Starity

Muri Enikő bosszút áll a férfiakon

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 17. 12:49 #61
itsStell
itsStell
 
StátuszAll Monsters Are Human
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 12.03.21.
Hozzászólás: 867
Csatolások: 0
Azonosító: 171691
Offline offline
enikőnek nagyon szép hangja van,a klip se lett annyira rossz;)
2012. július 17. 12:50 #62
lady_girl
lady_girl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 97
Csatolások: 0
Azonosító: 152573
Offline offline
Soha nem voltam elájulva tőle és soha nem értettem,hogy mire fel sztárolják ennyire.Sokakkal ellentétben én az első szériában a Because of you után sem estem hasra tőle (Igen,tényleg jól énekelte,de biztos hetekig,sőt lehet,hogy hónapokig gyakorolta,mert ezt utána soha nem tudta meghaladni.És véleményem szerint már akkor eléggé túlértékelték.Jó volt,ez igaz,de nem volt annyira jó,mint amennyire el voltak ájulva tőle.De akkor legalább még nem volt egy nagyképű díva).Nekem nem tetszik.Se a szám,se a klip.A szám abszolút divattucat,a klip pedig túljátszott és erőltetett,mint maga a csaj.Elnzését a rajongóktól,de szerintem semmi természetes nincs ebben a csajban,egy megcsinált műsztár,és egyáltalán nem annyira jó,mint amennyire sztárolva van.És eléggé el van szállva magától,úgy viselkedik mintha Beyonce lenne.

Niki (selena_tayor_fan)Ha ez megnyugtat én Baricz Gergőről is ugyanezt gondolom.Nem,nem találkoztam vele személyesen,de a viselkedéséből és a megnyílvánulásaiból ez teljesen lejön róla.Bocsi,ha megbántottalak a kommentemmel,de számomra akkor is nagyon unszimpatikus ez a csaj.
2012. július 17. 12:54 #63
starxxx
starxxx
live your life•
 
StátuszFriendship is the most beautiful gift above all life's treasures…"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.10.
Hozzászólás: 1453
Csatolások: 12
Azonosító: 152674
Offline offline
Nekem nem tetszik sem a dal,sem a klip.Egyre jobban ellenszenvesebb nekem Enikő.
2012. július 17. 13:03 #64
Noii93
Noii93
új tag
 
Státuszmindjárt érettségi :SS
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.19.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 153327
Offline offline
Én nagyon szerettem Enikőt, az X-faktor elején, de szerintem már nem önmaga, egyre ellenszenvesebbé válik. A zene pedig eléggé felejthető. :S Jobbra számítottam Tőle! :/
2012. július 17. 13:19 #65
Kiroo
Kiroo
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.15.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 151129
Offline offline
Hát...mm..ö..öö..elég érdekes és ritka ratyi klip xd egyre ellenszenvesebb a csaj :/ :* ASD....
2012. július 17. 13:19 #66
Blackbird03
Blackbird03
 
StátuszIf you read, you will know that I have not written anything here.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 284
Azonosító: 161100
Offline offline
Anno az X-Faktorban nekem teljesen úgy tűnt, hogy úgy mutatja be magát, hogy ő egy sima csaj, aki szimplán szeret énekelni, és ennyi. Bár, akkor sem volt éppen a kedvencem..
Ebben a klipben bebizonyította, hogy az X-Faktoros szerény csajból egy nagyvilági felnőtt 'díva' lett, aki..hogy is mondjam? Nem veti meg az élet élvezeteit.
Én nem dobtam hátast tőle, a dal sem igazán jön be, van benne valami dallamosság, de semmi több, az eleje indiai-féle csörgés, vagy mi.
2012. július 17. 13:22 #67
RezsoAgika
RezsoAgika
visszatérő vendég
 
Státusz'-Mi az?:) -Semmi,Csak örülök,hogy találkoztam veled..;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 198
Csatolások: 0
Azonosító: 164769
Offline offline
Én nagyon szeeretem Enikőt,és szerintem nagyon jó lett..! smileeee.gif
És szerintem nem lehet rá azt mondani,hogy nem tud énekelni..mert nem jutott volna el idáig az x faktorban !! smileeee.gif-.-
2012. július 17. 13:23 #68
- törölt felhasználó -    
Ha a klipp vége nem lenne ennyire nagy baromság,akkor még talán tetszene is pardon.gif
Enikő nekem a csak az X-faktor első szériájában volt szimpi,az idén már..fúúúú rohog.gif
2012. július 17. 13:26 #69
trixi1995
trixi1995
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.22.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 178337
Offline offline
2010-ben még sajnáltam hogy nem jutott tovább a döntőben,tavaly egyre inkább kezdett irritálóbb mint szimpatikus lenni.Most igazi ribinek néz ki és úgy is viselkedik.
2012. július 17. 13:31 #70
- törölt felhasználó -    
"a cikk képen is nagyon szép"
az kb jól ki van photoshoppolva

am meg nem szeretem őt, a számát se bírom, de maga a klipp csak azért tetszik,mert néha én is széttudnám szabni (nem szó szerint) az olyan pasikat akik megérdemlik XD

am nagyon nem köt le, többször nem vágyom rá h megnézzem, szóval ennyi

azért érdekesség hogy ott ül egyik pillanatban nem tudom hány pasi ölében, miközben a sajátját meg szívatja, de lehet én nem értem a lényegét
2012. július 17. 13:55 #71
FlyGirl
FlyGirl
visszatérő vendég
 
StátuszSzerintem színesben látom a világot, amit néha sötét színek borítanak el ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.17.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 2
Azonosító: 127389
Offline offline
Szerintem sokat elárul, hogy félmeztelen pasik táncolnak a klipben. Egyébként a női táncolós részt sem értem, vagyis nem is táncolás, hanem séta. Aztán a dal is egy tucatsablon. Szerintem Veca számai mérföldekkel jobbak lettek.
2012. július 17. 13:56 #72
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
A számot imádom heart.gif de a klip az borzalmas nagy hülyeség lett pardon.gif
2012. július 17. 14:09 #73
AnnaSophia
AnnaSophia
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 175812
Offline offline
Nekem először a szám sem tetszett,de azzal már megbékéltem.. most ez a klip.. nem olyan rossz,de..majd ezt is megkedvelem idővel.. biggrin.gif
2012. július 17. 14:12 #74
- törölt felhasználó -    
Egy szó, mint 100, utálom. Ezt a nőszemélyt is, az idióta zenéjét is, meg valószínűleg a klipjét is utálnám, ha végig tudnám nézni. De nem bírom még egyszer meghallgatni ezt a kommersz médiaratyi számot, amit itt összenyivákol. Egyszerűen minden megnyilvánulásában egyre mélyebbre süllyed a szememben. Főleg az idegesít benne, hogy állandóan a szakításaival van megragadva, és mindig azzal vagánykodik, kivel, mikor, és miért szakított. Pedig örülhetne, ha egy pasi szóba áll vele. Borzasztóan irritáló egy személy számomra, még az X faktort sem néztem, ha épp őt mutatták. Rettenet ez a nő. Pfff :S Bocsi a rajongóktól, de végre legalább kiadtam magamból a nagy "Muri-imádatomat".
2012. július 17. 14:13 #75
- törölt felhasználó -    
Na jöttem különcködni biggrin.gif .Nekem Enikő az X-faktor alatt ellenszenves volt de egyre szimpatikusabb smileeee.gif >3 a szám nagyon tetszik , a klippel is megvagyok elégedve. Ügyeske ! Így tovább wink.gif
2012. július 17. 14:15 #76
Stewart
Stewart
új tag
 
StátuszHajrá Danics Dóra! ♥ :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 133602
Offline offline
Tiszta szívemből gratulálok Muri Enikőnek a legelső videóklippjéhez! Nekem nagyon-nagyon tetszik, és nem csak azért, mert nagyon szeretem Enikőt, hanem mert tényleg jó ez a videó. Minden mondanivaló tükröződik, ez olyan igazi Enikős klipp. További sok sikert kívánok Neki a zenei pályán, és kívánom, hogy karrierje érjen fel az égig, és valóra váltsa a legszebb álmait!!! <3 GRATULÁLOK MURI ENIKŐ!
2012. július 17. 14:16 #77
milk
milk
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 178933
Offline offline
Szerepet játszik? Hm... Talán, bár amennyire én tudom ezt a klippet önkifejezésnek szánta... Valóban elég nagyképű lett, ha arra a lányra gondolok vissza akit még a X-faktor legelején láttam.
Csak emlékezzetek a VV-ben is hogy húzta az agyát Attilának... smileeee.gif
2012. július 17. 14:21 #78
- törölt felhasználó -    
A szám tetszik is ,meg nem is.A klip borzalmas...
2012. július 17. 14:22 #79
moonprincess94
moonprincess94
Diva
 
StátuszShine bright like a diamond!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 1544
Csatolások: 31
Azonosító: 134163
Offline offline
a dalt már régebben is hallottam, akkor sem tetszett. a klip egész jó lett, Enikő jól meg van csinálva benne. smileeee.gif
2012. július 17. 14:23 #80
Stewart
Stewart
új tag
 
StátuszHajrá Danics Dóra! ♥ :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 133602
Offline offline
Kedves Szlvi 719!

Semmiféle rossz szándék nincs bennem, de nem bírtam megállni, hogy ne válaszoljak Neked a véleményedre! Ha nem szeretsz valakit, akkor ne hallgasd meg a dalát, ne nézd meg a videóját, az ócsárló véleményed pedig tarsd meg Magadnak! Minden embernek van véleménye, nem azt mondom, hogy ne legyen, kell is, hogy legyen, de ha valakiről ilyen rossz véleményed van, akkor hagyd meg Magadban légyszíves, mert ezen az oldalon többnyire RAJONGÓK VANNAK. Kétlem, hogy Te ebbe a kategóriába beletartozol, inkább regisztrálj egy ócsárló oldalra, ott biztos megtapsolnák a kommentedet. De ITT, ezen a fórumon, a RAJNONGÓK NEM!!! nézik jó szemmel a negatív véleményt. Legyen negatív vélemnyed, de ne ily módon tedd közzé. Kicsit megválogathatnád a stílust. Megy az "ócsárlók.hu"-ra. Megjegyzem, ilyen oldal NINCS, de ha lesz, regisztrálj be légyszíves!
Mindenféle rossz indulat NÉLKÜL,
Üdvözlettel:
"Stewart" smileeee.gif
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok