Starity

Kiket sztárolnak leginkább Arábia tájékán?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 21. 17:18 #41
FashionLady
FashionLady
 
Státuszfashion fades, only style remains the same.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.11.
Hozzászólás: 1110
Csatolások: 3
Azonosító: 155125
Offline offline
nekem nem jönnek be, de ha választani kell, talán az utolsó.:'D
amúgy a cikk írójának nagy gratula!c:
2013. március 21. 17:19 #42
Blackbird03
Blackbird03
 
StátuszIf you read, you will know that I have not written anything here.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 284
Azonosító: 161100
Offline offline
Valamiért nekem jobban tetszenének ezek a hangok szimplán, egyszerűen, minden zenei aláfestés nélkül.
Nagyon szép hajlításokat énekelnek ki, és ehhez nem igazán illenek a mai hangzások, ilyen hangokat kár pocsékolni a mai zenére, nekik a saját kultúrájuk zenei aláfestésével kellene énekelni, esetleg egy laza hárfa, vagy valami pengetős hangszeres aláfestés illene ehhez, a hagyományos tuc-tuc zene helyett. Ha nagyon diszkózni akarnak, akkor angolul, mert az az a nyelv, amiben jól hangzik a mai gépzene. Erről csak annyi, hogy a románok sem azért törnek fel annyira, mert románul énekelnek a klubzenéikben.
Persze ez az én egyéni véleményem, nekem nagyon tetszik maga a dallamvilág, mert annyira tisztán 'rezegtetik' a hangjukat, hogy már művészinek mondható, de a zene alja részemről nem illik oda. biggrin.gif
Érdekes cikk lett, még többet smileeee.gif
2013. március 21. 17:37 #43
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Szerintem Elissa és Carole a legjobbak, de ez az én véleményem. Nagyon jó cikk lett, végre nem mindig Szelenáról vagy Buburkáról esik szó!
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. március 21. 17:43 #44
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Szerintem borzalmasak!!! :S
2013. március 21. 17:52 #45
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Blackbird03 @ 2013.03.21. 17:19)
Valamiért nekem jobban tetszenének ezek a hangok szimplán, egyszerűen, minden zenei aláfestés nélkül.
Nagyon szép hajlításokat énekelnek ki, és ehhez nem igazán illenek a mai hangzások, ilyen hangokat kár pocsékolni a mai zenére, nekik a saját kultúrájuk zenei aláfestésével kellene énekelni, esetleg egy laza hárfa, vagy valami pengetős hangszeres aláfestés illene ehhez, a hagyományos tuc-tuc zene helyett. Ha nagyon diszkózni akarnak, akkor angolul, mert az az a nyelv, amiben jól hangzik a mai gépzene. Erről csak annyi, hogy a románok sem azért törnek fel annyira, mert románul énekelnek a klubzenéikben.
Persze ez az én egyéni véleményem, nekem nagyon tetszik maga a dallamvilág, mert annyira tisztán 'rezegtetik' a hangjukat, hogy már művészinek mondható, de a zene alja részemről nem illik oda. biggrin.gif
Érdekes cikk lett, még többet smileeee.gif

Igazándiból szinte mindegyiküknek vannak is ilyen számai. De ha ilyeneket illesztettem volna be, szerintem még ennyi embernek se jött volna be wink.gif Carole-nak érdemes a Hakhounak című számát végighallgatni, Assala-nak szinte csak arabos számai vannak, ez az egy a pozitív kivétel (sajnos van negatív is, amikor egyszerűen nem hat jól az általad gépzenének nevezett háttér az ő szép hangjához), Nancy-nek a Nasseto Garho ami arabos és nagyon jó, Elissa-t sajnos annyira nem ismerem, Haifa meg a kezdetektől modern zenét játszik.
2013. március 21. 17:53 #46
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.03.21. 17:13)
Én is leírhatnám,hogy én pedig azt nem bírom, ha valakinek nagy a pofája és janizik névtelenül itt, osztja az észt és eldönti,hogy ki hülye meg ki nem. Megintcsak mondhatom, hogy nem vagy intelligens, lehet, hogy a lexikális tudásod nagy, nem komolyan írtam a tevés dolgot. Lehet,hogy fejlett a kultúrájuk, de amíg szétlövik egymást, és ahogyan a nőkkel bánnak, b@szhatják a kultúrájukat.

Ember, te k*rvára ráérsz és az a helyzet. w00t.gif Én személy szerint elítélem a kultúrájukat, mert a Korán és az egész Mohamedán vallás egy kalap szamócát sem ér, de engem személy szerint már vagy nyolc éve megfogott a zenéjük. A zenei és a vallási kultúra - nekem legalábbis - két különböző dolog. Ne dobálózzunk sárral kérem szépen, mert a cikk nem az arab kultúráról, hanem a zenéről szól. Mindezek fényében kéretik megtanulni olvasni, ha már annyira ráérsz b*sztatni más munkáját! Megjegyzem, ha Amerika nem pofátlankodott volna be az olaj miatt, akkor talán Afganisztán, Irak, Irán és társai nem minősülnének háborús övezetnek. Szeretem az USA-t, vágyálmom, de amit leművelnek a Közel-Keleten, az gyomorforgató. Belemenni viszont nem kívánok, mert a topik nem erről szól. Tombold ki magadat a vándís, bíbőrös, szelína gomezes cikkeknél és ne a normális, igényes írásoknál b*szd a rezet úgymond. Mindenkinek elég volt szerintem a szegényes, primitív viselkedésedből.
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Jolie_77
2013. március 21. 17:53 #47
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Hat egyikrol se hallottam smileeee.gif nem igazan szeretem ezt a nyelvet, meg hallani se.
Elissa majdnem Eminemmel egy idoben szuletett biggrin.gif
2013. március 21. 18:01 #48
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3654
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Számomra egyedül a második sorolható a "hallgatható" kategóriába, a többi viszont egyáltalán nem tetszik. unsure.gif Nem csak a nyelv, hanem maga a zene sem és az énekesnők hangja sem jön be..
2013. március 21. 18:11 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.21. 17:53)
Ember, te k*rvára ráérsz és az a helyzet. w00t.gif Én személy szerint elítélem a kultúrájukat, mert a Korán és az egész Mohamedán vallás egy kalap szamócát sem ér, de engem személy szerint már vagy nyolc éve megfogott a zenéjük. A zenei és a vallási kultúra - nekem legalábbis - két különböző dolog. Ne dobálózzunk sárral kérem szépen, mert a cikk nem az arab kultúráról, hanem a zenéről szól. Mindezek fényében kéretik megtanulni olvasni, ha már annyira ráérsz b*sztatni más munkáját! Megjegyzem, ha Amerika nem pofátlankodott volna be az olaj miatt, akkor talán Afganisztán, Irak, Irán és társai nem minősülnének háborús övezetnek. Szeretem az USA-t, vágyálmom, de amit leművelnek a Közel-Keleten, az gyomorforgató. Belemenni viszont nem kívánok, mert a topik nem erről szól. Tombold ki magadat a vándís, bíbőrös, szelína gomezes cikkeknél és ne a normális, igényes írásoknál b*szd a rezet úgymond. Mindenkinek elég volt szerintem a szegényes, primitív viselkedésedből.


Hmm biggrin.gif Itt egy újabb okoskodás, ami bebizonyítja a hatalmas tudásodat és megmutatja az együttérzésedet egyes országok iránt. Viszont amikor eltérő vélemények vannak, egyből megy a "durrogás" és a másik sértegetése. Igazából ezek azok a dolgok amiket nem lehet tanulni. Én szegényesnek Jolie_77 kommentjeit nevezném. Nem basztattam más munkáját, egy szóval nem mondtam,hogy valami problémám lenne a cikkel kapcsolatban, vagy annak írójával, ezek szerint te nem tudsz olvasni rendesen, a kultúrába pedig beletartozik a zene is és egyéb művészetek(így kapcsolódnak össze a dolgok) biggrin.gif te kis butus
2013. március 21. 18:14 #50
babybogyo95
babybogyo95
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.23.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 0
Azonosító: 93901
Offline offline
Ejj de helyes az a pasi Haifa klipjében. tongue.gif Amúgy nekem Assala száma tetszett a legjobban.
2013. március 21. 18:16 #51
emcsikehh
emcsikehh
1DHATER
 
Státusz1D utáló vagyok, és mindig is az leszek. Fogadd el. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.13.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 1
Azonosító: 158222
Offline offline
Egyikükről sincs fogalmam, kik ezrk.. biggrin.gif
2013. március 21. 18:18 #52
emiike
emiike
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.21.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 198307
Offline offline
Nem is tom kik ezeket
2013. március 21. 18:18 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (emcsikehh @ 2013.03.21. 18:16)
Egyikükről sincs fogalmam, kik ezrk.. biggrin.gif

12/13 éves létedre szerintem tanulj meg helyesen írni, majd vedd figyelembe, hogy személyekre nem használjuk az 'ezek' kifejezést. És nekem nhem teccik, hogy csakk tisztában vagy a dolgaiddal, drággám.
4 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Lizania, Jolie_77, Pöttömke
2013. március 21. 20:56 #54
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.03.21. 17:13)
Én is leírhatnám,hogy én pedig azt nem bírom, ha valakinek nagy a pofája és janizik névtelenül itt, osztja az észt és eldönti,hogy ki hülye meg ki nem. Megintcsak mondhatom, hogy nem vagy intelligens, lehet, hogy a lexikális tudásod nagy, nem komolyan írtam a tevés dolgot. Lehet,hogy fejlett a kultúrájuk, de amíg szétlövik egymást, és ahogyan a nőkkel bánnak, b@szhatják a kultúrájukat.


Te sem vagy ám a sztereotípiák rabja 110.gif Nem minden arab bánik úgy a nőkkel, mint a szeméttel. Aki komolyan veszi a Koránt, az tiszteli a nőket, ahogyan ez szép versekben meg is van írva a szent könyvükben. Szétlövik egymást? Bocsika, de ilyen alapon rengeteg nemzetbe bele lehet kötni. Amerika folyton háborúzik valahol, az angolok és az írek szintén ölik egymást, számtalan afrikai országban dúl háború és ki tudja, még hol, amikről a híradókban nem számolnak be.
Egyébként nem én döntöm el, ki a hülye - egyeseken nyilvánvaló.
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. március 22. 14:27 #55
- törölt felhasználó -    
Milyen érdekes hogy mindedjik nő!!!...
2013. március 22. 17:39 #56
Weronycaaa_69
Weronycaaa_69
 
StátuszDance is the hidden language of the soul..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.02.
Hozzászólás: 1215
Csatolások: 0
Azonosító: 130425
Offline offline
feketereka369
Milyen érdekes, hogy a mindegyik gy-vel van írva! smileeee.gif Bocsi..

Csak nekem tűnik úgy, hogy mind egyformák?? Vagyis inkább úgy mondanám, hogy valamiben nagyon hasonlítanak egymásra.. De nem bírok rájönni, hogy miben...
2013. március 22. 17:41 #57
- törölt felhasználó -    
Hát, ja. Akik nem isznak és nem eszik a disznót, azok rendesek nem is lehetnek. (Érezd a szarkazmust!)

Szeretem az arab zenéket, de annyira sosem érdekelt, hogy utána nézzek az előadóknak is, szóval külön köszönöm ezt a cikket. Mindnek szép a hangja, gondolom a nyelvük is rásegít, hogy ennyire dallamos.

Nem kell elfogadni sem megérteni az arabok hülyeségét. Kell nekik még vagy 25 - 50 év, hogy rendezödjenek a dolgok és rájöjjenek, hogy a vallási alapú hülyeségük eddig nem túl sok jót hozott az utóbbi 100 évben.

Egyetértek Jolie_77-el, ha azt vesszük ott vannak az afrikai országok, ahol jóformán a semmiért háborúznak ( az életük, gyémánt, réz, víz, élelem)
India és Pakisztán egy nyamvadt gleccserért küzd, szóval ezen nem kell kiakadni. El kell könyvelni, hogy náluk ez a helyzet, oda sem utazunk nyaralni, ennyi.
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Jolie_77
2013. március 22. 20:01 #58
SilverWolf
SilverWolf
ST✯RLIGHT, A.R.M.Y.
 
StátuszI'm a little unicorn~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.01.
Hozzászólás: 1069
Csatolások: 5
Azonosító: 179105
Offline offline
Ezek meg kicsodák? o.O
2013. március 22. 20:07 #59
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9301
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (SilverWolf @ 2013.03.22. 20:01)
Ezek meg kicsodák? o.O


Talán olvasd végig a cikket és ha fel tudod fogni a tartalmát, máris okosabb lettél.
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. március 23. 08:56 #60
LaciR
LaciR
♫RL♫
 
StátuszÁtmentem a vizsgán!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 982
Csatolások: 58
Azonosító: 192821
Offline offline
nagyon szép nôk
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Assala Assala 15394.