Starity

Hírességek stílusevolúciója — Bill Kaulitz

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 05. 20:56 #81
KF-Petra
KF-Petra
visszatérő vendég
 
Státuszveggie, vitality, victory.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.07.
Hozzászólás: 474
Csatolások: 0
Azonosító: 177332
Offline offline
Rengeteget hallgattam a testvéremmel a zenéit 2005 óta 2-3 évig. Teljesen odavoltunk érte. A stílusa szerintem 2005-2006-ban volt a legjobb. Igaz, hogy lányok vagyunk, de 2006os stílusával ő volt a példaképünk szinte. Feketét hordtunk, festettük a körmünket, igaz a hajunkhoz különösebben nem nyultunk, de mindenféle szegecses dolgokat felvettünk. Rendeteget játszottunk, hogy ott van és tényleg olyan volt mintha ott lett volna. Sajnos élőbe még nem láttam. A mostani stílusa annyira nem tetszik, de persze mindenki felnő, szóval ha úgy nézzük teljesen jó. Nagyon szeretem a mai napig őt/őket és a zenéjét ! biggrin.gif♥♥ kár hogy annyira nem hallani már felőlük. :/
2013. január 30. 16:40 #82
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Idézet (Alex1213 @ 2012.12.23. 07:56)
Na most már le lehet állni!
Ő legalább tudja hogy mit csiál! Nehogy már itt oltogassátok. Külömben is!(Ezt azoknak üzeem akik oltogatják Billt!)
Hát Bazdmeg! Fel lehet állni attól a tetves géptől és próbád meg végig csinálni amit ők csinátak ennyi év alatt!!
Tudod te mennyi díjat kaptak???
NEM!
Ők jobbak Mint Taylor Swift!
Bill Nem ír olyan dalokat mint például Taylortól a Love story-ja!!
Bill Kaulitz írta a Love is Dead-et de még is  Rockosan adják elő!!
Csak enyit akartam leírni.


Ez nem az jelenti Lady Gagáról is csináltak meg most Rihannáról is!!
2013. január 30. 16:45 #83
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
2011-nél úgy néz ki mint egy oroszlán és a többi fúúúújjjjjjjjjj!!!!
A mostanit meg Adam Lambertről LOPTA!!!!!!

Nem értem mit lehet rajta szeretni!!
Olyan CSÚNYA!!!
2013. január 30. 16:47 #84
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
chelseagirl18
Szerencsétlen gyerek mindenhogyan rémes... blink.gif

Ez jóó és egyetértek!!wink.gif
2013. január 30. 16:50 #85
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 689
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Nagyon köszönöm a moderátor(ok)nak, hogy fáradoztak a képek átméretezésével. meghajolo.gif
A lányos arcvonásairól egyáltalán nem tehet. Elég fiatalon kezdte a karrierjét, és akkor még valószínűleg nem tudhatott arról, hogy ha festi a körmeit, szemét, növeszti a haját, nem csak rockosnak, hanem b*zisnak is fogják titulálni. Sok élettelen idióta naphosszakat azzal foglalkozott, hogy őt ócsárolja mindenféle internetes oldalon, de ennek ellenére sem váltott stílust, amit tisztelek benne. Simán abbahagyhatta volna a sminkelést, meg az egyéb lányosabb dolgait, de nem tette, hanem kitartott az akkori stílusa mellett.

itsjustme írta:
Hm, látszik... Ő az élő példa arra, hogy ne koppintsa Brian Molkót koppintson senki olyat, akihez nem ér fel... Többre menne azzal, ha a stílusikonjai ízlését keverné a saját elképzeléseivel... [...]
Nem koppintotta. A körömfestés, szemfestés ötlete egy farsangi buli után jött neki. Egy régebbi interviewban kérdezték tőle, hogy van-e olyan személy, akire példaképként tekint. Erre azt válaszolta, hogy nem igazán van, viszont amikor sokan kritizálták a lányosabb kinézete miatt, Brian és Billie Joe viselkedése inspirálta. Vagyis az, hogy nem törődtek az őket támadó kritikákkal, s emiatt felnézett rájuk.

Szerintem azért (sem) borotválja az állát, hogy a sok, őt lánynak nevező nyomi rájöjjön, ő még mindig nem lány, és soha nem is volt az. Valamint van olyan férfi, aki soha életében nem volt borostás, világéletében babaarcú volt? Szerintem nincs. Ettől függetlenül szerintem is jobban áll neki a sima áll, mivel tényleg nagyon szép arca van. Az ikertestvérének is inkább lányos az arcformája és a szeme is, de nem festette ki soha, mégis őt is homokosnak nevezték páran. Van aki ettől érzi magát jobban. rolleyes.gif Sosem értettem az ilyeneket, de hát hadd legyenek boldogok, és higgyék csak, hogy okosat mondtak. biggrin.gif
Itt is írta pár okos, hogy Bill meleg. Nem mindegy? Állítása szerint nem az, amit el is hiszek - a sok évvel ezelőtti álláspontommal ellenkezőleg -. Amikor nem ismertem a bandatagokat, csak képeket láttam Billről, én is azt mondtam, hogy biztosan meleg. Nem ócsároltam sehol, csak volt egy fogalmam róla, amit megtartottam magamnak. Később megismertem jobban a többi bandataggal együtt, és 180 fokos fordulatot vett a róla/róluk állított összképem. Ha esetleg homo-, vagy bi-, miért lenne baj? Egy csomó híres és tehetséges sztárt tudna mindenki mondani, aki meleg, mégsem azzal a tulajdonságával foglalkozik mindenki.

A rasztahaja tényleg kimaradt, akit érdekel csak kattintson ide.



Ez hülye ja és ha valaki festi magát vagy körömöt fest az azt jeleni,hogy b**i!!
2013. január 30. 23:07 #86
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (szendreiviki @ 2013.01.30. 16:50)

Ez hülye ja és ha valaki festi magát vagy körömöt fest az azt jeleni,hogy b**i!!


Már elnézést, de a nem túl szép jelző nekem szólt..? blink.gif Ha igen, akkor köszönöm szépen, igazán jól esett. Személyekre amúgy az "ez" kifejezés helyett az "ő"-t szoktunk használni.
Azt pedig honnan a jó istennyilából tudod, hogy meleg-e vagy nem? rolleyes.gif Ráadásul abból, hogy festi a körmét következtetni lehet arra, hogy melyik nemhez vonzódik? Ez milyen logika...? Ha szeretnéd, felsorolok neked legalább 5 férfi hírességet, aki festi a körmét, mert a stílusához tartozik, mégsem meleg.
A b-betűs kifejezést pedig a helyedben nem használnám, főleg nem itt, mert ha a csillagok lemaradnak a végéről, nyaralásra küldenek jó pár napra. smileeee.gif
Idézet (szendreiviki)
2011-nél úgy néz ki mint egy oroszlán és a többi fúúúújj!!
A mostanit meg Adam Lambertről LOPTA!!
Nem értem mit lehet rajta szeretni!!
Olyan CSÚNYA!!!

1. Stílust lopni nem lehet.
2. Nem szeretném bántani Adamet, mert bírom a srácot, és semmi bajom azzal, hogy stílusikonjának tekinti Billt - ezt ő mondta, nem én találtam ki - de ha választani kell kettejük közül valakit, aki másolj a másikat, az akkor inkább Adam, mint Bill ---> 1, 2, 3. Bill előbb kezdett ilyen extrém cuccokban koncertezni és fellépni, előbb sminkelte magát úgy, ahogyan Adam, stb.-stb.
3. Lehet, hogy szerinted csúnya, és én ezt elfogadom, de hiba írod ki nagybetűkkel, aki egy véleményen van veled, azt nem érdekli, aki pedig szereti/bírja Billt, vagy kiakad rajta, vagy ignorálja, de egyetérteni továbbra sem fog.
2013. január 30. 23:12 #87
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Kyra99 @ 2013.01.30. 23:07)
Már elnézést, de a nem túl szép jelző nekem szólt..? blink.gif Ha igen, akkor köszönöm szépen, igazán jól esett. Személyekre amúgy az "ez" kifejezés helyett az "ő"-t szoktunk használni. 
Azt pedig honnan a jó istennyilából tudod, hogy meleg-e vagy nem? rolleyes.gif Ráadásul abból, hogy festi a körmét következtetni lehet arra, hogy melyik nemhez vonzódik? Ez milyen logika...? Ha szeretnéd, felsorolok neked legalább 5 férfi hírességet, aki festi a körmét, mert a stílusához tartozik, mégsem meleg. 
A b-betűs kifejezést pedig a helyedben nem használnám, főleg nem itt, mert ha a csillagok lemaradnak a végéről, nyaralásra küldenek jó pár napra. smileeee.gif 
1. Stílust lopni nem lehet. 
2. Nem szeretném bántani Adamet, mert bírom a srácot, és semmi bajom azzal, hogy stílusikonjának tekinti Billt - ezt ő mondta, nem én találtam ki - de ha választani kell kettejük közül valakit, aki másolj a másikat, az akkor inkább Adam, mint Bill ---> 1, 2, 3. Bill előbb kezdett ilyen extrém cuccokban koncertezni és fellépni, előbb sminkelte magát úgy, ahogyan Adam, stb.-stb. 
3. Lehet, hogy szerinted csúnya, és én ezt elfogadom, de hiba írod ki nagybetűkkel, aki egy véleményen van veled, azt nem érdekli, aki pedig szereti/bírja Billt, vagy kiakad rajta, vagy ignorálja, de egyetérteni továbbra sem fog.


Vikikével nem érdemes foglalkoznod, mert ő csak Gagát tudja isteníteni és ha valaki egy rossz szót szól rá, máris mocskolódó privát üzenetet küld neki.
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2013. február 01. 14:36 #88
AndroiDorka
AndroiDorka
új tag
 
StátuszAliens rules the world... bitch
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 139894
Offline offline
szendreiviki, ezzel csak magad égeted be... ez téged minősít nem Billt. Még mindig többet tett le az asztalra mint te. Az, hogy nem érted mit lehet benne szeretni... Fogalmad sincs, hogy kinek mennyit jelent az, hogy szeretheti Billt. 6 éve szeretem a THt és egy picit többet tudok róla mint te azt hiszem. Meglehet róla a véleményed csak azt kulturáltan is közölheted, nem állat módjára. Ki meleg hogyan és miért azt ebbe az orszàgba nem hoznàm fek, ahol a "férfiak" 90%a szolizik és egy téglát nem bír felemelni. Majd ha a THsok közül valaki is mond egy rossz szót Gagára akkor lehetne okod elitélni őt. Ajánlanàm neked az ovit még, úgy látszik anyu meg apu nem nevelt meg elég rendesen.
2013. február 01. 16:14 #89
PoseidonXD
PoseidonXD
 
Státusz:) Bulii az all Time-ban :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.24.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 186
Azonosító: 192186
Offline offline
most naon jol nez ki!! Imadom.
2013. február 01. 16:27 #90
- törölt felhasználó -    
imádom!2005-ben olyan kisrácosan cuki biggrin.gif most jobban néz ki:D
2013. február 04. 06:27 #91
- törölt felhasználó -    
-.- -.- -.- -.- -.- -.-"
2013. február 09. 09:57 #92
Alex1213
Alex1213
visszatérő vendég
 
StátuszLégy őrült,élvezd az életet, egyszer élsz bassza meg!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.20.
Hozzászólás: 160
Csatolások: 0
Azonosító: 190112
Offline offline
Nah szal.
Hagyjátok békén szendreivikit mert nem fogom megállni hogy üzenetekben B****assalak
Aki antiTH annak nem kell ezt a cikket olvasni.
Pápá! Akármi bajod van vele nem kell megnézni és le van rendezve a dolog.
A Monster High oldalon is addig Csesztettem amíg abba nem hagyta a vitát

És Bill NEM B*ZI!!!!!!!!!!
aki annak véli Ka*ja be.
Nem érdekel de mindenáron megvédem a legjobb barátnőmet.
2013. február 09. 18:00 #93
Adul
Adul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 541
Csatolások: 1
Azonosító: 178786
Offline offline
Nagyon nagyon nagyon szeretem Billt, a Tokio Hotelt, és a stílusevolúcióját is! <3 Ő az elképzelhető legstílusosabb ember a világon, nem is beszélve a zenéjéről! Ez egy félisten, emberek! biggrin.gif
2013. február 16. 21:36 #94
porcelainbalck2
porcelainbalck2
új tag
 
StátuszHát semmi különös nemrég néztem meg a Mindörökké Rockot :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.23.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 167779
Offline offline
Én is nagyon szeretem Bill-t meg Tomot is!! Szerintem mindeketten eszméletlenül jól néznek ki <3
2013. február 28. 13:46 #95
- törölt felhasználó -    
váó!! ki hitte volna hogy ennyit változott!! sztem 2005ben volt a legeslegcukibb mert a smink helyett azért látszódott rajta hogy fiú... és az is is az hogy rohadtul cuki!!!!!!! 2006ban is imádtam de annyira nem rajongtam a hajáért. 2007től felfele ugyan ez a vélemény (2006).
2010 igazi férfi és így tovább egészen kétezer valameddig
2013. március 15. 19:06 #96
Mendi1999
Mendi1999
új tag
 
Státuszoh, bill kaulitznak annyira jòl àll minden stílus <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 180830
Offline offline
Aj 2010-ben nézet ki a legjobban.
Na, mind1 akkor is imádom.
2013. március 18. 20:26 #97
chapshe
chapshe
visszatérő vendég
 
StátuszKérlek titeket tanuljatok meg helyesen írni!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.30.
Hozzászólás: 420
Csatolások: 19
Azonosító: 126090
Offline offline
2010ben miért akart úgy kinézni,mint Adam Lambert?...
2013. március 23. 18:30 #98
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Te jó ég!ohmy.gif 2011-től tényleg átváltott pasiba, nagyon jóképű lett.
2013. március 23. 19:06 #99
silvia111
silvia111
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.12.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 197728
Offline offline
Na igy elég jol néz ki.biggrin.gif
2013. március 28. 19:31 #100
aranysas
aranysas
visszatérő vendég
 
Státusz"Képzeld el erre a dalra a világot"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 0
Azonosító: 176656
Offline offline
Billt mindenhogy nagyon bírom, de nekem a 2007-2009-es haja a kedvencem, az nagyon édes volt:)<3
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok