Starity

Justin Bieber: „Nem vagyok jelenleg a legboldogabb”

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 28. 19:07 #81
PinkPoison
PinkPoison
† hentai tensai shoujo †
 
StátuszNéha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 2582
Csatolások: 19
Azonosító: 176526
Offline offline
unom már az ilyen cikkeket dry.gif az egész címlap jb pofájával van tele ˇ__ˇ
2013. január 28. 19:16 #82
LiyQ
LiyQ
visszatérő vendég
 
StátuszMelletted leszek, jóban, rosszban, depiben, happyban, lazán, f*szán, de igazán.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 185632
Offline offline
Pinkprincess98-cal egyet értek csak én épp a fanja vagyok. smileeee.gif
2013. január 28. 19:21 #83
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet
megmutatja, hogy még mindig jó zenét csinálok

Ja hogy eddig jó zenét csinált?! Hát oké. Nem tűnt fel. blink.gif (Egyébként nagyon megnézném, hogy egy ilyen Justin Bieberre és a dalaira, dalszövegeire, tehetségére(?) mit szóltak volna az emberek 10-20 -vagy esetleg több- évvel ezelőtt. Ezt a nyikhajt még a színpadra sem engedték fel volna, nemhogy albumokat adjon ki & pénzeljék a mesterműveit. Régen csak az tudott érvényesülni, aki tudott énekelni élőben is, jó zenéket csinált és szinte minden korosztály szerette és talált benne valami értékeset. Na meg akkor még nem volt playback, hogy hányás közben is szójjon' a nóta és a dallikázás...)
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 28. 19:32 #84
fannika6
fannika6
visszatérő vendég
 
StátuszImádlak Justin Bieber!! életem szerelme ;) <3 örökkön örökké LOVEEEEE
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 328
Csatolások: 0
Azonosító: 184299
Offline offline
de aranyos..imádom és ez a szám is nagyon jó mint a többi...olyan kis cuki <3 egyáltalán nem sajnáltatja magát,ő is biztos hogy kapni fog Grammy mert nagyon nagy tehetség ő a legjobb,nem azért nem megy el mert mert irigy,egy csomó mindenki nem megy el nem csak ő és ez nem azt jelenti hogy irigykedik,mért ne örülhetne más sikernék? -.-" nem nyálas hanem nagyon aranyos...IMÁDOOOOOM <3
2013. január 28. 19:52 #85
Feilla
Feilla
KoЯniac.
 
Státusz'The places i have ran to all my life have disappeared and i owe this to you.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 0
Azonosító: 176625
Offline offline
Megmutatja, hogy még mindig jó zenét csinálok, és az emberek támogatnak engem, és nem hagyhatom abba. Aha, jó, NEM. omg.gif
2013. január 28. 19:52 #86
DreamGirl11
DreamGirl11
visszatérő vendég
 
StátuszSzeretek esőben sétálni, mert akkor senki sem látja, hogy sírok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 192276
Offline offline
Ez az egész interjú egy nagy...nem mondom ki hogy mi. Még, hogy Justin és a Grammy? Elég messze állnak egymástól, és szerintem soha nem is lesznek elég közel. Michael Jackson-hoz és Stevie Wondern-hoz hasonlítják?! Őt?! Könyörgöm még viccnek is rossz, SOHA nem fog a nyomukba érni. Ja és miután Selena szóba került az egész olvadozik a cukormáztól.
2013. január 28. 20:27 #87
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Elég rossz napom volt, de tudtam, hogy amint ide feljövök, rögvest lesz valami, amin vidulhatok.XD Maga a kabaré ez az interjú, hogy őszinte legyek.XD Néhol-néhol csak elmosolyodtam, de akadtak olyan mondatok is, ahol a röhögőgörcs tört rám.XD Néha azért elgondolkozok, hogy ezek az interjúk tényleg ki vannak találva, vagy tényleg ezek a sztárok a megtestesült Don Juanok. Na, de nem is szaporítom tovább a szót, hanem fűzöm a kommentárjaimat az alábbi mondatokhoz:

"Támogathatom a családomat. Sok nélkülözéssel nőttem fel. Emlékszem, amikor kaját rendeltünk anyukámmal, és azon is osztozni kellett, mert többet nem engedhettünk meg magunknak. Szeretek fellépni, és amikor a színpadra megyek és láthatom az embereket. Ezért csinálom."

Már ez volt amin mosolyogni kezdtem, a legelső kérdésen, gyerekek!XD Az adott interjúztató nem is kérdezte azt, hogy ő mennyire silány, szegény körülmények között nőtt fel, de ő is, ahogyan szelike meg ezek a mai tucatdivatsztárocskák előjönnek az iszonyúan nehéz életükkel. Ez annyira undorító, hogy nem igaz. Mindenkinek megvan a saját nyomora, sőt van aki sokkal rosszabbul él, mint ahogyan anno ő, de azért erőteljesen nyomatja a sajnáljuk már meg bíbőrt című szöveget. Már ez antipatikussá tette nekem a gyereket. blink.gif

"Azt, hogy az én statisztikáim majdnem egyenlőek a legtöbb nagyobb előadóéval? Csodálatos erre gondolni..."

Hihetetlen, hogy mekkora egoizmussal rendelkezik ez. Megdöbbentő! ohmy.gif A leírt mondatocskában nagy pofájúan kijelenti, hogy lazán felér olyanokhoz, mint MJ, Wonder vagy Prince. Ez jól érzi magát ilyenkor, amikor ilyeneket nyilatkozik? huh.gif Pedig, ha tudná, hogy a nagyoknak a bokájáig sem ér fel...

"Megmutatja, hogy még mindig jó zenét csinálok, és az emberek támogatnak engem, és nem hagyhatom abba."

Hát ennek kéne ajándékozni egy iránytűt, mert baromira el van tévedve... blink.gif

"... hogy listavezető lett, megmutatja az embereknek, hogy még mindig itt vagyok, és a tehetség minden más fölé emelkedik. Olyan sok minden történik. De a tehetség mindezek fölé tud emelkedni."

Ómájfákingád! omg.gif Abszolúte nekiállt önmagát fényesre sikálni. Úgy dagad a melle, annyira büszke, annyira, de annyira, amit elért az életében, hogy lassan ki is fog pukkadni. Arrogancia és beképzeltség csillagos ötös! good.gif Egy biztos, nem kímélném a gyereket, ha esetleg beszélgetnék vele - egyszerűen sz*rrá oltanám, mert az ilyennel mást már aligha lehetne csinálni. Ezen már nincs mit kommentelni, mert amit ő mível az már rég túllépte a limitet...

"Ez nagyszerű, mert minden interjúban megkérdezik, hogy „Szóval, mennyi követőd van Twitteren?”, én meg mindig mondom, hogy „Hát, a második vagyok, Lady Gaga után.” De most én vagyok az első, és klassz, hogy végre ezt mondhatom."

Esküszöm, tényleg kezdem sajnálni szegény párát. A beképzeltséghez párosul a sötétség fogalma is. Nem baj, hogy azt sem tudja mi Anglia fővárosa, de úgy csinál, mintha a vízen is tudna járni. Menjen el humoristának, komolyan!XD Én személy szerint gáznak tartom, hogy ő ezt ekkora címnek tartja, pedig csak egy gagyi tviterről beszélünk, ami régen nem is létezett a nagyok idejében, mert hát ő a nagyokhoz méri magát. Ha nem lett volna ez a mikroblog, akkor lehet, hogy fele ekkora sikere sem lenne, de persze a meztelen valagát orrbszájba kell mutogatni a világhálón. Ez sem állt sorba, amikor az észt osztották. Komolyan, és ezeket a műveletlen tahó p*rasztokat sztároljuk? crazy.gif

"Rengeteg pletyka van. Olyanok, mint például: minden nap hívogatom Selenát, de ő nem veszi fel a telefont, vagy: üldözöm őt. De ezek mind kitalált történetek."

Minden pletykának van alapja. Még, ha nem is így történik a dolog, hogy minden nap hívogatja, de valami oka csak volt, hogy ez a pletyka elindult. Erőteljesen tagad az interjú alatt, mert biztos annyira ciki hímnemű létére futni egy nő után, sőt, aki lehet, hogy élete szerelme. Annyira ostoba, buta kölyök, hogy az egyszerűen elmondhatatlan. Nagyon égő szerelmesnek lenni... unsure.gif

"Los Angelesben voltam a Four Seasonsban, és volt ott egy zongora. Leültem, és valami csak úgy kitört belőlem, és felvettem az iPhone-ommal. Aztán elmentem a stúdióba, és felvettük, csak jobban énekeltem el."

Ne haragudjatok, de ezt olvasva, egyszerűen kitört belőlem a röhögés.XD Elképzeltem azt, amint bíbőrke ül egy bárban, sír-rí, megtalálja a zongorát és bánatában elkezd énekelni, s az érzelmek csak úgy kifakadnak belőle. Komolyan, ne már!XD Ez olyan, mintha Hoszé Ármándó Eszmeraldának vallana szerelmet.XD Igazi mexikói szappanopera klisé, de a jobb éneklést nem is kommentálom... azt hiszem...

"Szükségem van egy mérnökre, amikor én gitározom és énekelek is."


Tudod, jusztinka egy igazi zenésznek, egy igazi tehetségnek, egy igazi énekesnek nem holmi mérnökökre meg szakemberekre van szüksége éneklés közben, hanem a szívére, a lelkére, a hangjára és a gitárjára.

Nos, azt hiszem ennyi volt, de a többi mondatán is nagyon jókat vidultam.XD Számomra összegzésképp annyi jött le, hogy bíbőr tipikus idióta, aki azt hiszi, hogy a sztároltság egyenlő a tehetséggel. Pedig a zeneiparban semmi maradandót nem alkotott, amivé legendává avanzsálódhatna harminc év múlva, de azt sikerült elérnie, hogy a még ostobább rajongói magukat vagdossák, mert betépett múltkor pár drogos haverjával. Az ő ideje is le fog áldozni egyszer, hisz a rajongók is fel fognak nőni, és a fiatalabb generáció már közel sem annyira vevő az ő "zenéjére", amit természetesen még a legjobb jóindulattal sem tudok zenének nevezni. Persze az arrogancia és a mások feletti felérendeltséget addig fogja éreztetni, amíg egyszer valaki úgy p*fán nem veri, hogy a szájsebészeten fog kikötni. Nem ártana szegénykének egy-két atyai pofon, hogy rájöjjön arra, hogy a világ nem körülötte forog, de azért előszeretettel beszél mindenkivel úgy, mint ahogyan egy darab kakival. Nem vagyok oda szelikéért sem, de egy ilyen nyomorék idióta mellett egy napig nem bírnék megmaradni, az egyszer biztos.
3 felhasználónak tetszik: Beckie, Misao, MadHatter
2013. január 28. 20:43 #88
- törölt felhasználó -    
Igazából szerencsétlent semmire nem tartom! DE néhány beképzelt megnyilvánuláson kívül, szimpatikusan válaszolt! (persze ez egyáltalán nem biztos, hogy pont így hangzott el) Nem tudom de a napokban megjelent Miley interjúhoz képest, sokkal színvonalasabb és értelmesebb beszélgetés.
2013. január 28. 21:07 #89
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Igen, kellemesen csalódtam. Értelmes lenne, csak elvakítja a hírnév, és ettől nagyképű.
2013. január 28. 21:18 #90
jennymiley00
jennymiley00
 
StátuszSometimes you gotta fall before you fly.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.16.
Hozzászólás: 518
Csatolások: 102
Azonosító: 129374
Offline offline
Nagyon sokan a kommentelők között csak azt a Justint ismerik, akit a médiában látnak... Elhiszik a sok pletykát és azt hiszik az az igazi énje. De tévednek. Nézzétek meg a filmjét vagy olvassátok el a könyvét. Ráfogtok jönni,hogy nagyon normális gyerek, aki azt csinálja amit szeret. Ezért meg senkit sem szabadna elítélni. Ha meg nem veszitek a filmre vagy a könyvre a fáradtságot, akkor meg ne dumáljatok alaptalan dolgokról a kommentekben.
2013. január 28. 21:57 #91
viruu
viruu
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó dolog van a zenében: amikor üt, nem érzel fájdalmat.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.13.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 191502
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.01.28. 20:27)
Elég rossz napom volt, de tudtam, hogy amint ide feljövök, rögvest lesz valami, amin vidulhatok.XD Maga a kabaré ez az interjú, hogy őszinte legyek.XD Néhol-néhol csak elmosolyodtam, de akadtak olyan mondatok is, ahol a röhögőgörcs tört rám.XD Néha azért elgondolkozok, hogy ezek az interjúk tényleg ki vannak találva, vagy tényleg ezek a sztárok a megtestesült Don Juanok. Na, de nem is szaporítom tovább a szót, hanem fűzöm a kommentárjaimat az alábbi mondatokhoz:
"Támogathatom a családomat. Sok nélkülözéssel nőttem fel. Emlékszem, amikor kaját rendeltünk anyukámmal, és azon is osztozni kellett, mert többet nem engedhettünk meg magunknak. Szeretek fellépni, és amikor a színpadra megyek és láthatom az embereket. Ezért csinálom."
Már ez volt amin mosolyogni kezdtem, a legelső kérdésen, gyerekek!XD Az adott interjúztató nem is kérdezte azt, hogy ő mennyire silány, szegény körülmények között nőtt fel, de ő is, ahogyan szelike meg ezek a mai tucatdivatsztárocskák előjönnek az iszonyúan nehéz életükkel. Ez annyira undorító, hogy nem igaz. Mindenkinek megvan a saját nyomora, sőt van aki sokkal rosszabbul él, mint ahogyan anno ő, de azért erőteljesen nyomatja a sajnáljuk már meg bíbőrt című szöveget. Már ez antipatikussá tette nekem a gyereket. blink.gif 
"Azt, hogy az én statisztikáim majdnem egyenlőek a legtöbb nagyobb előadóéval? Csodálatos erre gondolni..."
Hihetetlen, hogy mekkora egoizmussal rendelkezik ez. Megdöbbentő! ohmy.gif A leírt mondatocskában nagy pofájúan kijelenti, hogy lazán felér olyanokhoz, mint MJ, Wonder vagy Prince. Ez jól érzi magát ilyenkor, amikor ilyeneket nyilatkozik? huh.gif Pedig, ha tudná, hogy a nagyoknak a bokájáig sem ér fel...
"Megmutatja, hogy még mindig jó zenét csinálok, és az emberek támogatnak engem, és nem hagyhatom abba."
Hát ennek kéne ajándékozni egy iránytűt, mert baromira el van tévedve... blink.gif 
"... hogy listavezető lett, megmutatja az embereknek, hogy még mindig itt vagyok, és a tehetség minden más fölé emelkedik. Olyan sok minden történik. De a tehetség mindezek fölé tud emelkedni."
Ómájfákingád! omg.gif Abszolúte nekiállt önmagát fényesre sikálni. Úgy dagad a melle, annyira büszke, annyira, de annyira, amit elért az életében, hogy lassan ki is fog pukkadni. Arrogancia és beképzeltség csillagos ötös! good.gif Egy biztos, nem kímélném a gyereket, ha esetleg beszélgetnék vele - egyszerűen sz*rrá oltanám, mert az ilyennel mást már aligha lehetne csinálni. Ezen már nincs mit kommentelni, mert amit ő mível az már rég túllépte a limitet...
"Ez nagyszerű, mert minden interjúban megkérdezik, hogy „Szóval, mennyi követőd van Twitteren?”, én meg mindig mondom, hogy „Hát, a második vagyok, Lady Gaga után.” De most én vagyok az első, és klassz, hogy végre ezt mondhatom."
Esküszöm, tényleg kezdem sajnálni szegény párát. A beképzeltséghez párosul a sötétség fogalma is. Nem baj, hogy azt sem tudja mi Anglia fővárosa, de úgy csinál, mintha a vízen is tudna járni. Menjen el humoristának, komolyan!XD Én személy szerint gáznak tartom, hogy ő ezt ekkora címnek tartja, pedig csak egy gagyi tviterről beszélünk, ami régen nem is létezett a nagyok idejében, mert hát ő a nagyokhoz méri magát. Ha nem lett volna ez a mikroblog, akkor lehet, hogy fele ekkora sikere sem lenne, de persze a meztelen valagát orrbszájba kell mutogatni a világhálón. Ez sem állt sorba, amikor az észt osztották. Komolyan, és ezeket a műveletlen tahó p*rasztokat sztároljuk? crazy.gif 
"Rengeteg pletyka van. Olyanok, mint például: minden nap hívogatom Selenát, de ő nem veszi fel a telefont, vagy: üldözöm őt. De ezek mind kitalált történetek."
Minden pletykának van alapja. Még, ha nem is így történik a dolog, hogy minden nap hívogatja, de valami oka csak volt, hogy ez a pletyka elindult. Erőteljesen tagad az interjú alatt, mert biztos annyira ciki hímnemű létére futni egy nő után, sőt, aki lehet, hogy élete szerelme. Annyira ostoba, buta kölyök, hogy az egyszerűen elmondhatatlan. Nagyon égő szerelmesnek lenni... unsure.gif
"Los Angelesben voltam a Four Seasonsban, és volt ott egy zongora. Leültem, és valami csak úgy kitört belőlem, és felvettem az iPhone-ommal. Aztán elmentem a stúdióba, és felvettük, csak jobban énekeltem el."
Ne haragudjatok, de ezt olvasva, egyszerűen kitört belőlem a röhögés.XD Elképzeltem azt, amint bíbőrke ül egy bárban, sír-rí, megtalálja a zongorát és bánatában elkezd énekelni, s az érzelmek csak úgy kifakadnak belőle. Komolyan, ne már!XD Ez olyan, mintha Hoszé Ármándó Eszmeraldának vallana szerelmet.XD Igazi mexikói szappanopera klisé, de a jobb éneklést nem is kommentálom... azt hiszem...

"Szükségem van egy mérnökre, amikor én gitározom és énekelek is."

Tudod, jusztinka egy igazi zenésznek, egy igazi tehetségnek, egy igazi énekesnek nem holmi mérnökökre meg szakemberekre van szüksége éneklés közben, hanem a szívére, a lelkére, a hangjára és a gitárjára.
Nos, azt hiszem ennyi volt, de a többi mondatán is nagyon jókat vidultam.XD Számomra összegzésképp annyi jött le, hogy bíbőr tipikus idióta, aki azt hiszi, hogy a sztároltság egyenlő a tehetséggel. Pedig a zeneiparban semmi maradandót nem alkotott, amivé legendává avanzsálódhatna harminc év múlva, de azt sikerült elérnie, hogy a még ostobább rajongói magukat vagdossák, mert betépett múltkor pár drogos haverjával. Az ő ideje is le fog áldozni egyszer, hisz a rajongók is fel fognak nőni, és a fiatalabb generáció már közel sem annyira vevő az ő "zenéjére", amit természetesen még a legjobb jóindulattal sem tudok zenének nevezni. Persze az arrogancia és a mások feletti felérendeltséget addig fogja éreztetni, amíg egyszer valaki úgy p*fán nem veri, hogy a szájsebészeten fog kikötni. Nem ártana szegénykének egy-két atyai pofon, hogy rájöjjön arra, hogy a világ nem körülötte forog, de azért előszeretettel beszél mindenkivel úgy, mint ahogyan egy darab kakival. Nem vagyok oda szelikéért sem, de egy ilyen nyomorék idióta mellett egy napig nem bírnék megmaradni, az egyszer biztos.


hallod ,igen nagy tag vagy biggrin.gif Szeretem Justint felnézek rá,és igen,néhol eléggé 'durva' kifejezéseket használtál,de ez valami .. már most bírlak... lolhit.gif és amikor ezt írtad : valaki adjon neki iránytűt mert nagyon el van tévedve...én nem az interjún komolyan mondom,rajtad röhögtem... amúgy meg szerintem teljesen reálisan látod ezt az egészet smileeee.gif mostmár énsem tudom mit gondoljak Justinról king.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. január 28. 22:29 #92
eddie and gemmafan
eddie and gemmafan
visszatérő vendég
 
Státuszi love you Nathan Sykes<333 Sanyóca4ever ,Macklemore<3333333
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.15.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 180471
Offline offline
Szegény Justin....remélem több pletyka nem lesz mert már nagyon uncsi
2013. január 28. 22:32 #93
darázs zsolt
darázs zsolt
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.26.
Hozzászólás: 207
Csatolások: 0
Azonosító: 72555
Offline offline
IMÁDOM <3 biggrin.gif Annyira tehetséges,aranyos és +helyes <3 biggrin.gif Im'Forever BILIEBER And I'm Forever Directioner <3 biggrin.gif <3 biggrin.gif
2013. január 28. 22:35 #94
darázs zsolt
darázs zsolt
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.26.
Hozzászólás: 207
Csatolások: 0
Azonosító: 72555
Offline offline
Annyira megtudja kitudja mutatni az érzelmeit és ami benne van amiket a kedvenc dolgaiba tölti az éneklésbe a zenébe,ami nagyon megy neki én nem értem miért szakítottak állíttólag Selena Gomez-zel annyira aranyosak és össze illetek ezmellett szerethették egymást ! <3 biggrin.gif + <3 DIRECTIONER + <3 BILIEBER biggrin.gif biggrin.gif
2013. január 29. 00:11 #95
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Hmm, hát van ez így. Nem lehet mindig csak jó, mert akkor nem tudnánk értékelni. Selena elment, majd lesz más, akkor jobban illik hozzá. Ez van.
2013. január 29. 11:47 #96
NoQuality
NoQuality
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.27.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 172121
Offline offline
"Nem vagyok jelenleg a legboldogabb." Gratulálok a cikk írójának.
2013. január 29. 13:44 #97
leyla113
leyla113
SummerKid
 
Státuszit's Glambert time! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 1096
Csatolások: 3
Azonosító: 180259
Offline offline
ez az egész interjú annyira csöpög a cukormáztól, hogy úgy éreztem elhányom magam. azt meg, hogy bíberke ennyi értelmes mondatot ki tud nyögni, nem hiszem. omg.gif
2013. január 29. 15:12 #98
Proceex
Proceex
új tag
 
Státusz~A szívem nem járda h minden köcsög járja~ ~Proceex♥~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.17.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 194200
Offline offline
hát valahol megtudom érteni Justin-t de tul kell lépni rajta és lesz más akivel jobban fog menni a kapcsolatuk a cikk ciméhez meg annyit hogy egy b****m volt aki irta lehetet volna Billboard interjú vagy valami más nem ez és utoljára nekem ez a szám itt a végén nem annyira jön be de ez van
2013. január 29. 17:41 #99
dorka02
dorka02
visszatérő vendég
 
StátuszI ♥VKKC!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 252
Csatolások: 0
Azonosító: 193017
Offline offline
elég béna ez a perverz%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. január 29. 18:37 #100
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet
Sok nélkülözéssel nőttem fel. Emlékszem, amikor kaját rendeltünk anyukámmal, és azon is osztozni kellett, mert többet nem engedhettünk meg magunknak.


Öhmm... Már ott sántít a dolog hogy ők "kaját rendeltek."
Más a kis piacon veszi meg az alapanyagokat és örül ha otthon kifőzhet belőle valamit,de nem ők rendelnek osztán már szegínység van, ha nem telik svédasztalra. blink.gif Most komolyan ki az aki ezt beveszi? Nem azért,de kölyök korában sem úgy nézett ki mint egy ígységesen nevelt csemete. omg.gif Tipikus "megmutatom milyen nehéz volt nekem, és milyen alulról sikerült felkapaszkodnom" - szánjatok nonsense.
Mondjuk Charlize Theron-t tudom sajnálni, mert tényleg elég elcs*szett gyerek illetve kamaszkora volt az ittas apjával aki fizikálisan bántalmazta őket és végül az anya önvédelemből lőtte le a f*szit úgy hogy Charlize a szomszéd szobában volt. Ehhez képest Bíbőr kajarendelős sztorija egy tündérmese.
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok