Starity

Pál Dénes lett Magyarország hangja 2013-ban!

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 26. 11:20 #81
Boogii
Boogii
visszatérő vendég
 
StátuszTe pedig csak állsz, szédülsz, és hallgatsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.08.
Hozzászólás: 145
Csatolások: 0
Azonosító: 182925
Offline offline
És miért ő nyerte meg? Mert 'gyönyörűségessen' szép a szeme... -.-"
2013. január 26. 11:37 #82
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4622
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Én az elején szerettem a Voice-ot, de a végére megutáltam.Annyi tehetségtelen ember virnyákolt benne, hogy hihetetlen..Pál Dénesnek örülök, hogy nyert, mert tényleg tehetséges, nem úgy mint egy-két ember, aki bekerült.
2013. január 26. 11:38 #83
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Megérdemelte! Nagyon különleges hangja van, már azzal belopta magát a szívembe, hogy egy Crash Test Dummies számmal indult, habár ilyen hanggal én is azt választottam volna, ügyes! smileeee.gif
És amúgy nagyon helyes, akinek nem tetszik, más az ízlése, ennyi, attól még ugyanolyan helyes! heart.gif
2013. január 26. 11:44 #84
Christiina
Christiina
 
Státuszlove yourself
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.10.
Hozzászólás: 504
Csatolások: 110
Azonosító: 175233
Offline offline
Idézet (Boogii @ 2013.01.26. 11:20)
És miért ő nyerte meg? Mert 'gyönyörűségessen' szép a szeme... -.-"

Nem a szeme gyönyörűségesen szép, hanem a hangja. Hallgasd meg utána mondhatod, hogy a szeme miatt nyerte meg. wink.gif http://www.youtube.com/watch?v=-3XuCtOS-m8
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2013. január 26. 11:49 #85
zsurika9899
zsurika9899
 
StátuszKöszönöm..a képet krechlpanna2000-től Imádom..ŁŁŁ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.25.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 0
Azonosító: 149985
Offline offline
Ő az aki megérdemelte,Bálintnak is drukkoltam hiszen neki is csodálatos hangja van,viszotn Dénest imádom,grat:D heart.gif
2013. január 26. 12:04 #86
Niky_Love Taylor L.
Niky_Love Taylor L.
Mrs. Dolan™ ✔
 
Státusz2015.06.10.~Best Day of my Life.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.10.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 45
Azonosító: 170939
Offline offline
Szerintem Bálint jobb volt:P
2013. január 26. 12:08 #87
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Igen, a hang nyert!Teljes mértékben megérdemelte a győzelmet,mert egyedi és gyönyörű hangja van.Az első pillanattól tudtam,hogy neki kell megnyernie.Örülök,hogy Misit választotta és segített Dénesnek eljutni a döntőig.Büszke vagyok Misire és Dénesre.És nem a szeme miatt nyert!Először hallgassátok meg,hogy hogy énekel és úgy itélkezettek.Gratulálok Dénesnek!Remélem a jövőben még sokat hallunk róla.
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2013. január 26. 12:14 #88
- törölt felhasználó -    
Van igazság a földön. Pál Dénes teljesen megérdemelte a győzelmet. Egyértelműen ő volt a legtehetségesebb, legkülönlegesebb hangú versenyző...nem csak a Voice-ban, az összes hazai tehetségkutatóban.
Boogii: szerinted is a szemei miatt nyert? Vagy csak azért mondod, mert a nagyon okos Weisz Viktor is ezt mondta? A féltékenység beszélt csak belőle is, mivel tudta, hogy Dénes nyomába sem érhet a hangjával. wink.gif
Meg hogy csak a külseje miatt nyert? Nektek van fületek, emberek?
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2013. január 26. 12:15 #89
- törölt felhasználó -    
Teljesen megérdemelten nyerte meg. Gyönyörű, különleges, egyedi hangja van, már a válogatón felfigyeltem rá. Remélem, hogy nem fog eltűnni, mivel itt Magyarországon általában csak az olyanok tudnak érvényesülni, akik eladják magukat, stb. Azért sok szerencsét kívánok neki.
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2013. január 26. 12:19 #90
belieber
belieber
Tumblr girl*
 
Státuszmy tumblr: http://semmisembiztoscsakavaltozas.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 18
Azonosító: 175940
Offline offline
Megérdemelte a győzedelmet,szép volt Dénes.!! heart.gif
2013. január 26. 12:21 #91
Zoe232677
Zoe232677
visszatérő vendég
 
Státuszpain demands to be felt
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 498
Csatolások: 0
Azonosító: 185994
Offline offline
Teljesen megérdemelte! smileeee.gif Tegnap, miután kimondták a nevét, fél óráig tomboltam, sikítottam, és levakarhatatlan mosoly volt az arcomon biggrin.gif a szemüveges húzása pedig megnevettetett! Naaaaagyon gratulálok Dénes! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2013. január 26. 12:27 #92
- törölt felhasználó -    
Megérdemelte! smileeee.gif Ő volt a legjobb heart.gif
2013. január 26. 12:48 #93
- törölt felhasználó -    
Pál Dénes - elejétol kezdve sejtettem,hogy egy nagy esélyes,de megmondom oszintén nem neki szurkoltam elso sorban.
Weisz Viktor - O benne biztos voltam,hogy a negyedik helyet folga betolteni. Szép hangja van,de nem kulonleges számomra.
Nádor Dávid - Egy tehetséges ZENÉSZ. Szerettem,az ezustérmet o érdemelte volna meg.
Végul Gájer Bálint - Az elejétol kezdve szurkoltam neki. Tetszik a zenei stílusa,nameg persze,hogy úriember. A Caramellel való dutettje pedig hihetetlen. Számomra o a gyoztes smileeee.gif
2013. január 26. 12:49 #94
- törölt felhasználó -    
SelenaTaylorFan: A nézettséget és színvonalat nem lehet egyenes arányosságban mérni, hiába dobálózol az X-faktor-ral az ennek még a közelébe sem ért. Továbbá mind a Voice, mind az X-Faktor külföldi licensz alapján megy/ment (ha tisztában lennél azzal hogy ez mit jelent akkor nem írtad volna azt amit írtál).
A hangok kiválasztásánál nem a külsőségeken volt a hangsúly, -nem is látták az énekeseket-, szóval az hogy ki jutott be EGYÉRTELMŰEN nem a kinézetten, külső megjelenésen, rokoni kapcsolatokon, híres felmenőkön, stb-n múlott. Az hogy a végére az a 4 fiatalember maradt akik maradtak sem kizárólag a külső adottságoknak tudható be, de nem is értem mégis mit akartál ezzel hiszen egyik döntős sem egy Adonisz, az meg Caramel baromsága hogy Pál Dénes a szemével hódít, nekem soha a büdös életbe nem jutott eszembe hogy szépek a szemei, viszont az alázatossága, szerénysége és a maga köré teremtett aura igenis megnyerő az egyedi hangszínéről már nem is beszélve. Énekelhet valaki hibátlanul, profin de ha nem emberi az amit csinál akkor a kutyát se fogja érdekelni. (Ugyanez történt az X-Faktorban Oláh G./Antal Timi vagy Csillag születik Mészáros J.E./Sziróta Jennifer)
Nyerhetett volna a három hatalmas nagy rutinnal rendelkező közül is valamelyik, akár Weisz Viktor, Nádor Dávid ill. a 3-nak már a nevét se tudom annyira jelentéktelen volt, pedig ő is szépen, tisztán, hibátlanul énekelt!
1 felhasználónak tetszik: Kelsey
2013. január 26. 12:51 #95
- törölt felhasználó -    
Gratulálok neki! smileeee.gif
Szerintem megérdemelte, hogy ő legyen az év hangja. Gyönyörű hangja van.biggrin.gif
2013. január 26. 12:57 #96
Kikiih
Kikiih
primadonna girl
 
Státuszshe distanced herself to save herself
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 1370
Csatolások: 4
Azonosító: 166302
Offline offline
egyértelmű volt. :')
2013. január 26. 13:00 #97
Fannii98
Fannii98
 
Státuszképzelj ide egy nyálas szöveget
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.20.
Hozzászólás: 723
Csatolások: 653
Azonosító: 187982
Offline offline
Tényleg szép hangja van.(: Mivel már a legelején kiesett a kedvencem Karai Anna, utána pedig Böbe is, már csak neki szurkoltam.
2013. január 26. 13:03 #98
karin98
karin98
visszatérő vendég
 
Státusz"And yes you’ll get slapped if you’re lookin’ hoe.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.27.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 0
Azonosító: 172100
Offline offline
Gratulálok neki nagoyn megérdemelte smileeee.gif
2013. január 26. 13:07 #99
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (OceanSoul @ 2013.01.26. 12:49)
SelenaTaylorFan: A nézettséget és színvonalat nem lehet egyenes arányosságban mérni, hiába dobálózol az X-faktor-ral az ennek még a közelébe sem ért. Továbbá mind a Voice, mind az X-Faktor külföldi licensz alapján megy/ment (ha tisztában lennél azzal hogy ez mit jelent akkor nem írtad volna azt amit írtál).
A hangok kiválasztásánál nem a külsőségeken volt a hangsúly, -nem is látták az énekeseket-, szóval az hogy ki jutott be EGYÉRTELMŰEN nem a kinézetten, külső megjelenésen, rokoni kapcsolatokon, híres felmenőkön, stb-n múlott. Az hogy a végére az a 4 fiatalember maradt akik maradtak sem kizárólag a külső adottságoknak tudható be, de nem is értem mégis mit akartál ezzel hiszen egyik döntős sem egy Adonisz, az meg Caramel baromsága hogy Pál Dénes a szemével hódít, nekem soha a büdös életbe nem jutott eszembe hogy szépek a szemei, viszont az alázatossága, szerénysége és a maga köré teremtett aura igenis megnyerő az egyedi hangszínéről már nem is beszélve. Énekelhet valaki hibátlanul, profin de ha nem emberi az amit csinál akkor a kutyát se fogja érdekelni. (Ugyanez történt az X-Faktorban Oláh G./Antal Timi vagy Csillag születik Mészáros J.E./Sziróta Jennifer) 
Nyerhetett volna a három hatalmas nagy rutinnal rendelkező közül is valamelyik, akár Weisz Viktor, Nádor Dávid ill. a 3-nak már a nevét se tudom annyira jelentéktelen volt, pedig ő is szépen, tisztán, hibátlanul énekelt!

Először is tudom,hogy mit írok.Másrészt: pontosan tudom,hogy itt jobb énekesek vannak,mint az X-faktorban,nem vagyok süket.De a Voice-ban kimondottan énekesket keresnek,az X-faktorban meg olyanokat,akikből popsztárokat tudnak csinálni.Egyébként meg a Voice sem feltételül a jó hangról szólt.Különben most Nádor Dávid nyert volna.Mert bár Dénest is szeretem,az viszont egyértelmű,hogy Dávidnak jobb hangja van.Elég ha megnézzük,hogy az Against all odds-ot hogy énekelt,Dénest ezt nem tudná így elénekelni.Az Andival közös duettje pedig a tegnapi adás fénypontja volt,a tingli-tangli Vidéki sanzon sehol sem volt ehhez képest.A félreértés elkerülése végett: elismerem,hogy Dénes is tehetséges,viszont nem mondanám,hogy hangilag ő volt a mezőny legjobbja.
2013. január 26. 13:07 #100
kis_zsú
kis_zsú
 
Státusz"Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be." Victor Ward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 845
Csatolások: 0
Azonosító: 131186
Offline offline
Gratulálok Dénesnek. Örülök, hogy ő nyerte meg, mert nagyon szép a hangja. Dávidnak és Bálintnak is grat., mert ők is nagyon jók voltak. Bálintnak is gyönyörű hangja van, és ő is jól néz ki (meg Dávid is). Dénes napszemüvege annyira tetszett, hogy még a szemei nélkül is helyes volt.
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Caramel Caramel 478.