Starity

Magyarországra látogatnak a Vámpírnaplók sztárjai

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 17. 14:32 #41
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
én csóró vok xd bár jó lenne ilyenre elmenni:D
2013. január 17. 14:34 #42
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Megyek! smileeee.gif Nekem megér ennyit, hogy találkozzak velük. Életem egyik legnagyobb élménye lesz, az biztos. cool.gif
2013. január 17. 14:37 #43
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Ehhez én nagggggyon szegény vagyok! biggrin.gif Pedig örültem, mikor vagy egy fél éve kiderült, hogy jönnek! biggrin.gif
2013. január 17. 14:38 #44
- törölt felhasználó -    
Én már régebben is hallottam hogy valamikor jönnek , és nagyon jól hangzik ez a találkozó. Jó hogy világszerte foglalkoznak a rajongókkal. !!! biggrin.gif
2013. január 17. 14:38 #45
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
A másik meg az, hogy, mint olvashattad Stephani, hogy 25% az alapítványnak megy, de a többi nem a színészeknek megy...biggrin.gif Nekik nem vszínű, hogy ez a pénz sok lenne, mint jövedelem! biggrin.gif
2013. január 17. 14:39 #46
CUKI97
CUKI97
Cillianiac
 
StátuszNeked is marcipánból van a szíved? (Smaragdzöld)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.13.
Hozzászólás: 1225
Csatolások: 0
Azonosító: 134771
Offline offline
azta! w00t.gif de rohadt drága... mondjuk megtudom érteni. viszont magyarország nem egy nagy ország, így nincs annyi rajongó, ráadásul tévében nem, csak neten vannak fönt az utóbbi évadok. remélem, nem bukik meg ez a közönségtalálkozó.... mondjuk, akkora nagy fan nem vagyok, hogy ennyi pénzt kifizessek.... rohog.gif pardon.gif blink.gif vampire.gif
2013. január 17. 14:42 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.01.17. 14:00)
"Nemtörődöm kis divatsztárok, csak a pénz érdekli őket, az már nem, hogy kit kopasztanak meg érte."
te meg miről beszélsz? divat sztárok? ezt meg honnan szedted? ha vkik akk őt pont h nem azok. nem folynak még a csapból is, nem balhéznak állandóan, és r*hadtul nem fosztanak ki embereket már ne is haragudj. nem tartom vszínüleg h ők határozzák meg h ennyire drágák legyenek a jegyek. ha meg nem bírod őket akk meg ne szóld le őket, főleg ha nem is ismered őket, mert arra befogadnék h nem tudsz róluk semmit se  kedves Stephie

Fáj az igazság?
Te csak azt hiszed, hogy nem. A divatsztárok a tucattinédzserek kedvencei. Tudtommal a sorozatuk pedig a 10-18 évesek nagy kedvencei.
Ha lenne bennük valami jóérzés, akkor pedig nem járulnának hozzá az emberek kopasztásához (mert ugye már azzal is hozzájárulnak, ha részt vesznek az egész kopasztásban, sőt ők a központi szereplők).
Én csak leírtam a véleményem (ráadásul ezt civilizált módon tettem). Erről szól a fórumozás. Az pedig már más dolog, hogy negatív véleménnyel vagyok erről az egészről.
Régebben, kb. 3 éve (ha nem, akkor több) szerettem a TVD-t. YouTube-on folyton néztem az interjúikat. De végül divatsztárokká váltak, és hamar ki is szerettem belőlük, ráadásul ahogy nőttem, a felfogásom is változott az ilyen sorozatokkal kapcsolatban. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 17. 14:57 #48
- törölt felhasználó -    
Idézet (Stephie @ 2013.01.17. 14:42)
Fáj az igazság?
Te csak azt hiszed, hogy nem. A divatsztárok a tucattinédzserek kedvencei. Tudtommal a sorozatuk pedig a 10-18 évesek nagy kedvencei.
Ha lenne bennük valami jóérzés, akkor pedig nem járulnának hozzá az emberek kopasztásához (mert ugye már azzal is hozzájárulnak, ha részt vesznek az egész kopasztásban, sőt ők a központi szereplők).
Én csak leírtam a véleményem (ráadásul ezt civilizált módon tettem). Erről szól a fórumozás. Az pedig már más dolog, hogy negatív véleménnyel vagyok erről az egészről.
Régebben, kb. 3 éve (ha nem, akkor több) szerettem a TVD-t. YouTube-on folyton néztem az interjúikat. De végül divatsztárokká váltak, és hamar ki is szerettem belőlük, ráadásul ahogy nőttem, a felfogásom is változott az ilyen sorozatokkal kapcsolatban. rolleyes.gif

Erre csak annyit tudok mondani hogy 17 vagyok, és elég érett, nevetségesnek tartom h ezen az oldalon mindenkit kis pisiként kezelnek, az meg h fáj az igazság? most komolyan? még is milyen igazság. A sorozat meg nem egyenlő velük.
Számomra Ian az egyetlen akit a leginkább tartok vmire. Nem azért mert mindenkinél jobb lenne, hanem mert ismerem, és csak arról mondok véleményt , ettől függetlenül nyilván más hírességek is vannak akik rengeteg jót tettek meg stb.
Azzal sosem fogok egyetérteni hogy divatsztár volna, v a többiek, a barátaim körében max egy ember ismeri őket, és mit ne mondjak nem vmi népszerűek legalábbis nem sűrűn botlok bele rajongókba, v aki egyáltalán tudná ki ő, szinte csak itt meg twitteren.
A jegyek ára meg magas. Amikor megtudtam h jönnek sokkot kaptam, de nagyobbat amikor az árakat néztem. Hát ez van, nekem így is jó h legalább ide jönnek, még ha nem is tudok elmenni. Alapjában véve kész csoda h megrendezik nálunk is, és kész csoda h ide jönnek. Magamból kiindulva eszembe se jutna ebbe az országba eljönni, sem a pénzért sem másért. főleg mivel külföldön kb röhögnek m.országon
2013. január 17. 15:13 #49
Selena_Katy_Demi
Selena_Katy_Demi
visszatérő vendég
 
StátuszÉn álmodozó vagyok, és Ő mindig is az álmom lesz!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.21.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 6
Azonosító: 149724
Offline offline
ohmy.gif ohmy.gif Bezzeg akik Magyarországon laknak.. sad.gif
2013. január 17. 15:14 #50
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Matt miatt még talán, nagyon talán elmennék, de egyébként hidegen hagy ez az egész vempájördájörízbagázs. Régen kedveltem Iant, sőt a legnagyobb kedvencem a sorozatban még amikor néztem Damon volt, de egyszerűen megutáltam őt akkor, amikor átment nyálas Don Juanba. Azóta meg egyenesen borsózik a hátam tőlük is és a sorozattól is rendesen.

Nos, a jegy árai tényleg baromi drágák, de higgyétek el, biztos, hogy lesz egy-két olyan okostóni, aki anyuci két havi fizetését erre a sz*rságra fogja pazarolni. Ha az én kedvenceim csinálnának ennyi zsetonért ilyen találkozót, hát nagy az esélye, hogy el sem mennék, ugyanis Budapest nekem is közel van, és egész hamar beérnék a Lurdyba az 1-es villamossal. Az egész arról szól, hogy még több lóvét húzzanak le az emberektől, ráadásul megint kik vannak megcélozva? A tinik. Na, vajon miért Ian? rolleyes.gif Nem azért, mert annyira meg akarja látogatni a magyar rajongóit, és annyira szeretne titeket megismerni, hanem a pénz miatt. Ian is és a készítők is tudják nagyon jól, hogy csorog a nyálatok utána és elhozzák ide a legjövedelmezőbb színészt, aki miatt képesek lesztek 100-150 rugót is kifizetni.

Egyébiránt valóban eltucatosodtak, úgyhogy kéretik szépen nem leugatni a másikat az igazság miatt. rolleyes.gif Fáj, hogy Paul is ilyen tinimaszlagtrágyához képes a nevét adni, holott neki baromira nem ebben a sz*rban lenne a helye, hanem mozifilmekben. Kis kapacitású, gagyi, olcsó, túlsztárolt színész mindegyik. Ez az igazság. Emésszétek meg, fogadjátok el, bár, ha nektek ez kell, akkor dupla áldásomat adom rá, de ne akarjátok már mindenáron mindenkire ráerőltetni ezt a sz*rt. A sorozat nem ennél a lócitromnál kezdődik, a színészetben nekem Robert De Niro és Meryl Streep az etalon. Azok színészek, akiktől a tévédé kasztja baromi messze áll. Személy szerint aki értékelhető benne az Paul, Matt és Candice, a többi az nudli.
1 felhasználónak tetszik: Stephie
2013. január 17. 15:17 #51
- törölt felhasználó -    
A jegyek nagyon drágák ,nem éri meg ,főleg ,hogy a jobbik estben egy-két szót válthatsz a kedvenceddel.Másrészt szerintem is kopasztják az embereket ,mert biztos akad jó pár tinilány,aki el is megy.Aztán anyuci meg apuci nézheti a számlákat...
HA!Egyáltalán igaz,mert én már régebben láttam ezt az oldalt és elég gyanús nekem.Nem syoktam interneten rendelni jegyeket(csak moziba),ezért nem tudom ,hogy mikor kell kifizetni ,mert még ,ha tudnék is akkor sem áldoznék rá ennyit ,főleg ,hogy ilyen rossz előérzetem van.Plusz sajnálom szegény többieket ,mert a figyelem középpontjában nem hiszem ,hogy épp Sara kerülne...
2013. január 17. 15:20 #52
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2166
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
szívesen elmennék, de pillanatnyilag totál le vagyok égve biggrin.gif
(lábjegyzetben azért megjegyezném, hogy ha Taylor Lautner jönne, akkor mindenemet eladnám csak hogy találkozzak vele :'D)
2013. január 17. 15:25 #53
dll89
dll89
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 284
Csatolások: 0
Azonosító: 145259
Offline offline
Komolyan nem értem ezt a jegyárat... Ha senki nem tud elmenni, akkor nem fognak keresni rajta. Meg azért némileg tekintettel lehetnének a rajongókra. Most nem összehasonlítgatni akarom őket, de a Billy Talent pl eljön Kanadából idáig az A38-ra, 5000 fornit a jegy, és befér 600 ember, szóval nekik tiszta hakni az egész, de a rajongóik legalább tényleg láthatják őket. Ha Ianéket egy kicsit is érdekelnék azok az emberek, akik nézik és szeretik őket, és nem csak a pénz, akkor biztos nem ennyi lenne...
2013. január 17. 15:26 #54
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3307
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Oda akarok menni!!!! biggrin.gif smileeee.gif
2013. január 17. 15:33 #55
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2398
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Bárcsak elmehetnék sad.gif
2013. január 17. 15:37 #56
- törölt felhasználó -    
Osztálytársam poénból résztvett a nyereményjátékukon, és megnyerte végül, szóval lesz egy képe Iannal. Csak azért, hogy autogrammot is kérhessen fizetni kell még rá 10 ezer forintot. Ez mi kérem szépen ha nem lehúzás? dry.gif
Még csak nem is Ianért "fáj" a szívem, hanem Mattért, mert őt tényleg szeretem. Igaz amit írtok, hogy tucatsztárokká váltak.
Mai napig nézem a TVD-t, de nem értem minek. Nem köt le, unalmas, és szappanopera irányba vitték a dolgot. Azok a melléktörténetek amik érdekesek lennének elnyomja a gagyi főszál, ami egy szenvedés..
2013. január 17. 15:39 #57
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Horrorisztikus jegyárak. Ennyit nekem nem érne meg.
2013. január 17. 15:44 #58
- törölt felhasználó -    
Mennyibe kerül?Én úgy látom az oldalon, hogy a legolcsóbb 150 euró..ez ne olyan nagy pénz...
2013. január 17. 15:54 #59
- törölt felhasználó -    
Idézet (peace25 @ 2013.01.17. 15:44)
Mennyibe kerül?Én úgy látom az oldalon, hogy a legolcsóbb 150 euró..ez ne olyan nagy pénz...

150 euro=43125 forint
Tehát 4-5 ezer forinttal alacsonyabb egy magyar minimálbérnél (persze csak ha levonjuk az adókat) rolleyes.gif
2013. január 17. 15:58 #60
Smile15
Smile15
Potterhead
 
StátuszI am alone in a hostile world...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 1092
Csatolások: 10
Azonosító: 130740
Offline offline
de jó azoknak, akik találkozni fognak vele
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok