Starity

Adatlapos topik

332 oldal 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 24. 15:03 #5781
- törölt felhasználó -    
Alexandra Burke lapja szerintem mehet a Starity_Ezer_Alatt profilra.
2014. augusztus 24. 15:22 #5782
- törölt felhasználó -    
Idézet (AmyVie @ 2014.08.24. 12:36)
Most lehet, hogy én nem tudok számolni és eltévedek a számrengetegben. Ha most frissíted a lapjaidat, van rá hat hónapod (az kb február közepe). Mire lejárna a lapjaid, addigra már túl vagy a felvételin és lesz elvileg időd rá, hogy újból frissísd smileeee.gif


Igazad van!
Akkor szerkesztem most őket!Én kavartam össze-vissza!De azért mindent köszönök!
2014. augusztus 24. 15:40 #5783
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Köszönöm a lapot ! smileeee.gif
2014. augusztus 24. 15:43 #5784
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
érdekes, azt mindenki meg tudja jegyezni, hogy 6 hónapig lehet frissíteni egy lapot, de azt nem lehet megnézni, hogy a szerkesztője milyen tag? Normál, kiemelt vagy moderátor? cool.gif Pár oldallal ezelőtt leírtam, tényleg nem sok dolgot kéne megnézni, ha valaki lapot akar. Nem tudom ki hogy van vele, de tényleg rohadtul unalmas mindig azt magyarázni, hogy egy lap miért nem adható át. Minden egyes oldalon csak magyarázatokat találni. 110.gif Lassan már ott tartok, hogy tök felesleges ezekre válaszolni, hisz elmondod egy embernek - aki vagy megjegyzi, vagy nem - aztán jön másik 20, akinek újból el kell mondani.

És most bocsánatot kérek azoktól, akik szorgalmasan válaszolgatnak ezeknek az embereknek, illetve betartják a szabályokat, de jelenleg a türelmem nagyon alacsony szinten áll. Azt hiszem eszek valami csokit, vagy lemegyek futni. rohog.gif
17 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lindsay019, Bogiboszi, joe_r, idone, Beyla, LexiCobain, lucymharding, Glamster, Betti90, Darkness, Selz1992, kurrek, FruFruChan, Misuzu86, Ildikócska10, Kazuo
2014. augusztus 24. 15:45 #5785
- törölt felhasználó -    
Idézet (LovelyBarbaraPalvin @ 2014.08.24. 11:07)
Palvin Barbi profilja már 2013-óta nem volt frissítve.

Nem tudom mire akartál ezzel kilyukadni, de kissé gerinctelen húzásnak tartom, hogy az adatlapos topikban hőzöngsz, aztán írsz egy üzenetet szivecskékkel (WTF?).

Most tisztáznék pár dolgot, aki nem olvassa és mégis hasonló ambíciói vannak, az egyéni szocproblem.

Szóval:
- Tudom, hogy a lapjaim nem 100%-osak, ami egy részt abból fakad, hogy emberből vagyok, ergó hibázok, más részt az angoltudásom messze van a tökéletestől, harmadrészt számomra rég véget ért a felhőtlen gyerekkor, amikor 0-24 a HQP-n/Starity-n lógtam. Utóbbi azt is jelenti, hogy tanulnom kellett eddig is, dolgoztam, most pedig kezdődik az egyetem, egyszóval ha szeretném sem lesz három kilóméter hosszú biója egyik lapomnak sem. Azt pedig ne felejtsétek el, hogy vannak lapjaim, amiket nem angolról fordítottam, mert nulla infó volt róluk.

- Az adatlapoknál nem az a fontos általánosságban sem, és szerintem sem, hogy hosszú biója legyen, hanem hogy tartalmas, lényegre törő legyen. Egy részt baromi sok munka egy kisregényt megírni, más részt ki olvassa aztán el? Mindegyik adatlapot ki lehetne még egészíteni, akárkinél is van, akármilyen biója is van, nem ez a fontos, hanem ha fogalmad sincs ki az xy celeb, akkor elolvasva az életrajzot kapj egy képet róla, hogy eszik-e vagy isszák. Ha rajongója vagy az adott hírességnek, akkor elegendő karakter nem lesz, hogy mindent leírj (nem, nincs karakterkorlátozás, ez csak egy szófordulat), és akkor szintén ott vagyunk, ahol a part szakad: neked sok meló, aki nem ismeri annak végtelen hosszú regény.

- Írj üzenetet nyugodtan, nem harapok. Csak akkor, ha bunkó, kioktató jellegben teszed, vagy a hátam mögött már rendezkedni próbáltál, nem jött össze, és ezzel próbálsz szépíteni. Kiderül, hidd el.

- Ha kérdésed van, írj nyugodtan, de a falnak megyek attól, hogy az üzenet szövege annyi, hogy szia, kérdezhetek valamit? Őőő, ezel meg is tetted, fölöslegesen húzod az időt, mert ebből nem derül ki, hogy én vagyok-e az embered. Ha nem, akkor továbbirányítalak az illetékeshez, és nem, nem zavartál a kérdéseddel - ha tudtam segíteni, ha nem (ha feltetted az üzenetben) -, mert ezért is vagyok moderátor.

- Cikkekkel és adatlapokkal nem foglalkozom moderálási szinten, nem is számdékozom beleszólni az illetékesek munkájába.

Köszöntem a figyelmet, mindenkinek további jó mulatást/adatlapszerkesztgetést!
23 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lindsay019, duracell, Bogiboszi, Nina 10, joe_r, Beyla, LexiCobain, lucymharding, Misuzu86, rammievengeance, idone, Shenayla, Darkness, Selz1992, AmyVie, FruFruChan, kurrek, Glamster, Bessie, Empress, Ildikócska10, Kazuo
2014. augusztus 24. 17:03 #5786
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Idézet (Lizzy Lewis @ 2014.08.24. 14:48)
Nem tudom mi ez a nagy "inaktív, lejárt" dömping és azt se tudom hova kartok kilyukadni vele, de nem tudunk mindent Starity profilra tenni, így is rengeteg lap van rajta. Akinek kedvence, rákeres és lejárt vagy inaktív a szerkesztője, akkor úgy is elkéri. Feleslegesen ne rakjátok ilyenekkel teli a topikot! Köszi!  meghajolo.gif


Az újrainduló laprendezéshez ToTo kérte a segítséget. unsure.gif

Idézet (_ToTo_ @ 2014.08.12. 22:42)
Hali!
A staritys profilra azóta került lapokat, átnézem és összeállítom én viszont a többivel segíthetnétek, ezért lehet bújni az elhanyagolt vagy kitöltetlen lapokat más tagoknál. Ezeket elküldenétek nekem, átnézem és ha valóban frissítésre vagy kitöltésre vár, akkor rakom is egy csomagba - ahogy a beidézett üzenetben pl Jolie_77 is tette.
2 felhasználónak tetszik: lucymharding, Misuzu86
2014. augusztus 24. 18:37 #5787
- törölt felhasználó -    
Szeretném elkérni James Marsters adatlapját, mert lejárt a 6 hónap. Köszönöm smileeee.gif
2014. augusztus 24. 19:04 #5788
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idézet (ViolettaFan4 @ 2014.08.24. 18:37)
Szeretném elkérni James Marsters adatlapját, mert lejárt a 6 hónap. Köszönöm  smileeee.gif

... Aktív a szerkesztője. Írj neki egy üzenetet. Valamint javasolnám, hogy görgess feljebb néhányat, és olvass. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Ildikócska10, idone
2014. augusztus 24. 19:53 #5789
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
esetleg megtehetjük azt is, hogy ha valakinél sok lejárt lap van (vagy csak olyan), azt nem ide linkelitek be, hanem a szerkesztő nevét belinkelitek a szerkesztő nélküli adatlapokhoz. unsure.gif Ott meg nyugodtan lehet mazsolázni. Innentől kezdve én is oda fogom tenni. Aki meg lapokat szeretne, 1000 alatti lapokért, onnan választ, majd szól ToTonak. Az hogy ilyen lapokból mennyit kell bevállalni, majd eldönti, hisz van amin alig kell dolgozni és van amin sokat. Oda elég kevesebb lapot is bevállalni. wink.gif


és a jövő héten lehet pályázni:

Martina Stoessel (mivel elég sokan jelentkeztetek volna rá, szerintem így fair)
Bridgit Mendler

lapjaira.

Utána való héten mondjuk lehet

Calvin Harris
Macklemore
Ellie Goulding biggrin.gif

Így legalább fel tudtok készülni. beer.gif
16 felhasználónak tetszik: Szandi0820, bogicica2000, Beyla, Bogiboszi, Nina 10, Selz1992, Shenayla, idone, Darkness, lA-dONNA, kurrek, FruFruChan, Betti90, rammievengeance, Ildikócska10, lucymharding
2014. augusztus 24. 19:58 #5790
lucymharding
lucymharding
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 1524
Csatolások: 14577
Azonosító: 229927
Offline offline
Sziasztok! Szeretném elkérni Larisa Oleynik adatlapját Starity profilról! Köszönöm szépen meghajolo.gif
2014. augusztus 24. 21:13 #5791
lucymharding
lucymharding
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 1524
Csatolások: 14577
Azonosító: 229927
Offline offline
Idézet (lucymharding @ 2014.08.24. 19:58)
Sziasztok! Szeretném elkérni Larisa Oleynik adatlapját Starity profilról! Köszönöm szépen  meghajolo.gif

Koszonom a csatolast Lizzy! smileeee.gif
2014. augusztus 25. 12:29 #5792
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2014.08.24. 15:45)
Nem tudom mire akartál ezzel kilyukadni, de kissé gerinctelen húzásnak tartom, hogy az adatlapos topikban hőzöngsz, aztán írsz egy üzenetet szivecskékkel (WTF?). 
Most tisztáznék pár dolgot, aki nem olvassa és mégis hasonló ambíciói vannak, az egyéni szocproblem.
Szóval:
- Tudom, hogy a lapjaim nem 100%-osak, ami egy részt abból fakad, hogy emberből vagyok, ergó hibázok, más részt az angoltudásom messze van a tökéletestől, harmadrészt számomra rég véget ért a felhőtlen gyerekkor, amikor 0-24 a HQP-n/Starity-n lógtam. Utóbbi azt is jelenti, hogy tanulnom kellett eddig is, dolgoztam, most pedig kezdődik az egyetem, egyszóval ha szeretném sem lesz három kilóméter hosszú biója egyik lapomnak sem. Azt pedig ne felejtsétek el, hogy vannak lapjaim, amiket nem angolról fordítottam, mert nulla infó volt róluk.
- Az adatlapoknál nem az a fontos általánosságban sem, és szerintem sem, hogy hosszú biója legyen, hanem hogy tartalmas, lényegre törő legyen. Egy részt baromi sok munka egy kisregényt megírni, más részt ki olvassa aztán el? Mindegyik adatlapot ki lehetne még egészíteni, akárkinél is van, akármilyen biója is van, nem ez a fontos, hanem ha fogalmad sincs ki az xy celeb, akkor elolvasva az életrajzot kapj egy képet róla, hogy eszik-e vagy isszák. Ha rajongója vagy az adott hírességnek, akkor elegendő karakter nem lesz, hogy mindent leírj (nem, nincs karakterkorlátozás, ez csak egy szófordulat), és akkor szintén ott vagyunk, ahol a part szakad: neked sok meló, aki nem ismeri annak végtelen hosszú regény.
- Írj üzenetet nyugodtan, nem harapok. Csak akkor, ha bunkó, kioktató jellegben teszed, vagy a hátam mögött már rendezkedni próbáltál, nem jött össze, és ezzel próbálsz szépíteni. Kiderül, hidd el.
- Ha kérdésed van, írj nyugodtan, de a falnak megyek attól, hogy az üzenet szövege annyi, hogy szia, kérdezhetek valamit? Őőő, ezel meg is tetted, fölöslegesen húzod az időt, mert ebből nem derül ki, hogy én vagyok-e az embered. Ha nem, akkor továbbirányítalak az illetékeshez, és nem, nem zavartál a kérdéseddel - ha tudtam segíteni, ha nem (ha feltetted az üzenetben) -, mert ezért is vagyok moderátor.
- Cikkekkel és adatlapokkal nem foglalkozom moderálási szinten, nem is számdékozom beleszólni az illetékesek munkájába.
Köszöntem a figyelmet, mindenkinek további jó mulatást/adatlapszerkesztgetést!


Nem úgy akartam érteni,én hibáztam tényleg.
Csak azt szeretném kérdezni h megkaptad az üzim? (nekem nem kell a lap,mert már van 4) csak h az életrajzba pár érdekességet beleírnál amit tudok Barbiról és szerinte tök érdekesek wub.gif
2014. augusztus 25. 13:27 #5793
- törölt felhasználó -    
Idézet (LovelyBarbaraPalvin @ 2014.08.25. 12:29)
Nem úgy akartam érteni,én hibáztam tényleg. 
Csak azt szeretném kérdezni h megkaptad az üzim? (nekem nem kell a lap,mert már van 4) csak h az életrajzba pár érdekességet beleírnál amit tudok Barbiról és szerinte tök érdekesek  wub.gif

Oké, jó! Fejezzük be az offolást és ezt privátban intézd! beer.gif
9 felhasználónak tetszik: Ildikócska10, Shenayla, Darkness, kurrek, FruFruChan, idone, lucymharding, Misuzu86, LexiCobain
2014. augusztus 25. 14:13 #5794
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Sziasztok!
Szeretném elkérni Debra lapját.

Köszönöm!
2014. augusztus 25. 14:30 #5795
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 936
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Le szeretném adni Faylan és Anna Rossinelli lapját!
2014. augusztus 25. 14:51 #5796
- törölt felhasználó -    
Szeretném elkérni Laura Esquivel lapját erre itt egy pár soros életrajz:
Laura Esquivel egy Argentín színésznő és énekesnő.Énekes karrierjét 2004-ben kezdte mégpedig a Peter Pan egyik betétdalát énekelte.Színészi karrierjét viszont 2007-ben kezdte a Patito Feo című tini sorozatban ahol Patricia karakterét formálta meg.
2014. augusztus 25. 15:38 #5797
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Kérném szépen, hogy
Kim Min Seok "Xiumin" adatlapját csatoljátok át BenceWTF-hoz, míg
Kim Joon Myun "Suho" adatlapját pedig brigicyy-hez, ugyanis nekik adtam a lapokat smileeee.gif
Előre is köszönjük meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: brigicyy
2014. augusztus 25. 16:00 #5798
Jennie
Jennie
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.25.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 230158
Offline offline
kedves moderátorok! ez a profilom törlésre kerülne rövid időn belül, viszont én nem szeretném a saját sztáradatlapjaimat veszni hagyni, ezért szeretném, hogy ha a másik profilomra átcsatolnátok őket. előre is köszönöm.

a profil, amin szeretném a sztáradatlapjaimat szerkeszteni:
- http://starity.hu/profil/230513-badgal/

sztáradatlapjaim amik átcsatolásra várnak:
- http://starity.hu/sztarok/jakab-andras/
- http://starity.hu/sztarok/diaz/
- http://starity.hu/sztarok/mikee-mykanic/
- http://starity.hu/sztarok/tirpa/
1 felhasználónak tetszik: badgal
2014. augusztus 25. 16:45 #5799
- törölt felhasználó -    
sziasztok, légyszi csatoljátok David de Gea és Santi Cazorla lapját Kmartin-hoz, és Kelemen Csaba lapját Selz1992-höz, köszi.
2014. augusztus 25. 16:47 #5800
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Köszönöm szépen a villámgyors csatolást Lizzy! happy.gif meghajolo.gif
332 oldal 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!