már mondtam, -és most válaszolva amileroable/ophely88 kommentjére- ottvan pl. Usher. Akkor kérdem én, ő is mehet háttértáncosnak? smileeee.gif Aki tudja, KI Usher, és mit tett le az asztalra, azok most valószínűleg mosolyognak, hogy mekkora f***ág ez. Chris Brownnak se kell bizonyítania. Ha szereted, akkor egyetértesz. Ha nem (mert mondjuk meggyalázta Nirvanát, mert táncolt egy részletre rohog.gif ) akkor hiába beszélek én itt, biztos, hogy fogsz találni valamit, amibe bele köthetsz. smileeee.gif
LINK
Parancsoljatok, semmi autotune, semmi playback, semmi tánc. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Aalyah, janet7, Bogszics
2011. augusztus 29. 15:43 #183
kriszti03
kriszti03
Lannister
 
Státusz¯\_(ツ)_/¯
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.08.
Hozzászólás: 5879
Csatolások: 150
Azonosító: 116943
Offline offline
Öhm utolsó hozzászólásom ide:
Szerintem elég annyit mondanom hogy a Nirvana benne van a zenetörténelemben.
És ez nem túlzás mert megismertetett és megszerettetett a világgal egyzenei stílust.A Smells Like Teen Spirit pedig a legismertebb és az egyik legjobb számuk.
Ennyit akartam még mondani.
Senkinek sem válasz vagy akármi ez TÉNY.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, RockAngel
2011. augusztus 29. 15:43 #184
- törölt felhasználó -    
Nickinek nagyon örülök smileeee.gif . Bár adelével nem értek annyira egyet bár a szám nagyon de a klip nem a legnagyobb durranás . Láttam hogy szalona hát a műsorvezetésben sincs nagy tehetsége smileeee.gif.Rihanna nem kapott egy deka dijat se ?ohmy.gif Ezen ki voltam egy kicsit akadva mert szerintem only girl nagyon is megérdemelt volna egy díjat smileeee.gif.
2011. augusztus 29. 15:43 #185
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2011.08.29. 15:30)
Senki nem mondta, hogy Rihanna jobb  mellow.gif Ha ő csinálta volna, nem Chris, akkor is megírnánk, hogy mit gondolunk.


Nem is mondtam hogy igen.De a többség biztos elnézné,merthogy ez Rihanna.
De ha nektek nem kell playback akkor tessék itt van EZ vagy EZ csak hogy lássátok élőben is tud énekelni.Itt most a táncon volt a hangsúly ahogy itt is.
3 felhasználónak tetszik: janet7, chrisBrown14, Bogszics
2011. augusztus 29. 15:47 #186
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (maybe0330 @ 2011.08.29. 15:23)
ophely88 te nem vagy 100-as XD:D:D:D


Köszönjük szépen a topikhoz kapcsolódó fontos észrevételt biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, kriszti03, Bogszics, Black Hearth2
2011. augusztus 29. 15:48 #187
- törölt felhasználó -    
Idézet (Aalyah @ 2011.08.29. 15:43)
Nem is mondtam hogy igen.De a többség biztos elnézné,merthogy ez Rihanna.
De ha nektek nem kell playback akkor tessék itt van EZ vagy EZ csak hogy lássátok élőben is tud énekelni.Itt most a táncon volt a hangsúly ahogy itt is.

Bocs hogy most reagálok erre csak annyit akartam hogy oké, tud énekelni, tud táncolni is és már leírták előttem is hogy miért ne használná ki. Ez is rendben van. De NE EGY NIRVANA SZÁMRA! Tőlem táncolhat, Rihannára, Szalonna gomezre, Katy Perryre, keshára Britney-re, hogy ennek semmi értelme nem volt az is biztos. blink.gif
Továbbra sem szeretném hogy bárki is reagáljon arra amit íram.
8 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, zsófi1997, kriszti03, Pandus, Bogszics, janet7, Black Hearth2
2011. augusztus 29. 15:52 #188
maybe0330
maybe0330
visszatérő vendég
 
Státusz♫ ♫
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 153217
Offline offline
Állandóan evvel a Nirvanával jöttök nem unjátok még??!!!Na engem már nem is érdekel ez a story...
2011. augusztus 29. 15:53 #189
maybe0330
maybe0330
visszatérő vendég
 
Státusz♫ ♫
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 0
Azonosító: 153217
Offline offline
ophely88 ennek örülök smileeee.gif
2011. augusztus 29. 15:59 #190
love.taylor
love.taylor
új tag
 
Státuszén úgy szeretlek mint egy szerelmes dalt baby
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 155619
Offline offline
biggrin.gif
2011. augusztus 29. 16:06 #191
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Na ez nem igaz, szerintem a Katika, meg a Kaka már ha csak megjelennek egy eseményen kapásból kezükbe nyomna 3-4 szobrot, csessze meg már a világ, hogy állandóan ezeket kell jelölni, pedig egyik szarabb a másiknál, a buzi Fireworksre meg aztán nagyon büszke lehet. Persze Bieber is mit keres még ott, komolyan ez a mai MTV, saját magát árulta el, ahhoz képest, hogy miket játszott 20-30 éve majdnem. Na azért az FF Walkja az már más tészta ez a minimum, hogy ilyen sok díszpinty között legalább 1 díjat nyertek. Aki meg csak Nirvana-t ismeri gratula, mert kb.4-5 másik projectben is tevékenykedett/dik.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2011. augusztus 29. 16:07 #192
- törölt felhasználó -    
Nem tudom egyesek miért vannak kiakadva azon hogy Britney életműdíjat kapott, az egy megérdemelt díj Britney lenyűgöző és csodálatos munkásságáért.
Szerintem azért írjátok hogy kabaré az egész mert nem a kedvencetek kapta a díjat, de hát van ilyen és elkell fogadni.
Britney megérdemelte!!! Gratula Gratula GRATULA NEKI!!
2011. augusztus 29. 16:16 #193
- törölt felhasználó -    
Idézet (chrisBrown14)

Lassan közutálatnak fogod örvendeni.
Tehát:
Nem én találtam ki ezt az egészet, valószínűleg azért is csinálják, mert ez tetszik az embereknek. Aki tud táncolni(nemtudom hányadszorra mondom..) az használja ki. Azt hiszitek Chris az egyetlen? Mint már mondtam, -és most válaszolva amileroable/ophely88 kommentjére- ottvan pl. Usher. Akkor kérdem én, ő is mehet háttértáncosnak? Aki tudja, KI Usher, és mit tett le az asztalra, azok most valószínűleg mosolyognak, hogy mekkora f***ág ez. Chris Brownnak se kell bizonyítania. Ha szereted, akkor egyetértesz. Ha nem (mert mondjuk meggyalázta Nirvanát, mert táncolt egy részletre ) akkor hiába beszélek én itt, biztos, hogy fogsz találni valamit, amibe bele köthetsz. 
LINK
Parancsoljatok, semmi autotune, semmi playback, semmi tánc.


Aki táncolni tud, az táncoljon, aki pedig énekelni tud, az énekeljen. A kettő egyszerűen nem fér meg egymás mellett egy produkcióban, értsd meg. Igen, Chris-nek jó hangja van, de ne csodálkozz, hogy leszólják, ha egyszerűen végiglihegi az egész számot. Egyszerűen ne táncoljon amikor énekel, ilyen egyszerű. Vagy táncoljon, miután végigénekelte a számot. De ez nem csak rá vonatkozik, hanem Usherre, meg Jason Derulo-ra is, meg Isten tudja még hány énekesre, akik folyton pattognak a színpadon.
Biztos vagyok benne, hogy nem ő az egyetlen sztár, aki tud és szeret táncolni, de mások (khm, a profibbak) valószínűleg pontosan azért nem teszik meg, hogy tudjanak énekelni.
Meg eleve nem értem, mit táncolgat Nirvana számra. Táncolgasson Ke$hára, Britney-re meg ilyenekre, ne Nirvanára.pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals, ophely88, kriszti03, LULUPeas, Pandus
2011. augusztus 29. 16:19 #194
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Ráadásul milyen kategóriák ezek egy videó 4 kategóriát vitt, le van ez előre zsírozva csak azok nyerhetnek akik a mainstreamben vannak. művészi elrendezés, rendezés ez simán egy kategória kéne legyen ez az Adele egyslágeres előadó semmi több. Röhejes és szégyen, hogy egy MTV idáig alacsonyodik le, hogy 5-6 előadó között osztana szét egy csomó szobrot. Tiszta magyar Comet effektus, ott is évről-évre ez a pár retek előadó van jelölve, mintha csak ezek léteznének.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, kriszti03, thunderbird
2011. augusztus 29. 16:23 #195
- törölt felhasználó -    
Az utolsó kategóriában a Rise Againstnek kellett volna nyernie. A Make It Stop nagyon jó szám, a rakás trágya Born This Way nem is hasonlítható hozzá. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, Bogszics
2011. augusztus 29. 16:27 #196
- törölt felhasználó -    
Idézet (beyaaldama)

Nem tudom egyesek miért vannak kiakadva azon hogy Britney életműdíjat kapott, az egy megérdemelt díj Britney lenyűgöző és csodálatos munkásságáért.
Szerintem azért írjátok hogy kabaré az egész mert nem a kedvencetek kapta a díjat, de hát van ilyen és elkell fogadni.
Britney megérdemelte!!! Gratula Gratula GRATULA NEKI!!

Nem azért gond, mert nem a mi kedvencünk nyerte meg (nekem pl. egy kedvencem sem volt jelölve semmilyen díjra, ráadásul ez nem is jelöléses díj volt, hanem olyan, ami kifejezetten az ő számára készült), hanem hogy Britey mennyi? 38 éves? Olyan kapjon már esetleg életműdíjat, aki megért legalább 70 évet. Persze, Britney baromi sokat letett az asztalra, és figyelemre méltó, ahogyan összeszedte magát meg minden, de egy életmű díjat azért még korántsem érdemelt volna meg.
8 felhasználónak tetszik: ophely88, kriszti03, LULUPeas, UnhappyMeals, Pandus, janet7, thunderbird, Bogszics
2011. augusztus 29. 16:29 #197
- törölt felhasználó -    
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.08.29. 16:27)
Nem azért gond, mert nem a mi kedvencünk nyerte meg (nekem pl. egy kedvencem sem volt jelölve semmilyen díjra, ráadásul ez nem is jelöléses díj volt, hanem olyan, ami kifejezetten az ő számára készült), hanem hogy Britey mennyi? 38 éves? Olyan kapjon már esetleg életműdíjat, aki megért legalább 70 évet. Persze, Britney baromi sokat letett az asztalra, és figyelemre méltó, ahogyan összeszedte magát meg minden, de egy életmű díjat azért még korántsem érdemelt volna meg.

38? _nevet.gif 28! Szerintem is sokat letett az asztalra ahhoz képest hogy élőben nem tud énekelni, és ha igen az meg hamis...na de mindegy.. Egyébként egyetértek. Teljesen. Színvonal a béka segge alatt.
9 felhasználónak tetszik: kriszti03, UnhappyMeals, ophely88, num1Kolosszus, Pandus, janet7, thunderbird, Bogszics, Black Hearth2
2011. augusztus 29. 16:32 #198
- törölt felhasználó -    
Idézet (LULUPeas @ 2011.08.29. 16:29)
38? _nevet.gif 28! Szerintem is sokat letett az asztalra ahhoz képest hogy élőben nem tud énekelni, és ha igen az meg hamis...na de mindegy..  Egyébként egyetértek. Teljesen. Színvonal a béka segge alatt.


Pardon, egy számmal sikerült félreütnöm. rohog.gif
Egyébként igen, neki is egész életében a segge alá toltak mindent, egy olyan dala sincs szerintem, amit ő maga írt volna, de legalább azt elmondhatja, hogy több, mint 10 éve benne van a zeneiparban.
8 felhasználónak tetszik: ophely88, kriszti03, LULUPeas, Pandus, janet7, thunderbird, Bogszics, Black Hearth2
2011. augusztus 29. 16:34 #199
- törölt felhasználó -    
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.08.29. 16:32)
Pardon, egy számmal sikerült félreütnöm. rohog.gif
Egyébként igen, neki is egész életében a segge alá toltak mindent, egy olyan dala sincs szerintem, amit ő maga írt volna, de legalább azt elmondhatja, hogy több, mint 10 éve benne van a zeneiparban.

10 év, az semmi. pardon.gif Akármennyire is nagy kedvencem én még Christinának, sem adtam volna életműdíjat. De "várom" már, amikor Rihanna kap életműdíjat. Talán jövőre. biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: ophely88, num1Kolosszus, Pandus, kriszti03, janet7, thunderbird, Bogszics, Black Hearth2
2011. augusztus 29. 16:35 #200
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (beyaaldama @ 2011.08.29. 16:07)
Nem tudom egyesek miért vannak kiakadva azon hogy Britney életműdíjat kapott


Miért, ki az a Britney? pardon.gif
9 felhasználónak tetszik: LULUPeas, ophely88, num1Kolosszus, Pandus, kriszti03, janet7, a7xforever, Bogszics, Black Hearth2
17 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!