Starity

Burgess Benji távozott a Megasztárból

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 05. 12:58 #41
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy kiesett! 0% hanggal, hogy lehetett eddig eljuttatni??? ohmy.gif
2012. május 05. 13:03 #42
- törölt felhasználó -    
Ideje volt már, egyébként bírom Benjit smileeee.gif
2012. május 05. 13:06 #43
Niaa
Niaa
új tag
 
Státusz- sálálálá -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.01.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 172425
Offline offline
Tegnap néztem - kivtelesen-,és nekem nem tetszett.
2012. május 05. 13:12 #44
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (missyanikó7 @ 2012.05.05. 11:28)
Szerintem a Giginek vagy Attilának kelett volna kiesnie nem pedig Benjinek sad.gif


HE? nevet2.gif

Rég született ilyen igazságos döntés ebben a szériában. Lehet csak az kellett, hogy ne izguljak annyira laugh.gif
Már a második vagy az első adásban ki kellett volna esnie, és bár az tény, hogy az utóbbi két adásban sokat fejlődött, de még mindig mindenkinél gyengébb volt, és olyan tehetségek estek ki miatta, mint Timi vagy Bozont. Szerintem nyilvánvaló, hogy nem épp az énekesi kvalitásai miatt jutott el eddig. Kétségtelenül szimpatikus és vicces srác (még mindig nem annyira, mint Bozont, akinek emellé még tehetsége is van), de nem ide való. A mostani duettje pocsék volt, mondjuk alapból szétmegy a fejem ettől a daltól már, de szokás szerint bénán énekelt, Hien meg görcsösen próbálta utánozni Aguilerát, szóval annak ellenére, hogy Benji mellett nem túl nehéz kitűnni, nem tetszett ő sem. Bírtam, hogy a zsűri azzal akarta megvédeni, hogy EZ MEKKORA NEHÉZ DAAL omg.gif A szólója magához képest oké volt, a többiekhez képest harmatgyenge, mint mindig. De még az ilyen magasan kvalifikált kommentek sem tudtak valahogy meggyőzni: "szerintem nem a Benjinek volna hanem az Attilának mert ő bűn ronda!!" crazy.gif

Andiék duettje jó volt, de számomra unalmas. Másokkal ellentétben sokkal jobban tetszett a szólója, szerintem az eddigi egyik legjobb dala volt. Furcsa volt egy embertől hallani azt a dalt, de nem éreztem azt, hogy "HOGY MERED?", ami pedig ennél a dalnál nem lenne meglepő. De mégis megoldotta. Az az elvakult Gigi rajongó, aki ez után a dal után azt mondja, hogy Andinak egysíkú a hangja, az elmebeteg, vagy csak teljesen süket. Csak hallgattam, nem figyeltem a tv-re, de ennél a dalnál néha felkaptam a fejem, hogy most akkor mégsem egyedül énekel? Ugyanis annyira színes volt a hangja ebben, mint még eddig egyszer sem. El sem hittem, hogy ugyanaz az ember énekli végig. Amit Mester (vagy Bereczki?) mondott, hogy neki hiányzott Ray Charles meg Stevie Wonder? Ööö...HE? Még férfiak sem tudnak úgy énekelni, mint az a két zseni, hogy várja el egy kezdő énekes NŐTŐL ez az idióta? Ez most komoly? Ez kiütött.

Attilláék duettje volt szerintem a legjobb, pedig alapból nagyon rühellem a dalt, de így most nagyon tetszett. És Attila jobb volt, mint Csipa, legalábbis szerintem. Mikor először énekelt magyart, féltem tőle, de mostmár tök természetes, jól áll neki. Azon röhögtem, hogy Mariann pont most mondta az artikulálást, miközben Attila eddig most nyitotta ki leginkább (ha nem is amennyire kéne) a száját. A szólója pedig a tegnapi adás legjobbja, és az ő egyik legjobb előadása volt. Libabőrös lettem, pedig egy időben nem gondoltam, hogy az ennyire lágy dalok is jól tudnak állni neki, de mégis. Lenyűgöző volt.

Gigiék duettje nekem kifejezetten unalmasra és nyálasra sikeredett, másokkal ellentétben egyáltalán nem vágtam hanyatt magam tőle. Utálom az ilyen tipikusan agyonsztároltnak készült produkciókat, a dalválasztás, a sztárvendég, az egész koncepció, ráadásul az, hogy az alapból túlhypeolt Gigi éneklni...mintha kötelezően le akarnák nyomni a torkunkon, vagy pisztolyt szorítani a fejünkhoz, hogy IGENIS SZERESD, IMÁDD, EZ VOLT A LEGJOBB! Nekem ezt nem veszi be a gyomrom, giccshalmaz. A szólója viszont neki is tetszett, nem sok mindenkit tudok elképzelni, akinek ilyen jól állna az a dal. Bár még mindig közel sem volt a múltkori szólójához, a duettjükhöz Andival meg pláne, de jól megoldotta. Viszont az, hogy az emberek egyenesen máglyán égetnék el a zsűrit, amiért nem minden egyes alkalommal dícsérik agyon Gigit, az egyenesen felháborító és undorító is. smileeee.gif

Balázs duettje kritikán alulian béna és nevetséges, ráadásul megjátszós volt, leginkább Majkának köszönhetően. Ahogy előadta Balázsnak, hogy "ha fekete zenét énekelsz, akkor..." azon egyenesen röhögnöm kellett, tényleg ennyire fontosnak érzi, hogy mindenkinek bebizonyítsa, hogy mennyit ért ehez? Hát ez röhej. Amit meg az előadásuk után lenyomott félig mentegetőzés, félig okoskodásképpen, az volt mindennek a teteje. Nevetséges. Azért mikor benyögte a Hilary Clinton "poént" és Klaudia visszavágott neki, azért már bőven megérte megnézni őket. _nevet.gif Viszont Balázs szólója az eddigi talán legjobb előadása volt számomra (oké, az első élő adás után), nekem bejött. De még mindig szürkének és unalmasnak tartom a srácot, nulla személyiséggel. Hangja mindenesetre van.
6 felhasználónak tetszik: Christinna, Bogszics, Soulchild, fashionbébíí, selena_taylor_fan, purpledivaa
2012. május 05. 13:20 #45
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117951
Azonosító: 67956
Offline offline
Még csak most esett ki? A 2. élő adás óta nem nézem, de ezen a címen megakadt a szemem. Azt hittem ő már rég kiesett... Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig képesek benntartani.
2012. május 05. 13:23 #46
- törölt felhasználó -    
Sztem ez így volt jó..Véleményem szerint elég gyenge volt.. de az tuti h nagy arc.. de ide tehetség kell...
2012. május 05. 13:23 #47
- törölt felhasználó -    
Hát Benji megérdemelte kis h*lye!!!!
smileeee.gif
2012. május 05. 13:31 #48
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Ne.... ő volt az egyik kedvencem Gigi mellett sad.gif
Szegény sad.gif(((((((
2012. május 05. 13:36 #49
ariellavettel
ariellavettel
 
Státusz✌♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 866
Csatolások: 1917
Azonosító: 135935
Offline offline
Ideje volt már, hogy kiessen...
2012. május 05. 13:36 #50
nikcsike12
nikcsike12
új tag
 
StátuszOne Direction <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.13.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 163797
Offline offline
Szegény Benji kár hogy kiesett de azért jó eredményt értel nagyon nehéz pejutni a legjobb 5-be remélem attol még hogy kiesett fojtatja a zenélést mert nagyon tehetséges smileeee.gif
2012. május 05. 13:38 #51
- törölt felhasználó -    
Kár, hogy kiesett cray.gif
2012. május 05. 13:39 #52
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
Kár olyan jól én énekelt Hiennel...<3
2012. május 05. 13:39 #53
MadamA
MadamA
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.07.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 134451
Offline offline
NEEEMÁÁÁR!!! szegény sad.gif remélem, nem tűnik el...
2012. május 05. 13:40 #54
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
Am Szakos Andival énekelt az iskolám kórusának egy része...=)
2012. május 05. 13:47 #55
Zsu14
Zsu14
 
StátuszCod sziv,Cod lelek,Cod rajongo leszek mig elek <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 1095
Csatolások: 1370
Azonosító: 151326
Offline offline
Ou de kaaaarr,nagyon sajnalom sad.gif sad.gif o volt a kedvencem.Remelem,hogy nem tunik el mint sokan masok,es hogy tovabb folytatja az eneklest sad.gif
2012. május 05. 13:55 #56
- törölt felhasználó -    
Nekem amúgy sem volt jó a tegnapi produkciója... Viszont a GiGié az nagyon tetszett heart.gif nem sajnálom hogy Benji esett ki és nem is lepődtem meg rajta, mert már ideje volt hogy kiesenn.
2012. május 05. 13:58 #57
kato98
kato98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.28.
Hozzászólás: 149
Csatolások: 0
Azonosító: 148199
Offline offline
én nem nézem de ha kellett volna választanom h ki nyerje meg ő lett volna,szóval sajnálom h ki esett !!
2012. május 05. 13:59 #58
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!
 
StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 1187
Csatolások: 0
Azonosító: 172971
Offline offline
A tegnapi produkciója amúgy se tetszett!
Hajráá Atii!smileeee.gif<333
2012. május 05. 14:04 #59
- törölt felhasználó -    
Azért én utáltam, de azért sok szerencsét az életben
2012. május 05. 15:01 #60
MachineMagic
MachineMagic
painkiller.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.22.
Hozzászólás: 1126
Csatolások: 6
Azonosító: 133664
Offline offline
Örülök neki, hogy távozott.. amúgy én írtam előbb erről egy cikket, 0: 07 perckor.. nem igaz, hogy sosem tetszenek nekik az én cikkeim! :@
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!