Starity

Harry Styles legújabb kiszemeltje Jennifer Lawrence?

12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 06. 19:38 #141
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
kamu, vagy nem kamu de ehhez nekünk mi közünk..............de úgy komolyan? nem tök mindegy, hogy kire hajt Harry? nem szeretném senki rebesgetett álamit összetörni de Harry nem pont egy magyar tizen éves lánnyal köt életre szóló házasságot.........hahó van ám magánélet is a világon!?!
2013. március 06. 19:41 #142
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Szerintem ez egy újabb olyan "hír" amit a sajtó fúj fel. Mondjuk az ilyeneket már igazán megszokhattuk volna tőlük...
2013. március 06. 19:48 #143
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Tényleg írt róla a Twitteren, én láttam. De azért remélem nem lesz belőle semmi. Nem illenének össze. ohmy.gif
2013. március 06. 19:50 #144
vivikee0
vivikee0
visszatérő vendég
 
StátuszSmiler szív, Smiler lélek, Smiler leszek amíg csak élek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.15.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 21
Azonosító: 169292
Offline offline
szerintem nagy kamu wink.gif
2013. március 06. 19:59 #145
- törölt felhasználó -    
A 'barát' nyilatkozata még folytatódott, csak az már nem került a cikkbe.
Idézet
"He's been begging mutual friends who know Jen to put the word out for him so they can hook up next time they're in the same city. Harry is quietly confident because he normally gets whichever girl he sets his sights on."


Érdekességképpen rákerestem Styles twittjeire és ott csak az állt, hogy Jennek drukkolt az Oscaron és, hogy nagyon tetszett neki a Napos oldal. A megszólítást pedig indokolatlannak érzem. smileeee.gif
2013. március 06. 20:03 #146
- törölt felhasználó -    
most ezért??? ohmy.gif ez teljesen yoaln, mintha az Oscar miatt tetszene neki..és egy nem sztár lányt is találhatna...miért kell az ilyen óriássztárokra hajtani? ohmy.gif
2013. március 06. 20:11 #147
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Idézet (harrystyles @ 2013.03.06. 18:45)
FruzsyFan ha el hiszed, ha nem, én szoktam beszélni Harryvel:) ugyanis követ a privát twitterééén-.- ui.:csokis

Hahaha. Baszki, én meg Jennifer Lawrence-szel emailezek... biggrin.gif Vagy nekem megfelel más sztár is, de most ő vágott ide.
Majd biztos egy kis nyikhaj magyar tizenévessel fogja megvitatni az élet nagy dolgait. wink.gif
A cikkhez hozzászólva, az újságírók imádnak túlozni, és valószínűleg most is ez történt. Vagy ha nem is, Jen nem "butuska" és nem fog összejönni egy díszhomárral, akit többször kéne tökönrúgni. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Adrianna
2013. március 06. 20:14 #148
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Kicsit elvan túlozva a cikk és nem hinném, hogy lenne belölle vmi. biggrin.gif
2013. március 06. 20:17 #149
- törölt felhasználó -    
Idézet (Caroline W.Lightning @ 2013.03.06. 20:11)
Hahaha. Baszki, én meg Jennifer Lawrence-szel emailezek... biggrin.gif Vagy nekem megfelel más sztár is, de most ő vágott ide.
Majd biztos egy kis nyikhaj magyar tizenévessel fogja megvitatni az élet nagy dolgait. wink.gif
A cikkhez hozzászólva, az újságírók imádnak túlozni, és valószínűleg most is ez történt. Vagy ha nem is, Jen nem "butuska" és nem fog összejönni egy díszhomárral, akit többször kéne tökönrúgni. wink.gif

Én megkérdőjelezném a töke létezését think.gif
Egyébként szerintem sem jönne össze ilyenekkel,főleg vele.Több esze van annál cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Caroline W.Lightning
2013. március 06. 20:18 #150
harrystyles
harrystyles
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.06.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 197306
Offline offline
Idézet (Caroline W.Lightning @ 2013.03.06. 20:11)
Hahaha. Baszki, én meg Jennifer Lawrence-szel emailezek... biggrin.gif Vagy nekem megfelel más sztár is, de most ő vágott ide.
Majd biztos egy kis nyikhaj magyar tizenévessel fogja megvitatni az élet nagy dolgait. wink.gif
A cikkhez hozzászólva, az újságírók imádnak túlozni, és valószínűleg most is ez történt. Vagy ha nem is, Jen nem "butuska" és nem fog összejönni egy díszhomárral, akit többször kéne tökönrúgni. wink.gif

smileeee.gif akár hiszed, akár nem ez van..tudod az internet sokmindnre képes..nem egy barátomat itt találtam..ő is egy barátom ask.fm-ről..és nem érdekel hogy ilyen .. emberek mit hisznek, el és mit nem...;)ui. Harry nem díszhomár!!ne magadhoz hasonlítsd.. wink.gif
2013. március 06. 20:21 #151
Rebu
Rebu
 
Státusz7 év után az oldalon azt kívánom, bár visszanézhetném az összes bemutatkozásomat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.26.
Hozzászólás: 554
Csatolások: 20
Azonosító: 131974
Offline offline
Akkor most miért is kellett a "NAGY" Directionereknek Taylort bántani? Nekem eddig is így tűnt, és most is csak megerősít a cikk, hogy Taylor és Harry nagyon is megérdemelték egymást, ugyanis pont ugyan olyanok.
2013. március 06. 20:23 #152
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (harrystyles @ 2013.03.06. 20:18)
smileeee.gif akár hiszed, akár nem ez van..tudod az internet sokmindnre képes..nem egy barátomat itt találtam..ő is egy barátom ask.fm-ről..és nem érdekel hogy ilyen .. emberek mit hisznek, el és mit nem...;)ui. Harry nem díszhomár!!ne magadhoz hasonlítsd.. wink.gif

Oké, rendben, áldásunkat adjuk rád, oszt' lehet menni, mert szerintem senki sem kíváncsi arra, hogy herike sztájölszel levelezel vagy sem. A cikk nem rólad, hanem az imént felhozott kisfiúról és Jenniferről szól. Kérlek, tartsd magadat ehhez, de, ha mindenképpen menőzni akarsz ezzel a hazugsággal, akkor ajánlom neked a Zene rovat vándireksön topikját, ahol kiélheted eme perverzióidat. Előre is megköszönjük!
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Caroline W.Lightning
2013. március 06. 20:32 #153
- törölt felhasználó -    
na de Hazzus:D nem birsz magaddal:D
2013. március 06. 20:34 #154
- törölt felhasználó -    
Felőlem mindegy kiért rajong, de Jennifer-re messze nem illik a "butuska lány" jelző. Szegény srác még szerintem sokáig nem tud hozzá felnőni.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. március 06. 20:35 #155
harrystyles
harrystyles
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.06.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 197306
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.03.06. 20:23)
Oké, rendben, áldásunkat adjuk rád, oszt' lehet menni, mert szerintem senki sem kíváncsi arra, hogy herike sztájölszel levelezel vagy sem. A cikk nem rólad, hanem az imént felhozott kisfiúról és Jenniferről szól. Kérlek, tartsd magadat ehhez, de, ha mindenképpen menőzni akarsz ezzel a hazugsággal, akkor ajánlom neked a Zene rovat vándireksön topikját, ahol kiélheted eme perverzióidat. Előre is megköszönjük!

És most téged ki kérdezett? Csak válaszoltam egy illetőnek..Ha neked nem tetszik, akkor ne olvasd el...Ez egy ilyen oldal..És nem menőzni akarok az IGAZSÁGGAL csak mondtam, hogy majd megkérdezem tőle...ha elhiszed, ha nem ez van drága...és nincsennek semmiféle perverzióim..ne magadból indulj ki..
2013. március 06. 20:36 #156
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Idézet (harrystyles @ 2013.03.06. 20:18)
smileeee.gif akár hiszed, akár nem ez van..tudod az internet sokmindnre képes..nem egy barátomat itt találtam..ő is egy barátom ask.fm-ről..és nem érdekel hogy ilyen .. emberek mit hisznek, el és mit nem...;)ui. Harry nem díszhomár!!ne magadhoz hasonlítsd.. wink.gif

Akár hiszed, akár nem, nem egy barátomat az interneten találtam. Persze egyik sem egy Harry Styles, de hát ezt dobta az élet, én megelégszem a tök átlagos netes barátokkal.
Az utóiratod sértés akart lenni? Mert nem igazán értél célt vele. Sajna nincsenek olyan testrészeim...
2013. március 06. 20:45 #157
- törölt felhasználó -    
Érdekes lenne elképzelni Őket ketten..blink.gif
2013. március 06. 20:45 #158
harrystyles
harrystyles
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.06.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 197306
Offline offline
Idézet (Caroline W.Lightning @ 2013.03.06. 20:36)
Akár hiszed, akár nem, nem egy barátomat az interneten találtam. Persze egyik sem egy Harry Styles, de hát ezt dobta az élet, én megelégszem a tök átlagos netes barátokkal.
Az utóiratod sértés akart lenni? Mert nem igazán értél célt vele. Sajna nincsenek olyan testrészeim...

de tudod az egyik Harry Styles..nem érdekel hogy nem hiszed el..én tudom, hogy igaz...tudod annyi közösségi oldala van, hogy könnyű vele felvenni a kapcsolatot..:)nem sértés akart lenni...de m1..én tudom, hogy mi igaz, és hogy mi nem...hogy elhiszed-e vagy sem az a te dolgod nem érdekel
2013. március 06. 20:53 #159
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (harrystyles @ 2013.03.06. 16:55)
ez nem igaz..én láttam, hogy mit/miket szokott Harry kiírni ask.fm-re..és az egyik gyerekkori barátjába szerelmes és a lány is szereti őt!! (a lány a barátom)képeket osz meg Harry ami Harry szülinapi buliján készültek és a lánnyal is van nem is 1 közös fotó..igaz, hogy kiírta twitterre hogy Jennifernek kell nyerni de ez csak egy dolog..meg kiírta facebookra, hogy SZERINTE Jennifer szép...Jennifer erre annyit válaszolt, hogy tudom midnig mondják..ez akkora hazugság amit ide irtak..de majd megkérdezem Harrytől, mert követ engem twitteren, és szoktunk beszélgetni privibe...majd meglátjátok, hogy ez kamu!!


Ma olyan rossz napom volt, köszi, hogy írtál, mert egy hatalmasat nevettem. rohog.gif Bocsi, de te tényleg nagyon naiv vagy, sokat kell még tanulnod az élettől. smileeee.gif Gondolom magyarul ír neked, és megbeszéli veled az összes személyes dolgát, de jó neked. cool.gif _nevet.gif
Témához szólva: Jennifernek eszébe se jutna összejönni ezzel a kisfiúval, és nem csak azért, mert ott van neki Bradley Cooper. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Caroline W.Lightning, Beyla
2013. március 06. 20:54 #160
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Idézet (harrystyles @ 2013.03.06. 20:45)
de tudod az egyik Harry Styles..nem érdekel hogy nem hiszed el..én tudom, hogy igaz...tudod annyi közösségi oldala van, hogy könnyű vele felvenni a kapcsolatot..:)nem sértés akart lenni...de m1..én tudom, hogy mi igaz, és hogy mi nem...hogy elhiszed-e vagy sem az a te dolgod nem érdekel

Nos, ha a továbbiakban szeretnél még hasonló, feltűnően kamuszagú dolgokat állítani, ott a profilom, küldj nekem privát üzenetet, és nyugodtan magyarázz tovább, nem fogok megsértődni. wink.gif
12 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok