Starity

Roman Lob

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 03. 20:36 #1
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Roman a 2012 -es Euróvízió német versenyzője. Nekem nagyon megtetszett a dal, na meg Roman is. blush.gif

Ide jöhet minden Róla. biggrin.gif

(és itt a dal is!)

1 felhasználónak tetszik: NikiBlack
2012. június 07. 20:19 #2
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Dalszöveg:

Standing Still
Guess we knew this was coming on
‘Cause you’re already gone in my head
You can tell me that I’m wrong
That you’re staying with me instead
When winter’s come along
And summer’s dead and gone
Is there anything left here to say?
I can put my arms around the emptiness I found
And find a way to make you stay
Chorus 1
But I’m standing still
I’m standing still
As you leave me now
I’m standing still
I’m standing still
As you’re walking out
Yeah, I’m just standing still
Now before I felt so strong
And pieces of me break so easy
What I thought would be the end
Is just the feeling that you freed me
Pre-Chorus 2
Girl, this ain’t giving up
It’s knowing where to stop
Knowing when a thing is over
I know my life is blind
See for the first time
This ain’t gonna bring us closer
Chorus 2
'Cause I’m standing still
I’m standing still
As you leave me now
Yeah, I’m standing still
I’m standing still
As you’re walking out
Bridge
I’m standing still
And I’m just standing still
As you leave me now
And I’m just standing still
When winter’s come along
And summer’s dead and gone
Is there anything left here to say?
I can put my arms around
The emptiness I found
And find a way to make you stay
Chorus 3 + Outro
I’m standing still
I’m standing still
As you leave me now
Yeah, I’m standing still
I’m standing still
As you’re walking out
I’m just standing still
I’m standing still
Yeah, I’m just standing still
Just standing still
1 felhasználónak tetszik: NikiBlack
2012. június 08. 17:09 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.06.03. 20:36)

Ide jöhet minden Róla. biggrin.gif 

Egy kis helyesbítés: nem minden, képek a képes részlegbe menjenek wink.gif

Egyébként próbáltam letölteni az albumát, de nem találtam sehol blink.gif Pedig érdekelne, a Standing Still nem volt rossz, kíváncsi lennék a többi dalára is.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 21. 15:16 #4
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2012.06.08. 17:09)
Egy kis helyesbítés: nem minden, képek a képes részlegbe menjenek wink.gif 
Egyébként próbáltam letölteni az albumát, de nem találtam sehol blink.gif Pedig érdekelne, a Standing Still nem volt rossz, kíváncsi lennék a többi dalára is.


hát engem is érdekelnének, így én Youtube-pn kerestem rá a számaira, és én onnan töltöttem le. blush.gif
2012. június 22. 16:14 #5
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Pár dal:

2012. július 09. 18:44 #6
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Roman Lob Changes album dalai:

1. Call out the sun
2."Dream on"
3."Standing Still"
4. Alone
5.Changes
6."Flying"
7."Make You Smile"
8."Day By Day"
9."After Tonight"
10."Something Stupid"
11."First Time"
12."Conflicted"
13."Revolution"


ha valaki esetleg tudna nekem ajánlani egy olyan oldalt, ahol egytől egyig le tudnám tölteni a dalokat, nagyon-nagyon hálás lennék neki!!! biggrin.gif
2012. július 10. 12:58 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.09. 18:44)
Roman Lob Changes album dalai:
1. Call out the sun
2."Dream on"
3."Standing Still"
4. Alone
5.Changes
6."Flying"   
7."Make You Smile"   
8."Day By Day"   
9."After Tonight"   
10."Something Stupid"   
11."First Time"   
12."Conflicted"   
13."Revolution"
ha valaki esetleg tudna nekem ajánlani egy olyan oldalt, ahol egytől egyig le tudnám tölteni a dalokat, nagyon-nagyon hálás lennék neki!!! biggrin.gif


Innen le lehet tölteni az egész albumot. A harmadik link az, ami működik. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2012. július 10. 16:25 #8
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2012.07.10. 12:58)
Innen le lehet tölteni az egész albumot. A harmadik link az, ami működik.  wink.gif


Hát nem tudom, nekem nem működik sajnos, ugyanis kiírja, hogy nem található fájlt. cray.gif
2012. július 10. 16:44 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.10. 16:25)
Hát nem tudom, nekem nem működik sajnos, ugyanis kiírja, hogy nem található fájlt. cray.gif


Pedig nekem működött. unsure.gif
Ha gondolod akkor valahogy átküldhetem neked, csak arra találjunk ki valami módot, hogy hol és hogyan, mert emailben biztos, hogy nem lehet egyszerre ekkora fájlt átküldeni. smileeee.gif
2012. július 10. 20:09 #10
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2012.07.10. 16:44)
Pedig nekem működött. unsure.gif 
Ha gondolod akkor valahogy átküldhetem neked, csak arra találjunk ki valami módot, hogy hol és hogyan, mert emailben biztos, hogy nem lehet egyszerre ekkora fájlt átküldeni. smileeee.gif


De aranyos vagy! Nagyon szépen köszönöm, de nem kell elküldened, mert már nekem is sikerült máshonnan letöltenem, nem egyben, de megvannak a számok! De azért köszönöm. meghajolo.gif

Pár érdekesség:

Roman szeretete a zene iránt onnan ered, hogy gyerekkorában sokat hallotta játszani a nagypapáját orgonán játszani. Szóval ezúttal, hálás köszönet a Nagypapának, hogy rávezette Roman -t a zenei pályára. biggrin.gif wink.gif

Nyolc éves kora ír dalokat, zongorán és dobon is játszik több zenekarban. A zenész vér családi örökség Roman Lob-nál, aki abban a templomi kórusban kezdett el énekelni gyerekkorában, ahol nagyapja volt az orgonás. Bakuban Jamie Cullum, Steve Robson és Wayne Hector Standing Still című szerzeményét adta elő.
2012. július 10. 20:32 #11
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Zene.hu oldal véleménye Romanról:

A németeknek azonban nem kell elődöntős szűrőn átesniük, egyenesen a döntőben kezdik meg a versenyt, mint az Eurovízió egyik legnagyobb támogatói. Választottjuk ezúttal egy bájos fiatalember, aki nagy bambi szemekkel énekli a Standing Still című angol nyelvű dalt. Roman Lob dala muzsikája igazi rádiós nóta, az ember meghallgatja, és újra akarja hallani. ... A német énekes egyébként nem csak szólóban nyomja, ő a vezető énekese a Rooftop Kingdom nevű alternatív rockbandának is.
2012. július 10. 20:39 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.10. 20:32)
Zene.hu oldal véleménye Romanról:
A németeknek azonban nem kell elődöntős szűrőn átesniük, egyenesen a döntőben kezdik meg a versenyt, mint az Eurovízió egyik legnagyobb támogatói. Választottjuk ezúttal egy bájos fiatalember, aki nagy bambi szemekkel énekli a Standing Still című angol nyelvű dalt. Roman Lob dala muzsikája igazi rádiós nóta, az ember meghallgatja, és újra akarja hallani. ... A német énekes egyébként nem csak szólóban nyomja, ő a vezető énekese a Rooftop Kingdom nevű alternatív rockbandának is.


Egész jó a zenéjük. wink.gif
Viszont én még mindig hiányolom a német szövegű dalokat. Valószínű, hogy ezzel csak én vagyok így, de hát mit lehet tenni, nagyon kevés angol dalt hallgatok mostanában. rohog.gif
2012. július 11. 14:57 #13
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2012.07.10. 20:39)
Egész jó a zenéjük.  wink.gif 
Viszont én még mindig hiányolom a német szövegű dalokat. Valószínű, hogy ezzel csak én vagyok így, de hát mit lehet tenni, nagyon kevés angol dalt hallgatok mostanában.  rohog.gif


Nem, én is hiányolom a német zenét, mivel egy kis Hörverstehen sosem árt. rohog.gif
Csak azt hiszem úgy vannak ezzel a németül énekléssel, hogy nem mennek vele sokra, ugyanis az angol "muzikálisabb" nyelv. unsure.gif Ha csak német dalai lennének Roman -nak, azt hiszem olyan sorsra jutna, mint mondjuk a Nevada Tan (Panik) mad.gif És azt nem akarom. blush.gif
2012. július 11. 16:55 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.11. 14:57)
Nem, én is hiányolom a német zenét, mivel egy kis Hörverstehen sosem árt. rohog.gif 
Csak azt hiszem úgy vannak ezzel a németül énekléssel, hogy nem mennek vele sokra, ugyanis az angol "muzikálisabb" nyelv. unsure.gif Ha csak német dalai lennének Roman -nak, azt hiszem olyan sorsra jutna, mint mondjuk a Nevada Tan (Panik) mad.gif És azt nem akarom. blush.gif


Személy szerint én a német nyelvet sok esetben sokkal muzikálisabbnak tartom, mint az angolt. Egyszer olvastam is, hogy egy együttes (akik nem németek voltak) azért kezdtek el németül énekelni, mert az olyan "titokzatos". smileeee.gif
Jó, talán igaz, hogy a némettel Roman nem tudna annyi embert magával ragadni, mint az angollal, de azért egy-két német dal igazán jöhetne, elvégre mégis csak német. rolleyes.gif biggrin.gif
2012. július 11. 19:52 #15
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2012.07.11. 16:55)
Személy szerint én a német nyelvet sok esetben sokkal muzikálisabbnak tartom, mint az angolt. Egyszer olvastam is, hogy egy együttes (akik nem németek voltak) azért kezdtek el németül énekelni, mert az olyan "titokzatos". smileeee.gif
Jó, talán igaz, hogy a némettel Roman nem tudna annyi embert magával ragadni, mint az angollal, de azért egy-két német dal igazán jöhetne, elvégre mégis csak német.  rolleyes.gif  biggrin.gif


Tudod a remény hal meg utoljára. wink.gif
Szerintem, ami késik nem múlik, szerintem lesz majd itt egy-két német Roman dal is. biggrin.gif
Érdekes, amit mondasz, én nem hallottam, erről az együttesről, de mindenesetre érdekes emberek.
Neked, melyik száma tetszik a legjobban Romannak a Changes albumról? blush.gif
2012. július 11. 19:55 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.11. 19:52)
Tudod a remény hal meg utoljára. wink.gif 
Szerintem, ami késik nem múlik, szerintem lesz majd itt egy-két német Roman dal is. biggrin.gif 
Érdekes, amit mondasz, én nem hallottam, erről az együttesről, de mindenesetre érdekes emberek.
Neked, melyik száma tetszik a legjobban Romannak a Changes albumról? blush.gif


Egyébként már meg nem tudnám mondani, hogy melyik és milyen együttes volt, régen olvastam már. blush.gif
Nekem a legjobban a Dream On tetszik, na meg persze a Standing Still, de a többi is nagyon fülbemászó. smileeee.gif Neked melyik tetszik?
2012. július 12. 14:42 #17
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2012.07.11. 19:55)
Egyébként már meg nem tudnám mondani, hogy melyik és milyen együttes volt, régen olvastam már.  blush.gif 
Nekem a legjobban a Dream On tetszik, na meg persze a Standing Still, de a többi is nagyon fülbemászó. smileeee.gif Neked melyik tetszik?


Úristen, nagyon gáz, ha azt mondom, hogy mindegyik? rohog.gif Mondjuk amit mostanában nagyon sokat hallgatok az a Flying, Alone és a Standing Still... blush.gif
2012. július 12. 16:53 #18
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.12. 14:42)
Úristen, nagyon gáz, ha azt mondom, hogy mindegyik?  rohog.gif Mondjuk amit mostanában nagyon sokat hallgatok az a Flying, Alone és a Standing Still... blush.gif


Már miért lenne gáz? Nekem is van olyan albumom, amiről mindegyik számot ugyanúgy imádom. biggrin.gif
2012. július 12. 19:51 #19
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2012.07.12. 16:53)
Már miért lenne gáz? Nekem is van olyan albumom, amiről mindegyik számot ugyanúgy imádom. biggrin.gif


Hát nekem ez az az album, amit rengeteget hallgatok. Imádom a hangját. biggrin.gif
Habár nem vagyok teljesen megelégedve az itteni adatlapjával, ugyanis egy kicsit több infót szeretnék olvasni, családi állapot, testvérek száma, meg mit tudom én... blush.gif
2012. július 12. 20:10 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2012.07.12. 19:51)
Hát nekem ez az az album, amit rengeteget hallgatok. Imádom a hangját. biggrin.gif
Habár nem vagyok teljesen megelégedve az itteni adatlapjával, ugyanis egy kicsit több infót szeretnék olvasni, családi állapot, testvérek száma, meg mit tudom én... blush.gif


Valóban kicsit kevés ez az adat, de nincs mit tenni, ennél több fellelhető információ egyelőre nincsen róla sehol. unsure.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Roman Lob Roman Lob 3656.