Starity

Tegyük színvonalasabbá az oldal magazinrészlegét!

4 oldal 1 2 3 4
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. március 28. 17:55 #61
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Drága Courtneyy, lenne egy bazi nagy kérdésem hozzád! Nemrég küldtem be egy cikket a vérszegénységről, meglehetősen hosszúra sikerekedett, bár eléggé messze áll az oldal profiljától, ami ugyebár a bulvár. Kerülhetnek fel ilyen típusú cikkek? Mert, ha igen, akkor előszeretettel belevetem magamat, így önmagamat is tudom ellenőrizni, hogy a suliban mit tanultam meg. Szívesen írnék még különböző betegségekről is, hogyha lehet benne egy kis szak-blabla, amit természetesen a laikusok számára elmagyarázok és bővebben kifejtek. Szerintem a tudományos cikkekkel simán lehet feljebb vinni az oldal színvonalát.
8 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Évike12, dijansalihu, Lindsay019, FruFruChan, pink_bunny, minibogárka, Misuzu86
2013. március 29. 13:02 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.28. 17:55)
Drága Courtneyy, lenne egy bazi nagy kérdésem hozzád! Nemrég küldtem be egy cikket a vérszegénységről, meglehetősen hosszúra sikerekedett, bár eléggé messze áll az oldal profiljától, ami ugyebár a bulvár. Kerülhetnek fel ilyen típusú cikkek? Mert, ha igen, akkor előszeretettel belevetem magamat, így önmagamat is tudom ellenőrizni, hogy a suliban mit tanultam meg. Szívesen írnék még különböző betegségekről is, hogyha lehet benne egy kis szak-blabla, amit természetesen a laikusok számára elmagyarázok és bővebben kifejtek. Szerintem a tudományos cikkekkel simán lehet feljebb vinni az oldal színvonalát.

Jöhetnek, persze, ha jelentek meg cikkek tudományosabb oldalakon a témáról (vagy origoféle oldalakon), azokból is be lehet vonni egy-két szösszenetet beer.gif

Ui.: most volt időm normálisan átnézni a cikket, az effélékről írhatsz nyugodtan, még valamikor ma ki is megy. Egyébként én is vérszegény vagyok, de majd kifejtem a véleményem kommentben a cikk alatt. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: FruFruChan, Lindsay019, Beyla
2013. március 30. 21:41 #63
LoveNessa
LoveNessa
 
StátuszHelló, Nyugat.hu! ;)
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 1483
Csatolások: 10859
Azonosító: 153158
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.03.27. 20:33)
De nem arról volt szó, hogy szülinapja van, biggrin.gif csak azért írtam róla mert láttam, hogy az lesz neki. biggrin.gif Justin Biebernek sincs mindennap szülinapja, mégis minden nap írják róla a szarabbnál-szarabb tartalmatlan cikkeket, amik kikerülnek az oldalra és megy alatta a nyávogás...

nem volt szerencsém olvasni a cikkedet, de az alapján amit leírtál egy sima összefoglalós cikk lehetett, ami azokból volt összerakva ami az életrajzában van és ami már megjelent cikkekben. az ilyennek így tényleg nincs semmi értelme és mivel 27 éves lett, nem 0-ra végződő az új szabály szerint törölve lett. ráadásul az ilyeneket alapból töröljük, főleg ha nem megfelelő a forrás vagy a szerkesztettség.

nincs mindennap szülinapja Biebernek, de nem is jelenik meg róla nap, mint nap összefoglalós cikk pardon.gif

amúgy a hírszerkesztők nem az alapján szelektálják a beküldött cikkeket, hogy kit mennyire bírnak, mivel pl én rühellem az ilyen szappanoperás színészeket mégis publikáltam már egy rakat róluk szólót...
4 felhasználónak tetszik: mse90, pink_bunny, FruFruChan, Pocok2001
2013. március 31. 20:36 #64
LoveNessa
LoveNessa
 
StátuszHelló, Nyugat.hu! ;)
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 1483
Csatolások: 10859
Azonosító: 153158
Offline offline
amúgy láttam a Celebuzzon egy olyan cikket amiben az elmúlt hét legjobb felhasználói hozzászolásait szedték össze. szerintem ez is tök jó ötlet, mert sok jópofa hozzászólást írnak itt is az emberkék, csak az a baj, hogy a rövidhíres cikk ötlete is innen jön és netalán azzal vádolnának minket hogy majmoljuk őket unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Sally Sparrow
2013. április 03. 19:03 #65
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én pont ma küldtem be egy olyan cikket, amiben egy adott énekesnőről olyan videókat mutatok be, amikben mások világslágereit adja elő. Esetleg ez is lehetne egy sorozat kezdete. smileeee.gif
2013. április 26. 16:44 #66
LoveNessa
LoveNessa
 
StátuszHelló, Nyugat.hu! ;)
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 1483
Csatolások: 10859
Azonosító: 153158
Offline offline
Új ötlet! Csinálhatnánk szavazásokat különböző kategóriákban, hogy ki pl a 10 Legjobb pasi, Legszebb nő, meg ilyenek, amiket a tagok szavazhatnának meg mondjuk az év végén és a végleges, összesített listát megírni.
1 felhasználónak tetszik: ONE DIRECTION20
2013. április 26. 19:15 #67
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (LoveNessa @ 2013.04.26. 16:44)
Új ötlet! Csinálhatnánk szavazásokat különböző kategóriákban, hogy ki pl a 10 Legjobb pasi, Legszebb nő, meg ilyenek, amiket a tagok szavazhatnának meg mondjuk az év végén és a végleges, összesített listát megírni.

Starity előtt az oldalt ugyebár HQ Paradise-nak hívták. Ott ugyebár volt olyan lehetőség, hogy topik nyitásnál lehetett szavazni, de ez új fórum, és ez a lehetőség itt nem adott. pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: Luckie, FruFruChan, Beyla, Sally Sparrow, duracell, AngelFace
2013. május 02. 12:52 #68
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Tegnap eszembe jutott egy szerintem remek ötlet egy új cikksorozathoz. biggrin.gif Egy sztárelemzésre gondoltam, hogy milyenek lehetnek ők valójában. biggrin.gif Születési dátum alapján horoszkópot lehetne nekik készíteni, szintén születési dátum illetve név alapján fel lehetne használni a számmisztikát, de ott van az arcelemzés is például. Grafológiát nem nagyon tanulmányoztam még át, úgyhogy azt nem merném bevállalni, de a fent említett dolgok alapján tudnék cikkeket írni, ha valakit érdekelne. Tenyérelemzés is jöhetne, de arról elég nehéz lenne olyan minőségű képet találni, ami jó lenne a célnak. rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: Lizania, duracell, Lindsay019, Beyla, FruFruChan, Luckie, LoveNessa, Misuzu86, silenc, Shenayla
2013. május 03. 08:26 #69
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.05.02. 12:52)
Születési dátum alapján horoszkópot lehetne nekik készíteni, szintén születési dátum illetve név alapján fel lehetne használni a számmisztikát

Az ötlet nem rossz, bár tudtommal csak akkor lehet használható elemzést csinálni, ha percre pontosan tudod a születés idejét, illetve hát a pontos helyszín is sokat számít. Ezeket honnan tudod kideríteni? smileeee.gif
2013. május 03. 12:11 #70
- törölt felhasználó -    
Így van, pontos idő kell, óra, perc, és persze a hely. De az ötlet amúgy tetszik *-*

Idézet (Sally Sparrow @ 2013.05.03. 08:26)
Az ötlet nem rossz, bár tudtommal csak akkor lehet használható elemzést csinálni, ha percre pontosan tudod a születés idejét, illetve hát a pontos helyszín is sokat számít. Ezeket honnan tudod kideríteni? smileeee.gif
2014. augusztus 20. 01:26 #71
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
ToTo javasolta az egyik cikkben és azt hiszem igaza van. Jó lenne, ha valahogy megkülönböztetnénk az olyan cikkeket, amikben spoilerek vannak. Ha a címben nem is, mert az túl rövid, de a bevezető részhez be lehetne szúrni. unsure.gif Esetleg a cím elején egy felkiáltójellel is lehetne figyelmeztetni a tagokat, hogy mire számítson. unsure.gif
12 felhasználónak tetszik: FruFruChan, Beyla, Lindsay019, kurrek, duracell, silenc, LexiCobain, joe_r, Ildikócska10, Darkness, Karina197, rammievengeance
2014. augusztus 25. 10:34 #72
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Olyan kérdésem lenne ,hogy ilyen játékokkal (PC és társai) kapcsolatban nem lehetne írni cikkeket ? blush.gif
4 felhasználónak tetszik: rammievengeance, idone, Darkness, Bessie
2014. augusztus 26. 08:34 #73
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (Empress @ 2014.08.25. 10:34)
Olyan kérdésem lenne ,hogy ilyen játékokkal (PC és társai) kapcsolatban nem lehetne írni cikkeket ?  blush.gif


Sajnos egyelőre nem, mert nem illik az oldal profiljába. unsure.gif
2014. augusztus 29. 16:10 #74
- törölt felhasználó -    
Tényleg kevesebb cikk kéne a tucatsztárokról. Az oké, hogy 1-2 hetente egy fontos hír, de ne naponta. Ha valaki, teszem fel hatalmas Bieber fan, nyugodtan és részletesebben el tudja olvasni a híreket például egy magyar nyelvű, aktív Justin Bieber gportalon, vagy akár Facebookos JB HU oldalon is. meghajolo.gif
2014. augusztus 29. 16:20 #75
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Idézet (LoveNessa @ 2013.03.31. 20:36)
amúgy láttam a Celebuzzon egy olyan cikket amiben az elmúlt hét legjobb felhasználói hozzászolásait szedték össze. szerintem ez is tök jó ötlet, mert sok jópofa hozzászólást írnak itt is az emberkék, csak az a baj, hogy a rövidhíres cikk ötlete is innen jön és netalán azzal vádolnának minket hogy majmoljuk őket unsure.gif

szerintem elég macerás lenne összegyűjteni a hozzászólásokat,mert nem 20 tag van regisztrálva...egyébként az ötlet jó,csak mondom,nehéz lenne összegyűjteni unsure.gif
2014. augusztus 29. 16:29 #76
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2013.03.11. 22:38)
Azt az ördögi kört is megszüntethetnénk, ahol egy sztár megnyilvánulásából az 1D vagy Bieberke kapcsán cikk lesz, majd 24 órán belül jön az elvetemült fanok halálos fenyegetéseiről szóló hír.

mostanában inkább csak a "7 sztori,amiről lemaradhattál" cikksorozatban szoktak lenni efféle hírek(1D-re értettem).na hát bíbörről is egyre kevesebbet hallani,de arról még születnek önálló cikkek dry.gif
2014. október 04. 20:26 #77
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
Sziasztok!
Nem tudom már más felvetette-e ezt az ötletet, de én megpróbálom. Lehetne esetleg a Címlapon külön Könyvek rovat. Lehetne írni írók elhalálozásának évfordulójáról, születésnapokról, megjelenésekről, egy könyv megfilmesítéséről.
Nagy könyvmoly vagyok, így örülnék, ha több ilyenről, mintsem a Vándájreksönről és az "értelmes" fanjaikról olvashatnék/írhatnék. wink.gif
4 felhasználónak tetszik: LexiCobain, Darkness, Szandi0820, Bessie
2014. október 13. 19:45 #78
LoveNessa
LoveNessa
 
StátuszHelló, Nyugat.hu! ;)
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 1483
Csatolások: 10859
Azonosító: 153158
Offline offline
Idézet (Lilla06 @ 2014.10.04. 20:26)
Sziasztok!
Nem tudom már más felvetette-e ezt az ötletet, de én megpróbálom. Lehetne esetleg a Címlapon külön Könyvek rovat. Lehetne írni írók elhalálozásának évfordulójáról, születésnapokról, megjelenésekről, egy könyv megfilmesítéséről. 
Nagy könyvmoly vagyok, így örülnék, ha több ilyenről, mintsem a Vándájreksönről és az "értelmes" fanjaikról olvashatnék/írhatnék.  wink.gif

Már jó ideje ígéri Freeze az újításokat, amibe a dizájn mellett új kategóriák is tartoznának a magazinrészlegben és mi is régóta ötletelgetünk,a napokban pedig megint előkerült a téma. Én személy szerint egy Kultúra rovatba vonnám bele a könyveket, de aztán ki tudja, hogy végül mi, hogyan lesz.
5 felhasználónak tetszik: kurrek, Sally Sparrow, Darkness, Bessie, Lilla06
2016. március 16. 17:41 #79
- törölt felhasználó -    
Idézet
Kevesebbet: Tehetségtelenül ugrabugráló és kornyikáló hermafroditákból (vándireksön), Bíberínából, és a további 10-12 évesek által felsztárolt, nulla tehetségű Dizni-sztárocskákról, és önmagukat énekeseknek és énekesnőknek hívó repedtfazék-hanggal rendelkező kisfiúkból és kislányokból. Ugyan ez a helyzet a színészettel próbálkozó tehetségtelen egyedekkel cool.gif 
Többet: Tehetséges, és igényes sztárokból, eddig ismeretlen, de feltörekvő énekesekről és színészekről. Mivel köztudottan nyelvtanulás-fan vagyok, így engem érdekelne a világ minden részéről, nyelvtől független ismert, és kevésbé ismert énekesekről szóló hírek, de a színészet terén is így vagyok. Végülis minden, ami normális, és nem 10-12 éves szintű (hanem mondjuk az érettebb korosztálynak szól, 16+).


Szinte teljesen egyetértek a kommenteddel, de a vége szerintem nem igaz. Én speciel nem töltöttem be a 16-ot, de én is igényt tartok értelmesebb cikkekre, mint amit te feljebb felsoroltál.
A könyv témát én is támogatom.
Valamint több kulturális cikknek is örülnék, mondjuk országokat, városokat, híres helyeket bemutató összegzéseknek. smileeee.gif
2016. március 18. 01:38 #80
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Cikket még most is, mint eddig, bárki írhat. Igényesség nemcsak a hírszerkesztőkön, de rajtunk is múlhat. biggrin.gif
4 oldal 1 2 3 4
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!