Starity

Késik Avril Lavigne ötödik albuma

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 29. 09:40 #41
Bogi00
Bogi00
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 224
Csatolások: 0
Azonosító: 210660
Offline offline
Biztos nagyon jó album lesz
2013. augusztus 29. 09:47 #42
Kriszta5
Kriszta5
 
StátuszFogadd el magadat olyannak amilyen vagy!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.05.
Hozzászólás: 1236
Csatolások: 0
Azonosító: 203214
Offline offline
Biztos nagyon jó lesz!! biggrin.gif
2013. augusztus 29. 10:25 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levin @ 2013.08.29. 00:44)
Na egy újabb kommentár tőled, ami mellett most se tudok elmenni szó nélkül. Már dől belőled ismét a szokásos süket dumád. Szerinted ha Taylor és Avril egy szinten áll, akkor ott bajok vannak. Kezdjük ott, hogy Avril nem egy szürke egér, mivel albumról-albumra változott, mig Taylorka nem igazán. Avril megmutatta már a fiús, deszkás énjét (Let Go, 2002), az érettebb énjét (Under My Skin, 2004), a kissé csajosabb, nagyszájúbb énjét (The Best Damn Thing, 2007), az érzelmesebb oldalát (Goodbye Lullaby, 2011). Taylorból az évek során pedig egy álszent k*rva lett, aki nem mellesleg kántriból átváltott popba. Tyű de nagy változást produkált. laugh.gif Lehet Avril nem volt minden albumával sikeres, de szerintem a szürke kisegérhez hasonlitani nem lehet, mert nem csak a szakitásról, a fiúkról szólnak a dalai. Tehetség és hangj is szorult belé smileeee.gifWYG és TMA. Példáknak jó. Lehet nem egy eget rengető hangja van, de legalább mindig élőben énekel, és nem is hamis, na jó 1-2x hibázik, de ki nem? smileeee.gif Taylor még ennyire se énekel jól, sajnos volt hozzá szerencsém, hogy halljam azt a vinnyogós hangját. Mind a kettejüknek 4 albumuk jelent meg, de Avril sokkal többet adott el, mint ez a degenerált kétszinű fruska. Erről ennyit Holembo. blush.gif

Levin: meghajolo.gif thumbsup.gif Holmebo: Holembo te hallasz/látsz egyeltalán? Vagy nem vagy süket/vak, csak eltakarja a szemedet az a rózsaszín köd Téjlor miatt? Esküszöm, hogyan lehetne már Avril szürke kis egér? huh.gif Gondolkozzál már kérlek! -.-""
2013. augusztus 29. 10:36 #44
Laura0308
Laura0308
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 209919
Offline offline
akkor is izgatottan várjuk! smileeee.gif
2013. augusztus 29. 11:33 #45
Reni005
Reni005
❤️
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.27.
Hozzászólás: 3035
Csatolások: 62
Azonosító: 204641
Offline offline
Biztos jó lesz! smileeee.gif
2013. augusztus 29. 11:44 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levin @ 2013.08.29. 00:44)
Na egy újabb kommentár tőled, ami mellett most se tudok elmenni szó nélkül. Már dől belőled ismét a szokásos süket dumád. Szerinted ha Taylor és Avril egy szinten áll, akkor ott bajok vannak. Kezdjük ott, hogy Avril nem egy szürke egér, mivel albumról-albumra változott, mig Taylorka nem igazán. Avril megmutatta már a fiús, deszkás énjét (Let Go, 2002), az érettebb énjét (Under My Skin, 2004), a kissé csajosabb, nagyszájúbb énjét (The Best Damn Thing, 2007), az érzelmesebb oldalát (Goodbye Lullaby, 2011). Taylorból az évek során pedig egy álszent k*rva lett, aki nem mellesleg kántriból átváltott popba. Tyű de nagy változást produkált. laugh.gif Lehet Avril nem volt minden albumával sikeres, de szerintem a szürke kisegérhez hasonlitani nem lehet, mert nem csak a szakitásról, a fiúkról szólnak a dalai. Tehetség és hangj is szorult belé smileeee.gifWYG és TMA. Példáknak jó. Lehet nem egy eget rengető hangja van, de legalább mindig élőben énekel, és nem is hamis, na jó 1-2x hibázik, de ki nem? smileeee.gif Taylor még ennyire se énekel jól, sajnos volt hozzá szerencsém, hogy halljam azt a vinnyogós hangját. Mind a kettejüknek 4 albumuk jelent meg, de Avril sokkal többet adott el, mint ez a degenerált kétszinű fruska. Erről ennyit Holembo. blush.gif

Írnom kéne, hogy nem érdekel, de ennyivel nem intézem el. (amúgy tényleg nem érdekel)
1: Számomra Taylor Swift és Avril ugyanolyan szürke kisegerek a zeneiparban, a zenéjük nem tetszik, nem szimpatikusak, és a hangjuk/énektudásuk sem olyan nagy durranás.
2: nehogy már nekem megmondja valaki is, hogy mit tartsak rossznak vagy jónak, számomra (vagyis ahogy látom, elég sok ember számára) Avril nem hoz újat, ugyanaz: gitár, kikent szem és ennyi, semmi több.
3: Rihannához, Gagához de még Katyhez is halvány kis lepkefing taylor swift, remélem nem úgy értelmezte senki, hogy elismerően nyilatkoztam róla, mert abszolút kontárnak, nem hozzáértőnek és egy bárcás k*rvának tartom, ő is ugyanúgy semmitmondó kreált ember, ahogy sokan mások, de az ő személyisége (és Avril személyisége) képtelen arra amire Lady Gaga személyisége képes, vagy például Rihannáé, nem bírom, de elismerem, hogy érdekes ember, ha nem tudnám, milyen bunkó és mennyire nem ért ahhoz amit csinál, még kedvelném is, mert jó karaktere van.
4: erről ennyit.
2013. augusztus 29. 11:49 #47
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizzanna @ 2013.08.29. 10:25)
Levin: meghajolo.gif  thumbsup.gif Holmebo:  Holembo te hallasz/látsz egyeltalán? Vagy nem vagy süket/vak, csak eltakarja a szemedet az a rózsaszín köd Téjlor miatt? Esküszöm, hogyan lehetne már Avril szürke kis egér?  huh.gif Gondolkozzál már kérlek!  -.-""

Te nem látsz, mert nem írtam sehol, hogy bírom a nőt, sőt még el sem ismerem a munkásságát, bár gondolom ő magas ívből sz*rja le, hogy mi mit ismerünk el és mit nem, ettől függetlenül , ahogy az előbb is leírtam, Avril akkor sem lesz különleges és színes egyéniség, ha pénztárszalaggal a seggében ugrál a színpadon egy vemhes oposszummal.- ez most nem tudom, hogy jött, de mind1.
2013. augusztus 29. 12:12 #48
Chachi_G.124
Chachi_G.124
사랑 ♥
 
StátuszExotic Szív, Exotic Lélek, Exotic leszek, amíg csak élek! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 0
Azonosító: 198980
Offline offline
már alig várom az új albumát. smileeee.gif
2013. augusztus 29. 12:38 #49
Blaxtar
Blaxtar
visszatérő vendég
 
StátuszWait for me to come home...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.29.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 0
Azonosító: 204766
Offline offline
Idézet
Rihannához, Gagához de még Katyhez is halvány kis lepkefing taylor swift, remélem nem úgy értelmezte senki, hogy elismerően nyilatkoztam róla, mert abszolút kontárnak, nem hozzáértőnek és egy bárcás k*rvának tartom, ő is ugyanúgy semmitmondó kreált ember, ahogy sokan mások, de az ő személyisége (és Avril személyisége) képtelen arra amire Lady Gaga személyisége képes, vagy például Rihannáé, nem bírom, de elismerem, hogy érdekes ember, ha nem tudnám, milyen bunkó és mennyire nem ért ahhoz amit csinál, még kedvelném is, mert jó karaktere van.


Holembo! Ne haragudj, de ehhez hozzá kell szólnom. Először is: Avril már akkor a zenei pályán volt, amikor Gaga még csak a hangját csiszolgatta egy mezei énektanárnál. Értem én, hogy szereted őt, nekem sincs semmi bajom vele, (bár nekem csak a régebbi számai jönnek be, de ez most mellékes) DE ez még nem jogosít fel arra, hogy Avrilt és Taylort gyalázd, merthogy ők sose lesznek színes egyéniségek. Igen, elismerem, hogy Gaga elért sok mindent, Rihanna elért sok mindent, Katy elért sok mindent, de Av és Taylor is elért sok mindent. Ha mást nem is (de mást is), akkor Avrilnek van 4 lemeze, az ötödik pedig most készül, Taylornak pedig van szintén 4 lemeze, most pedig asszem' turnézik. De Taylort tegyük félre, ez a cikk most nem róla szól. Tehát: mit ért még el Avril? Van egy jól menő ruhamárkája, az Abbey Dawn, egy alapíványa, Az Avril Lavigne Foundation, mely a beteg gyerekeken segít, van 3 parfümje, szerepelt 2 filmben plusz a Túl a sövényen Heather-jének ő volt az angol hangja. Ezek alapján szerintem egyáltalán nem kreált személyiség, se nem bunkó... Avril pedig hozzáértő, végül is tud zongorázni, gitározni, sőt néha még a dobok mögé is beül... Nézd, nekem nincs semmi bajom Gagával, de lehet (LEHET), hogy a feltűnő ruhái nélkül ő sem lenne itt. És igen, lehet, hogy Avril sem lenne itt, ha 1998-ban nem nyer meg egy versenyt, vagy ha akkor épp nem punk stílusú. Ez szinte minden előadónál szerencse. Náluk is. Avrilnél, Taylornál és Gagánál is. Mindhármójukat felfedezte valaki, mindhármójuk berobbant a köztudatba, mindhármójuk énekes. Ennyi. Nem kérlek többre, csak hogy mutass egy kis tiszteletet iránuk. Nem mondom, hogy légy fan, ne hallgasd őket, ha nem tetszenek, de legalább ismerd el a munkájukat, mert ők is dolgoztak a lemezeiken, ők is megizzadtak a koncertjeiken és ők is csak egy egyszerű, hétköznapi emberből indultak, éppúgy, mint Gaga, Rihanna, Katy Perry vagy akár Freddie Mercury vagy Madonna. Csak ennyit akartam. Mellesleg várom az albumot, örülnék egy Under My Skines beütésnek smileeee.gif .
2013. augusztus 29. 13:07 #50
- törölt felhasználó -    
Sajnálom, hogy késik a CD, mert vártam már sad.gif Avril azon kevés előadók egyike, akinek a hangjában van erő és a dalaiban energia, még akkor is, ha balladát énekel.
2013. augusztus 29. 13:13 #51
Ms. Diana
Ms. Diana
visszatérő vendég
 
Státuszit’s you and I , just put up a middle finger to the sky ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 139
Csatolások: 0
Azonosító: 204508
Offline offline
ajj ne mááár:( annyira vártam már, nagyon kíváncsi vagyok rá.
2013. augusztus 29. 13:15 #52
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blaxtar @ 2013.08.29. 12:38)
Holembo! Ne haragudj, de ehhez hozzá kell szólnom. Először is: Avril már akkor a zenei pályán volt, amikor Gaga még csak a hangját csiszolgatta egy mezei énektanárnál. Értem én, hogy szereted őt, nekem sincs semmi bajom vele, (bár nekem csak a régebbi számai jönnek be, de ez most mellékes) DE ez még nem jogosít fel arra, hogy Avrilt és Taylort gyalázd, merthogy ők sose lesznek színes egyéniségek. Igen, elismerem, hogy Gaga elért sok mindent, Rihanna elért sok mindent, Katy elért sok mindent, de Av és Taylor is elért sok mindent. Ha mást nem is (de mást is), akkor Avrilnek van 4 lemeze, az ötödik pedig most készül, Taylornak pedig van szintén 4 lemeze, most pedig asszem' turnézik. De Taylort tegyük félre, ez a cikk most nem róla szól. Tehát: mit ért még el Avril? Van egy jól menő ruhamárkája, az Abbey Dawn, egy alapíványa, Az Avril Lavigne Foundation, mely a beteg gyerekeken segít, van 3 parfümje, szerepelt 2 filmben plusz a Túl a sövényen Heather-jének ő volt az angol hangja. Ezek alapján szerintem egyáltalán nem kreált személyiség, se nem bunkó... Avril pedig hozzáértő, végül is tud zongorázni, gitározni, sőt néha még a dobok mögé is beül... Nézd, nekem nincs semmi bajom Gagával, de lehet (LEHET), hogy a feltűnő ruhái nélkül ő sem lenne itt. És igen, lehet, hogy Avril sem lenne itt, ha 1998-ban nem nyer meg egy versenyt, vagy ha akkor épp nem punk stílusú. Ez szinte minden előadónál szerencse. Náluk is. Avrilnél, Taylornál és Gagánál is. Mindhármójukat felfedezte valaki, mindhármójuk  berobbant a köztudatba, mindhármójuk énekes. Ennyi. Nem kérlek többre, csak hogy mutass egy kis tiszteletet iránuk. Nem mondom, hogy légy fan, ne hallgasd őket, ha nem tetszenek, de legalább ismerd el a munkájukat, mert ők is dolgoztak a lemezeiken, ők is megizzadtak a koncertjeiken és ők is csak egy egyszerű, hétköznapi emberből indultak, éppúgy, mint Gaga, Rihanna, Katy Perry vagy akár Freddie Mercury vagy Madonna. Csak ennyit akartam. Mellesleg várom az albumot, örülnék egy Under My Skines beütésnek smileeee.gif .

Igazad van. Lehet kicsit nyersebben fogalmaztam, de én így gondolom, az meg mit is számít (amit előszeretettel mondogatnak sokan) , hogy xy már akkor énekelt amikor Gaga még csak járni tanult. Nem hiszem, hogy Gaga a hülye ruhák nélkül nem tudna megmaradni, nála ezek hozzátartoznak a fellépéseihez. Ezt nem ráerőltetik, ő ilyen.Amúgy nem állt szándékomban gyalázni Avrilt.
2013. augusztus 29. 14:04 #53
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Egyre jobb! biggrin.gif
Miley, Eminem, Avril uj album. Supernatural, Vampirnaplok uj evad es hat a Futotuz is ezena telen jon biggrin.gif szoval kurva jo lesz ^^
2013. augusztus 29. 14:08 #54
Fafa54312
Fafa54312
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 210719
Offline offline
Nem baj, várom. smileeee.gif
2013. augusztus 29. 14:09 #55
- törölt felhasználó -    
"Avril sem lenne itt, ha 1998-ban nem nyer meg egy versenyt, vagy ha akkor épp nem punk stílusú"

A punk helyére egy másik "p" betűs szó illene: pózer.
Kreált senki ő is , ugyanúgy mint a többi autotune hangú playbackelő énekesnő. A punk életérzése ennek a nőnek a semmitmondó szövegeiben soha nem volt bent , régen még poprockot nyomatott , de mivel a divat változott átnyergelt a popra. Ennek ellenére még mindig rocknak/punknak adják el , pedig soha nem volt semmi köze hozzá. Ha nagyon jóindulatú vagyok , akkor is csak átlagos a hangja élőben, a klipekben meg autotune , tehetsége pedig egy nagy 0. A nála tehetségesebb , stílusosabb énekesnőket meg elhordja mindenféle prostinak. Ezek után bizony bunkó is , tehetségtelen is , és pózer is. Kiszámítható , hogy az 5. albuma is csak a divat szerint lesz "más" , az csakugyan kiszámítható , hogy hamarosan a jól megérdemelt helyére kerül , a süllyesztőbe.
1 felhasználónak tetszik: Snuff
2013. augusztus 29. 14:36 #56
- törölt felhasználó -    
"Tehát: mit ért még el Avril? Van egy jól menő ruhamárkája, az Abbey Dawn, egy alapíványa, Az Avril Lavigne Foundation, mely a beteg gyerekeken segít, van 3 parfümje, szerepelt 2 filmben plusz a Túl a sövényen Heather-jének ő volt az angol hangja. Ezek alapján szerintem egyáltalán nem kreált személyiség, se nem bunkó... Avril pedig hozzáértő, végül is tud zongorázni, gitározni, sőt néha még a dobok mögé is beül..."

Amiket itt felsoroltál az manapság már az összes hírességre igaz, szóval továbbra is kreáltnak mondanám. A dobolásról nem mondok inkább semmit le merném fogadni hogy egy közeli jó ismerősöm jobban dobol mint Avril.
Hogy hozzáértő lenne? Hát ezt azért nem mondanám mert lehet hogy tud gitározni, zongorázni de az nem feltétlenül jelenti hogy jól is megy neki ami pluszban lehúzza a "zenei tudását" az a hangja...Nem tudom hogyan fogalmazzak szépen és érthetően hogy minden agymosott megértse...A hangjában nincs az égadta világon semmi különös, megszakad ha egy magasabb hangot kell kiénekelnie és akkor átmegy olyanba hogy mindenki hallás károsult lesz. Ha nem tudnám hogy ő a "nagy" Avril Lavigne akkor simán azt hinném hogy valami ismeretlen 10 éves kislány...
2013. augusztus 29. 15:33 #57
- törölt felhasználó -    
Az előző albumnál büszkén hangoztatta, hogy négy hónap alatt elkészítette az ötödik lemezt. Ha-ha, szerintem még most sincs készen, azért csúszik a megjelenés. A csúsztatás nem garancia arra, hogy az album jó is lesz. A legutóbbi kislemeze pedig még popzenének sem jó, nemhogy "rock 'n roll"-nak biggrin.gif Ez a lemez is bukás lesz. Hiába a "twitter akció" a rajongók szervezésében. Szánalmas kapálózás a süllyesztő előtt
2013. augusztus 29. 15:52 #58
bellafan77
bellafan77
visszatérő vendég
 
Státusznem mindig tudok visszaírni csak hétvégéken..♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.30.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 207661
Offline offline
nemáár késik.. sad.gif
2013. augusztus 29. 15:58 #59
candy77
candy77
új tag
 
Státuszírhattok,jelölhettek nem harapok :) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.30.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 0
Azonosító: 207700
Offline offline
akkor is várom wink.gif
2013. augusztus 29. 18:22 #60
snoopy
snoopy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.21.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 2
Azonosító: 178306
Offline offline
Minden lemezénél csúszás van? blink.gif Nem lehet, hogy ez már csak reklám?
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

L.A. Reid L.A. Reid 11293.