Starity

Legyen szexi a hajad ősszel is!

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 11. 11:35 #21
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem úgy kell hordanod a hajad, ahogy a divat megköveteli, hanem ahogy jól érzed magad. Biztos nem károsítanám csak azért, mert ez a divat. Nekem alapból nagyon egyenes a hajam, és amikor berobbant a vasalás a köztudatba, mindenki odajött hozzám, megkérdezni, mit használok, milyen márkájú hajvasalót, amitől ilyen egyenes. Néztek is, amikor megtudták, hogy nem vasalom.
A fodrászom is nagyon vasalásellenes, és teljesen igaza van. Elég volt néhányszor kivasalni a hajam ahhoz, hogy töredezni kezdjen, szóval most szívok, mert nem nő sehová, három éve ugyanolyan, ami nő a hajtövektől, az letörik a végéből. Ennyit a divatról meg az aktuális mániákról, köszönömszépennemkérektöbbet.
A göndör hajat amúgy utálom, engem valamiért riaszt, a loknis és egyenes számomra megfelelő.
Egyébként gratula a cikkírónak, tetszik a megfogalmazása. smileeee.gif
2011. szeptember 11. 11:36 #22
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Nekem hullámos hajam van,de szeretem kiegyenesíteni,mert szerintem az jobban áll.
Persze szeretem én így is,ha már egyszer ilyen...Csak néha sok a gond vele.
2011. szeptember 11. 11:40 #23
Kramisha
Kramisha
parawhore
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 1143
Csatolások: 44
Azonosító: 151132
Offline offline
Szuper a cikk, pont mostanában kezdtem el gondolkodni, hogy gyakrabban fogom göndöríteni a hajamat, most meg még divat is. Király biggrin.gif Hosszú, vastagszálú hajam van, de nem kifejezetten göndör, inkább csak természetes, picit hullámos. Sőőt, ha hajszárítóval szárítom, inkább egyenes. Hajvégápolót, és balzsamot is használok. 2 hetente UV-védős rózsaolajos pakolást, de most, hogy vége a nyárnak, lehet, hogy áttérek a természetes anyagokra. Pl: 2 tojássárgáját keverj össze 4 ek. mézzel, és nedves hajra masszírozd be,hagyd rajta fél óráig (alufóliába csavard tincsenként és olyan törülközőt használj, amit nem sajnálsz, ezzel csavard turbánba a hajad), majd almaecettel ( kb. 1 ek. 3 dl vízzel egy pohárba) öblísd le, hogy extra fényes legyen. Hogy alaposabban kimosd a tojásos cuccot, vízzel is öblítsd ki, majd mosd meg a hajad a szokásos termékekkel, sampon stb... Ezt kb. 2 hetente érdemes szerintem feltenni.
2011. szeptember 11. 11:43 #24
Kramisha
Kramisha
parawhore
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 1143
Csatolások: 44
Azonosító: 151132
Offline offline
Azért nem kell túlzásba vinni a hajgöndörítést, vasalást, mert káros ugyebár... Én fél éve nem vasalom, előtte is csak 4-5 hónapig.
2011. szeptember 11. 11:44 #25
- törölt felhasználó -    
Nem mindegy milyen,az a lényeg,hogy ápolt legyen. blink.gif
2011. szeptember 11. 11:47 #26
Bius40
Bius40
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 387
Csatolások: 0
Azonosító: 154430
Offline offline
Nagyon jó cikk lett!
Nekem hullámos hajam van de ritkán vasalom, egyébként a göndör hajat nem igazán szeretem. smileeee.gif
2011. szeptember 11. 11:53 #27
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4622
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Szerintem mind1. :| csak azért ápolt legyen..biggrin.gif
2011. szeptember 11. 11:56 #28
- törölt felhasználó -    
Nekem csak az ápoltság számít. A divatot meg úgysem követem...
2011. szeptember 11. 11:57 #29
- törölt felhasználó -    
hu nekem nincs szükségem ennyi macerára mert vizesen is szárazon is fésultenis természetes gondor a hajam valami hajegyenesitő modszerkéne smileeee.gif
2011. szeptember 11. 12:02 #30
- törölt felhasználó -    
az én hajam elég furcsa,de mindenki azt mondja,hogy gyönyörű stb. Hátul szinte göndör,de elöl pedig egyenes biggrin.gif Kicsit fura,de én így is szeretem
2011. szeptember 11. 12:02 #31
- törölt felhasználó -    
Nekem egyenes hajam van, de mostanság többször szeretném majd göndöríteni... Am szerintem szép a természetes göndör haj, de sokaktól azt hallom, hogy ők nem szeretik a göndört... A haj kifésülése is nagy szerepet játszik ebben... Nem értem, nekem nagyon tetszik a "göndörség"..biggrin.gif
2011. szeptember 11. 12:13 #32
Spongya
Spongya
hodor
 
Státuszha tested fázik, lelkem rád adom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 2273
Csatolások: 214
Azonosító: 141897
Offline offline
az én hajam a göndör és az egyenes között van. Nekem vállig érő hajam van, amit általában egyenesítek, elég furán is néznék ki göndören. de jó cikk. smileeee.gif
2011. szeptember 11. 12:16 #33
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Egész életemben egyeneshaj párti voltam, ezért folyamatosan vasaltam a hajamat, mivel nekem göndör. Aztán rájöttem miután egyszer egy barátnőm kedvéért nem vasaltam ki, hogy sokkal természetesebb ha meghagyom göndören, meg aztán a végén már mindenki azzal fenyegetőzött, hogy eltöri a hajvasalóm, ha még egyszer hozzáérek. biggrin.gif Úgyhogy ilyenkor örülök, hogy mint sokan másoknak nem kell bajlódnom a hajsütővassal, meg a hajcsavarókkal, egyszerűen megmosom a hajam, és ennyi, göndör lesz. pardon.gif
Egyébként meg szerintem teljesen mindegy, hogy mi a divat, mert lehet, hogy most bejön a göndör haj a divatba, de lehet, hogy valakinek nem áll jól. Mindenkinek az arcformájától függ, hogy mi áll neki jól, és szerintem csak azért, mert "ez a divat" nem kell ráerőltetnie az embernek saját magára azt ami nem áll jól.
2011. szeptember 11. 12:26 #34
Dorina6
Dorina6
 
StátuszBárki bármit tehet én szeretni fogom Justin <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 757
Csatolások: 16
Azonosító: 126336
Offline offline
az én hajam is göndör úgyhogy nagyon örülök ennek a cikknek .Hát eléh oszú csak hátmivel göndör nem látszik ,hogy mennyire hosszú iagázából. Én régebben igazábol utáltam ,hogy ilyen a hajam de mostanára már egész megkedveltem és elfoggatdam ,hogy ilyen most már örülök is ,hogy ilyen . Sokkan mondták ,hogy szeretnem kéne ahajam hiszen ők mindig ilyenre törekednek . Mostanába már mindenki a lokniimal játszik.
2011. szeptember 11. 12:27 #35
- törölt felhasználó -    
Én mindig egyenesen hordom.
2011. szeptember 11. 12:28 #36
- törölt felhasználó -    
Na de jó.Sík egyenes hajam van.De most végre elővehetem a hajcsavarót.
2011. szeptember 11. 12:29 #37
Trxaa
Trxaa
visszatérő vendég
 
StátuszBoldognak lenni felemelő érzés, de ez a te segítséged nélkül nekem nem megy..:\
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 0
Azonosító: 154419
Offline offline
Én nekem alap göndör hajam van,de úgy utálom,hogy azt megfogalmazni nem tudom,mivel nekem nem is áll jól. Kivasaltan sokkal jobban szeretem és úgy érzem magam jobban. De a cikk attól még tetszik wink.gif
2011. szeptember 11. 12:29 #38
- törölt felhasználó -    
Nos nekem szög egyenes hajam van amit nek igazán kedvelek.1 éve vasalom a hajamat,hogy tartós legyen az egyenes hajam,mivel nem igazán kedveleltem a göndör hajat,oké valakinek jól áll,de nem én vagyok az.Mostanra viszont le kellett állnom a vasalással,mert mióta vasalom azóta a víztől vagyis,hogy ha esik az eső vagyok párás levegőn vagyok begöndörödik a hajam.em tudom mit csináljak vele,mert hiába fésülőm ki akkor is nem göndör lesz hanem hullámos és az nekem nem igazán tetszik,ha már egyenes akkor legyen egyenes,ha már göndör akkor legyen göndör,és ne hullámos.
2011. szeptember 11. 12:30 #39
Kicsilány16
Kicsilány16
♡イαяα♡
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.06.
Hozzászólás: 1826
Csatolások: 421
Azonosító: 146753
Offline offline
Nekem a hajam kettő között, de nem kell vasalnom, ha megvárom míg megszárad akkor hullámos, de ha beszárítom akkor olyan mintha vasaltam volna. de amm jó cikk:)
2011. szeptember 11. 12:35 #40
- törölt felhasználó -    
Nekem hullámos hajam van. Bár van otthon hajvasalóm nem nagyon szoktam használni.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!