Starity

Négy és fél évet kapott Damu Roland

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 21. 22:36 #61
sk8ergirl
sk8ergirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.18.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 169538
Offline offline
nem tudom, sztem jofej s az eroszak sztem nem igaz......piasan haza ertek s szeretkeztek....s a csaj maskepp fogta fel reggel......
2012. március 22. 00:53 #62
foolishdoll
foolishdoll
 
StátuszCelebvadászat,ready to go!! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 694
Csatolások: 0
Azonosító: 128436
Offline offline
Hála Istennek! Meg is érdemli a köcsög! Jó nagy kamugép amúgy! nem ez a barátnője volt az első aki feljelentette testi erőszak miatt!Látszik a fején amúgy,hogy milyen ember!
2012. március 22. 13:12 #63
Flower21
Flower21
♥ Books&Movies ♥
 
Státusz♥ Sunshine ♥ Books ♥ Loki ♥ BTS ♥ Sherlock ♥ Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 0
Azonosító: 151172
Offline offline
szerintem sem fog kiderülni, hogy kinek van igaza, a nőnek és a pasinak sem lehet hinni
2012. március 22. 14:41 #64
B vivi
B vivi
 
StátuszI LOVE K-POP!!! Annyeong n_n
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.02.
Hozzászólás: 825
Csatolások: 2
Azonosító: 168403
Offline offline
szerintem sem fog kiderülni, hogy kinek van igaza, a nőnek és a pasinak sem lehet hinni
2012. március 22. 19:08 #65
- törölt felhasználó -    
nemrég azt írtam, hogy megérdemli...de ez nem igaz!!!!!! nem fog kiderülni, hogy kinek van igaza...és nincsen semmire se bizonyíték!!!!! szóval...
2012. március 22. 20:40 #66
Ade.
Ade.
 
Státuszyou're tangled in the great escape-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.23.
Hozzászólás: 660
Csatolások: 1081
Azonosító: 159060
Offline offline
megérdemli,de ez a négy és fél év kicsit kevésnek tűnik...
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. március 22. 21:17 #67
- törölt felhasználó -    
Amennyiben igazak a vádak, akkor bőven megérdemli. Odabent meg nem kizárt, hogy hamarosan a saját bőrén is megtapasztalja a nemi erőszak fogalmát...
2012. március 22. 21:39 #68
Angyal99
Angyal99
új tag
 
Státusz“Do what u like and luv What u do“
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 170985
Offline offline
A nemi erőszakot nem igazán hiszem el, de a verést azt igen!
2012. március 22. 21:55 #69
- törölt felhasználó -    
Hogy őszinte legyek, én is úgy nyomon követgettem a dolgokat, de mindezek ellenére is azt mondom, hogy szerencsétlennek a nyakába varrták és nem csinált semmit sem azzal a nővel. Az illetett hölgyike valóban túl játszotta magát, ami miatt egyszerűen hiteltelennek tűnik ez az egész. Sajnáltam anno szerencsétlent, még hozzá nagyon, mert ezzel egy életre megbélyegezték az életét. Nem azt mondom, hogy ártatlan, mert elképzelhetőnek tartom, hogy elröppent egy-két pofon néha napján. No, de az erőszak? Wow! Rámondom valakire, hogy megerőszakolt és mindenféle vizsgálat nélkül, bizonyíték hiányában hűvösre kerül az illető? Igaz, az igazságot sosem fogjuk megtudni, de, aki egy picit is elkezd gondolkodni, az rájön, hogyha az embert megerőszakolják, akkor azt nem mosolyogva meséli el a rendőröknek. blink.gif Stohl bucika meg nagyon is jogosan van felhozva, mert talán itt tűnik ki az embereknek az, hogy Damu miért, Stohl miért nem. Kell ecsetelnem? Sothl akár fegyveresen is bankot rabolhatna, akkor sem kapna 12 hónapnál több letöltendőt. De persze az nem baj, hogy enyhén illuminált állapotban, rosszabb esetben belőve ül be az autójába! Lehet, hogy legközelebb amiatt nem egy, hanem több ember halhat meg, akik között lehetnek gyerekek is! Ez a különbség, a kettő között! Ha tudnátok, hány és hány férfi üt meg nőt! Nekem még nem volt szerencsém ilyen hímneműhöz, de a környezetemben, ahogy hallom rengeteg férfi üt meg nőt. Damuval pedig csak példát akartak statuálni, mondván, ülhet a feje tetejére, sőt a vízen is járhat, de akkor is ülni fog.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Black Hearth2
2012. március 23. 07:13 #70
loveliz
loveliz
arnyvadasz
 
Státuszorokke, es tovabb...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.02.
Hozzászólás: 2146
Csatolások: 2
Azonosító: 157207
Offline offline
hát én nem tudom mi történt, mert nem voltam ott...szóval én nemis fogom mondani hogy megérdemelte... sad.gif
2012. március 23. 17:19 #71
- törölt felhasználó -    
Idézet (ariellavettel @ 2012.03.20. 17:51)
Egyetértek az előttem szólókkal! Nem értem túlzottan a magyar igazságszolgáltatást. Stohl András kap 5 hónapot, aki bizonyítottan ittas, s drogos állapotban karambolozott, ráadásul már harmadjára... Damu Roland meg úgy kap több év letöltendő börtön büntetést, hogy közel sem biztos az amit a kedves barátnője állított. Vagyis, bebizonyítani nem tudták, hogy az igaz amit mondott. Szerintem pofára ment. A bírónak nem volt szimpatikus Damu.


Nem is az a helyzet.. valójában az a nőszemély( a bíró) a csaj közeli rokona volt.. nah ez a pofátlanásg...már megbocsájtsatok... de milyen ez az igazságszolgáltatás MO.-n??? dry.gif mad.gif blink.gif
A másik meg az, hogy ez nem is derűlt volna ki, hogyha valaki fel nem hívta volna a rendőröket és meg nem mondta, hogy mi a bírónéval a helyzet.. dry.gif azóta már felmondott.. (ez volt az utolsó ügye annak a nőszemélynek... de valahogy ezen nem tudok csodálkozni..)
A másik meg az, hogy nincs is semmilyen nyom testi bántalmazása vagy bármi ilyesmire... mellow.gif ...pedig mindig kéne lennie nem igaz(?), hogyha bántalmaznak.. unsure.gif legalább is én úgy tudom, hogyha bántalmaznak annak mindig kell lennie valamilyen nyomnak.. unsure.gif
De mindegy... amilyen a magyar igazságszolgáltatás nem is igazán tudok meglepődni ezen a döntésen... mad.gif szánalmas... dry.gif (bezzeg Stohl és még sokan mások ennyit sem kaptak.. dry.gif pedig ők ennél sokkalta nagyobb bűnt követett el... és még náluk be is tudták bizonyítani.. 110.gif most komolyan milyen dolog ez(?) blink.gif ..)

(én legalább is ezt így hallottam... unsure.gif ..bocs, hogyha valamit roszul írtam le és nem így van... unsure.gif )
2012. március 24. 13:27 #72
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Megérdemelte. Agresszív ez a pasas, a kutyámat sem bíznám rá...
Az viszont az igazságszolgáltatás hibája, hogy olyanért is elítélhetnek valakit, ami nincs bizonyítva. Simán kinézem Damuból a nemi erőszakot egyébként, de ettől még nem biztos, hogy az is a számlájára írható. Ebben nem tudok igazat adni senkinek.
Nyilván egy nő, ha tényleg megerőszakolják, akkor jogosan várja el a büntetést, akkor is, ha nem bizonyítható. Az sem lenne jó, ha a bűnös pasasokat felmentenék csak azért, mert nem lehet bizonyítani.
Damu számláján már jópár dolog található, nyilván +/- 1 gondolták, nem oszt, nem szoroz... Az eddigi bűneiért simán jár neki a 4,5 esztendő úgy is, ha a nemi erőszakot nem vesszük bele. Amúgy meg nyilván előbb fog szabadulni... Úgyhogy ebből még lehet is levonni.
A Stohl-féle párhuzam. Hát igen... Szerintem is kaphatott volna valamivel erősebb büntetést Buci..
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. március 26. 16:51 #73
Little Dreamer
Little Dreamer
visszatérő vendég
 
StátuszSassy little minx (:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 0
Azonosító: 158799
Offline offline
Már nem azért, de egy gyilkos szokott ennyit kapni Magyarországon.
Szerintem 4 és fél évig ne üljön börtönbe az adófizetők pénzén. Lenne hely másütt annak a pénznek. Fizessen kártérítést a nőnek és küldjék el egy terápiára, ahol megtanulja kezelni az agresszivitását meg az alkoholproblémáit. Attól, hogy négy évig elél börtönkoszton nem lesz jobb ember. A társadalomra meg különösebben nem veszélyes, emiatt felesleges elzárni.
2012. március 27. 21:44 #74
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Komolyan nem értem én a magyar igazságszolgáltatást. Én is leültetném legalább 2 évre, de nem majd' 5 évet adnék neki. Stohl büntetése bezzeg a közelébe sem ért ennek, miközben ő maradandó károsodást is okozott...
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok